Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
5. únor 2012

@pikusa Ahoj,děkuji 🙂.Tak přeji ať se zadaří !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě sem nakouknu 😉

pikusa
5. únor 2012

@sandol děkuji....
a měli jsme stejnou rychlozavinku 🙂

sandol
autor
5. únor 2012

@pikusa kdy jdeš na vkládání,už víš?A čím stimuluješ?
My máme kostičkovanou celou sadu povlečení,mám to koupené na prvního syna a nechala jsem to,je to moc pěkné,jednoduché a právě proto pěkné.

pikusa
5. únor 2012

@sandol zatím zobu estrimax,zítra se musím objednat na UTZ na to,jak roste sliznice.....a pak se uvidí
My měli deku,rychlozavinku a polštářek.....ale ten je značně jetej,mates ho měl jako muchláčka 😀

sandol
autor
5. únor 2012

@pikusa Aha,už jsem z toho pěkně vyšla,takže to bude cca za 14 dní?

vered
5. únor 2012

@sandol sandoliku 😵 ahoj zlaticko.Nakukuju sem a tady takovy nadherny prekvapeni 😵 😵 😵 😵 😵 Obrovska gratulace!!!!!!!!!!!! Je nadhernej!! Je to klucik ze jo? Ty tajnustkarko! 😉 Preju Vam hodne pohodicky a zdravicka a poradne si to uzivej!!!!papa
Taky diky za povzbudiva sluvka....u nas se to nejak zaseklo....ale doufame a verime, ze se to podari.

vered
5. únor 2012

@pikusa tobe pikush hodne stesti a drzim palce!!!!! 🙂 😵

pikusa
6. únor 2012

@sandol jojo asi za 14 dní......
@vered děkuji Veredko 😵

ronecek
9. únor 2012

@sandol Jů, tak to je super 🙂 Veliká gratulace. Já jsem taky čistým důkazem, jak IVF, tak KETu 😀 14.12. se nám po KETu narodila Sofinka🙂Ať brouček krásně roste 😵

ronecek
9. únor 2012

@pikusa Moc držím palečky, aby to tentokrát vyšlo a Maty měl co nevidět brášku nebo sestřičku 🙂 Fotky ze svatby jsou moc krásné 🙂

pikusa
10. únor 2012

@ronecek jéééééééééé Sofinka.......krásné jméno,grattuluju moc moc
A vlasy jsem barvila normálně.....jako kojila jsem 10 měsíců--to bych nevydžela 🙂
klasika--co 6 týdnů kadeřnice

sandol
autor
20. únor 2012

@pikusa Ahoj,tak jak jsi na tom????

sandol
autor
20. únor 2012

@ronecek Ahoj,děkuji za gratulaci 🙂 Také gratuluji,Sofie je opravdu krásné jméno 😵

sandol
autor
20. únor 2012

@vered ahoj rybičko 🙂 ,také moc děkuji za obr gratulaci 😵 .Jojo,je to klučík,Ondrášek.Užívám si to moc!!!To víš,já nějak nechtěla na Koníka přispívat a vůbec lézt,nějak jsem si myslela,že mi to přinášelo smůlu,tak až když se porodilo,tak jsem si troufla 😀
A co u vás????Teda,ty se tedy načekáváš 😲

pikusa
20. únor 2012

@sandol jsem doma,před chvilkou jsme přijela z KETU a ted čekat a čekat 🙂

vered
22. únor 2012

@sandol Ondrasek.... to je moc krasne jmeno. 😵 Uzivej uzivej.
My..... nic.....stesti se nam vyhyba obloukem ☹
@pikusa Tobe pikusine hrozne moc stesticka, ted jako vdany pani by to mohlo vyjit vid??? 😵 😉

pikusa
23. únor 2012

@vered děkuji ti...
a vy nic????byl další pokus??

vered
23. únor 2012

@pikusa ano, ☹ 2x ket a 2 IVF v nativu...

pikusa
24. únor 2012

@vered teda Vered.....tolik toho bylo a nic?????
to mě moc mrzí....taky už toho máš tolik za sebou vid.....už by to chtělo.......

vered
24. únor 2012

@pikusa no ☹ kdyz pocitam i ta natifka tak uz 7x. je to dlouhy.....

pikusa
24. únor 2012

@vered to teda...
a jak byl vůbec Josík???jak dlouho trvalo než se povedlo??

vered
24. únor 2012

@pikusa joshik z 3.IVF z Ketu, MOje prvni IVF bylo OHSS a 14 emb.zamrazili, jenomze udelali chybu pri zamraz. a tak z toho nebyl zadny transfer.Desny fiasko! 2.IVF sem cekala zdravou holcicku z cerstvych,ale nemela sem zjistenyho Leidena a krvacela sem strasne a rodila ve 22.tt. no a pak 3.IVF z toho joshik.Po 3 letech.No co se tyce umelka tak v tom nemame moc stesti. Nato ze mame jen spatny spermio a ja toho Leidena, jinak vse OK.

pikusa
25. únor 2012

@vered a bojujete dál???musí to být náročný vid...
a teda o té holčičce jsme vůbec nevěděla ☹

vered
25. únor 2012

@pikusa no bojujeme, ale sil uz moc neni...asi jeste jednou a koncime.... 😔

pikusa
26. únor 2012

@vered hele a jak je to finančně???taky platíte??
a poslední snad bude ten pravý pokus

vered
26. únor 2012

@pikusa tady to hradi pojistovna az do te doby kdy mas 2 deti, pak uz ne. Platime jenom za leky..jinak za nic. Doufam ze jo,ze to bude naposledy a uspesne. 🙂

pikusa
26. únor 2012

@vered tak to doufám taky........a dej vědět,at můžu držet palce

vered
26. únor 2012

@pikusa ok diky moc!

vered
4. bře 2012

@pikusa ahojky, tak jak jsi na tom pikushine. Ja zacala ..tak muzes zacit drzet palce...tobe samozrejme taky drzim!! mOC MOC.pa 😵

pikusa
4. bře 2012

@vered ahojík....nic---negativní test.....
a tobě teda držííííímmmmmm 😵