Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
8. dub 2011

@vered Ahoj zlatínečko moje 😉 Moc Ti děkuju, že jsi na mě myslela. Brali mi ráno krev a pak jsme tam ještě dvě a půl hodiny čekali ☹ Hrůza. Sestřička při krvi se mě ptala, jestli jsem zkoušela testík, tak jsem řekla, že ano. Byl pozitivní a ona na to, že to klidně můžou zkreslovat i léky ☹ Tak si dovedeš představit, jak jsem byla ty dvě hodiny nervózní 😝
Nakonec vše OK. Na ultrazvuk jedeme příští pátek. Tak su zvědavá.
Joshik na fotečkách nemá chybu. Jde vidět, že se v malování naprosto vyžívá 😀 Vidíš, to mě nenapadlo dát Domíkovi takové velké papíry, pak se můžu divit, že máme vše kolem počmárané.
Jak píšeš o dušičce, tak ta bolet bude ještě dlouho ☹ A hormony cloumat taky. Ale je dobře, že máš spoustu aktivit a odreaguješ se a zrelaxuješ.
My včera byli venku taky dost dlouho. Tomáš byl v práci. Mamina stěhovala kaktusy do skleníku, tak jsem to tam rovnala. Prcek řezal dřevo. Pila je super. Stála jen 129,-. Když zmáčkneš knoflík řetěz se točí, světýlko svítí a pila hrčí. Je super.
S těma pádama mi ani nemluv. Domíkovi se sotva zahojí modřiny, tak už je modrý zase. Vždycky to nejvíc odnesou nohy a někdy taky hlava. Na čelíčku už měl párkrát pěknou bouli ☹
Jinak jsme do Zlína dojeli dobře. Já jela tam, taťka zpátky. Ještě s náma jela kamarádka. Ta jde na IVF příští týden.
Pomalu končím. Tatínek se totiž zaregistroval na Fortunu, tak občas si vsází na nějaký zápas, ale hlavně to tady na PC sleduje. Tak mám útrum. Už se těším až půjde do práce 😀 😀 😀
Pěkný večer a posíláme velikou pusinku. Papa 🙂

mindinka
8. dub 2011

@ronecek Ahojky návštěvu už mám za sebou, nadlábli se a ještě si odvezli papání sebou, dětičky jeli k tátovi na víkend, tak tu jsme s chlapem sami. Chtěla jsem jet na večeři, ale chlap mi přišel z práce dlouho, tak pojedem zítra. Jinak jsem dostala 2 kytičky, bonbonieru, čokolády, keramickou misku zapíkací a krásný barevný hrníčky keramický na kávičku, tričko a penízky. Ještě mi tatka dovezl plno hermelínů, pribináků a smajlíky, on dělá v pribině, tak to tam má levnější a dostala jsem ještě vaničku jahod, ty už mám v sobě 😀 , jinak jsem si je tady užila. No taky jsem zvědavá až půjdeš na ultrazvuk, jestli tam budou dvojčátka 😀 😵

vered
8. dub 2011

@ronecek 🙂 ajoj ronecku 😵 dekuju za psanicko, uz odpo jsem nakoukla abych videla tve krasne Hcg!!! 😵 Jen jsem nemela cas hned pisat, neb ditko slo koukat na wall-e..jak jinak!!!
Teda ta sestricka moc prijemna nebyla co....kdyz Ti tohle rekla, a hlavne ty jsi nebrala zadne leky ktere by ti to zkreslovaly prece....nemela jsi pregnyl ani ovitrelle. No divny!!! Ale co hlavne ,ze je Hcg..a vysoke ho teda mas 🙂 Muzou to byt i dve si myslim 🙂 Pikushka sice mela ohromne velike cislo ,ale nebyla na krvi hned po 14 dnech, ale az dyl a to pak jede moc rychle nahoru. Ja mela pri prvnim tehu pres 400 a byly dve bublinky..no uvidis..hlavne at tam je aspon jedna a at se tam drzi krasnych devet mesicu!!!! 😵 🙂
Ja mela dnes den ...nic moc, rano jsem si poplakala.....no bohuzel me vykyvy nalad jsou proste na dennim poradku. 😒 Bud jsem smutna, nebo mimoradne aktivni, nebo se mi chce brecet...nebo sem vztekla.....je to hruza...uz aby to Hcg kleslo uplne...myslim ze ten pokles se mnou takhle mava. Ja byla vzdycky na ty hormony mimoradne citliva, proto jsem vlastne v zivote nebrala antikoncepci, jen asi pul roku ( to jeste hodne zamlada)a bylo mi z ni psychicky zle, tak uz sem ji pak nikdy v zivote nebrala. Staci mi moje hormony az az...treba pred MS to jsem jak rozboureny more 😀
No s tou pilou to je super. 🙂 ..tu si taky poridime az pojedu do CR aby mohl joshik rezat s dedou drivi na zahrade... 🙂
A s tim malovanim....to vis ze je lepsi jim dat poradnej kus papiru...ja zasadne veliky ctvrtky na malovani a na kresleni jsem mu proste darovala zed v chodbe 😀 ..proste sem si rekla ze to je nejlepsi a ma tam krasnej rozmach 🙂 je to zed ktera neni hned na ocich a tak mi toneva....a hlavne vymalovat se to da vzdycky!!!!
Uz je pul dvanacty j 😨 du do hajan, teda musim se vykoupat, Joshik spi a tatinek take.....klasika. 🙂
Tak papa a opatrujte se vsichni pusinku g+j 😵 😵 dobrou noc a at se vam zdaji hezky sny! 😵

vered
8. dub 2011

@amalka_78 Ahoj Amalko 😵 kdepak jsi se toulala zlaticko?
No predstav si ja takhle dopadla 😢 , taky jsem to vubec ,ale vubec necekala a tak jsem z toho celkem hotova, ale snazim se to brat tak jak to je....bohuzel tech neuspesnych transferu bylo uz nekolik za sebou a dalsich 7 mesicu pryc a mimi v nedohlednu!!! Ach jo.... 😒
A co TY?? 🙂 Jake bylo zpivani??? Nemate neco na youtube? Ze bych si te poslechla! 🙂 😉
A kdy se chystate na Ketik??? Ja uz se du presunout od pc do postele...padla na mne unava. Tak papa amalko 🙂
Mej se moc hezky 🙂 dobrou noc... 😵 😵 😵

vered
8. dub 2011

@mindinka mindinko ahoj, teda ty jsi mela narozky ze jsi obdrzela tolik darecku!???? 🙂 😉
Predstav si ze J. dnes videla obrazek dortu v knizce a ze chce dort. Nasla jsem jeste pytlik ceskych piskotu a promazali sme to marmoskou, tatik bezel pro kysanou smetanu, vyhrabala sem tu jeden izraelskej pudink, ten sme uslehali s mlikem a kakaem a udelali sme bajecnej dort...jeste sme ho navrch pilili cokoladou...Joshik byl nadsen!!! A dokonce i muz si dal. Nebylo to moc sladky tak asi proto mu to chutnalo. 🙂
No tak ja valim spinkat, jen sem se musela pochlubit 😉 😀
Dobrou noc hezky se s briskem vyspinkejte 😵 😵 😵

vered
8. dub 2011

@amalka_78 tak ted si nejsem jista s tim zpevem 😀 ...vim ze tancujes orient. tanec....ale chodis i do sboru?? to je na ty tance nebo na zpev?? 😀 To su popleta vid????????????? 😀 ale urcite krasne tancis i zpivas! paaaaa 😵

pikusa
9. dub 2011

@vered ahojík...no jo mě nedošlo,že jsem byla na krvi až později....máš pravdu 🙂

kenya83
9. dub 2011

@ronecek a koľký deň po KET si bola včera? Lebo ja som mala 14 deň po KET HCG 1901 a tiež som mala len 1 embryjko.

mindinka
9. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, naši mi byly popřát v úterý jsem měla svátek a po neděli v úterý mám narozeniny....bude mi 33 ☹ , to to letí. Jinak ted jsem doma sama, děti se vráti nveceru od taty a pak pojedem vsichni na veceri, vcera nam večeře nevyšla tak pojedem dneska. Ted vařím rajskou a plněný papriky...to si dám. 🙂

mindinka
9. dub 2011

@ronecek A já jsem 14 den po KET měla 382 HCG, u každýho to je jiný. Jak se dnes daří Ronečku? Koukala jsem na sbírku testíků...pěkný, taky je mám do dneška schovaný na památku, to jedeš v pátek na ultrazvuk? Já jedu taky v pátek na ultrazvuk a na screning, tak doufám, že nám to dopadne dobře, i kdyby ne tak bych miminko pryč nedala, já těm odběrům nevěřím, ségře to vyšlo taky špatně až v 16tt a po 24tt ji říkal aby to dala pryč, ale nedala a dneska má krásnýho zdravýho chlapečka, přikládám sem fotku.

ronecek
9. dub 2011

@mindinka Jj, Ty jsi MIroslava 😉 Jako moje teta. Tak to Ti se spožděním přeju všechno nejlepší k svátečku. Ty jo dárků jsi teda dostala požehnaně 😉
Dneska je mi dobře. S prckem jsme vstávali před sedmou, tak jsem krapínek unavená ☹ Ale jinak OK. Už jsem si i uklidila. Manža jel do práce, tak budeme sami doma.
Testíky si taky pěkně schovám a pak je bobíškovi/kům dám do albíčka. Chtěla bych si hrozně koupit "Tvůj fotodeníček". Nejraději už bych si ho objednala, ale asi ještě počkám, abych to nějak neuspěchala.
V pátek jedeme na ultrazvuk, tak už se těším na fotečku 😉
Vám ultrazvuk a screning určitě taky dopadne dobře. Co to vlastně ten screning je? Já ani nevím, jestli jsem vůbec na něm u malého byla.
Prcek je úžasný🙂A ta holčička je taky její?

ronecek
9. dub 2011

@kenya83 Vidíš to🙂Já měla včera 15 den.
@mindinka
Holky takže koukám, že u každého je to úplně jiné. Musím prostě počkat do pátečního ultrazvuku a snad se dozvíme kolik bobánků se tam ukrývá. Už začínáte kupovat věci pro bobíšky?

ronecek
9. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 No o té sestřičce mi to povídej. Řekla to tak vážně, že jsem opravdu začala být pěkně nervózní. S tím HCG jak vidím je to různé, takže se necháme překvapit.
Jak píšeš o těch výkyvech nálad, tak já je občas mívám taky 😉 Kolikrát to poznám už ráno jak se probudím. Jednou jsem jako mílius a podruhé je opravdu škoda na mě promluvit. Jsem protivná, naštvaná na celý svět. A přitom třeba nemám vůbec důvod. Hodně mi to dělá i když je špatné počasí. Když je krásně slunečno, tak mám hnedka dobrou usměvavou náladu 🙂
Domíkovi zkusím ještě koupit ty tempery. Ty jsme ještě nevyzkoušeli. Malování na zeď Domíka zatím ještě nenapadlo, doufám že ani nenapadne. Ale od kamarádky kluci Ti si pravidelně čmárali na zdi v obýváku za křeslem 😀Aniž by o tom rodiče věděli.
Ale kladívkem klepe do všeho, co mu přijde pod nos.
Včera a dneska ještě nakadínkoval ☹Párkrát si sedl na nočník, držel se zadečku a říkal "mami pipi". To on vždycky, když ho něco bolí. Tak Ti nevím, co mu mám dát, aby se mu to uvolnilo a už ho to netrápilo.
Venku nám leze sluníčko, tak asi se protáhneme odpoledne ven. Ale je tady docela zima. Taťka nám odjel do práce, tak budeme sami samotincí 😠
Zatím se opatrujte a užívejte krásného dne🙂Papa posíláme pusinku

pikusa
9. dub 2011

Ahojík holky.....
Tak já pomalu chystám Matesovi oslavičku......
Je u našich,tak až se vyspinká a dojede tatík z práce,jdeme na to 🙂
@ronecek taky jsem moc zvědavá,kolik máš prcků 😵
@mindinka tak dodatečně vše nej k svátku a rovnou přeju i k narozeninám...
a jéééé mě být 33 jsem vesela 😀

ronecek
9. dub 2011

@pikusa Ahojík, tak vy budete dneska slavit 😉 To se máte! A hlavně Maty 😉 Ať se vám oslavička podaří a těším se na fotečky 🙂 Taky máme taťku v práci ☹

pikusa
9. dub 2011

@ronecek jojo snad bude spokojenej....má dort s pejskem,jak chtěl 🙂
Mě chlap týden dělá a týden volno...ovšem volno....máme ještě v nájmu hospodu,takže zase práce kolem ní+jeho kšeftíky...takže doma není ani ve volnu moc

mindinka
9. dub 2011

@ronecek Ahojky jo jo jsem Miroslava a děkuji za přáníčko 🙂 Ta holčička je taky její, v srpnu jí bude 5 let, utíká to hrozně. 😉 Taky jsem sama doma, chlapa mám v práci, ted jsem se pěkně nacpala dala jsem si rajskou a 5 knedlíků a potom ještě pořádnej kus melouna a ted se nemůžu hnout. 😀 Já jseště nic na mimčo nekupuji, jen jsem si koupila 1 kabátek a 2 bodýčka, jinak je to všechno. 😵

ronecek
9. dub 2011

@pikusa Ten se má🙂Taky bych si dala kousek dortíku😀Takže taťka to má docela dost náročné, co? Není z toho shonu unavený?

mindinka
9. dub 2011

@pikusa Děkuji moc za přáníčko 😵

ronecek
9. dub 2011

@mindinka Já ani nevím, kdy jsem u Domíka začala nakupovat. Ale bylo to první dítko, tak jsem brzo měla skoro všechno. I složenou postýlku. A ještěže tak. Pak jsem skončila v nemocnici, tak by všechno musel zařizovat a kupovat taťka 😎 Jj, rajskou bych si taky dala 😉 My měli čínu s rýží, taky jsem se pěkně nadlábla. Teď jsem vypila kafíčku a jdu si uvařit čaj pro těhule. Včera jsem si koupila.
Jinak z oblečení já zatím nebudu nic moc kupovat, až se dozvíme co to asi bude. Kdyby holka, tak bych některé věci klukovské rozprodala a nakoupila něco pěkného holčičího. Kdyby to byl klučina, bylo by to jednodušší 😉

pikusa
9. dub 2011

@ronecek jo má to náročný a to víš,že je unavenej.....
Ale holt má 3 děti.....2 z manželství,musí se otáčet..
A taky rád vydělává korunky 🙂
@mindinka nemáš zač.....přeju zdravé miminko,to je ted to hlavní 🙂

mindinka
9. dub 2011

@ronecek Já asi příští měsíc začnu nakupovat něco postupně, sice mám něco málo ještě po dětech, ale ted už jsou trošku jiný věcičky než byly dřív, pamatuju si když jsem čekala kluka, tak jsem taky nakupovala az když jsem byla tak v tom 6tým měsíci těhu, u něj jsem byla ve 20tt v nemocnici na stehu, že jsem se začala otvírat a pak se narodil ve 36tt, Asi 2 měsíce před porodem jsme kupovali kočárek 😉 No jsem taky zvědavá co budeme mít třeba budete mít chlapečka i holčičku 😀

mindinka
9. dub 2011

@pikusa Děkuji taky mi o nic jiného nejde, než aby bylo miminko zdravý. 🙂

ronecek
9. dub 2011

@pikusa No jo, 3 děti jsou na penízkách hnedka znát ☹ A penízky holt nejsou zadarmo 😉 Tata mi taky říkal, jestli budeme mít dvojčata, že mě vyžene někam na brigádu 😀 😀 😀

ronecek
9. dub 2011

@mindinka Já byla v nemocnici nějak od konce sedmého, začátkem osmého měsíce až do konce ☹ Taky jsem ležela na špalkách, bo Domík se tlačil dolů. A v 37tt mi vyvolávali porod, kvůli tomu mojemu slavnému tlaku ☹

kenya83
9. dub 2011

@mindinka ahojky🙂 tak co už je počuť srdiečko silnejšie? Ja ho už počujem krásne a dokonca ho už ani nemusí hľadať už presne viem kde to mám priložiť. Tak už si si kúpila kabátik a bodičky? Ja by už tiež chcela kúpiť aspoň nejakú drobnosť, ale ešte zatiaľ nechcem. V pondelok máme ten NT tak dúfam, že bude všetko v poriadku.

mindinka
9. dub 2011

@kenya83 Ahojky já to neposlouchám každý den, někdy jsem ho našla a někdy ne asi je ještě malinký a nebo se mi tam někde schovává. 🙂 Tak at vám to dobře dopadne v pondělí. A dej vědět jak jste dopadli. 🙂

mindinka
9. dub 2011

Holky tak zatim se s váma loučím, jedeme na večeři, papa 😀 😵

amalka_78
9. dub 2011

@vered Ahojky, na Youtube bohužel nic nemáme, zrovna včera na zkoušce jsme to řešili, že máme spoustu DVD z koncertů, ale chtělo by to nějakou kratší trochu víc profesionální nahrávku, abychom se mohli pořádně prezentovat 🙂

Jednou jsi psala na koníka, že chodíš každý rok na kopec Sedlo, my máme kousek od Sedla dvakrát za rok soustředění - v Horní Vysoké - kousek od Úštěka 🙂 Tedy nevím, jestli se soustředíme zrovna pod tím tvým Sedlem, kopců s takovým názvem asi bude v ČR víc 😀

Jo, a nepleteš se, včera jsem opravdu pádila na zpívání, nedivím se ti, že v tom máš zmatky, já je mívám občas taky 😀 Zrovna dnes jsem byla na semináři (tanečním) s Íráckým bubeníkem Annasem, bylo to vážně super, učit se tančit jen za zvuku bubínku 🙂 Abys mě moc nepřechválila, myslím, že jsem o něco lepší tanečnice než zpěvačka, ve sboru jsem spíš do počtu, mezi tolika hlasy se to moje krákání ztratí 🙂

Přikládám fotečku z jedné taneční soutěže, já jsem ta sedící fialová 😉

vered
9. dub 2011

@amalka_78 ahoj amalko, doted jsem ti odepisovala a jakmile jsem zmackla odeslat tak mi zmizela cela stranka konika..to je desny!!! 😠
Jinak moc pekna fotecka, slusi vam to zeny!!! Moje nej kamaradka tanci prave africky tance a jen na bubny, je to super ale poradna makacka na telo 🙂 ,zatim jsem to nezkousela 😀
Jinak to Sedlo je to Sedlo. Horni Vysokou i Ustek znam dobre, nasi bydli v Hornich Chobolicich 🙂 od Usteka 4km...chodime tam pesky 🙂
A co ten Tvuj Ket tanecnice a zpevacko? 🙂 Kdy jdes do toho? A az budes tehu budes dal tancit?
Ja s Joshinkem v brise trsala docela casto....ma rad hudbu a i rad tancuje, tak jsem rada 🙂
No radsi koncim nez to zase zmizi.....dobrou noc 🙂 😵 😵 😵