Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
14. dub 2011

@ronecek no ono na pracáku je jedno jestli marodíš ,to prý bylo dřív ..ted už ne ..

ronecek
14. dub 2011

@lenkacar Aha, tak to jo 🙂 Z čeho se Ti pak bude počítat ta mateřská?

lenkacar
14. dub 2011

@ronecek myslím že z předchozího zaměstnání ..ale to je brzy na to myslet ..pojem jako mateřská ,důchod je pro mě fantasmagorie 😀

ronecek
14. dub 2011

@lenkacar Tak to jo. Dumalo mi to v hlavě už nějakou dobu, když je ženská na pracáku, z čeho se to počítá 😉 S tou fantasmagorií nápodobně ☹

drndapetka
14. dub 2011

@lenkacar Dobré ranko, no vidíš, jsou tam, nezmizely 😉 jsem na Tebe myslela, přeji Ti ať už Tě to miminko nezlobí...

Jinak já už přesně 24 hodin po KETu, zatím to snážím v pohodě,takový lážo plážo 🙂 Pořád mi ale jakoby táhne v děloze, a když sedím tak mě tlačí 😕 No asi si to vsugerovávám 😅

lenkacar
14. dub 2011

@drndapetka je to boj a já jsem mistr sugescí ..víš kolikrát už jsem byla těhotná ..panejo ..

drndapetka
14. dub 2011

@lenkacar tak to já si vždycky říkala není to pravda není to pravda a ono to tak skutečně bylo, já sugesce umím krásně bojkotovat, tak to třeba pravda je, ale to je teď fuk 😀

Jsem teď četla Tvůj příběh ve fotobloku, Ty sis teda taky pěkně užila 😔 No já mám za sebou už tři nepovedené těhotenství-2x jsem otěhu přirozeně ( 1x mimoděložní, 1x biochemické) a po třetí jsem otěhu po 1IVF-zamlklý potrat v 7tt, nechali mi ho nosit do 10tt a říkali mi jak je vše fajn 😠 Ale nemám za sebou dvě stimulky jak Ty a je to fakt hnus, taky jsem měla po první hyperstimulák a brečela jsem manželovi v náručí , že už to nikdy nechci zažít, bylo mi staršně zle, kapačky mi nepomáhaly, v noci jsem se dusila, nemohla dýchat, když jsem chtěla vyjít pár schodů, tak jsem lapala po dechu jak astmatik, každý ráno zvracela, břicho jak balon,.....no opravdu ten nejhnusnější pocit na světě 😝 No ale možná do toho budu muset jít znovu pokud to teď nevyjde, už nemáem mražáky ☹ Ale naštěstí bych měla jen krátký antagonist protokol, takže by doufám nebylo tolik vajec. naposledy jsem měla 25 vajíček po dlouhém protokolu. Po IVF mi zjistili polycystické vaječníky 😔 Už nám to přirozeně nikdy asi nepůjde 😠 A to všechno udělala ta stimula. Zaplať pánbůh, že moje doktorka je strašně pečlivá a začala mi kontrolovat i prsa, předtím mi žádný jiný doktor neřekl,že po stimulaci jsem více háklivá dostat rakovinu 😨

lenkacar
14. dub 2011

@drndapetka no tak mi popiš to biochemko ,myslím ,že to je ted můj problém.. a současný stav..

drndapetka
14. dub 2011

@lenkacar no takhle-doktoři to popsali jako ranný potrat, ale podle mě to bylo stopro biochemko.....Takže: Přijeli jsme tenkrát z paříže ze svatební cesty, mě meškala mrcha už strašně dlouho, před výletem do Paříže jsem dostala Agolutin na vyvolání, ale ani po 14 dnech mrcha nedošla. Tak jsem se vydala k dokymu znovu. Ten mi vzal krev, a znovu píchnul Agolutin. na druhý den volal, že hCG je 14, a že to vypadá buď na laboratorní chybu nebo na začínající těhotenství ( asi 7-10DPO). Šla jsem na krev znovu po 2 dnech. hCG bylo 28, takže doktor uznal, že těhu to je, stouplo to o dvojnásobek jak mělo, takže vše o.k. a další kontrolní odběr krve za 6 dní. můj bývalý doky si mi tenkrát moc hlídal, vzhledem k tomu, že jsem měla předtím mimoděložko, tak nechtěl nic zanedbat. No a za dalších 6 dní bylo hCG 265. Vše vypadlo o.k., rostlo to jak má. Jenže jsem za 2 dny začala malinko špinit. Letěla jsem do nemocnice, tam mi doky dal Utroš na zavádění, přikázal klidový režim. Tenkrát na UTZ byl gestační váček 4+4tt, jenže pak mi v nemocnici řekli, že váček byl určitě prázdný, protože tam pak už nic neviděli-to bylo za dalších 5 dní, kdy mi hCG furt zůstávalo kolem 250. takže nerostlo 😔 V nemocnici jsem byla dva dny ještě mi kontrolovali krev a UTZ - na UTZ nic už nebylo, krev klesla-hCG 180. Takže to bylo jasný, čekala mě revize. Ale žádný bolesti jsem neměla, jen jsem slabě špinila, testy mi připadly že sílí. Jenže znám taky holky, kterým testy skoro nesílily a bylo vše o.k., většinou se to podle testu špatně určuje, jestli hCG fakt stoupe nebo ne, lepší je ta krev, podle toho to vždy poznáš. Třeba u mimoděložka mi stoupalo hCG každý den, neklesalo, ale stoupalo hrozně pomaličku. Ale to už jsem jen nešpinila, začala jsem i krvácet-takovou jakoby čerstvou skleněnou krví a měla jsem bodance v podbříšku. Na mimoděložko nerada vzpomínám, a bojím se ho do teďka jak čert kříže, protože u IVF je taky možné 😒

lenkacar
14. dub 2011

no to mě teda čekaj věci ..

kalop
14. dub 2011

ahojky všichni,takže krev v pondělí ve 14hod 7,6 a dnes ráno 31,1 😒 ...co si o tom myslíte? fakt mi to napište jak si to myslíte,některé máte víc zkušeností a já si nechci nic nalhávat 😉 ,díky holky

lenkacar
14. dub 2011

@kalop já se v tom vůbec nevyznam..to chodíš jako samoplátce?

kalop
14. dub 2011

@lenkacar nn kamarádka dělá v laborce,tak mě nabírá,ale po prvním ketu jsem byla jednou jako samoplátce po 14dnech a byla 0..

lenkacar
14. dub 2011

@kalop já na to seru nějak to dopadne ..zkusim ještě zítra test ráno jak to bude vypadat a uvidíme

kalop
14. dub 2011

@lenkacar a ty jsi kolikátý den? já jako samoplátce platila necelých 250kč tady u nás,tak si skoč taky,a budeš mít jistotu 😉

pikusa
14. dub 2011

@kalop hele dle mě -----zvýšilo se to.....takže myslím,že to je na dobré cestě....
důležité je min dvojnásobek za 2 dny----takže ted musíš doufat a my s tebou

lenkacar
14. dub 2011

@kalop a ty snad máš jistotu, máš taky prd vid .. 😀 nene kašlu na to ..tohle se nedá uspěchat ..

kalop
14. dub 2011

@pikusa děkuju moc..myslíš,že když budu ráno testovat,že kdyby bylo něco špatně,čárka by mizela? asi jo vid? 🙂

kalop
14. dub 2011

@lenkacar myslela jsem,že jsi déle než já...

lenkacar
14. dub 2011

@kalop ne dneska jsem 13den

pikusa
14. dub 2011

@kalop hele to nevím....já ještě v den,kdy jsem krvácela a druhý den byla revize měla tlustice...
Ale já měla vyšší HCG....takže to si netroufám soudit

kalop
14. dub 2011

@lenkacar no já jsem 10.den

kalop
14. dub 2011

@pikusa ☹ ..moc mě to mrzí,že to nevyšlo...

pikusa
14. dub 2011

@kalop v pohodě....bylo to hned na začátku,6.týden,tak lepší tak než později...
mrazáčky máme,tak do toho půjdeme zase 😀

kalop
14. dub 2011

@pikusa tak to je bezva,že jsou mrazáčci...pikusko,takže když by mi to nedopadlo,začnu krvácet asi vid? jinak to nepoznám

pikusa
14. dub 2011

@kalop no asi bys začala......jako že by přišla vlastně MS....
Já asi dny jen špinila,pak se to rozjelo festově ...
Ale snad se ti toto nestane.....a vše bude v pořádku

kalop
14. dub 2011

@pikusa díky,jsi hodná

drndapetka
14. dub 2011

@lenkacar nic Tě nečeká, netrojči!!!! Bude to dobrý, nezapomínej, že psychika je půl úspěchu, musíš si říkat a být jistá, že to bude o.k., a ono bude, sakra 😉

drndapetka
14. dub 2011

@kalop hCG má stoupat každý 2.den o dvojnásobek, takže pokud jsi měla v pondělí 7,6, tak ve středu jsi měla mít cca 15, zítra by jsi měla mít 30, takže pokud už dneska máš nad 30, tak to stoupe pěkně ukázkově a vypadá to na úplně začínající těhu, gratuluju 🙂

drndapetka
14. dub 2011

@kalop na ten 10tý den ty hodnoty akorát odpovídají, já měla 10tý den hodnotu 28