Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek jen zdravíčko a na nic jiného nemysli ..já už se taky smířila se dbvěma a nic bych neřešila ..

ronecek
27. dub 2011

@stazina Já jsem právě vymýšlela, jak bych to tady napsala, aby to bylo překvápko 😀 My na tom vlastě budeme stejně. Akorát že prcci jsou ještě o dost menší než náš Domík. Bude mít v listopadu už tři roky, tak snad se trošku uklidní. Akorát mě štve, že ho nevzali do školky. Snad příští rok. 🙂 Ty jo, tak to si potom k Tobě budu chodit na rady. Bude to asi síla s kojením, koupáním. Prostě se vším. Ale vy jste se vrhli do třetího bobečka, tak to asi zase taková hrůza nebude, co? 😀 S prckem odpočívat je opravdu dost složité, ale snažím se aspoň posedávat. Kolik stojí ty vitamíny Femibion? Já teď beru Calibrum, ale taky jsem nad nima uvažovala. Už mi pomalu dochází, tak vyzkouším Femibion. Ty jo, tak kluci teda měli krásnou váhu. Dokonce lepší než Dominiček. A to byl jenom jeden bobek. Narodil se v 37tt a měl 45cm, 2,70kg. Měla jsi těhu v pohodě nebo sis poležela i v nemocnici? 😉Děkuju za palečky a já Tobě taky moc držím

ronecek
27. dub 2011

@mindinka Já včera jen tak letmo přejížděla albíčka holek, co mají dvojčátka a ty pupíky byly opravdu výstavní 😀

ronecek
27. dub 2011

@lenkacar Děkuju Ti moc 🙂 A kdy vy se vrhnete do dalšího kola? 🙂

klara.k
27. dub 2011

já bych si samozřemě nechala dvě, kdyby se uchytili, to bez debat, ale měla bych prostě větší strach. Embrya máme tři a pokud všechny tři přežijí, tak nám je zavedou všechny. No uvidíme, jsem zvědavá a napjatá a přitom tolik času.

ronecek
27. dub 2011

@klara.k Tak to jsem na Tebe zvědavá 🙂 Aby to nakonec taky nebyly dvojčátka 😀 Já si myslím, že má na tom podíl určitě i kontryhel. Moc mu věřím a věřila i když jsem ho pila 🙂 Ale jsem ráda, že jsme si nechali všechny tři. Kdyby bylo jen jedno nebo dvě, třeba by se zrovna nechytly a já bych toho litovala.

klara.k
27. dub 2011

@ronecek no já z toho mám právě proto trochu strach, ale uvidíme, hlavně aby se rozmrazily, a pak už jen čekat ...
a tady vidím, že dvojčátka se můžou krásně přihodit. Kontryhel taky piju.

mindinka
27. dub 2011

@ronecek No tak to se máš na co těšit, pozor aby tě potom pupík nepřevažoval dopředu 😀 😀 😀 , aby si nemusela chodit s batohem na zádech 😀 😀 😀

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek já vůbec nevim

vered
27. dub 2011

@ronecek ahoj zlaticko..teprve pred chvili se mi podarilo spustit pc...to je sila, trvalo mi to asi pul hodky. A ja Ty jak se citis? To krvaceni to je naprd.(doufam ze to brzo prejde!!!!!).dobre ze to beres tak sportovne, my sme s muzem z krve pri tehu uplne podelany ,po tom co sme si prozili.
Vcera sem koukala na bublinky s 2 miminkama, zadala sem si to do googlu//ty jo takovy krasny fotecky ..fakt krasa..takovy taky budes mit. 🙂 To je nadhera...vis jak mam v albu ted mezi novyma fotkama J. s Almou a Jaariki, ty dve holcicky, tak o ty jsem se starala do dvou let, jsou taky z IVF a vraceli pouze jedno vajicko! Pak se rozdelili 🙂Uzasny holcicky, ktery mi mimo jine vyvolaly i porod s Joshikem, totiz za mnou prijely a skakaly po mne a par hodin na to jsem rodila a nejvetsi zajimavost na tom je ze se J. nakonec narodil ve stejny den jako ony 19.11. 😉 🙂
A co to kolecko...my jOshikovi koupili v lete v Cr kolo bez pedalu, nedherny s drevenym ramem naprosto super, dostal ho k narozkam a jeste na nem nemuze jezdit, je na nej moc vysoke a snizit to nejde..pritom zas tak maly neni..tak nevim.
Zitra du konecne na tu kosmetiku..dostala jsem od tchyne k narozkam poukaz, a jdu teprve ted, protoze v tom breznu s tim tehu nebyl nejak cas...tak se tesim.
Dnes sme byly s kamoskou v novym centru tady, chceme tam chodit cvicit, je tam i zumba, tak sem zvedava..jinak tam maji i Jimbory pro deti, nevim jestli v Cr se tomu rika taky tak?? Jsou to matrace a na nich ruzne mekke kostky prolejzacky tunely a taky takovy bazen s mickama...tak sme to dnes vyzkouseli..Joshua tam radil jak sto certu...ze po hodine jsem mela dost a sli sme domu, uf fakt se to nedalo, byl tak rozjiven!
Ted spi a ja musim zehlit...zatim papa a pusinky bobankum i domickovi!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
27. dub 2011

@stazina cau stazicku, jak se ma Sandolka opravdu netusim, vubec uz nepise, pry ji forum nedelalo dobre.....
Doufam ze se ma dobre a ze se ozve 🙂
Ty jo kluci se narodili veliky vid, to je krasny...brisko jsi musela mit veliky...pockej a to byl cisar nebo spontanni porod, ted uz nejak nevim......
J . mel 2950g..ale byl dost dlouhej, a takovej hubenourek 😀
A co myslis ze mate v brusku zase klucika jo??? 😵

vered
27. dub 2011

@kalop hodne stesti...... 😵 at to dobre dopadne!

sedmitecka
27. dub 2011

ahojda všem po delší době 🙂
tak máme výsledky z imunologie a jsme tam, kde jsme byli.....kromě toho, že máme oba zvýšený cholesterol, 😕 😕
tak NIIIIIIIC.. 😉 ...
NK buňky negativní, protilátky proti spermiím, trofoblastu, vajíčkům i zona pellucida embrya negativní, jen mám nějaké zvýšené obecné IGg a to je prý náhodný nález alergického terénu, nic závažného to neznamená
takže léčba žádná, žádný prednison na 3 měsíce a hurá do 2. IVF 🙂
🙂
fakt jsem čekala, že něco najdou, tak jsem na rozpacích teď 😀.......zase nevíme, na čem jsme, když je zase všechno ok 😕 😕
snad nám to nezkazí ještě ta genetika
😝

lenkacar
27. dub 2011

@sedmitecka bud ráda že nic nevyšlo ..jste ok ..gratulka

sedmitecka
27. dub 2011

@lenkacar jojo, to já jsme ,ale zároveň jsem překvapená, čekala jsem nějaké protilátky a nic, zrada se nekonala 😀 😀 😀

kalop
27. dub 2011

ahojky všichni,tak jsem v nemocnci 😒 hcg bude zase pozítří odebraný,v děloze ten váček,a mimodělohu ted zase nic neviděli,takže mi řekli,že budeme jen čekat.bud mimi bude,k čemuž se nepřiklání tady nikdo,spíše mě čeká revize,nebo laparo na odstranění mimoděložního,moc všem děkuju 🙂

lenkacar
27. dub 2011

@kalop co neviděli nic v děloze, já už jsem z tebe jelen

mindinka
27. dub 2011

@kalop teda ty máš problémy, hlavně se drž a dej nám vědět jak jsi na tom. Le mi to líto ☹

lenkacar
27. dub 2011

@kalop sakryš to mi neříkej že tohle nebude mít dobrý konec ..takový nervy

kalop
27. dub 2011

@lenkacar
@mindinka holky mě asi hrábne,tohle se už nedá.nerozumim tomu,že minulý čtvrtek hcg 31,dnes 1114 a vlastně nevim co se mnou bude,tohle čekání je děs...chtěla jsem nadstandartní pokoj,tak ho mám,ale na porodnici ☹ ,všude miminka..

mindinka
27. dub 2011

@kalop to snad neni pravda, to čekání je nejhorší, když jsem byla podruhé těhotná, tak mně taky poslali do nemocnice, protože miminku nebilo srdíčko, tak mně tam měli na pozorování týden, aby se ujistili, že to tak je... no hrůza!!! ☹

kalop
27. dub 2011

@mindinka no hrozný,at už vim ortel a můžu se s tím poprat,tohle je strašný

lenkacar
27. dub 2011

@kalop to jo souhlasim ,ortel jakýkoliv ,ale už konečně něco ,tohle tě musí hrozně ubíjet

kalop
27. dub 2011

@lenkacar ubíjí,včera a dneska probrečený dny,miliony odběrů krve,pořád ultrazvuky a nic,jen čekat ☹

mindinka
27. dub 2011

@kalop vím jak ti musí být, neni to nic příjemnýho, kdyby aspon něco věděli, ach jo.

pikusa
27. dub 2011

@kalop teda to je jako detektivka.....promin,jinak to už napsat nejde....
Strašně moc ti držím palce at to dopadne dobře a ten jeden bojovník v děloze je a bude a vydrží

kalop
27. dub 2011

@pikusa díky,máš pravdu,ono je to snad horší jak detektivka,to je thiller 😀

luucia
27. dub 2011

@kalop to nechápu..viděli teda něco v děloze nebo ne???

mufinka26
27. dub 2011

@kalop držím ti palečky, ta nevědomost je snad nejvíc ubíjející.. 😒

kalop
27. dub 2011

@luucia no viděli malý flek,asi 5mm,ale prý to neni ohraničený jak by mělo a plod v tom taky není:(