Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

magieee
10. čer 2011

@kata1145 Jo brala a beru pořád. 3x denně Estrofem a pak mi napsali Estrimax,protože je prý levnější.A Utrogestan beru 2-2-2.Domluvila sem se hned zkraje,že budu od začátku brát hormony.Po dvou nevydařených IVF sem chtěla mít větší šanci,že se to povede.Je mi jedno,že sem nabrala a mám víc špeků než kamoška co je ve 3 měsíci.Hlavně aby to vyšlo. 🙂 😉
Nevím kolika denní jsou to embryjka.Mě dávali blastocystu a osmibuněčné a bylo to po 24 hodinách rozmražení a před zmražením sem tenkrát měla prodlouženou kultivaci 5 dní,takže asi záleží na nich jak rychle se chcou vyvíjet. 😀 😀 😀 😀

magieee
10. čer 2011

Hlavně aby to to Amálce vyšlo.Budu jí držet palce. 🙂

mikulka
10. čer 2011

@kata1145 Já žádné hormony předem nebrala. Jen mi píchli pregnyl na vyvolání ovulace a na KET jsem šla pak až za 5 dní. Já mám taky embrya 96 hodin. To jsou moruly. Ale jakmile je rozmrazí, hned se začnou dělit dál a jsou z nich blastocysty. Aspoň já to tak měla. Na KETu jsem pak byla asi 16 či 17 DC. 😉

@magieee Joj, tak už v pondělí. Já mám o vík. dostat MS a pokud ji nedostanu, ve st budu testovat. Kéž by MS nedorazila, pak by byla naděje. 🙂

@amalka myslím na tebe, jestkli už jsi po KETíku. 😉

Holky, pěkně mě bolí záda a kostrč z toho pádu včera, děs. Ale břicho nebolí, tak snad se děloha nějak nehnula a embrya jsou zavrtaná a v pořádku, kluci nebo holky, moje. 😵

pikusa
10. čer 2011

Já brala estrimax a pak utrogestan......
hormony se berou když není ovulka a stimuluje se s nima sliznice.....a KET je dle výšky sliznice....aby se měli kam zavrtat....
někdo jí má OK 16 den,někdo 18 den....

ronecek
10. čer 2011

@magieee Ahojky🙂Už se taky těším na Tvou fotečku bobíška🙂A co testík. Nezkoušela jsi? 🙂

ronecek
10. čer 2011

@amalka_78 Amál, já nevím, ale stejně mám pořád zafixovaného v hlavě kluka🙂Tak uvidíme, jestli se pindík objeví nebo ne 😀 😀 😀 A jak jsi na tom Ty? Moc na Tebe myslím. Opatruj se. Posílám pusilinky pro Tvoje bobínky 🙂

magieee
10. čer 2011

@mikulka Já měla MS posledně 16 , takže to budu vědět až mi to řeknou na krvi. Protože jdu 13.6

magieee
10. čer 2011

@ronecek Ne nezkoušela sem a rozhodla sem se ho ani nedělat. 🙂

ronecek
10. čer 2011

@kata1145 Děkuju🙂Takový malinkatý bochánek to je a přitom už vypadá jako človíček 🙂 Je to zázrak 😀 Krásný zázrak.

ronecek
10. čer 2011

@magieee Jasně, bude to překvápko 🙂 A jak se cítíš? Já vás asi dneska nestihnu dočíst. Mamka slaví narozeniny. Musím rychle jít ještě posbírat jahody a něco uklidit. Zítra zase už manža doma a v neděli další návštěva 😉 Ještě rychle valím zavolat na krev ze včerejška 🙂

kenya83
10. čer 2011

@ronecek zlatíčko gratulujem 🙂 takže 1. screening dopadol skvele 😉 koľko ste namerali NT? a aké je už veľké bábo?

ronecek
10. čer 2011

Holky, tak jsem právě volala na výsledky krve. Screening je negativní. Vše v pořádku. Juchuuu 😵 😵 😵 Budeme mít zdravé miminečko.
Dneska nám už také dorazil kočárek. Jsem blázen ho takhle brzo kupovat, ale neodolala jsem 😵 😵 😵 Pa a krásný víkend.

ronecek
10. čer 2011

@kenya83 Ahojky, vše je OK 🙂 CRL: 71,60mm (13+3)............NT: 2,10mm = 1,22 MoM............BPD: 23,70 mm (13+4) 😵 😵 😵

magieee
10. čer 2011

@ronecek Pořád stejně,žádná změna. Jen mě bolí ty prsa 😀

amalka_78
10. čer 2011

AHOJ VŠICHNI, UŽ JSEM DOMA I S BOBÁNKEM 😵 😵 😵

ronecek
10. čer 2011

@amalka_78 Jj, to je krásné 🙂 Moc moc gratuluju. Tak ho u sebe v pelíšku krásně opatruj ať se mu slaďoučce hajinká 😵 😵 😵

magieee
10. čer 2011

@amalka_78 Zdravím a moc gratuluju.Říkala sem ti,že se to povede. 😉

amalka_78
10. čer 2011

@ronecek Opatruji, neboj 😀 Asi půjdeme spinkat, dneska mě to nějak zmohlo. Byla jsem na koze skoro půl hodiny, nějak se mu ke mě nechtělo. Tak nevím, jestli je dobře, že byl takovou dobu natažený v kanyle 😕 Ale na UTZ jsem ho viděla krásně 😵

amalka_78
10. čer 2011

@magieee To je určitě tím, že jste nám tak držely palečky 😉

magieee
10. čer 2011

@amalka_78 Však si je držíme vzájemně, tak to snad vyjde všem ne? 😀 😉

kenya83
10. čer 2011

@ronecek aký ste kúpili kočík? Hoď sem foto 😉 @amalka_78 supeeeer opatruj sa 😉

ronecek
10. čer 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Ták jsem posbírala jahůdky. Mám celou mísu. Nechávám to ale na zítra. Chci udělat marmeládu. Máme ji hrozně rádi.
Včera jsme měli s manžou naplánovaný do Zlína takový menší výlet. Že si po tom screeningu pochodíme po městě, zajdeme někam na oběd. A nic z toho nebylo. Byly tam na Zlínsku tak příšerné lijáky. Voda se valila po cestě proudem. Než jsme došli k doktorce, měla jsem kalhoty po kolena mokré. Tak jsme po screeningu valili hnedka domů ☹ Takže jsem volala i na krev. Vše je OK. Tak jsem moc ráda.
Dneska nám přišel kočárek. Jsem z něj moc nadšená. Je parádní. Už aby tam bylo mimčo. Jak jsem ho poskládala, tak Domík nechtěl jít ani spát. Pořád říkal, že chce vozit kočárek s mimi 😅
Ty jeho dlouhatánské odpolední spaníčka jsou asi zpět. Poslední dny spává přes dvě hodiny. Včera dokonce usnul před půl třetí a probudil se až v 17.45. Taky šel podle toho spát večer. Až po půl desáté 😨
Při tom odpoledním spánku mě vždycky obejme kolem krku a já musím spát s ním. Nechce mě pustit od sebe. Večer v pohodě usne sám.
S těma puzzlíkama. Domík má troje dřevěné puzzlíky z devíti kousků i s dřevěným podkladem, na kterém je obrázek ke skládání. Tak tyhle poskládá, ale jiné ne. Dostal už dvě krabice větších kousků, ale schovala jsem je, protože jediné co s tím dělal bylo, že je rozházel 🙄 Zatím ještě neumí poskládat ani obrázek s kostek. Dělá si z nich komín a garáž na auta. Dneska jsem mu koupila vodní pistoli. Tak se mi tady celé dopoledne vyslíkal, že se chce jít koupat do vany. Venku je totiž pěkná zima a mrholilo 😠 Jinak nejvíc si pohraje s dráhou Mašinkou Tomášem, pak s kamionem na kterém má tři malé auta a s kufříkem s nářadím. Taky kuchyňku má pořád zaplou. Mám teď docela strach s plynovým sporákem. Když něco vařím, tak mi tam chodí točit kolečkem. Musím na něj dávat pozor. Taky když peču v troubě, tak se mi tam vždycky nachomejtne, že kolikrát mi kolečko přetočí z 200 stupňů až na 250. Potvůrka jedna.
Jak jsi psala o tom dalekohledu. Tak my byli s Domíkem dneska v obchodě. Přijel tam chlapeček na motorce a Domík pustil vše, co měl v ruce (pití, bonbony) a letěl za ním. Chtěl motorku půjčit, chlapeček nechtěl. Tak jsem ho vzala za ruku, že půjdeme domů a on mi sedl na zem a začal brečet a trucovat ☹Tak ty dětičky jsou asi všechny stejné.
Joshik to určitě zvládne skvěle ve školce. Já vím, že brácha jak byl malý, tak do školky šel z brekem a pak ze školky šel taky z brekem, ale protože už zase nechtěl domů. Já jsem chodila ráda.
To je dobře, že injekce snášíš v pohodě. To cetrotide jsem taky nesnášela. Píchala jsem si ho do nohy ☹Teda já ne. Mamina. Manža by to nedal. Při prvním IVF jsem chodila k doktorovi tady u nás a píchala mi sestřička a podruhé už mamka. To byly nervy vždycky.
V neděli budu na Tebe moc myslet, ať Ti kontrola dopadne dobře.
A co s tou zumbou? Byla jsi? Já myslím, že uškodit to nijak nemůže, pokud se Ty cítíš dobře. Teď jsem četla i v Betynce, kterou jsem měla v tom boxu, co jsem dostala, že dokonce břišní tance se můžou v těhu provozovat. Zdá se mi, že už jsme si o tom spolu jednou psaly 🙂
Užijte si dnešní návštěvu a oslavu u kamarádky. Já jdu taky se pomalu osprchovat a obléct trošku slušněji. Návštěvníci přijdou kolem páté hodiny. Už se s bobkem nemůžeme dočkat, až se u babí dobře nadlábneme 😀 😀 😀
Užijte si krásný víkend. Posíláme pusinky Joshikovi a hlavně Tobě na břůšenko, aby se Ti to tam krásně přichystalo pro bobíšky. Papa L+D 😵

ronecek
10. čer 2011

@kenya83 Fotečku kočárku tady dám až zítra. Teď už nestíhám. Ale mám ho v albíčku. Dorjan. V originále se mi líbí mnohem víc než na obrázku 🙂

mindinka
10. čer 2011

@amalka_78 Amalko to je krásný, tak ted se hlavně šetři a opatruj se at se bobánek krásně zabydlí. 😵

mindinka
10. čer 2011

@ronecek Ahoj Ronečku, tak už máš doma kočárek...já ho budu obědnávat za 14 dní, už se na něj taky moc těším, než se malinká narodí, tak dám kočárek ke kamarádce, jsem pověrčivá, že by kočárek neměl být doma. 😉

lenkacar
10. čer 2011

@ronecek já ten kočárek nemůžu najít 😢

amalka_78
10. čer 2011

Holky, já byla normálně tak vyřízená, že jsem ve tři zapadla do postele a vzbudila jsem se až teď. Asi se nechám přejmenovat na Růženku Šípkovou 😀

mikulka
10. čer 2011

@mindinka Jo, my kočárek taky měli u našich a domů ho dal manžel, až když se malý narodil 😉

pikusa
10. čer 2011

@ronecek moc moc gratuluju k výsledkům......super,mám velkou radost 🙂
@amalka_78 tak ted ti držím palce moc moc....
Já ted čekám na mrchu a měla bych stimulovat.....a normálně řeším,jestli si to ještě o měsíc neodložím......
uvidíme.....jako že bych si užila teplo,grilovačky a tak......možná ještě nějakou dovolenku

mindinka
10. čer 2011

@mikulka Jj přesně tak jsem to měla i když jsme čekali děti, kočárek na miminko čekal u babičky. 🙂