Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

spimy
15. zář 2011

@kammka Hele, člověk si tu chce soukromě pokecat a ono to nejde 😀

kammka
15. zář 2011

@spimy už tu nejsem 😀

mufinka26
15. zář 2011

@spimy tobě taky pevné nervíky aat tam srdíčko krásně buší a ted o tom strachu ten tě nepřejde, už nikdy, 😀 vždycky se o ty naše zlatíčka budeme bát a může jim být třeba třicet 😀 😀 😀

vered
15. zář 2011

@mufinka26 ahoj Mufi, jak se dnes citis? Ja byla na krvi, tady se dela tyden po transferu, kontroluji progesteron a esradiol v krvi, tak uvidim jesi to mam v norme...ja zadne prasky neberu..ani pred ani po..nechavame to na prirode. Dnes me trochu boli prsa a v krizi....tak aspon ze neco, vetsinou nejake priznaky mam, prece jen uz sem 4x mela testy pozitivni, a nejake ty priznaky sem vzdy mela, ale kazdej to ma jinak. V hrackarne maji v Cr hezke hracky, to joooooooooo. Tak at ti to pekne utika. 😵 Na krev jdes tedy kdy??

vered
15. zář 2011

@evatk hodne stesti, at se bobanek pekne zavrta a nepusti!! 😵

vered
15. zář 2011

@spimy ahoj spimy, dekuju za povzbuzeni...a hodne stesti na utz, aby krasne bilo srdicko!!!! Kdy jdes?
Ja na kety moc verim a taky nikdy nelezim, po transferu sem taky po hodce sla curat a pak sla peknou streku pesky a pak busem domu....a jinak delam vzdy a vse po transferech, myslim ze to je pro embryjka prirozenejsi se hybat, nez lezet v posteli. 🙂
No ja sem dnes 7.den a nerviky trochu pracujou 😠 ....to cekani je nejhorsi...testiky doma mam, ale jeste bych to neriskla vzheledem k stari embryii co mi zavadeli.
Tak jeste jednou diky a hodne moc stesti a uspesne tehu az do konce!!!!!! 😵

mufinka26
15. zář 2011

@vered no já měla minule příznaky taky hnedka, ale tentokrát nic, teda až na to, že my od včera pěkně blbne tlak, normálně sem včera poprvé v životě omdlela os nízkýho tlaku, a to ho mám hraničnš vysoký! o kříži ani nemluvím jak mě bolí, ale já 12 hodin v práci stojím na nohou, bez možnosti si sednout, jenom o 30min. pauze 😠 dneska měla ofiko přijít mrcha a vůbec to na ní nevypadá, jelikož mě nic nebolí... akorád prsa mám takový pevnější my přijde, normálně před ms je mám měkký a gravitace působí 😀

mufinka26
15. zář 2011

@vered jinak krev až příští týden 😀

vered
15. zář 2011

@mufinka26 teda podle toho co pises to vypada hooooooodne nadejne!!!!!!!! Ja nasla doma misto 2 mamatestu hned 4 tzn. ze jich mam dohromady 8 uz me to dost laka, ale jeste nebudu plasit....... 😀
Cely den stat to je zahul...........

spimy
15. zář 2011

@vered Děkuji moc 🙂 Na UTZ jdu až 27.9. 🤐
Držím palce s testováním, ale příznaky jsou, takže to bude určitě... pozitivní 😉 Jj, čekání je nejhoší a po jednom čekání následuje čekání další a další 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@vered to je je to šílený, ale zase budiž my útěchou, že mě ted čekají tři dny volníčka 😀 jinak já má doma slušnou zásobu testů, ale tentokrát sem si koupila i ty 25 tkový clearblu 😉 pokud to pak na nich bude. tak je jasný, že je to OK 😀 teda alespon pro mě 😅

vered
15. zář 2011

@spimy aha az 27.ho a od te krve si na UTZ jeste nebyla?? Tady po pozitivni krvi se chodi na UTZ kazdy tyden az do srdicka.....
No priznaky...vcera a predevcirem nebyly zadne prave.....uvidime... 😉

vered
15. zář 2011

@mufinka26 clearblue sem taky jednou mela a na nem velike tluste +. Byl to muj prvni tehu test v zivote vubec! O 🙂 d te doby je mam rada, ale sou desne drahy,( tady v Izraeli). Proto jsem si ted v CR udelala zasobu mamatestu prave...nevim jakou citlivost ale maji.....to volnasko si uzij.. 😵

mufinka26
15. zář 2011

@vered děkuji, většinou mamatest má citlivost 10, říkají, že jsou to nejcitlivější testy, je to fakt, minulý KET mi ukázaly // a za čtyři dny už ani tuk, krev to potvrdila, že to bylo biochemický těhu ☹ takže ted jen jeden mamatest a zbytek clearblu 😀 užiju si volníčko, máme naplánované výlety, musíme trošku poznat tu nmaší městskou část, bydlíme tu už od května, ale jak sem byla bud v práci, nebo doma na neschopence, tak sme toho zatim moc nepoznaly, takže o víkendu budeme napravovat, máme tady krásnou přírodu 😀

spimy
15. zář 2011

@vered U nás je to 14 dní po trasferu krev, pokud je pozitivní, 14 dní na to kontrola. Takže teď v pondělí byla krev a 27. UTZ.

mufinka26
15. zář 2011

@spimy 27. bude coby dup 😀 a uvidíš to krásně blikací srdíčko 😀 😀

ronecek
15. zář 2011

@evatk Ahojky 😉 Držím palečky, i jeden embrýsek může dokázat zázraky 😵 😵 😵 Držím palečky 😉 Koukám, že jsi od Vsetína. Kde jste byli na umělku, ve Zlíně? 😉

ronecek
15. zář 2011

@spimy Ahojky 😉 Téda moc gratuluju k mimískovi 😉 Ultrazvuk určitě dopadne výborně 😵 Já ze začátku tomu taky vůbec nevěřila, jak teď, tak ani při prvním těhu. Po prvním neúspěšném IVF jsem taky nevěřila, že to vyjde. Pořád jsem si říkala, když to nevyšlo, tak to příště určitě taky nevyjde. A vidíš druhé IVF úspěšné a KETík taky 😉 S motáním hlavy jsem ze začátku měla taky problémy a ještě mě bolívaly záda a kříže. Během těch prvních čtrnácti dnů. Skoro jsem ani nemohla sedět opřená o židličku.
Přeju Ti hodně štěstíčka, ať brouček krásně roste 😵

evatk
15. zář 2011

@ronecek jezdime do zlina. Tobe vyslo 2.ivf a hned i 1.ket?

ronecek
15. zář 2011

@vered
@mufinka26
Ahojte holky 😉 Tak jak se cítíte? Koukám, že příznivé příznaky máte obě. Jééé, to by bylo super, kdyby vám to oběma vyšlo. Kdy se chystáte testovat? Mufi, Ty jsi říkala, že v pátek? Budu na Tebe myslet.
Mě teď poslední dny malá kope jako blázen. Někdy je to až nepříjemné, ale přitom krásné. Občas mě pobolívá a tlačí pod žebrama a pálí mě tam tak podobně, jakokdyž pálí žáha. Asi je to normální, nevím no. Jinak jsem Ok. Na kontrolu jedu v úterý. Tak jsem zvědavá. Snad bude vše Ok. Letí to jako voda. Už jen 89 dní 😵

ronecek
15. zář 2011

@evatk Jé, my taky jezdíme do Zlína. První IVF bylo totálně bez úspěchu i co se týče vajíček. A podruhé mi doktor změnil úplně dávkování a vajíčka byly jako bomba. Taky jsem po ET chytla hyperstimulák. Tak jsem si poležela deset dní ve Zlíně v nemocnici.
Takže nám vyšlo druhé IVF a teď první KET z embryjek, které nám ještě zůstaly. Chodívali jsme k doktoru Chovancovi. Měla jsem ho hrozně ráda. Při druhém IVF mi sice embryjka zaváděl doktor Horváth, ten už tam teď není. A teď u KETu doktor Křenek. Viděla jsem ho poprvní a připadal mi takový málomluvný až vyplašený, tak jsem ani moc nevěřila, že to vyjde.
Jinak máme ve Vsetíně rodinu. Petra Zgarbová (za svobodna Hyžáková) jestli Ti to třeba něco neříká 😵

evatk
15. zář 2011

@ronecek tak to je super povzbuzeni, ze by nam to vyslo stejne, nam taky vyslo 2.ivf

mufinka26
16. zář 2011

@ronecek ahojky tak já dneska zase netestovala 😅 jinak od včerejška mám žaludek jak na vodě, dneska mě to dokonce vzbudilo ráno ave tři, asi na mě leze nějaká vyroza. vůbec to nepřikládám k těhu příznakům, už ne. dřív sem každý píchnutí, každá nevolonost, protě všechno přikládala těhu příznakům a pak sem byla zklamaná. to je krásný, že tě takhle kope, já si to pamatuji u Danielky jako by to bylo dneska 😀

mufinka26
17. zář 2011

tak sem holky testla a samozdřejmě jak sem tušila jenom / , takže ve středu jdu do CARu na krev a v listopadu další KET 🙂

vered
17. zář 2011

@mufinka26 je mufinko, to je mi moc lito ☹ ze jsi tam nasla jen jednu....ja si myslela ze to urcite vyjde...skoda, ale je dobre ze to nevzdavas a hlavne mas jeste dalsiho bojovnicka 😵 a s tim uz to musi vyjit vid??? 😉 Kolikaty den jsi tedy vlastne testila??12?? Mne vcera nic nebylocely den a v noci sem dostala menstruacni bolesti zad a bricha,plus desnou zimnici, byla sem na 100 procent presvedcena ze zacnu krvacet, ale zatim nic. Malem sem uz dnes testla. Ale myslim ze by to bylo hooodne brzo vzhledem k osmibunecnymu e. Uvidime....
Tak pa a v listopadu hooooooooodne moc stesticka...mas jeste jednoho mrazacka?

lenkacar
17. zář 2011

@vered přeji štěstíčko při testování

vered
17. zář 2011

@lenkacar jeee..ahoj a dekuju 🙂

lenkacar
17. zář 2011

kolikátý jsi den?

vered
17. zář 2011

@lenkacar dnes 9.ty...

lenkacar
17. zář 2011

nojo tak vydrž ..zbylo vám něco v mrazáčku?