Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
19. bře 2011

@pikusa jejej, doufam ze se toho brzy zbavis!!!!!

pikusa
20. bře 2011

Ahojík holky...
@vered už mi le líp,tak snad už bude dobře.....Mates to měl taky......ten už je v poho.....

ronecek
20. bře 2011

Ahoj Veredíku 🙂 Tak už jsem klidnější. Taky si myslím, že by mi doktor řekl, že je na KET pozdě. To Ovitrelle jsem si píchala vždy pře IVF, ale teď mi ho nedal. Asi stačí to, co mám.
Tak dnešní noc opět stála zato. Dominiček přivalil večer ve 23.00 k televizi. Byl jako rybička. Šel pak s náma spát až o půlnoci. Usnul v pohodě, ale v noci začal zase tak šíleně křičet a trvalo to tak dlouho, že jsem ho nakonec vzala k nám do postele. Když lehnul, tak v tom momentě se uklidnil a usnul. Ráno budíček 5.45. Tak jsem KO. Nevím, proč tak zle teď spí, ale zdá se mi, že byl i úplněk. Tak možná tím ☹
Jak vidím, u vás bylo to stejné.
Tak ty injekce Ti nezávidím. Já při prvním IVF píchala do břicha. Ale ze začátku jsem chodila zdravotní sestřičce, pak mi to začala píchat mamka. Při druhém IVF jsem píchala jednu do břicha, druhou do stehna. To už mi jen mamka. Sama bych to asi nedala. Ale kdyby nebylo mamky, tak by mi asi nic jiného nezbývalo. To si takhle budeš píchat celých devět měsíců? ☹ ☹ ☹ Je to hrozná představa, ale hlavně, že to pomůže.
Jak jste se měli včera u kamaráda? Určitě super, co? U moříčka, to musí být pohoda. Ani nevíš, jak Ti závidím. Hrozně bych chtěla bydlet u moře. Jezdíte často k moři? Taky už se moc těším na grilovaníčko. 🙂
Bílo je tady pořád, ale dost sníhu už roztálo. Přes týden hlásí zase tepleji, tak snad už bude konec. Je načase. Já už se tak těším na teplíčko. My vlastně nebyli letos ani moc na horách. Tady u nás máme Javorník (918m). Každou zimu jsme pravidelně chodívali. Někdy i 6x za zimu. Letos jsme nebyli ani jednou. Přes svátky nám to nevyšlo a pak už ta zima nestála za moc. Ale byli jsme na Pustevnách. Jestli víš, kde to je. Socha Radhošť atd.
Ták valíme papkat. Ještě musím popřemýšlet co uvařit na oběd.
Mějte se a užijte si dnešní den.
Papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

drndapetka
20. bře 2011

Ahojky holky, tak já jsem se včera vrátila z dovči a hlásím, že zítra jdu na zahájení KET 😵 Dostanu léky, plánogram co a jak brát, za týden by měla dojít mrcha a pak 19DC transfer 🙂 Konečně se to blížíííííí 😵

pikusa
20. bře 2011

@ronecek jjá taky při IVF měla Ovitrelle a ted ne
do břicha jsem to zvládala doma,ale první píchanec byl boj teda
A Mates se mnou spí už asi měsíc 😀
@drndapetka tak budeme držet palečky 😵

vered
20. bře 2011

🙂 Ahoj holciny, preju peknou nedeli!! 🙂 Vratili sme se zvenku a ditko usnulo, jsem grogy z toho vedra co tam nastalo.....musim urychlene jit koupit nove sandale, na plnou botu uz to asi nebude. 😒
Joshik s nama spi uz jak dlouho a dneska v noci si ho do postele uz teda neberu, protoze se tak roztahoval a kopal nas, ze sme se ani jeden ani druhej nevyspali, mozna jen on.
@pikusa Tak to je prima ze uz je ti lepe. 😵 a co kdy jdes na tu krev? 🙂 a jinak se citis OK?
@drndapetka Hodne stesti!!!! 😵
@ronecek Ahoj Ronecku, posledni dve zpravy od Tebe se mi nezobrazily ve "Zminky o mne" a presto jsem tu nasla psani, nejdriv jsem nechapala proc mi to uz neukazuje tvoje zpravy ..ale ted uz vim, protoze ty tam nepises to@vered a ono se mi to pak v tech zminkach neukaze 😉
To je dobre ze jsi klidnejsi 🙂 uz se Vam to blizi vid??
My sme meli taky desnou noc, (uplnek byl!!!)Joshik muze kopal a rval ho ke zdi a ja malem spadla z postele...dneska musi spat u sebe, me by to nevadilo, ale tohle se fakt neda, no a vstaval taky v 5.40 jako vas bobanek. Takze sem taky KO, byli sme do 13h v parku, cestou domu usnul v kocare, do 3.patra sem odnosila nejdriv motorku a tasku, pak joshika a nakonec kocarek....sila...
Vcera to bylo hezky, sedeli jsme u ohne na zahrade, pak kluci grilovali, no ja maso nejim, tak jsem mela salat a pitu s humusem...domaci od arabu. Kluci se nadlabli masa. Vecer sme jeli domu. U more jsme nebyli, nebydli primo na plazi. Jinak jezdime sem tam k mori, ja vodu miluju! Ale plaze tu maji hodne spinave, to se mi vubec nelibi...
Pustevnu ani Javornik neznam, musim kouknout do mapy, uz si ani nepamatuju jak se jmenuje to mistecko kde bydlis. Nasi maji nad sebou taky kopec, Sedlo a taky tam kazdy rok delame vystup, ale je to myslim jen 700n.m, ale staci to!!! V lete sme tam byli a nasli spousty hub...Joshik byl s nama! 🙂
Jinak to pichani je des....mam modriny..budu pichat cele tehu+sestinedeli! No neda se nic delat, snad to preziju...uz jednou jsem to absolvovala.Hlavne ze je mimi v poradku!!!! Co bysme pro ne nepodstoupily ze???
Pichala jsem si vzdycky sama, jednou to zkusil muz, byl uplne mokrej a strasne se klepal a pak se rozmachl a tou jehlou me jen pichnul, ale nezajel dovnitr, proste se zabrzdil , mel v kuzi jen kousinek jehly a pomalu ji tam zacal vrtat dovnitr..jak sroubovakem, tak sem mu to vytrhla a rekla tak to teda neeee....jeste sem mela zachvat smichu a uz bych mu to nikdy nesverila.....ja musim sama! 🙂 Ty mas sikovnou maminku!!!🙂
MNam ted sem si dala jogurt a jdu se natahnout asi, ta dnesni noc i den me vodrovnaly... 😝
Tak si take uzijte hezky den.papapa

ronecek
20. bře 2011

@vered Jj 😉 Už to vidím, moc se omlouvám, že jsem to poslala beze jména. Jěštěže jsi na to přišla 😀 Včera i dneska. To su ale ostuda.
Asi si jdu taky na chvilku lehnout. Večer písnu. Papa 🙂

ronecek
20. bře 2011

@pikusa Ahojky, já jsem si to taky chtěla píchat sama, ale nedala jsem to 🙂 To je dobře, že už vám je líp 😉 No na prcka jsem teda zvědavá, jak se to bude s tím spánkem vyvíjet dál. Dneska mi plakal i před odpoledním spánkem, což nikdy jindy nedělal ☹

ronecek
20. bře 2011

@drndapetka Jj, kde jste byli na dovolené? 🙂 Držím palečky při přípravě na KETík a u KETíku 😉 Mě čeká KETík ve čtvrtek v 13.00. Bude to 17 DC 🙂 Moc na Tebe budu myslet.

vered
20. bře 2011

@ronecek ahojky Ronecku, prosimte to je v pohode 🙂 nemusis se omlouvat! 😉 Jen jsem nechapala proc zrovna tvoje zpravy se mi nezobrazuji 😉
Jak se citi Domicek, jeste porad place? A vyspala ses trosku? Ja spala hodku a pul, Joshik 3 a pul hodiny odpo a ted sel spat v pul desaty. 🙂 Zitra mam ten ultrazvuk, tak sem docela napnuta....no dopiju cajik a jdu do hajan. Doufam ze budete mit klidnou noc. Papapa 😵 😵 😵

ronecek
20. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 🙂 To máš pravdu, že se nám to blíží. Dneska jsem začala s tím Utrogestanem. Estrimax beru 1-1-1 a Utroš 2-2-2 + 2 tabletky večer ještě vaginálně 😠
Odpoledne jsem chviličku ležela a pak jsem se vrhla zase na to háčkování. Samozřejmě mi ale došla jedna příze, tak musím dokoupit. Ale jsem hrozně unavená, motala se mi přes den i hlava. Přitom tlak jsem měla dobrý. Buď počasím, protože chvíli svítilo sluníčko, pak zase sněžilo nebo tím Utrošem. No nevím.
Domík zatím spí v klídku. Snad za mnou zase nedorazí.
Joshik teda v noci pěkně vyváděl. Domík když spí s náma, tak spí docela na svém místě, ale i tak si připadám kolikrát zmáčklá a skoro na spadnutí z postele. Vždycky mám strach, abych ho nepřilehla. Zítra jdeme ještě na kontrolu k doktorce. Zatím jsme venku nebyli. Teda Domík. Já byla aspoň na procházce s pejskem.
Máte taky nějaká zvířátka? My máme psa jorkšírka. Měli jsme kníráče, ale ten umřel, tak jsme si pořídili jorkšírka. Bylo to naše první miminko. Byli jsme si pro něj v listopadu a o rok později se narodil Dominiček 😉
Jéžiš, Ty se teda s těma věcma nataháš. Neměla by jsi to tak přehánět 😵 Vy musíte kočar brát do bytu?
No Javorník znát určitě nebudeš, ale jestli Ti něco říká Rožnov pod Radhoštěm, tak Pustevny jsou kousíček od něj. Tu naši dědinku znát nebudeš určitě, máme tady snad jen něco přes 2000 obyvatel. Nic tady skoro není. Ale zase je tady aspoň příroda, hory. Jinak tady máme doktora, zubaře, školku, školu. Takže vše co potřebujeme.
Těch modřin je mi moc líto. Kdyby na to byla aspoň nějaká mastička, která by tu kůži trošku sklidňovala. Jé, kde je do porodu ☹ Ale zase na druhé straně jsou stokrát horší věci. Hlavně, že to pomůže Tobě a mimi bude v pořádku.
S tím pícháním, já jsem mojemu jen tak naznačila, že by to mohl zkusit, ale ten nechtěl ani slyšet.
Mamka se nepárá s ničím. Je farmaceutická laborantka. Teda byla. Teď už je doma v důchodu. Pracovala v lékárně a pak v laboratoři. Ke zdravotnictví měla vždycky blízko, moc ji to bavilo a hodně i čte knihy ze zdravotnictví. 😉
Jj, vidíš vlastně, já už jsem Ti tolikrát chtěla napsat, proč jste vlastně museli na IVF a vždycky jsem zapomněla. My museli, bo mi při laparc zjistili neprůchodné vejcovody. Jeden celý a druhý průchodný jen z 10%. Po těch profukách jsme ještě rok mimi zkoušeli a pak jsem to vzdala a rozhodli jsme se pro umělko.
Dneska jsme si objednali koberce do obýváku a kuchyně. Všude máme plovoučku a v obýváku pod stolem máme kožešinu, ale už se dost trhá, tak jsme objednali kobereček. Do kuchyně běhoun, ale jen k lince. Vždycky jak myju nádobí, tak jsme měli poprskanou podlahu. Zatím tam máme komereček, který jsme si dovezli z Tunisu, ale je mi škoda ho nechávat v kuchyni.
Na zítra Ti moc moc držím palečky 🙂Určitě už budeš mít i fotečku, ne? Tak si ultrazvuk užijte a těším se na další zprávičky.
Taky piju ještě kontryhelový čajík. Ještě dneska, zítra a pak asi přestanu.
Měj se krásně. Papa a dobrou noc 🙂

pikusa
21. bře 2011

Ahoj holky....
@vered tak sandále jo????taky už bych chtěla chodit v sandálích 😀
A na krev pojedu zítra ráno
@ronecek ty pěkně stimuluj,at sliznice roste a roste 🙂

mindinka
21. bře 2011

Ahoj holky jak se všichni máte? Mně je pořád špatně, tak se doma povaluju, kolikrát nejsem schopná nic dělat. ☹ Vám se určitě daří líp. 🙂

vered
21. bře 2011

Ahoj holciny, moc zdravim..dnes jsme byli na UTZ, s muzem i ditetem.. 🙂 vsechno v poradku a zase za tyden 🙂
@mindinka
Mindinko to je mi lito, ze takhle trpis, mne je sem tam blbe od zaludku, ale hlavne me vsechno hned vytoci 😀
Doufam ze uz to brzo prejde, vzdyt jses uz 9tt 🙂 😉
@pikusa NO sandale.... 🙂 ale zase se ma ozimit, to jsem rada 🙂 A co krev uz jste zpet? 🙂

vered
21. bře 2011

🙂 @ronecek Ahoj spisovatelko moje!!! DIky za romanek! 🙂
Beres toho hodne...a z toho utrogestanu se asi i mota hlava, myslim ze to tu holky psaly..ja po nem byla jen strasne unavena, spala sem s Joshikem denne odpo i 3 hodiny, ted mi staci i pulhodka a v poho! Snad to zvladnes, kazda z nas ma neco...bud hormony nebo si redi krev jako ja, to si nevyberes.. 😉
My jsme na IVF kvuli manz.spermiim..je jich hooodne malo, tak proto. A taky asi proto ja funguju tak dobre v nativech, protoze mi nic nechybi! 🙂
Joshik spal v noci opet s nami, nedalo mi to, je tak sladky! 😀 Ve 4 rano sem se probudila, on lezel hlavou a telem na mym polstari, ja skoro na zemi a nohy mel na manz.hlave...tak sem ho musela prerovnat. Je dobry ze Domicek se moc nehybe, Joshik ten se tam toci celou noc! 🙂 Nekdy do nas kope....
Zviratka mame..Joshika a kocoura 🙂 ,poridili jsme si ho rok predtim nez jsem otehotnela s J.
Nasli sme ho jako male kotatko u popelnice....koukala sem na nej uz par tydnu a byl v zubozenym stavu....plnej blech, rymu(mel nudle) a taky zanet dasni a plisen po tele....takovejch kocek tady je...no ale jeho sme se ujali. Veterinu mame naproti. Ted je z nej krasnej kocour! 🙂
Jinak v nasem dome neni kocarkarna ,ani sklep nic takoveho, kocarek musim brat denne nahoru, ale jsou to lehoucky golfky! Joshinka stejne zvedam...snazim se min ale uvidis sama ze to moc nejde! Uz to neni jako kdyz jses sama....
Roznov pod Radhostem to je mi neco rika..🙂
Ve vesnici, kde bydli nasi neni ani kram ani skolka ani skola, proste nic, jen par obyvatel,...
A domicek tedy pujde do skolky tam u Vas?
Tak vy jste si objednali nove koberecky?? To je prima.... 🙂 To hned potesi, kdyz je neco novyho v bytecku!Taky mam jen sem tam koberecek...jinak je tu dlazba, v lete nemam ani ty behouny, je tu kolem 30st. v byte a sme radi ze nas ta podlaha chladi.. 😀
No nic, pujdu povesit pradlo...a pak si zase hajnu k milackovi sladkymu!! Muz jede zitra na 3 dny na geol.konferenci a tak budeme doma sami...to jsem na to zvedava 🙂
Tak zatim papa a hezky den!!!!! 🙂

vered
21. bře 2011

@ronecek ...nase romany tady zabiraji skoro cele stranky...myslis ze je to OK, nebo bysme si mely psat IP???

kenya83
21. bře 2011

@mindinka ahojky🙂 mame sa dobre,vyzera byt vsetko v poriadku. Dnes sme boli na kontrole, stale slabo pospinujem ale je pravdepodobne z toho hematomu,ktory mam. Tiez mi byva nevolno,ale nevraciam,nemam chut jest len horko tazko do seba nieco natlacim. Tehu preukaz este nemam,ten dostanem az ked pojdem do poradne ku svojmu gynekologovi,teraz este chodim 1x do tyzdna na kontrolu do car asi az do 12tt,vies kvoli tomu krvacaniu co som mala. Ty sa mas,ze uz mas tehu preukaz🙂 @vered zlaticko krasna bublinka🙂

mindinka
21. bře 2011

@vered Veredko doufám, že mi už bude líp, je to hrozný, dneska mám podle ultr 7+6 a podle MS 8+1, ale bříško mi roste. 🙂

@kenya83 Určitě to budeš mít všechno v pořádku, já jsem byla v Brně minulý pondělí naposled, jinak už chodím ke svýmu DR., zítra musím k obvodákovi na EKG a prohlídku a pak ještě navštívit zubařku. ☹

stazina
21. bře 2011

HAoj , jens em vás přišla pozdravit🙂

veredko, koukala jsem, že vám utz dopadl dobře, to sem moc ráda!!!!Tak držím palce i dál🙂
Já jdu na utz zítra , tak sdna takydopadne dobře...
A koukala jsem , že řešíte nvolnosti..mě na ně teda dost pomáhají zázvorový bonbony..jsou teda strašně hnusný,a el žaludek uklidní
oaptrujte se, pa

ronecek
22. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 🙂 omlouvám se, ale včera už jsem nestihla napsat. Byli jsme s prckem u doktorky, pak u švagrové. Večer jsem byla hrozně unavená a bylo mi dost špatně od žaludku. Myslím si, že určitě z toho Utroše. Odpoledne jak jsme šli k doktorce jsem si ho vzala a asi po půl hodince se mi šíleně začala motat hlava, že jsem myslela, že se tam na cestě někde natáhnu ☹ Takže opravdu každá máme něco. Ale asi je to tak správné.
Jinak prcek už je zdaví. Poslech krásný, tak konečně můžeme vyrazit ven. Dneska je krásně, sníh už pěkně taje, tak snad bude to jaro. Dneska spal v pohodě. Byl hrozně unavený, že usnul už po sedmé hodině u televize. Nespal po obědě.
Švagrovce už se taky krásně kulatí bříško.
Domík včera lítal, tak spadl a zrovna na rožek otevřeného šuplíku. Má trošku škrábanec pod a nad okem. Ale nic hrozného. Včera abnormálně zlobil. Mamce vylil v zimní zahradě celou konev s vodou 😀
Jj, tak taky máte dvě zvířátka. Vidíš na to jedno jsem zapomněla. Tak jste to měli stejně jako my. My si rok před Domíkem pořídili pejska a vy kocourka. Brácha měli taky kocourka ještě teď nedávno, ale někde se jim zatoulal a nevrátil se. Už je to ze dva týdny ☹
S těma kočárkama to máte těžké, ale co naděláš. Golfky jsou lehoučké. Horší jsou hluboké. Kdyby aspoň výtah jste měli. Sice já výtahy nenávidím. Nevím proč, ale mám z nich fóbii. Kamarádka bydlí v šestém patře a když jdu sama, chodím pěšky po schodech 😀
Jj, v tom Rožnově je muzeum v přírodě, skanzen. Určitě víš. Je to dost známé místo.
Dominiček bude chodit do školky tady a do základní školy asi taky. Máme to deset minutek. Tak je to v pohodě. Navíc jsou tu uličky, že děcka nemusí po hlavní cestě.
Jinak dneska se tady otevírá i řeznictví, tak se jdeme za chviličku s kamarádkou kouknout.
Já jsem taky s podlahou max spokojená, do obýváku bych kobereček ani nedávala, ale ten pokoj to tak spestří. Do kuchyně k lince je třeba.
Jak Ti jinak je, určitě OK? Prcek je taky zdravý? Koukala jsem na fotečku z ultrazvuku. Klásnááá bublinka. Moc pěkně rostete. Jen tak dále.
Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jak pojedeme na tu kliniku je to trošku v kopci, asi deset minutek pěšky od města. Jsou tam strašně úzké uličky a parkoviště věčně plné. Tak jsme si říkali, že bychom ho nechali na parkovišti ve městě a došli tam pěšky. Myslíš, že mi to pak po KETíku nebude vadit? Že můžu v pohodě chodit? Sice vím, že minule holčina, která se mnou byla na IVF šla do města a domů jela městskou dopravou, protože manža musel být v práci. Tak či vím.
Jinak s tím psaním nevím. Já myslím, že by určitě admini napsaly, že se jim to nelíbí.
Valím se pomalu oblíkat a jdeme k tomu řezníkovi.
Mějte se krásně. Papapa 🙂 🙂 🙂

pikusa
22. bře 2011

Ahojík holky...
Tak já jela ráno na krev.....
a cestou zpět mi kikslo auto....kousek za Českou Lípou....tou dobou už byl P v práci právě v Lípě.Tak to otočil,přijel,já přesedla do jeho auta a on musel počkat na bratra,aby ho odtáhl :roll:
Výsledky budou ale až zítra......dnes odpo na gyndě nejsou.

sponiarka
22. bře 2011

@pikusa Ahoj taky jedu zítra ráno na krev jdu k obvodní na gindě nejsou až ve čtvrtek odpoledne tak jdu k obvodní nevíš jestli mi jí taky vezmou nebo mě pošlou na odběry do nemocnice bydlím taky kousek od České Lípy

pikusa
22. bře 2011

@sponiarka hele,já měla jít na krev do CARU.....ale jak jsme se prali s chřipkou,nechtělo se mi do Prahy kvuli 5ti minutám...
Obvodní bych asi zkusila zavolat.....a co,kdyžtak si u ní ten odběr zaplatíš ne???
oni dělaj se vším hrozný caviky

mindinka
22. bře 2011

Ahoj holky jak se dneska máte? Mně je pořád stejně, už nevím co bych měla jíst, aby mi nebylo tak zle. ☹
Dneska jsem si objednala Angel Sounds, je to prenatální sono na poslech srdíčka miminka, dá se to poslouchat už od 10tt, tak se na to moc těším, až mi to příde. 🙂

pikusa
22. bře 2011

@mindinka jee podobný jsem měla u Matese a prd od 10tt,to není ještě slyšet....ale později ano 😵
a snad ti bude brzy líp

ronecek
22. bře 2011

@mindinka Ahojky 🙂 My se máme dobře. Už se nám to pěkně krátí. KETík bude ve čtvrtek v 13.00 😝 Ani mi nemluv o nevolnosti. Už jsem psala i veredce, že je mi poslední dny zle a motá se mi hlava. Ale mám to určitě z Utrogestanu. Dneska jsem to vychytala. Vždycky půl hodinky po spolknutí se mi začne hrozně točit hlava, že bych skoro sebou sekla ☹ Jinak s tou nevolností vyzkoušej ty zázvorové bonbony, jak psala výše stazina. Já vím, že i kdysi po kocovině mi nebylo nejlíp, tak mi někdo poradil, že si mám nastrouhat trošku zázvoru a zalít horkou vodou a vypít. Vím, že mi to tehdy pomohlo. Ale není to nic moc chutného 😉 Zítra jdeme ještě s prckem k zápisu do školky. Ten Angel Sounds jsem viděla i u pár holek ve Fotoblogu. Je to dobrá věcička. Na kolik Tě to vyšlo? 🙂

pikusa
22. bře 2011

@ronecek jéé už ve čtvrtek?????super........budu na tebe mooooc myslet

ronecek
22. bře 2011

@pikusa Moc děkuju 🙂 Já už měla jít dneska (15DC), ale domluvila jsem se s doktorem na čtvrtek, protože zítra jdeme k zápisu do školky a prcek je hrozný divočák, tak bych měla docela strach. Bude to 17DC. No jsem zvědavá. Snad se prďolci krásně rozmrazí 😕

pikusa
22. bře 2011

@ronecek taky jsem byla ve čtvrtek 🙂

anit.xx
22. bře 2011

ahoj holky, jsem dnes 6 den po KETu, se zamraženýma embrijkama, chudáci byli zamraženi celý rok. Dostala jsem 2 embrijka ve stádiu 5B1 a 6B, nevím co to znamená jestli to je dobré nebo ne, bylo mi řečeno, že po rozmrazení je to jiné než u čerstvých embrii. Nesjou 8 buněčné, protože se rozmrazovaly den před KETem jako poslední z řady a nestihly se úplně rozjet, ale pry se v děloze určitě budou dělit dál. Nevíte někdo co to znamená 5B1?. Jinak po jak dlouhé době by se mělo testovat? Vyšlo někomu tady oplodnění se zamražených embrijek? Děkuji za odpověď