Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
23. bře 2011

@pikusa Neměla by sis zavolat radši do svýho CARU, když špiníš? Snad to nebude nic hrozného. 😉

pikusa
23. bře 2011

@mindinka no zatím neplaším....u Matese jsem dokonce krvácela asi v 8.týdnu.....

sponiarka
23. bře 2011

Ahoj tak jsem byla na krvy já se v tech výsledkách neviznám ale myslím že těhotná nejsem.

pikusa
23. bře 2011

@sponiarka no a jaké jsou teda výsledky???

sponiarka
23. bře 2011

je tam 1,00 a pak 0-5 IU/1 tak já nevím co to je

ronecek
23. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky 🙂 Tak jak jste dopadli? Dopoledne jsem na Tebe myslela. Bobíšky máš už u sebe v pelíšku? Jak se cítíš? 😉 Opatruj se a hodně štěstíčka. Nás to čeká zítra 😉

ronecek
23. bře 2011

@pikusa Ahojky 🙂Co špinění? Pořád přetrvává? Já vím, že po IVF jsem taky trošku špinila a doktor říkal, že ze začátku těhu je to normální😉Uvidíš jak se Ti to vyvrbí, ale taky bych možná raději zašla k doktorovi nebo aspoň zavolala a poptala se 😉Jinak já už se psychicky připravuju na zítra 🙂

pampeliska36
23. bře 2011

ahojte holky tak nam se kraaaasne rozrmazila obe embryjka 🙂 a jedno jeste povyskocilo ve vyvoji. takze nam dali obe dve: hatchujici blasticku a blasticku 😀 takze ted odpocivam 🙂

pampeliska36
23. bře 2011

@ronecek tobe berusko moc drzim pesticky na zitra!!! 😉

mindinka
23. bře 2011

@ronecek Ahojky Ronečku přeji Ti hodně štěstíčka na zítřek a at se mimi krásně drží 🙂

mindinka
23. bře 2011

@pampeliska36 To je nádhera, tak se hezky opatruj a odpočívej. 🙂

mindinka
23. bře 2011

@pikusa Třeba to nemusí nic znamenat, byla jsi na krvi? 😉

ronecek
23. bře 2011

@pampeliska36 Tak to je super 🙂 Pěkně odpočívej a moc Ti děkuji za pěstičky 😉

ronecek
23. bře 2011

@mindinka Tobě taky moc děkuji 🙂 Snad se nám krásně rozmrazí a bude vše OK. A jak se cítíš dneska Ty?

pikusa
23. bře 2011

Holky....tak HCG 2355.......
@sponiarka taky tomu moc nerozumím......oni ti k tomu nic neřekli????
mě se zdá,že to je blbý ☹

mindinka
23. bře 2011

@ronecek Dneska mi je zatím dobře, můžu se konečně pořádně najíst, akorát ráno jsem myslela, že budu zvracet, ale pak už mi bylo líp, už bych šla nejradši na kontrolu a viděla malinkýho bobíška na ultrazvuku, ještě si musím počkat do 4.4.........Neboj určitě se mimíska krásně rozmrazí a pak se hezky zabydlí. 😉

mindinka
23. bře 2011

@pikusa Máš nádherný HCG, kolikát den jsi po ET? 🙂

pikusa
23. bře 2011

@mindinka 20.den po KETU

mindinka
23. bře 2011

@pikusa To je krásný těhulko gratuluji..... 🙂

pikusa
23. bře 2011

@mindinka díky moc.....
jen ta krev kdyby nebyla.......na UTZ jedu v pondělí,tak uvidíme

mindinka
23. bře 2011

@pikusa 3 týdny 0 - 5
28 dní (4t) 3 - 426
35 dní (5t) 18 - 7,340
42 dní (6t) 1080 - 56,500
49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000
79 - 100 dní (11-15t) 1 3,300 - 253,000
Druhý trimester 4060 - 65,400
Třetí trimester 3640 - 117,000

Tady je tabulka HCG a máš jedno nebo 2 embryjka? Určitě je všechno v pořádku 🙂

pikusa
23. bře 2011

😀 @mindinka mám jedno embryo....
a na tabulku zrovna koukám taky..jinde 😀

ronecek
23. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 🙂 Přeju krásný den.
První k tomu Utroši. Já beru 2-2-2 denně a večer ještě 2 Utroše zavádím. Zítra se jich na to poptám a řeknu, že mi po něm není moc dobře, ale myslím si, že s tím stejně nic neudělají.
Já taky vždycky po transferu dělala všechno. Vařila, trošku uklízela. Akorát ten první den jsem se trošku více šetřila. Taky si myslím, že snad desetiminutová chůze mi neuškodí. Zeptám se doktora. V nejhorším by manža pro mě pak přijel. Já ani nevím, co si mám vzít s sebou. Budu tam pak po transferu asi hodinku ještě ležet. Měla jsi noční košili? Já si to už nějak nemůžu vybavit. Jé a sex mi teda hnedka na rovinu po IVFkách zakázali. Teda aspoň pohlavní styk 😀
U zápisu bylo super. Domík se tam vyřádil, pohráli si tam. Moc se mu ve školce líbilo. Jak jsme tam přišli, tak jsme tam byly s děckaka. Když jsme přišli na řadu, tak jsme šli k ředitelce, ta si jen zapsala údaje o prckovi, dala nám papír na vyplnění a to bylo vše. Neplatili jsme nic. Jinak se školka platí měsíčně 240,- + strava. Teď už budeme jen do června čekat, jestli ho vezmou nebo ne. Byli jsme dost silný ročník. Tak se uvidí. Měla jsem strach, aby tam nějak moc neřádil a nevyváděl nějaké nezbednosti, ale byl úplně v klidu. Né jako doma 😠 😠 😠
Budeš Joshika dávat do školky i když budeš dále doma na mateřské?
A jak to zvládáte doma sami bez taťky? Je vám smutno, co?
Valím ještě něco dělat. Včera jsem měla žehlící den, dneska jsem si taky ještě vyprala. Mě se zdá, že peru pořád. Hlavně Domíkovy věci.
A jak je Tobě? Ještě je Ti pořád zle od žaludku?
Zítra mi držte palečky. Písnu asi až večer, protože máme KET v 13.00. Jestli tam hodinku a víc budu ležet, tak dojedeme domů až tak kolem 16-17 hodiny.
Chtěla jsem písnout už včera, ale ten kůň tady nějak zase blbnul. Hodinu se to načítalo, že jsem to nakonec vzdala. Nevím jestli všem nebo jen mě tady, ale ostatní programy šly v pohodě.
Tak se mějte. Opatrujte se. Papapa a posíláme pusinku Joshikovi 🙂

mindinka
23. bře 2011

@pikusa Já jak jsem byla na krvi tak jsem tomu stejně nerozuměla, byla jsem na krvi 11 den a to jsem měla 112 a pak 14den a to bylo 328, tak jsem si myslela že je to nízký a psala jsem na všelijaký poradny a tam mně ujistili, že je to v naprostém pořádku a 20 den po KET jsem byla na ultrazvuku a už tam miminko bylo krásně vidět. 🙂

mindinka
23. bře 2011

@ronecek Nerblblo to jen tobě, mně to taky nešlo a dneska ráno taky ne.... 😒

pikusa
23. bře 2011

@mindinka no po matesovi jsem měla nějakých 348....nebo tak nějak

mindinka
23. bře 2011

@pikusa Určitě je to v pořádku a v pondělí uvidíš miminko na ultrazvuku. 😉

ronecek
23. bře 2011

@mindinka Tak to je dobře, že je Ti fajn 🙂 Jé tak Ty jdeš na ultrazvuk až 4.4.? Uteče to jako voda. To už chodíš na gyndu nebo ještě stále do CARu?

ronecek
23. bře 2011

@pikusa Jj, HCG krásné...taky moc gratuluji. Už se těším na fotečku mimíska 😉

mindinka
23. bře 2011

@ronecek Ne už chodím ke svýmu doktorovi a už mám i průkazku 🙂 , no nevím jestli mi toho 4.4. bude dělat ultrazvuk, to budu mít 10tt a pak ve 12tt mam jit na ultrazvuk a na odběry krve, tak snad to bude všechno v pořádku. 😉