Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
4. dub 2011

@kata1145 Já jsem měla pokaždý stejný léky, brala jsem Ethylestradiol 1 večer a Utrogestan 2-0-2 🙂

mindinka
4. dub 2011

@kenya83 Ale snad už budeme mít ty nejhorší týdny za sebou a budeme si užívat těhu. 😵

kenya83
4. dub 2011

@mindinka to pevne dúfam 😉 veľmi si to prajem 😉

kata1145
4. dub 2011

taky držím pěsti holky, ať si to užíváte v klidu a pohodě

mindinka
4. dub 2011

@kata1145 Děkuji, tobě taky hodně štěstíčka a at se brzy dočkáš vytouženého miminka. 😵

mindinka
4. dub 2011

@kenya83 To já taky, kor když jsme došly tak daleko. 🙂

kata1145
4. dub 2011

@mindinka děkuji 🙂, byla bych neskutečně šťastná 😵 ... no co budu povídat... zrovna vy určitě víte, jak moc 😵 😵 😵

mindinka
4. dub 2011

@kata1145 To víš, že to určitě vyjde, moc ti to přeju. 😵

kata1145
4. dub 2011

když se potvrdilo, že to neklaplo, tak jsem si říkala, co víc bych pro to ještě mohla udělat... tak začnu zase cvičit i podle Mojžíšové, aby se tam pak miminkům u mě líbilo a ať mám záda srovnaná...
holky, nevíte prosím, embryjka se nějak hodnotí podle kvality, jak se vyvíjejí - od A ... D-F? Je to nějak rozhodující? A ani B tam už zamražené nemáme... ☹

pikusa
4. dub 2011

@kata1145 ahojík....jsem tady vlastně taky nová
brala jsem před KET estrimax a pak utrogestan......KET sice vyšel,ale minulou sobotu jsem byla na revizi....

lenkacar
4. dub 2011

@kata1145 mě to doktor i řekl že v kombinaci s utrošem se nezačne krvácet

ronecek
4. dub 2011

@kata1145 Ahojky, vítej tady 😉 Je mi moc líto, že KETík nevyšel ☹ Určitě se zadaří příště. Já při prvním IVF dostala mensku ještě než jsem šla na kontrolu. Kamarádka byla nedávno na KETu a menska se jí posunula až o sedm dnů ☹
Taky si myslí, že to bylo tím Utrošem.
Jak píšeš, že jsi ráda, žes na tuhle stránku narazila, tak já taky a moc. Tady jsem se úplně tak uklidnila a věřila, že to vyjde, protože jsem tady téměř na všech viděla úspěchy. Ale nervíky taky byly ☹
Nevzdávej to, určitě se mimi zadaří. 😉 Držím moc palečky.
Já brala od 1DC Estrimax 1-1-1, pak Utrogestan 2-2-2 a dva večer zavádět. Po KETu ještě Anopyrin a Prednison ráno 🙂

ronecek
4. dub 2011

@kata1145 Já ještě na podpru pila kontryhelový čaj. Je dobrý hlavně na dobrý růst sliznice 😉

lenkacar
4. dub 2011

@ronecek doky říkal v kombinaci estrofemu,což je podobné tomu estrimaxu a utroše,že se to samo nerozjede 😔 ,ještě že to řekl ,jinak bych to taky nevěděla

kata1145
4. dub 2011

holky děkuju moc za informace, mě to právě nikdo neřekl, tak jsem si myslela, že když nekrvácím, že je všechno na dobré cestě... o to větší byl šok, když mi řekla sestřička, že je krev negativní...
kontryhelový čajík budu pít ... pila jsem ho už dřív... je to fajn, že to můžu kombinovat 🙂

kata1145
4. dub 2011

kdy můžu začít pít ten kontryhelový čajík? až když dostanu MS? a pak po celou dobu?

kata1145
4. dub 2011

17. den cyklu mám pak přijít na kontrolu a pak od toho dalšího už budu brát zase hormony...tak bych chtěla být připravena po všech stránkách 🙂

lenkacar
4. dub 2011

@kata1145 a oni ti daj léky? jako prednison a něco na tu sliznici?

ronecek
4. dub 2011

@kata1145 Já pila kontryhelový čaj vždycky od 1DC do ovulace. Sice já ani nevím kdy ji mám, ale holky psaly, ať ho prostě piju od 1DC do 14DC. Pak pauza 😉 Sliznici před KETem 11. den jsem měla 12mm 😉

vered
4. dub 2011

ahoj holcinky,uz jsem doma. Probehlo to celkem ok, na radu jsem prisla az v pul druhe...vratili jsme se s muzem domu v 18.30. Cisteni probehlo snad OK, nejdriv to odsali a pak docistili kyretou, ten hematom je taky pryc...prej bylo hodne krve..no to verim.
Taky mi dali oxytocin na stahovani delohy a ted to teda pekne cejtim a taky antibiotika, jeden pred zakrokem a dalsi 2 mam vzit po 12 hodinach....kvuli zanetu ...Uz sem vas tu docetla vidim ze se mate hezky to je prima. Diky moc ze jste na mne myslely!! 😵 Jsem rada ze uz to je za mnou a doufam ze brzo budu fit...
Take vitam novacka @kata1145 a musim jen pripsat ze mne utrogestan MS nikdy nedrzel a kdyz jsem ho brala, MS prisla presne na den, takze ne kazdymu ji brzdi a vim ze i doktor mi rikal ze pokud se ma MS rozjet tak i pres utros. 🙂
@ronecek krasny testicek zlaticko!! jen tak dal a bacha na ten tlak, dobre ze uz mas leky!!!! 😵
@mindinka krasnej bobanek at hezky roste dal!!! 😵
Papa holcinky,mejte se krasne.....

lenkacar
4. dub 2011

@vered ahojky to je moc dobře že jsi už doma ,jojo jen utroš to nezdrží jen prý v kombinaci s něčim na sliznici ..

petra123
4. dub 2011

@ronecek doufám že ve středu se ukaže že kontryhel pomůůže piju ho 3x denně už to i cítím že se dole něco děje ve středu budu 14DC tak uvidíme to mi píchnou i pregnyl a budem se pak snažit s mužem ještě doma 😀 a další pondělí na KET doufám

lenkacar
4. dub 2011

@petra123 tak to pěkně pojistěte at to stojí za to ..

petra123
4. dub 2011

@lenkacar jj musíme

pepek007
4. dub 2011

@vered Ahojky veredíku zdravím tě po delší době 😉 jen jsem sem zabrousila po delší odmlce tady v tématu tak všechny staré a nově příchozí tady u vás taky zdravím 😉 koukám tady je to samá těhulka 😵 😵
@lenkacar - Leni ja tu taky sondovala kdo má po ketíku dvojčátka ale co jsem pochopila, tak ketíky měly s jedním embrijkem většinou a to jedno se chytlo 😉 tady vedou jednoznačně jednoembrijka 😎 ale zase jak u koho samozřejmě 😉
To já mám pořád dilema kolik si jich nechám dát nakonec ale ještě je časík 😉

pikusa
4. dub 2011

@vered tak dobře že jsi doma.....
Tak na kontryhel se taky chystám.....a. když nemám ovulaci,můžu ho pít pořád ne??? 😀
A holky.....jak je to s MS po revizi???
I když s mým cyklem.......vždy byl zmatenej,ted bude ještě víc

lenkacar
4. dub 2011

@pikusa já měla asi po 32dnech ,prý je to normální a potom se mi to srovnalo samo

pepek007
4. dub 2011

@pikusa nechodila jsi tak před 3 rokama do tématu květen 2009 kde byla i Mel a jiní 😉 já mám za to, že už jsme spolu někde a asi určitě tam, tak kecaly jen já jsem měla odmllku několikaroční na koníkovi a mám díky tomu i novej nick 😉

ronecek
4. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 To je dobře, že už jsi doma. Teď pěkně odpočívej a opatruj se 😉 No u mě testík dobrý, ale tlak teda příšerný. To jsem na začátku, kde je dalších 9 měsíců ☹ Zatím beru dva prášky denně, za dva týdny jdu na kontrolu a uvidí se, co dál 😠 Pěkný večer. Papa a myslíme na Tebe.

ronecek
4. dub 2011

@petra123 Já si myslím, že u mě na tom měl zásluhu i ten kontryhel 😉 Tak se pěkně snažte, držím palečky 😀