Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar njn tady je vidět, že každá jsme jiná a máme jiný tělo někomu se chytnou 3 denní někomu 5 denní těžko říct ale hlavní je, že se chytnou!! 😵 a neni pravidlo, že blastocysta se chytne všem pač je to největší staduim 😲

drndapetka
13. dub 2011

@pepek007 tak okna jsem umyla naštěstí o víkendu, jinak jsem takovej magor, že bych je umyla klidně i te'd po KETu 😀

lenkacar
13. dub 2011

@drndapetka já mám prednison a estrofem a utrogestan a k tomu jim calibrum baby plan

pepek007
13. dub 2011

@drndapetka no hlavně já budu řešit jen jednou věc v den ET a to zda jedno či dvě jinak jako jasno je ve všem a to byude dilemos jako blázen dvě nechceme ale zase jedno nechat vyhodit jen tak když by se zrovna chytlo no to taky neni ideálka už jen kvůli svědomí ale příroda si to sama rozhodne 😉

drndapetka
13. dub 2011

@pepek007 blasta je sice to nej stadium, ale za to je nejkřehčí, to mi povídal doktor 😕

pepek007
13. dub 2011

@drndapetka njn asi tomu tak bude mno 😉 v těchle stadií já jsem se nikdy moc nevyznala ☹

lenkacar
13. dub 2011

moje tělo asi potřebuje čas na rozkoukání a pochopení situace ,že se má chovat těhotně takže za mě tedy 3denní embrya

drndapetka
13. dub 2011

@lenkacar aha, já místo utroše mám teda injekce Agolutinu ( au au), ale zbytek stejnej...no ještě teda nejím calibrum, to mám jen listovku .....Ten Estrofen bereš 3x denně 1tabletku? A vy asi nepícháte Pregnyl po KETu, že? Já totiž ještě dneska píchala Pregnyl 1500, pak ještě 3. a 6.den po KET, což je celkem opruz, protože budu muset testovat později 😝

lenkacar
13. dub 2011

@drndapetka ne neměla jsem pregnyl ,tak to určo počkej s testováním..jo agolutin nahrazuje utroš,estrofem beru jak píšeš 3krát 1 modrou

drndapetka
13. dub 2011

@lenkacar mě se ty modrý potvory nelíbí 😀 ale co už, dělá nám to peřinu 😉

drndapetka
13. dub 2011

@kalop nesmí to být akorá křeče, to by nebylo dobrý, ale jinak to fakt bolí, když se děloha roztahuje, a to kolikrát fest. Věř mi, byla jsem těhotná už třikrát, takže to znám 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@drndapetka mě se líběj ,myslim si že beru viagru

kalop
13. dub 2011

jsou to jakoby vystřelovaný bolesti,s tim stejně nic neudělám ☹

lenkacar
13. dub 2011

@kalop to nemám já mám vyloženě mrší,dneska ani ne a jak píšeš stejně s tim nic neuděláme ,chce to čas a čekat co s náma příroda vymyslí

drndapetka
13. dub 2011

@lenkacar mě zase připomínají mou bývalou antikoncepci, tak je nemám moc oblíbené 😔

ronecek
13. dub 2011

@drndapetka No to jo. Já při prvním IVF ležela jako blázen, zadek podložený a nepodařilo se ☹ U druhého jsem dělala všechno, jen občas políhávala a z toho máme prcka. No a teď po KETu jsem neležela vůbec. S prckem se to nedalo. Taky jsem dělala všechno a když tak jsem spíš jen posedávala 😉

lenkacar
13. dub 2011

@ronecek holky my jsme je vzali hnedka na večeři a dostali napít i hlt pivínka a jak se jim krásně plavalo 😀

kalop
13. dub 2011

jak sem holky přidám fotku?díky

kalop
13. dub 2011
klara.k
13. dub 2011

@kalop no je to jasný duch je tam 🙂 tak držím palce i dál a vám všem též

kalop
13. dub 2011

@klara.k děkuju

mindinka
13. dub 2011

@ronecek Tak jsem byla dneska v DM drogerii a udělala jsem si rovnou registraci tam a dostala jsem malej sešitek, na co jsou ted skevy a taky jsem se zaregistrovala aby mi poslali kartičku na sbíraní bodů. 🙂 Tak co buchta....chutná? Já jsem dostala chut na pudink, tak si ho pujdu udelat. 😉

mindinka
13. dub 2011

@kalop Kolikátý den jsi po KET??? 🙂

kalop
13. dub 2011

9.den,KET byl 4.4. proč? 😉

lenkacar
13. dub 2011

vladís koupil nové testy max znáte to?

lenkacar
13. dub 2011

@kalop máš čas ..duch odpovídá neboj

kalop
13. dub 2011

@lenkacar děkuju

mindinka
13. dub 2011

@kalop Jen tak se ptám taky jsem měla tak stejně silnou čárku 🙂

kalop
13. dub 2011

@mindinka jůůů,tak mám naději.. děkuju🙂

mindinka
13. dub 2011

@kalop Určitě máš naději a čárka bude krásně sílit...hodně štěstíčka 😵 😵 😵