Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
13. dub 2011

@mindinka díííky 😵

mindinka
13. dub 2011

@kalop Nemáš zač děkovat. Já mám depky z pátku, jdu na ultrazvuk ve 12tt a na screning, tak se modlím, aby miminko bylo v pořádku. 🙂

kalop
13. dub 2011

@mindinka né nestresuj se,když se uchytil poslední bobísek,určitě je silný a zdravý🙂,vím,že ten strach tam bude až do té doby než ti řeknou,že je v pořádku,ale určitě to bude na 1 😵

lenkacar
13. dub 2011

@mindinka je to normální se bát o miminko

mindinka
13. dub 2011

@kalop
@lenkacar Děkuji, doufám, že bude miminko v pořádku, taky si říkám, když se ten náš poslední bojovníček chytil, že to musíme vydržet až do konce, ale ten strach tam bude pořád. 😉

lenkacar
13. dub 2011

@mindinka neznám tady po ivfku nikoho kdo se nebojí..neboj musí to dobře dopadnout a pozor dámy manžel už si určil i datum porodu ..hmmmmmmm,na jeho narozeniny 5ledna ..tak to teda nevim jak toto splnim,řikam ,že jeden kozič mi stačí ,no co ..hlavně ,aby se zase neradoval zbytečně ..to už by nás asi dostalo úplně

mindinka
13. dub 2011

@lenkacar No tak to je pěkný...a nebo to bude třeba na vánoce 😀 😀 😀

kalop
13. dub 2011

tak kamarádka zítra slouží,tak pomažu dopo na krev,snad od pondělí hcg narostlo 😉 ,to dneska ani neusnu 😀

mindinka
13. dub 2011

@kalop Určitě HCG roste krásně 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@mindinka nebo taky nikdy ..zjusila jsem jinej test a neni na něm skoro nic 😠 ,je taky 10tkovej

mindinka
13. dub 2011

@lenkacar Třeba to je jinačí citlivost, měla sis koupit ten digitální... 🙂

lenkacar
13. dub 2011

neni jinak citlivej píšou taky 10,jen jiná značka ..už ráno jsem se lekla jak to pomalu leze a ono to asi bude fakt v prdeli ,no musim se připravit i na biochemické ☹

kalop
13. dub 2011

co znamená biochemické?

mindinka
13. dub 2011

😉 @lenkacar Určitě to tak nebude, musíš věřit, že se bude mimi držet.
@kalop Biochemické je, že se mimi chytne ale potom se neudrží ☹

kalop
13. dub 2011

@mindinka takže přijde normálně MS? a i když je krev pozitivní,tak je to stále biochemické?

lenkacar
13. dub 2011

@mindinka těžko se věří ,když vidim ten prázdnej test

petra123
13. dub 2011

čauky holky tak včerejší KET dopedlo fiaskem ani jedno embrijko nepřežilo ze 4 tak že nic prostě nic☹

kalop
13. dub 2011

@petra123 to mě moc mrzí..

mindinka
13. dub 2011

@petra123 To je mi moc líto... ☹
@kalop Krev je pozitivní, ale místo toho aby HCG stoupalo tak klesá, MS dostat nemusíš, pokud bereš léky, ale až je vysadíš, tak by měla MS přijít asi do 3 dnů.

mindinka
13. dub 2011

@lenkacar Tak zkus test ještě ráno a nebo si dojdi na krev a potom v pondělí krev zopakuj.

lenkacar
13. dub 2011

@petra123 peti sakryš ... 😠 ☹ no u mě to taky vypadá na draka

lenkacar
13. dub 2011

no holky biochemické a mimoděložní ještě ve sbírce nemám ,takže ..

kalop
13. dub 2011

@mindinka takže kdyby mi zítra vyšla krev více než v pondělí,tak to by mi pak nehrozilo?děkuju,já tomuhle nerozumím

lenkacar
13. dub 2011

@kalop když je nad 100j tak se to bere jako těhu

drndapetka
13. dub 2011

@petra123 ach jo, té smůly je teď nějak moc ☹ ! Snad bude brzy líp a začne se nám místo smůly lepit na paty štěstí 😉 a já se dneska rouhala, že mi že tří embryjek zůstalo jen jedno....jsem hloupá, měla bych být ráda za každou maličkost 😔

lenkacar
13. dub 2011

@drndapetka to je pravda ,nikdy nevíš co bude za chvíli ,ale chybama se učíme ,mě ten šok taky minule naučil ,že se nemám rouhat

drndapetka
13. dub 2011

@lenkacar no já ve sbírce mám všechno, takže doufám, že tentokrát už nic 😒 hele, testuj jedním testem, jen tak poznáš rozdíl,nebo choď ob den na krev, můžeš si ji nechat brát jako samoplátce, tak v Brně to stojí cca 150Kč. já si myslím , že testy jsou krásné, a pokud jsou to mammatesty s citlivostí 10 ( ty na fotce), tak ty mě nikdy nezklamaly, tak jim věř a nestestuj ničím jiným, jen Tě to bude stresovat

drndapetka
13. dub 2011

@lenkacar byl to prostě ráno jen šok, ale teď už jsem šťastná, že mám v bříšku jednoho prďolu 😵

kalop
13. dub 2011

@lenkacar koukala jsem na ty tvoje testy a ty máš tedy výstavní//..a ted navečer žádná druhá?

mindinka
13. dub 2011

@kalop pokud budeš mít krev vyšší jak v pondělí, tak se ničeho nemusíš bát, a všechno je na dobré cestě, tady to, si vůbec nepřipouštěj, že by to nemělo vyjít, vůbec na nic takovýho nemysli, určitě je mimi v pořádku a hezky roste 😉