Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
14. dub 2011

@drndapetka jé moc děkuju za vysvětlení pěkně polopatě🙂..a pak ti těhu nedopadlo?

drndapetka
14. dub 2011

@kalop bohužel, bylo z toho biochemko, zastavilo se to na hodnotě 250 a začalo to klesat.....ale naposledy jsem se dostala v těhu na hodnotu 25 tisíc, což teda byl pro mě úspěch, ale stejně to taky zamlklo

kalop
14. dub 2011

@drndapetka aha,jé tak to už jsi si taky užila vid:(...a začla jsi krvácet nebo jak se ti zjistilo,že to bohužel nedopadlo? promin,jestli se ptám nevhodně

pepek007
14. dub 2011

@drndapetka jj já měla taky po IUI 2x biochemický těhu a fakt neni o co stát to souhlasim 😒

pepek007
14. dub 2011

@drndapetka jj já měla taky po IUI 2x biochemický těhu a fakt neni o co stát to souhlasim 😒

pepek007
14. dub 2011

@drndapetka ale já to měla bez jakékoliv hospitalizace v nemocnici jen Mudra UTZ a krev a odešlo to pak samo se spožděnou ms 😒 a hcg jsem měla nejvyšší kolem 200 myslim tam se to zastavilo

drndapetka
14. dub 2011

@pepek007 no já musela na revizi, protože to tam mudr předtím v děloze viděl, ale pak nic, tak to chtěli najít a taky se mi rovnou podívali na vejcovody a vaječníky, když jsem byla na sále, takže jsem to měla spojený ještě s laparoskopií 😒 no vůbec, za poslední 3 roky jsem si užila laparoskopie 4x, takže už toho mám docela po krk 🙄

drndapetka
14. dub 2011

@kalop vždycky jsem začala špinit a bylo zle, u mimoděložka jsem teda i krvácela....všichni mi říkali, že špinění nic neznamená, ale u mě jo, u mě když začne špinění tak je konec

kalop
14. dub 2011

@drndapetka tak jsi si už to zlé vybrala a ted tě čeká odměna 😵

lenkacar
14. dub 2011

myslím ,že tady si to zaslouží všechny holky .. 😎 ,krásné konce

ronecek
14. dub 2011

Ahoj holky, tak kontrola v CARu se místo zítřka konala už dneska 😉 Dopoledne jsem začala špinit a trošku i krvácet. Bylo to sice zase jen takové jednorázové, ale raději jsem volala do CARu, tak sestřička říkala, ať přijedeme. Tak vše je OK. Doktor říkal, že to tak u zmražených embryjek bývá a že je možná lepší, protože se to uvnitř čistí 😉 HCG bylo 4208,9. Mám i fotku. Přihodím ji buď večer nebo zítra 🙂

pepek007
14. dub 2011

@drndapetka a ty brďo tak to sis fakt užila panejo ☹

kalop
14. dub 2011

@ronecek supeeeer,jen tak dál🙂

kalop
14. dub 2011

tak mi pani dr. z iscare napsala,že moje hodnoty hcg jsou nižší než by měly být:(...

lenkacar
14. dub 2011

@ronecek kolikátý den jsi dneska? to hcg je krásně vysoké ,to ses musela leknout vid

lenkacar
14. dub 2011

@kalop nic s tim holči nenaděláme ..musíme se podřídit osudu

kalop
14. dub 2011

@lenkacar to ano,už ani nedoufám,asi to bylo těhu jen krátké..když mi to napsala lékařka,která se denně zabývá ivf,tak myslím,že mě malinko připravila,at se netěším

pikusa
14. dub 2011

@kalop připrav se na to horší..... a ak se kdyžtak budeš radovat
@ronecek tak super.....hlavně že je vše OK

lenkacar
14. dub 2011

@kalop já tuším ,že tě budu následovat ,tak se musíme držet 😉 nejsem ani smutná ,je to zázrak ,že se to chůdě zmražený snažilo o život

kalop
14. dub 2011

@pikusa já bláhová si myslela jak krásně roste:(..dala jsem do alba i dnešní test z odpoledne a taky je čárka krásná:(

kalop
14. dub 2011

@lenkacar já jsem smutná dost,máme ještě dva pokusy,když všechny přežijí rozmražení a pak je konec,nemáme spermie:((

pikusa
14. dub 2011

@kalop
@lenkacar holky.... u vás není nic zrtaceno ale ještě.........

kalop
14. dub 2011

@pikusa děkujeme..

pikusa
14. dub 2011

@kalop moc vám to přeju.....at jsou tady hezky těhulky zase

lenkacar
14. dub 2011

@kalop nebud smutná ..já si četla před chvílí nějakou diskuzi o testech a píšou se tam takový story až by člověk nevěřil..jestli máš chut mrkni někam ..ještě pořád máme šanci ..testík ti krásně zesílil ,kdoví co bude nakonec ..někdy i doktoři koukají ..

kalop
14. dub 2011

@lenkacar a kde jsi četla? já hledám stále něco o těch hodnotách a nikde jsem nic nenašla..jsi hodná díky

lenkacar
14. dub 2011

@kalop našla jsem to na všech tématech a bylo to něco o falešných testech tuším ,ale psaly tam holky i normální příběhy a hodnoty ..

lenkacar
14. dub 2011

Druhá čárka ne testu po limitu (cz & sk) Snažilky • 223 Nejnovější odpověď ,koukni na to je to docela zajímavé

vered
14. dub 2011

😵 @ronecek ahoj zlaticko,dekuju za IP. Ted jsem nakoukla sem a vidim ze uz mas velkou cestu za sebou!! 😨 Ty jo uplne jsem se lekla jak pises o krvaceni!! Ale dobre ze jste jeli a vse v poradku!! 😵 a kolik bobanku tam nakonec je...jeden??? 🙂 Nenapinej!!!Asi protoze Ti zavadeli 3 ,tak ty zbyle dve asi odchazeji a proto to spineni, kamaradka to mela take tak!! Tak hlavne at je vsechno v poradku 😵 .Opatruj se!!!
JInak jak jsi mi psala o te tabulce tak to tak vychazi..mela by jsi byt tech 5tt+3 myslim 🙂
Zatim papa jdu psat mamce, tesim se na fotecku!!! POzdeji nakouknu 😉 😵 😵

vered
14. dub 2011

@kinguse ahoj kingushko, jojo vyzrala sem si to opet...jak rikas! To vis tohle jsem jeste nemela....tak abych nebyla pozadu...
O Sandolce nic nevim....mihla se tu pred par tydny a slibila mi skypovani, ale zatim se nic nedeje, takze netusim a na IP taky neodpovedela.....
A co ze malymu brali nosni mandle???Me je taky vzali, kvuli rovnatkum...pekna kravina, bylo mi asi 8 let a doktor si me vzal na klin ,porucil mi otevrit pusu a proste mi mandle vyskrabl ven...na tu bolest fakt nezapomenu, driv asi nevedeli co to je narkoza.....nebo netusim. Moje mamu me napr.rodila doma,mela krasny rychly bezbolestny porod s maminkou(babi) a krava doktorka co prijela z mesta sanitou spechala a tak mamce chytla za pupecni snuru a chtela rychle vytahnout placentu a celou ji potrhala...v nemocnici ji pak delali vyskrab pri vedomi!!!! Chapes to?!Taky pekna sila...mamka pry lezla bolesti po zdech!!
Doufam ze malej netrpel.....no v dnesni dobe uz to je dikybohu jinak. 😉
Ani ja uz nemam cim moc prispivat ☹ tak taky obcas nahlidnu, ale je tu hodne uspechu tak doufam ze i my se casem pripojime ke stastnejm. 🙂
A ty cekas vid???? Videla jsem tu i diskuzi o darkynich a psala tam jedna holcina ze by mela darkyni ale ze se to pry nesmi ze to musi byt anonymni...to je skoda...kdyz uz si ji sama sezenes....
Tak doufam ze brzo dostanete nejaky hodny vajicko a ze se u tebe zahnizdi.... 😉
Ja byla dnes na kontrole po revizi a vse pry super, tak aspon ze tak. 😉
A co v ty praci????To je naprd kdyz je sef blb...to ti nezavidim.....snad brzo otehotnis a pak bye bye 😀
Tak se zatim mej, papapapa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dobrou noc