Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
14. dub 2011

@kalop ahoj myslim ze ty hodnoty Hcg jsou OK, hezky ti to stoupa,ale skoda ze jsi s tim zacala tak brzy...myslim ze se zbytecne nervujes...tak at t stoupa dal a je vsechno OK 🙂

vered
14. dub 2011

@lenkacar leni mas krasny carecky jen tak dal...a nejak sem nepochopila proc tu porad pises ze to asi nevyjde.......nezlob!pa

kinguse
14. dub 2011

@vered mandle brali malýmu kvůli častným angínám. Od loňskýho ledna měl 9x angínu a na ORL nám doporučili vyndat nosní mandle..prý bývá někdy ložisko streptokoků v nich. Krční mandle mu brát nechci, z toho bych měla srach. Dělali mu to v narkoze, trvalo to jen 20min,ale byly nekonečný ☹ Na sál jsem šla s ním, dokud ho neuspali,pak jsem čekala na pokoji. Pro mě jako mámu to bylo hrozný,ale pro to dítě mnohem lepší. Když mi ho přinesli na pokoj, tak se hned probudil, zvracel krev,plakal..prostě asi hodinu to bylo šílený. Pak mu dala sestřička čípek,tak se jakžtakž zklidnil,ale neusnul...no a v poledne už téměř o ničem nevěděl!!! Snad to bude k něčemu dobrý a budem mít od angín aspoň chvíli klid. Teď má ještě pendapon,tak ho to snad udrží. Př.týden ho ještě nechám u babičky,pak už zkusíme školku. Nebyl tam od konce ledna...teda kromě tak 4dnů 😖
Jinak co se týče dárkyně,tak jsem na jednu stranu ráda,že je to anonymní. Sice by bylo fajn vybrat si někoho,koho znáš,ale na druhou stranu bych furt měla problém s tím,že ONA je jeho biologická máma!! Takhle to nějak neřeším a ani tomu prckovi bysme to nikdy neřekli. V podstatě ani nikomu z okolí!!!!
A představ si, že včera dr.psal,že pro nás mají dárkyni!!!! Cyklus jí začíná 22.5.,tak mě musí sesynchronizovat. Takže někdy začátkem června půjdem na ET,pokud bude vše v pořádku. Doufám,že bude mít dost vajuch, aby případně zbylo na zamražení!!! Ale teď doufám,že to vyjde 😉
A v práci děs běs. Dokonce už psali, že se zpozdí výplaty, takže se bojím,že to půjde do kelu. Potřebovala bych,aby to ještě chvíli vydrželo a pak aby těhu vyšlo a bude vše OK 😀
A ty musíš teď jak dlouho čekat? Půjdete doufám do dalšího boje!!!
Dobrou 🙂

lenkacar
15. dub 2011

je to biochemko,už 2 dny to cítim v kostech ,bohužel ...čárka z ranní moče je slabší než 10den,je to prostě v prdeli ,co dodat ,asi to vážně na sobě poznam ,když to jde do kelu ..a to ten začátek byl takový slibný,nebo aspon jsem si to myslela no ..co holky naděláme ,takový je život ,ted jen doufám ,aby to odešlo z mrchou a nemusela jsem na výškrab

pikusa
15. dub 2011

@lenkacar mrzí mě to Leni.......
sice pořád si říkám,že ještě třeba----ale ty to asi cítíš vid
Ale coooooooo třeba je to fakt aprílové dítko a jen si hraje na schovávanou 😀

lenkacar
15. dub 2011

@pikusa nene je to jasné ,já to cítím už pár dní 😉

pikusa
15. dub 2011

@lenkacar aha......škoda Leni.......kuva život...proč to někomu kdo by za to pojídal žížaly za živa nejde a jiným ano????

lenkacar
15. dub 2011

@pikusa víš co ti povim ,že už ani nedokážu být smutná ..byly i větší šoky 😉nedá se to srovnat s 10tt,tyhle mrazajdy aspon měly snahu bojovat a za to je ocenuju .. 😉 nevim jestli ještě půjdem do posledních nanuků ,ted momentálně půjdu zase jako pitomec shánět práci ..a tak je to už se mnou 3 roky ..

pikusa
15. dub 2011

@lenkacar hele leni a kde je vlastě u vás problém???
a jedeš na tu krev teda 21.4.??

lenkacar
15. dub 2011

@pikusa no zkusim test přes víkend a pokud to klesne úplně zavolam do car jestli můžu vysadit sama,aby se mrcha rozjela a nebo jestli mě bude chtít vidět ,mám strach,že mě požene na kyretáž,problém? nic závažnýho krom alergie na sperma a trofoblast nenašli

pikusa
15. dub 2011

@lenkacar joo jasně...testíky ještě zkus.....
co ten novej,jak ukazuje i týdny????
jestli to není jen tahač na peníze teda

katka37
15. dub 2011

@pikusa myslím,že není ,je skvělý 😉

pikusa
15. dub 2011

@katka37 ted se ztrácím a nevím,co myslíš 🤐

katka37
15. dub 2011

@pikusa 🙂 ten testík co ukazuje týdny 😉

pikusa
15. dub 2011

@katka37 jo aha 😀
měla jsi ho????mě ho v lékárně nabítela,ale já si ho nekouupila

drndapetka
15. dub 2011

Dobré ranko, tak už mám 2 dny za sebou a začíná mi z toho asi hrabat 😒 Měla jsem debilní sen - o biochemku 🙄 pan doktor z našeho CARu za mnou došel a řekl mi, že jsem měla v krvi hCG, ale dnes už tam není.......ach bože, toto teda začíná 😝 měla bych dneska vypadnout ven na prochajdu, ať vyčistím hlavu

katka37
15. dub 2011

@pikusa měla je sice drahý ,kolem 180kc,ale zase ti ukáže i týden ,mně už teda ukázal 3+ protože od 3 už to dál neměří a taky je nevýhoda,že se to po jednom dni vymaže ,asi dojde baterka 😉

lenkacar
15. dub 2011

@drndapetka prd na to ,to máš sny ze mě pitomé ,jen tu hezky gravidněte ..o sto péro..

pikusa
15. dub 2011

@katka37 aha,jako to ukazuje jen do 3.týdne?????

katka37
15. dub 2011

@pikusa myslím ,že jsem to správněě pochopila ,ale asi ano,protože jsem si ho dělala asi v šestém týdnu a ukázal mi 3+ 😉

lenkacar
15. dub 2011

@pikusa to je pěkně pitomý teda jen do 3týdne..a co jako potom že jo .. 😕 za ty prachy to má ukazovat nejméně do 10tt

drndapetka
15. dub 2011

@lenkacar mívám málokdy živé sny, tohle fakt byl hnus, ve snu jsem brečela a když jsem se probudila, tak jsem se staršně bála, že je to pravda, no fuj, už nikdy více 😝

lenkacar
15. dub 2011

@katka37 já už nebudu za nic utrácet ,včera jsem nechala v lékárně 200,-za testy a acidofolan ,ale ten můžu vyzobat i normálně ..netěhu

lenkacar
15. dub 2011

@drndapetka u mě by se asi chtěla rouzhjet mrcha a nemůže ,od včera odpol mě píchá ve vaječníkách až do zad a blé..už abych byla cajk a čistá

drndapetka
15. dub 2011

@lenkacar mě pořád tlačí děloha, jakoby jsem byla vevnitř poškrabaná....nevím co to má jako znamenat, to jsem minule po transferu neměla, doufám, že nemám nějakej zánět nebo infekci, už to trvá dva dny, začalo to hned po transferu

drndapetka
15. dub 2011

@lenkacar třeba se všechno v dobré obrátí, nikdy nevíš 😉

lenkacar
15. dub 2011

@drndapetka nemám ráda utěšování ..vim ,že to myslíš dobře ,ale tohle je ztracené ,tak se s vámi loučím..nechci vás tu strašit ,tak papa a já vás občas šmírnu

ronecek
15. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 😉 Když jsem Ti včera dopsala ty IPčka, tak jsem zjistila, že zase špiním a byla tam i troška krve. Tak jsem hnedka volala a jela 😉 Já si myslím, že bobánek tam bude jen jeden. Na fotečce je zatím jen bublinka jedna. Sice doktor říkal, že zatím říct nedokáže, kolik jich tam bude. Ale já myslím, že zůstanem při jednom 😀 Fotečku prsknu zachvíli, protože mi vyplivl foťák, tak ho musím trošku nabít. Papa 🙂

ronecek
15. dub 2011

@lenkacar Leni, včera jsem byla 21. den 🙂

katka37
15. dub 2011

@lenkacar jojo lékárna je zlatý důl 😉