Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
18. dub 2011

@drndapetka hm,tak možná proto mě už odepsala...no tu krev už se nedozvím,kamarádka už tam není a já prostě ve čtvrtek udělám test jak mám,a podle něj tam zavolám

kalop
18. dub 2011

@krisss2 aha..tak to vypadalo nadějně a nic vid,to mě mrzí:(

drndapetka
18. dub 2011

@kalop nech si v ten čtvrtek nebo v pátek vzít krev v CARu nebo někde jinde v nemocnici jako samoplátce, měla by jsi ve čtvrtek mít hCG zhruba okolo 400, pokud to tak bude tak bych řekla, že to bude v pořádku, příští pondělí by pak už hodnota měla být nad 1000, to by sis mohla zajít ke své gyndr a mělo by být vidět na utz něco v děloze, a já věřím, že vidět bude 😉

krisss2
18. dub 2011

@kalop já už jsem od začátku tušila, že není něco v pořádku, ale už je to za mnou. Tobě teda držím palečky, ať to dobře dopadne.

kalop
18. dub 2011

@drndapetka děkuju,takže když by měl být utz 28.4. což je 24 dní od KET,tak už by mělo být něco vidět..

kalop
18. dub 2011

@krisss2 jsi hodná,děkuju

ronecek
18. dub 2011

@kalop Ahoj, taky si myslím, že to bude OK 😉 Biochemické těhu je blbost. Vždyť Tobě HCG roste a čárečka byla krásná. Testovala jsi i dneska? 😉 Se mnou byla ve Zlíně paní a ta měla HCG 120. Teď nevím jestli to byl 15 nebo 16 den po KET. Ale doktor jí říkal, že je to v normě. Pak jí ale bylo nějak divně, tak si udělala test a čárečka byla tam, kde 10 den. Takže slábla. HCG jí kleslo na 20 ☹ Tak si myslím, že u Tebe vše bude OK.

drndapetka
18. dub 2011

@kalop minule jsem byla na utz 14 dní po ET a vidět mimi už bylo, dr. mi řekl, že jsem 4+5tt, a vidí váček

kalop
18. dub 2011

@ronecek nene test jsem nedělala,ale už na mě dolehla ta bezmoc a brečim a brečim:(

kenya83
18. dub 2011

Ahojte 🙂 čo je tu nové? Dnes som fotila bruško začíname 14tt 😉 a novšie fotky drobáčika 🙂
@kalop zlatko hlavne sa kvôli tomu HCG nestresuj a nechaj tomu voľný priebeh 😉 Ak to tehu má byť vitálne tak uvidíš, že HCG bude krásne rásť. 😉 držím palce 🙂

ronecek
18. dub 2011

@kalop Neblázni, vyzkoušej třeba i testík a jinak bych to řešila, jak píše drndapetka, nechat si změřit krev jako samoplátce. Já včera taky měla den blbec ☹Vpodvečer jsem začala trošku krvácet, tak jsem skoro celou noc nespala a byla pěkně vyřízená. Dneska jsem si koupila testík, čárečka je krásně silná. V CARu mě doktor ujišťoval, jak mi to udělalo poprvé, že nemusím mít žádné obavy, vše je OK a je prý to normální, ale je to hrozně divný pocit ☹Po tom testu dneska jsem se trošku uklidnila.

kenya83
18. dub 2011

@drndapetka a ty sa už toľko nepozoruj lebo Ti z toho hrabne 😉 Ani ja som necítila žiadne príznaky a cítila som sa úplne normálne a dokonca ani prsia neboleli a vyšlo to. Musíš len veriť a ono to vyjde 😉

JA VÁM TAK VŠETKÝM DRŽÍM PALCE A VEĽMI SI PRAJEM, ABY SME TU VŠETKY BOLI TEHUĽKY A MOHLI SA PÝŠIŤ TÝM KRÁSNYM SLOVOM MAMA 🙂 🙂 🙂

kalop
18. dub 2011

@ronecek tak máš taky strach vid,když už víš,že tam bobíska máš,aby byl v pořádku🙂 tak se opatrujte🙂

kalop
18. dub 2011

@kenya83 děkuju,já se tááák bojim:(

klara.k
18. dub 2011

holky neblázněte, buďte víc optimictické, na smutek je vždycky času dost, doufejte a věřte, naděje umírá poslední. Nesmíte tak panikařit. Užijte si ten čas naděje. já vím, že se mi to zatím mluví, já takto budu panikařit za měsíc, ale teď můžu moralizovat 😉 ale fakt buďte optimistické a věřte prckům 🙂

klara.k
18. dub 2011

a všechny ostatní zdravím a přeju krásný týden. Je teď někdo na řadě, čeká na zavedení, azačíná stimulovat ...

Já už mám po MS, tak teď čekám na další a při té už doopravdy začnu. Paní mudra mi to slíbila, že už určitě začneme, tak čekám a odpočítávám dny do MS, no ještě tak 35 dní a pak snad 😝

kata1145
18. dub 2011

@klara.k ahooj, já taky zatím čekám... vidím další KET tak někdy kolem května - června 🙂

klara.k
18. dub 2011

@kata1145 jé, tak to budeme tak nějak spolu, já bych měla dostat další MS do 23.5. jinak vyvolávačka a začínáme. 🙂

dicinka1
18. dub 2011

ahojte..som 7 den po Ket s pk 5-6 dni....stalo sa vam ,že ste na 7 den nemali ani naznak // ?a aj tak ste boli tehule,??? ☹

vered
18. dub 2011

ahoj holciny ted vas tady ctu, skoro se mi nepodarilo zprovoznit pc...dnes vecer mame svatek tak pisu par radek ted..umiram vedrem..dnes 33!! 😠
@kalop musim reagovat ..ikdyz te to asi moc nepotesi..ja mela pri KEtu ted pred par mesici taky pozitivni test 12.den po Ket ,ale jen slabe a 13.den taky pozitivni a trosku silnejsi, ale zacala sem krvacet, jela sem rovnou na krev Hcg bylo 29 a sestricka rikal ze to je tehu a radovala se. Jenze ja vedela ze to je MS prisla presne na den... v nedeli jsem sla na krev a Hcg 85..podle sestricky pry vse v poradku jak ma byt, jenze ja si krvacela dal....v utery jsem sla znovu na krev a Hcg zacalo klesat...bylo uz jen 25 a 6 dni nato uz bylo na nule. Bylo to biochemicke tehu.... ale tim ze Hcg chvili stoupalo nas pekne zmatlo!!!
Urcite to nemusi byt tvuj pripad, ty nekrvacis a nic takoveho a testiky mas silnejsi nez ja. Ale proste sem ti to jen chtela napsat a samozrejme moc ti drzim palecky a 😵 😵 zkus to jeste jako samoplatce!! Verim, ze to jsou pro tebe nervy! Beres nejake leky? Ja nebrala nic...mela sem to v nativu!!
@drndapetka 🙂 je nova fotecka super...taky obmenuji 🙂 drzim palecky at to vyjde!! 🙂
@ronecek zlaticko moje, ty jis zase krvacela....doufam ze uz je to pryc ..... 😠 mojemila, drzim ti moc palecky opatruj se a setri se!!!!! 😵 😵 😵 😵
@kenya83 krasne fotecky kenyiku, jen tak dal 😵 🙂 posilame pohlazeni pro brisko...pekne ti roste vid?? Ja mela minibruch jeste v 18.tt 😉 skoro nikdo to nepoznal....
@pikusa ahojky, sem rada ze se ti libi moje exotika!
😉 a jak se citis?? Jeste spinis? Ja jeste porad, dnes 2 tydny po revizi.......ale mam pocit ze mam ovulku ,tak myslim do 14 dnu tu bude prvni porevizni MS. Pujdes hned do Ketiku???? Me tu tvrdi ze je lepsi jit do toho hned, ze tehu v 7.tt je malinke a neni treba cekat 3 mesice, tak nevim..... Uz mas MS???? Jeste asi ne vid...
S tema plinama..Joshik kakal do wc uz v roce a pul a o curani si rikal v roce a 7 mesicich, ale na spani plinu jeste furt ma...tak nevim.... 😒 musim mu tonejak vysvetlit, myslim ze tim ze ji ma..tak o ni vi... a klido se vycurinka..... 😀 doufam ze taky brzy zacnete, pockej az bude tepleji a nech ho nahyho!!! Joshik by byl nahej furt, obleceni nesnasi 😀

kalop
18. dub 2011

@vered no já nekrvácim,ms nepřišla,beru jen po ket utrogestan 2-0-2 a prednison,jinak nic,měla jsem ovulku i sliznici.hcg mi stoupalo a ms nikde,tak uvidíme,ted už nic nevyřeším.děkuju

mindinka
18. dub 2011

@kenya83 Ahojky no pekny fotecky, koukám, že chodíš každý týden jenom na ultrazvuk vid??? 😀 😀 😀 My jdeme na kontrolu až 2.5. tak si ještě počkám. 🙂

vered
18. dub 2011

@kalop nemas zac!!!! Moc Ti drzim palecky!!! At Ti to vyjde! 😵 🙂

ronecek
18. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Tak vy máte dneska večer svátek. Užívejte si ho v plném proudu. To jdete i někam ven? 😀 Já dneska byla v jednom kole. Dopoledne jsem byla na poště, v obchodě, u doktora na přeměření tlaku. Tak prášky zabírají. Tlak ukázkový. Doktor spokojený. Akorát říkal, že by bylo dobré, kdybych na přeměření chodila každé dva týdny. I když si ho denně měřím doma. No neva, je to naštěstí v místě, že nemusím někam dojíždět.
Odpoledne jsem ještě byla u švadleny si nechat ušít konečně polštářky a u babí. Pak venku s prckem. Tak jsem celkem KO ☹ Krvácení byla jen zase taková jednorázovka. Když jsem šla spát, bylo zase vše OK. Koupila jsem si raději test. Sice nevím, jestli by čárečka tak rychle zeslábla, kdyby se něco dělo. Raději na to ani nemyslím. No jinak byla krásně červená. Tak snad bude vše OK. Ale zase mě to pěkně vystrašilo.
Valím si lehnout k televizi. Zítra písnu více.
Papa dobrou noc a posíláme pusinenky 🙂 L+D

klara.k
19. dub 2011

@ronecek a budeš si taky kupovat ten utz co se s ním doma poslouchá srdíčko (nemohu si vzpomenout jak se to jmenuje) 😉 A kolikátý jsi tt?

přeju pěkné ráno všem a samé pěkné zprávy.

@vered ty se máš, že tvoje tělo tak pěkně reaguje. MS chodí přesně, ovulku taky poznáš. To já to mám jak kdy, někdy to jde samo a jindy musím na injekce. A i když je to samo, tak jsou dlouhé cykly. Doufala jsem, že po porodu se to upraví a zpravidelní, zatím to moc nevypadá.

Jo a mám dotaz, jak je to s tím biochemickým těhotentvím?

pikusa
19. dub 2011

@vered ahojík.....
No já krvácela jen snad 2 dny po revizi a pak nic-----a do ted nic.....Taky můžeme jít hned do dalšího KETU dle dr.tak uvidíme....
Mates doma už ted běhá nahatej a dnes hned počůral piánko a volá....čůám na piano 😀
No a říkala jsem si,že kdybych šla na KET v červnu,zase bych měla dubnátko---teda pokud by to vyšlo 😀
@dicinka1 ještě je brzy.....vydrž 😉

ronecek
19. dub 2011

@klara.k Ahojky, no ještě nevím, ale uvažuju o tom 🙂 Jinak jsem 26. den po KETu. Podle té IVF kalkulačky mi to vychází na 6tt + 1. Ale jestli to tak opravdu je , to nevím. Asi ju. Ve čtvrtek jedeme na UTZ, tak se to snad dozvím i v CARu 😉

dicinka1
19. dub 2011

@pikusa brzy?mala som pk 5-6 dni... niektorym babam sa ukazali // uz na 5-6 den..najneskor na 7-8 den..tak ja neviem..

pikusa
19. dub 2011

@dicinka1 no já měla po PK po embryotransferu čárku 9 den a dost slaboulinkou

drndapetka
19. dub 2011

Ahojky 🙂 Tak dneska se poslušně hlásím 6.den po KET, ráno píchnutý poslední Pregnyl. Od rána plačtivá nálada, otrávenost, nechuť do ničeho, jsem si protivná sama sobě a v břichu mě jakoby tlačí a tahá. Přesný pocity na mrchu, ten zatracenej Pregnyl mi zas dává 😠

@kenya83 děkuji za útěchu. Ono to moc nejde nepozorovat se, když nechodím do práce a jsem doma, ale snažím se 🙂 Jinak zatím se cítím spíš jak na mrchu, ale to je tím, že jsem ještě do te´dka píchala Pregnyl ( u nás v centru to tak máme), takže vlastně nemůžu ani testit a ty pocity jsou "umělé" z pregnylu a nejsou opravdové. Už jsem staršně nedočkavá, jak dopadne testík. Asi bych zatestovala o víkendu v sobotu 🙂

@kalop tak jakpak holka, jak je? tlustice nezmizely, že ne? 🙂