Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
22. dub 2011

@lenkacar já už jsem smířená,jen zmtená z toho,řekli mi včera v laborce,že dnes mi test nic neukáže a šup jak vymlovaná...no moc příjemný dr.co jsem četla

kalop
22. dub 2011

@lenkacar fotákem,mobilem můžu taky,mám to vyfocený a je to krásně vidět

lenkacar
22. dub 2011

kalop tohle je můj poslední test den předtím než jsme tam jeli

kalop
22. dub 2011

Leni mobilem

kalop
22. dub 2011

@lenkacar to mi řekni...:(

lenkacar
22. dub 2011

@kalop já tomu už nerozumim ,ale když jsem to srovnávala s minule tak jsem viděla že v ten den co jsem to fotila už měli být silnější a tenhle 20den už byly posledně tmavě fialové a tady furt jen růžové ,,ikdyž pěkně vidět ..proto jsem věděla ,že to nesílí jak by mělo

kalop
22. dub 2011

@lenkacar hm a já ji mám pořád pěkně tmavou,krásně se liší od těch 10testů,což je horší,než kdyby už bylo bílo

lenkacar
22. dub 2011

já jsem si ty pocíkánky od minula nalepila do sešitu víš, tak jsem to mohla porovnávat ,do 13dne ok stejný a potom už to bylo znát ,že to jde do prdky ..

lenkacar
22. dub 2011

@kalop hele a co si skočit v úterý znova na krev. pro jistotu?

kalop
22. dub 2011

@lenkacar to bych byla radši,kdyby to tak bylo,u mě je na stejný úrovni a ty 25 ještě lepší,to je mazec na psychiku

kalop
22. dub 2011

@lenkacar známá už by měla problém,takže budu dělat testy a když to bude pořád poz. pojedu ve čtrvtek do caru

lenkacar
22. dub 2011

@kalop to ti věřim ,hele jestli tomu věříš a máš utroš tak bych to brala do úterka a v úterý bych došla na krev ..znova jako samoplátce ..já jsem jasná a smířená ,ale ty seš zapeklitej případ

lenkacar
22. dub 2011

@kalop jako samoplátce jinam ..to nejde?no ale nevysazovala bych utroš a v car ti mrknou do bříška a bud tam bude bublinka a nebo prd ..jo a vem si sebou testy ,aby z tebe neudělali magora jak ze mě ..

kalop
22. dub 2011

@lenkacar já už utrouš neberu,ale všude ho po transferu taky nedávají na tak dlouho,tak pokud by se to mělo udržet tak i bez utroše ne

lenkacar
22. dub 2011

@kalop u nás teda do 12tt

lenkacar
22. dub 2011

@kalop ježiš ještě že nemám takový dilema jak ty ,to by mě trefilo úplně

kalop
22. dub 2011

@lenkacar no krev mi klesla,takže těhotenství prosperující není,mě jen nejdou do hlavy ty testy,nemám ráda utěšování sama sebe,vím,že je to pryč,ale at ukazují bílo a mám klid😀

kalop
22. dub 2011

@lenkacar no vážně to je na nervy tohle,krev klesá maximálně bych čekala ducha,ale ne tak krásný test,vidíš,že i z toho mobilu je to hezká čárka...no uvidím zítra,jestli bude ještě poz. tak jsem asi divná

lenkacar
22. dub 2011

@kalop když to stoupá ob 2dny tak asi i klesá já nevim.. 😕 vysrat se na to ..nech se pořádně doma zmlátit na velikonoce at jsi zdravá a šup do dalšího pokusu,máš ještě něco v dusíku?

kalop
22. dub 2011

@lenkacar já se na to už můžu leda tak vys....😀 nic jiného mi totiž nezbylo🙂

lenkacar
22. dub 2011

@kalop a kolikátý to byl pokus?ono z čerstvých to je taky jiná písnička no ..ty seš velkej adept na to ,aby se zadařilo z čerstváčků

drndapetka
22. dub 2011

Ahoj, tak já dnes hlásím 9.den od KET, 3.den od Pregnylu a teď na dopoledním testu(mamatest10) úplně bílo, takže je to na prdlačky 🙄

kalop
22. dub 2011

@lenkacar 2.ket..my jsme z čerstvých nemohli měla jsem ohss 3.stupen a ted tyhle mrazáčky co máme jsou ty poslední naše pokusy,pak už jenom dárce...

kalop
22. dub 2011

@drndapetka ještě to nevzdávej,naděje umírá poslední

lenkacar
22. dub 2011

kdyby to stálo méně peněz tak by do toho šel člověk taky z vězší chutí že jo ..pokaždý 20tisíc a to vše kolem a kety a u nás už to dělá ojetý auto za 60tis. 😠 člověk by ty prychy oželil ,kdyby byl výsledek ,takhle je to vyhozený oknem a nic z toho nekouká

drndapetka
22. dub 2011

@kalop vím, že je to jiné, ale já měla po zamlkém těhu hcg v krvi ještě po 6ti týdnech, ono to holt neklesne ze dne na den,počítej tak do týdne max.

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka to já měla prvně až 11den ,tak se uklidni ,nebud na sebe taková hrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kalop
22. dub 2011

@lenkacar no my platili i operaci m/t 20tis.takže to taky byla pálka,pak icsi,léky na vajíčka,2xKET,už jsme taky pěkně nahoře..

drndapetka
22. dub 2011

@kalop už tomu moc nevěřím....hlavně neznám nikoho kdo by měl na testech pregnylový čárky, pak chvilku bílo, a pak najednou těhu čárky, to je pěknej nesmysl,.....kdybych byla těhu tak testy by zůstali pozitivní aspoň trochu....no jo, co jsem taky měla čekat s jedním mražákem, i když byl teda dobré kvality, ale jeden, při čerstvejch dvou se mi uhnízdilo jen jedno a to jsem měla už hatchující blastocysty té nej kvality, tak jsem teď nemohla čekat, že z rozmraženýho jednoho bude jedno....

lenkacar
22. dub 2011

@kalop no hezký ,takže mesa tese .. a už nemáte jiný spermijky?