Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
1. kvě 2011

@pepek007 Přesně tak, já už bych brala zítřek ráno, to jedu na kontrolu, tak snad bude i ultrazvuk a uvidím miminko. 😉

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 no byl úžasnej.....ale nejvíc se mu líbil dort

mindinka
1. kvě 2011

@pikusa Nádhernej dortík, hned bych si dala..... 😵

pikusa
1. kvě 2011
luciasek1982
1. kvě 2011

@pepek007 Přesně tak..... osudu se nevyhneme 😉 Teď už jen doufat.....

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa no my jsme když začala malá chodit, tak najeli na velkou už protože jsem se bála, že by mi z tý maly přelezla a spadla takže jsme jí naučili na velkou a paráda, má tu boční zábranu aby nespadla náhodou ale jak se tam může rochat a je tam víc místa, tak spí od tý doby celou noc tzn. od 19:15 do 6:30 v kuse 😉 má od 4 měsíců svůj pokojíček takže nebyl právě asi pak problém se zvykem na nás nebo spaním ve velkej ale neboj se toho nenuť ho ale přes den ho tam zkus občas dát s jeho oblíbenejma hračkama že tam taky jako chtějí spát 😉 to jsme taky hráli divadýlko jak nána chce velkou postel a hají jedině tam 😀 ale pořád vedle měla tu malu a vždy jsem jí dala vždy na výběr kde chce spát než si pak po 14 dnech sama zvykla na velkou a malou jsme tímpádem zrušili 😉 to přijde samo každý dítě je prostě jiný neboj se vlka nic 😉 jo a taky nám pomohlo hodně takový ty mini světýlka leddiodový do zásuvky že když se v noci náhodou vzbudí nebo usíná, tak že tam neni úplná tma ale minipřítmí ale vidí a nebojí se 😉 to taky zkuste třebas to malýmu pomůže 😉

luciasek1982
1. kvě 2011

Holky užívejte si krásnou neděli, já pádím.... snad se tady ještě dnes ukážu 😉 Pa

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa jooo tak ten by se líbil i mě a jako i bych si teď s prominutím kousek dala 😵 😀

pepek007
1. kvě 2011

@luciasek1982 taky se měj moc hezky a pa pa pa 😉

pepek007
1. kvě 2011

@mindinka držím taktéž palečky!!!! 😉

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 hele,on po obědě spí v postýlce.....
a velkou ještě nemá připravenou....ted mamka šije kapsář na plyšáky,aby to tam měl hezké
zábrana je taky koupená,takže pak jen sbalit postýlku.
A v noci spí se mnou 😀

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa no tak to je krásná práce tak to je pak parádička 😉 a to se v noci vyspíte? 😀 já když jsem si jí nekdy vzala k nám do postele, tak se nevyspal nikdo jak hodí polohu s pracovním označením "15:45" :DD tak nám ta naše velká postel byla malá ale zase pravda ..někdy po obědě si jdeme lehnout obě dvě do ložnice a pohoda no jo ale to bez taťky 😉

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 hele,on se mnou kouká na zprávy,pak se ke mě otočí a že bude spinkat a usne....
Tatík ho někdy přenese,někdy si ho tam nechám a tatík jde vedle do pokojíčku spát a koukat si na ty svoje fotbaly 😀

pikusa
1. kvě 2011

My totiž spíme v obýváku.....bývalá ložnice je Matese pokojíček a další pokojíček je holek z prvního manželství přítele

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa a jooo tak to pak jo už tomu rozumím 😉 no jo vždyť jsou to naše prdelky přece 😎

mindinka
1. kvě 2011

@pepek007 Taky děkuji moc, jak budu vědět výsledky, tak se vám ozvu. 😉

pepek007
1. kvě 2011

@mindinka no s tím se plně počítá taky.... o tom žádná 😉

pepek007
1. kvě 2011

Tak holky já pádím 😉 mám uklizeno vyžehleno ze včera uvařeno a jede se nakupovat a něco dělat 😉 večer se mi vrátí prcek z víkendu tak se na něj těším už teď 😉 mějte se moc hezky a přeji všem krásný a pohodový den 😉

pikusa
1. kvě 2011

@mindinka čekáme jen a jen dobré zprávy 😉
@pepek007 tobě taky prima den....
A čekám na zprávy od kalop

mindinka
1. kvě 2011

@pikusa no musí být dobré, taky pořád nakukuju kdy se Kalopka ukáže a zatím nic ☹
@pepek007 Tobě taky hezký den, užijte si to. 😵

pikusa
1. kvě 2011

@mindinka mám Matese u babičky a bude tam spinkat po obědě,tak mám čas sedět a čekat na zprávu od Kalopky...

mindinka
1. kvě 2011

@pikusa Já jsem to ted sklidila po obědě a jsem doma sama, děti jsou u táty, přijedou kolem třetí a chlapa mám v práci, tak mám taky ještě chvíli klídek. 😀

pikusa
1. kvě 2011

@mindinka no tak si ho užívej 🙂
jk často jezděj děti k tátovi??

vered
1. kvě 2011

ahojky holcinky, preji peknou nedeli 😵 copak je s @kalop kou???Jeste se neozvala????

mindinka
1. kvě 2011

@pikusa Jezdí jednou za 14 dní, nebo jednou za měsíc, jak kdy. 🙂
@vered Ne ne ještě se nám neozvala.

pikusa
1. kvě 2011

@mindinka aha.....tak to je fajn....a ty si ospočineš...
to my tady máme holky skoro 14 dní v měsíci

vered
1. kvě 2011

@pikusa ahojky, krasne fotecky s brouckem 🙂 😵 a teda uz krasne mluvi ve 2 letech! No ja musim pocitat s tim, ze u nas to bude pomalejsi nebot tatinek a okoli mluvi jen hebrejsky... 🙂
Jinak MS se mi dnes rozjela , ale zadny krece, jen boleni v zadech a pekny vykyvy v nalade 😠

vered
1. kvě 2011

@mindinka ahoj mindinko at dobre dopadnou testiky 😵 a jeste si uzivej volna a pohodicky!!! Jinak ja sem trosku nervni, dostala jsem MS ale aspon ze prisla vcas(27 dni po revizi) a pristi mesic do toho jdeme znovu! Opatruj se a krasny den! 😵 😵

pikusa
1. kvě 2011

@vered jo je pravda,že mluví hezky a už celkem dlouho
ale zase na druhou stranu bude mít plíny asi ještě do školy 😀
A Josinek zase bude pak ovládat 2 jazyky že 🙂

pikusa
1. kvě 2011

@vered nebo jak vlastně ty mluvíš s manžou???