Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
3. kvě 2011

@vered ahojík....
máš to ted dost na rozmýšlení co.....nešlo by znova zavolat a nějak se domluvit????že by jste šli dřív na IVF???
Ano,Mates je taky z IVF.....měla jsem krátký protokol,od 2.dne cyklu jsem píchala Puregon.
Ted nebude žádnej protokol,pořád jedeme s mrazáčkama,já jich mám ještě 15 😀
A jak to,že neotěhotníš po IVF jen s mrazáčkama????
@kalop zlato......vím,že jsi smutná........kdo by nebyl.....ale vydrž,za chvilku budeš doma a bude trošku líp

klara.k
3. kvě 2011

@kalop holka zlatá, je mi to moc líto, že se tak trápíš, pomoc nedokážu, poradit taky ne, ale myslím na tebe a přeju ať je co nejdřív dobře.

@vered a zkusit to rovnou po IVF nechceš? Třeba by se zadařilo? nebo proč myslíš, že s čerstvými neotěhotníš?

U nás je tak ošklivo, zataženo, prší a zima. ☹

lenkacar
3. kvě 2011

u nás taky prší ,hnus fialovej

pikusa
3. kvě 2011

Jako nás pršosněží 😒

sponiarka
3. kvě 2011

@pikusa ahoj u nás pěkně chumelí a je tu jen 1,5 stupnů pěkná zima hnus

ronecek
3. kvě 2011

@mindinka Ahojky, asi si ten Angel sound pořídím. Zkusím mrknout na MMB 🙂 Nechce se mi ani psát, jak je mi zle ☹ U Dominička jsem žádné nevolnosti neměla, tak jak jsi o nich psávala Ty, netušila jsem, že je to fakt tak hrozné ☹ Ještě jsem sice nezvrac..., ale včera mi bylo zle celé odpoledne a dneska klasika od rána než jsem vstala z postele.
Švagrová už taky pohlaví ví, ale nechce nám ho prozradit 😀 Já si taky nechám říct. Půjdete i na ten velký utz? My jsme u Domíka byli. Máme fotky i DVD.
Krásný den, i když teda pěkně zamračený a deštivý 🙂

ronecek
3. kvě 2011

@pikusa To počasi je fakt hnus fialový 😠 Včera tak hezky a dneska se nám ani vstávat nechtělo. Lezli jsme z postele až v 8.15.
Jo a ještě jsem Ti zapomněla moc pochválit fotečky prcka🙂Je úžasný.

ronecek
3. kvě 2011

@klara.k Klári, já si říkám jaký pas 😀 Až teď mi to došlo. Já od doktora ještě přesný termín porodu nevím. Jak půjdu příští týden na kontrolu, tak se zeptám. Akorát bych to mohla podle IVF kalkulačky. Vychází na 11.12. U jednoho dítěte. U dvojčat jestli jsem dobře pochopila to vychází na 19.11. 🙂

pikusa
3. kvě 2011

@ronecek díky za pochvalu 😵
My museli do krámu a pro oběd....je to kousínek,ale zima je hnusná a sněží...

mindinka
3. kvě 2011

@ronecek Ahoj Ronečku, no uvidíš s tím ultrazvukem, ty vlastně budeš poslouchat 2 miminka. 😀 Já jsem taky měla šílený nevolnosti, bylo mi strašně špatně a nebyla jsem schopná nic dělat, jestli jsem zvracela třkrát, jinak ne. A ted se mi nevolnosti vrací, já se z toho asi zblázním, vždycky mám žaludek až v krku. A v kolikátým týdnu je švagrová? Já se zeptám příští pondělí až půjdu na krev at se mrkne co to bude 😵 , jinak na 4D ultrazvuk se chci obědnat tak koncem měsice, to už bych byla skoro v 19tt, tak aby to bylo pořádně vidět, natočí nám miminko na DVD a budu k tomu mít 10 fotek, stojí to tady 1000kč. Včera mi volala ségra, ted má tříměsíčního chlapečka a patala se mně kdy jdu na ty triple testy, tak jsem jí říkala že příští pondělí, to budu na začátku 16tt a tak se jí to moc nezdálo, že ona byla na těch odběrech kolem 18tt, tak to má asi každý jinak. 😉 A taky jsem jí říkala, že doktor mně vůbec neprohlíží a ted mi ani nedělal ultrazvuk a ona když chodila k doktorovi tak jí pokaždý prohlížel a při každý kontrole jí dělal ultrazvuk- tak se smála říkala jestli nechodím k nějakýmu šarlatánovi..... 😀 😀 😀

stazina
3. kvě 2011

Ahoj Holky....
tak Kalopko, jak?????

@mindinkaahoj, mě teda dr. pokaždý prohlížel, ale utz mi dělal jen třikrát ..13tt, 20tt a 30tt...a pak až pře d porodem...a ty trippl testy se dělají od 16 tt a asi až do 18tt, takže bud v klidu...a halvně, je to tak zastaralý test, že by to už ani neměli dělat..pokud ti vyjde screning ve 13 tt dobře a ani v krvi není žádný náznak vývojových vad, je zbytečné už dělat tripla...mě to ted y takhel dr. říkal, že když mi vyjdou dobře testy první, už mě nebude honit na tripla..mno, každý to má jinak, každopádně, halvně, at jsou miminka zdravá...
oaptrujte se , páá
@ronecek kolikátý si týden? Mě teda jeještě občas blbě, ale ted po prvním trimestru se to fakt zlepšilo, tak držím palce, at to máš taky tak..
letím,pá

mindinka
3. kvě 2011

@stazina Ahojky no testy z 12tt mi vyšly v pořádku, právě mi ségra taky říkala, že důležitý jsou ty testy v tom 12tt, Jí právě už ty testy ve dvanáctým týdnu nevycházeli, ale ted má zdravýho chlapečka, akorát tam měla rozdíl ve steheních kostech, že jsou kratší, ale že to je rodový. Já když jsem čekala děti, tak mně dr taky pokaždé prohlížel, a ultrazvuk myslím, že mi dělal taky tak. No každej dr je jinej, už se těším až se dozvím co to bude. Když jsem bydlela na Havlíčkobrodsku tak jsem chodila ke Štěpánkovi, byla jsem s ním moc spokojená, ale pak jsem se přestěhovala a jsem ráda, že jsem našla i tady dobrýho doktora. 🙂 Taky se moc opatruj a zase se ozvy papa. 😵 😵 😵

ronecek
3. kvě 2011

@mindinka Přesně jak píšeš, taky mám žaludek až někde v krku 😖 Švagrová má termín 18. srpna. My tehdy měli fotky z 4D ultrazvuku zdarma, ale za DVD jsme platili 500,-.
Mě u Domíka doktor taky neprohlížel. Spíš až pak později. Kolem toho sedmého měsíce. Ultrazvuk mi dělal na každé kontrole. Ale u mě to bylo spíš kvůli tomu OHSS, protože mi sice tekutinu odčerpali, ale asi 800ml mi tam nechali. Tak sledovali jestli se to vstřebává. Ale že mi dělal utz vždycky jsem byla jedině ráda 🙂

stazina
3. kvě 2011

@mindinka
tak to bude v pořádku, když ti ty testy dopadli dobře.... a já u Štěpánka byla na D utz a tam mi potvrdil, že čekáme kluky...... 😉 takže si to necháte říct? a co bys chtěla?
Já se asi nechám překvapit...uvidím..manža rozhodně nechce vědět, co to bude a já jsem dost zvědavá, tka se uvidí, zda to vydržím....
Mě zas dr. dnes an utz neviděl nosní kustku, spíš, že jí videl, ale neuložil si ten poheld atak to raději di papíru nepsal,a el říkal, že riziko vyvojových vad má 1:3500...kolik máte vy?
Tak jo, taky se moooc opatruj🙂

ronecek
3. kvě 2011

@stazina Ahojky, tak podle IVF kalkulačky jsem 8tt+1 a podle doktora 7tt+4. Já u Domíka neměla nevolnosti vůbec, teď si je teda užívám🙂Ale říká se, že většinou po 1 trimestru přejdou🙂Tak snad. Papa

mindinka
3. kvě 2011

@stazina Já se chci taky obědnat na ten 4D ultrazvuk, taky chci vědět c to bude a chlap mi to zakazuje, tak jsem mu řekla že mi v tom nezabrání 😀 😀 😀. On by chtěl holčičku-Zuzanku, no já bych si taky přála holčičku, ale i za chlapečka budu moc ráda, hlavně at je to zdravý. 😉

mindinka
3. kvě 2011

@ronecek Já se taky těším vždyckyna ultrazvuk, ale jednou jsem mu řekla jestli by mi ho udělal, že bych chtěla fotku, tak šel a hezky mi ho udělal, no co stejně za fotku vždycky platím, tak bych chtěla ještě jednu, dokud se tam mimčo vejde celý. 🙂

ronecek
3. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 S těma stupněma u vás v Jeruzalémě to bylo na satelitě v počasí 😎 Kéž by tady bylo těch 27. Dneska ani ne 3 stupně ☹ Ráno jsme byli aspoň u babí na návštěvě, ale vůbec se mi do toho nečasu nechtělo.
Tak Joshik zase spadl, jéjej. Bobánek malý. My jsme taky pořád samá modřina. Teď začínám mít hrozný strach z hadů. Dokonce se mi o nich i zdá. Mají se letos vyskytovat víc než obvykle a právě my bydlíme kousíček od kolejí, kde se zmije hodně vyskytují. Na zahradě jsme sice měli co si pamatuju jednou, ale nikdy nevíš. Hlavně kvůli prckovi. On by byl schopný ji klidně vzít do ruky.
(tak koukám, že právě začalo sněžit 😠 😠 😠 )Já mám hrozný strach z hadů a pavouků. To je mazec. Jenže co naděláme, vždycky tady ty potvory byly a budou.
Já myslím, že na to IVF by Tě vzali i dřív. Zajeď přímo za doktorem a uvidíte, co Ti řekne on. Domluvte se, že by jste to potřebovali už teď a uvidíš. Za zeptání nic nedáš? Já si myslím, že těch pár dnů tomu přeci nemůže vadit. A co ty bolesti, už přešly?
No a co kdyby vaši přijeli za váma, kdyby Ty jsi jet do ČR třeba nemohla. Máte toho strašně moc najednou a čas tak neskutečně letí. Ale uvidíš, všechno se zase vyřeší.
Letím obědvat. Dneska jsem si nechala dovést od manži z práce řízeček s bramborovým salátem, tak se jdu na něj vhnout.
Papa, posíláme pusinečky. A jak tak koukám, asi za chvíli vytáhneme boby 😀 😀 😀Papa L+D

ronecek
3. kvě 2011

@mindinka Já jsem za ty fotečky ze Zlína neplatila. Poprvní mi řekli, že to mám jako dáreček od nich a podruhé jsem tam jela, jak jsem začala krvácet, tak mi řekli "vy jste tady dneska tak nečekaně, tak to nechte tak". Jinak u Domíka jsem platívala 50,-. Teď nevím kolik stojí 🙂

mindinka
3. kvě 2011

@ronecek Taky platím 50kč za fotku z toho obyčejnýho ultrazvuku. 🙂 No už se těším na pondělí a pak budu čekat až do 30.5. na další kontrolu. ☹

Jak asi dopadla Kalopka? Ještě se tu neukázala.

klara.k
3. kvě 2011

@mindinka zrovna před chvilkou jsem si vykládala s kamarádkou, že kdyby jsme čekali holčičku, tak že se mi začalo líbit jméno Zuzanka 😉

mindinka
3. kvě 2011

@klara.k Jo, Zuzanku vybral můj chlap 🙂 Taky se mi líbí.

kalop
3. kvě 2011

ahoj holky,tak jsem po revizi,vybrečená a budu doufat,že krev zítra klesne a půjdu domů 🙂 a víííte co,moooc se těším na další KET 😵

pikusa
3. kvě 2011

@kalop zlato.....jen se vyplakej.....doma bude dobře...
určitě nemusíš pak čekat půl roku.....počkala bych 2-3 cykly a šup do dalšího pokusu 😉

mindinka
3. kvě 2011

@kalop Ahoj Kalopko, to jsem ráda, že jsi v pořádku, určitě bude HCG klesat a ty půjdeš domu, dáš se do kupy a půjdeš do toho znovu, určitě to příště dobře dopadne. 🙂

ronecek
3. kvě 2011

@klara.k Klári, tak jsem do pasu prskla datum porodu dle IVF kalkulačky 🙂 Když tak to pak změním🙂

ronecek
3. kvě 2011

@kalop Ahojky, to je dobře, že už máš vše za sebou 🙂 Vybreč se vybreč. Teď už budeš aspoň v klídku a za chvíli doma u miláčka 😉

kalop
3. kvě 2011

@pikusa
@mindinka
@ronecek jste zlaté,uvidíme tedy zítra dle hcg...dám vám vědět,zatím pá,jdu se natáhnout

mindinka
3. kvě 2011

@ronecek Tak copak děláš? Já jsem ted nafotila věci co už mám koupený, no neni to moc dobře nafocený, ale aspon něco vidět je 😀

mindinka
3. kvě 2011

Dnešní fota bříška..... 😀 😀 😀