Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
8. kvě 2011

@pikusa Ne prodáme všechny, stačí že máme doma fenku i pejska, ted už mají štěnátka podruhý. 😵

pikusa
8. kvě 2011

@mindinka aha....no ale mazlíčci to jsou teda 🙂

klara.k
9. kvě 2011

kalopko - to je tě líto, snad už budu dobře, myslím na tebe 🙂

ronečku - děkuju, odkaz jsem si uložila a jak bude čas tak to taky zkusím. 🙂

ronecek
9. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Jéjda, já Ti tak to horko, poušť, moře závidím. Hnedka bych to s Tebou vyměnila.
S tím spaním se mi to ještě nestalo, ale od mojeho manži mamči se to stává pravidelně, že má všude rozsvíceno a usne u televize, probudí se ve dvě, někdy i ve čtyři ráno 😀
Únavu máš možná i z toho horka. Já nevolnosti čím dál horší. Nebudu o nich raději psát, bo vždycky jak napíšu, že je to lepší, tak buch a horší než to bylo. Včera jsem poobědvala jen trošku masa s bramborem a odpoledne mi bylo zle i z vody, které jsem se napila ☹
Jj, tak vidíš to, že kluci nám oba rostou jako z vody 🙂 Ani Ti to nepřijde, když je máme stále na očích.
Jak jste dopadli s Joshikem včera na kontrole? Má zoubky dobré? A jak Ty na krvi? Já jsem železo brávala na začátku těhu u Domíka a taky jsem měla problémy se zácpou. Naštěstí jsem to brala jen chviličku.
Na zítra se moc těším, ale zároveň mám i trošku strach, jestli bude vše v pořádku. Však to znáš. Sice už nešpiním, nekrvácím, žádné bolesti, tak snad to bude OK.
Tu průkazku mi sebrali hnedka jak jsem nastoupila na konci toho sedmého měsíce do nemocnice. Od té doby jsem ji neviděla. Myslela jsem si taky, že mi zůstane. Kdybych to věděla, ofotila bych si ji. Protože hodnoty váhy atd. jsem si nikde nezapisovala. Teď mám ten těhotenský deníček, tam se píše vše. Ještě jsem se k tomu ale nedokopala.
Přijeďte k nám určitě, všichni tři. Jak budete tady v ČR. Uděláte si aspoň pěkný výlet, můžeme klidně zajít i na hory. Samozřejmě by jste tady přespali. Zatím nám Domíkův pokojíček slouží jako pokoj pro hosty.
To máš super, že Joshik tak říká na čurání v noci. Domík si vybírá. Někdy čůrá na nočník a někdy chce na záchod. Vždycky řekne "jako kuk" a valí na záchod.
Ty jsi Joshikovi dávala plíny papírové nebo máš koupené ty látkové, bambusové či jaké jsou? Já o nich uvažuju. Kamarádka si je koupila až u třetího dítěte a říkala, kdyby to věděla dřív, tak je koupí hned u prvního. Prý jsou super a hlavně se jí to finančně hnedka vrátilo.
Jinak jsem si včera objednala odsávačku na mlíko od Aventu. Měla jsem u Domíka balónkovou a tu jsem vyhodila do koše, protože nic horšího jsem koupit nemohla. Ruku jsem měla červenou, sedřenou a houby to odsávalo.
Letím trošku pouklízet.
Mějte se hezky a přejeme krásný den 🙂Papapa L+D

ronecek
9. kvě 2011

@mindinka Ahojky, štěňátka jsou úžasná. Určitě se vám s nima nebude chtít loučit, co? 😢 Tak vy včera měli kačenku. Jj, já bych si dala hnedka. Máme ji moc rádi se zelím a knedlíkem Mňam.
Jinak jak už jsem psala veredce, tak o nevolnostech raději psát nebudu 😀 Včera mi bylo odpoledne zle i když jsem se napila vody.
Objednala jsem si odsávačku od Aventu. Ještě chci koupit ten kojící polštář a mrknu i na ten Angel sound.
Pěkný den 🙂

ronecek
9. kvě 2011

@klara.k Klári, nemáš zač děkovat 😉 Mě se teďka do toho moc nechce. Přes den, když je hezky vůbec ne a večer bývám unavená, že se taky do toho nějak nehrnu. Přes zimu jsem bez háčkování nevydržela ani minutku u televize.
A jak dovolená? Máte něco vybráno? 🙂

klara.k
9. kvě 2011

@ronecek no definitivně rozhodnutí ještě nejsme, mám typy Kréta, Zakyntos a Lefkada. Musím si to projít ještě na netu a povykládat si to s cestovkou a pak rozhodne termín, cena a volný místa. My totiž nechceme jenom ležet u moře, chceme dělat výlety, pěšky po horách, tak jestli je to v těch místech možné. Chceme nakonec jet už 25. nebo 27. května. Protože ať počítám jak počítám, tak se bojím že potom by to mohlo zasáhnout i do dalšího cyklu KET a to už by bylo moc pozdě. Mezítím totiž chceme zůstat doma, jdeme na svatbu a o to se nepřipravíme. Takže bude dovča, svatba, a KET.

pikusa
9. kvě 2011

Ahojík holky....tak já byla v Podolí....mám doma léky na stimulku,ale ted co přijde MS ještě ne,až od té další...
takže jdu taky jukat na dobolený
ted byla parádní nabídka na Slevomatu do turecka 🙂

klara.k
9. kvě 2011

@pikusa tak to do toho půjdeme spolu, u mě to tak taky bude 😉 Odpoledne jdeme do cestovky, jestli je ještě volno, tak to bude Řecko, Kréta, místo Bali, apartmany Manos Palace, za jednoho 8990,-, termín 25.5.-4.6.. Snad to klapne.

pikusa
9. kvě 2011

@klara.k no vidíš...a taky jsi mě navnadila na tu dovolenou 😀
zatím koukám na slevové servery...něco tam je a pak uvidím
třeba tady to jsem našla
http://www.bonybony.cz/deal/501-2011-05-orex-tr...

vered
9. kvě 2011

ahojky holcinky, ja chci taky na dovcu a taky nekam do recka!!! 🙂 denne to tu rikam manzovi....ale ma tolik prace! Asi se nikam nevykopem....chtela bych taky jak pise klarka @klara.k nekde chodit a delat vylety.....na to byl Karpathos super, ale museli sme pronajmout auto, vzheledem k tomu ze to je malicky ostruvek a neni tam zadny MHD nebo tak. Nekoukala jsi Klarko na ten ostrov Karpathos??Ale tam na 100procent nic asi z CR neleti, ale z Vidne maji chartery.
@mindinka Ahojky je to jsou krasna stenatka, to je mazlickovani co???Jeje 😵 😵
@pikusa Ahojky pikush, takze jeste probehne jedna MS a pak zacina stimulka?? Jaky budes mit protokol???Ja budu zacinat 1.DC, mam to uz take za chvili.
@ronecek Ahoj zlaticko, tak zitra uz mate ultrazvuk?? Ty jo to to uteklo, to je super ze uz nemas krev ani spineni, to je moc dobre....ty nevolnosti to je nepprijemny, asi to je tim ze tam sou dva bobani...no snad se to brzo spravi vid...do toho 12tt by mohlo.
Jinak pocasi tady..je asi jako ted u vas ne?? Mate tam take slunicko...tady je dnes asi 23..takovy uplne idealni pocasko, slunce sice pere ale ve stinu nadhera..vetrik fouka a vsude jsou rozkvetly stromy, jsou tu nadherny s velikyma kvetama a nadherne voni!!
Ty jo, moc moc dekuju za pozvani k Vam. Jsi zlaticko!!! Muz bude v Cr v srpnu a tak bysme za vama klidne prijeli,aspon na jeden den a jednu noc 🙂 , urcite bysme sli spolecne nekam na vylet a krasne si to uzili, ja bych klidne prespala u vas na zahrade v tech kruzich!!!! 😀 😀 Jeste se domluvime zatim mame casu!!!!!! Ale kdyby to casove vyslo tak bysme prijeli...jde to i vlackem??? Zajimalo by mne jak je to k vam asi daleko. My auto v Cr k dispozici nemame....
Co se tyce plenek, tak ja si objednala z UK latkove plenky, 20ks, mam bamboozles a AIO a swaddlebees. Pouzivala jsem i latkovky i papirovy..totiz ty latkovky jsou dost objemny, takze na ven sem davala ty papirovy a taky kdyz sme jeli do Cr, protoze jsem ty bambusovy a konopny nemohla tahat. Jsou dost tezky a hlavne v zime bych je tam tezko ususila...
Prala jsem je v pracce na 40 a 60 v indickych mydlovych orechach. Ohledne plenek ti poradim, ja v tom lezela (hledala na netu) snad 1 rok.Nejradsi mam ty swaddlebees ale jsou strasne drahy, mam jen 3. Ja uvazuju ze je mozna prodam....moje plenky, jsou v super stavu a ja nevim, jestli pojedeme do usa, tak co s nima?? Tahat je tam nebudu a daji se tam take koupit...kdybych mela mimusko...
Jinak jsem hodne pouzivala k tem latkovkam babylegs...takovy navleky na nozicky..super..a prave se to dava k tem latkovkam, protoze do normalniho obleceni se v tech latkovejch moc dite nevejde, musis davat vetsi oblecky ....to je nevyhoda.
Jinak to bylo OK. Ale ted uz je nepouzivam, jednak je Joshi nechce a pak ja je prala vzdycky po 10 kusech a ted on treba za tri dny nacura jen jednou a cekat az se mi zaplni pracka 10 plenama, tak by mi to shnilo.....
Tady prodavaji i eko pliny z papiru, taky sem je mela ale byly strasne drahe...
Zitra mame volno je tu den nezavislosti a tak bude asi grilvacka, no ja nejim maso tak jen budu prihlizet 😀
Joshikovy zoubky OK, zase mame prijit na kontrolu za 3 mesice. A moje testy jeste nemam vsechny vysledky, ale mam trosku snizeny bily krvinky 😒 jinak zelezo mam v norme...ale spis u ty nizsi hranice, tak uvidim jestli budu muset neco brat, mam i docela nizkej vapnik ..nevim cimpak to je..asi odflakuju jidlo.
Zlati koncim, jdu totiz malovat , jaki mi pripravil barvu...zatim papa pusinky 😵 😵 😵

vered
9. kvě 2011

@ronecek jeste posilam 2 fotky joshika kdyz mel latkovky...je fakt ze vypadal jako balik!!!! 😀 😀 na te prvni fotce ma i babylegs 😉

ronecek
9. kvě 2011

@klara.k Klári, máte toho teda naplánovaného požehnaně 🙂 Ty jo, to už vlastně bude přes příští týden. Se máte 😉

ronecek
9. kvě 2011

@pikusa Další dovolenkářka 😀 😀 😀 My byli v Turecku dvakrát a klidně bych tam jela znovu. Bylo tam báječně🙂Jednou jsme byli v Side a podruhé v Alanyi.
Jj, takže léky už máš doma. To je supééér🙂Holky vidíte, uteklo to jako voda a jdete s veredíkem do dalšího kola 🙂

ronecek
9. kvě 2011

@vered Jj, to je bomba 😀 Joshik je úžasný. Na ty návleky už jsem taky koukala. Teď jsem se jen tak matně dívala na ty pleny a jsou to teda pěkné palby ☹ Ale je to asi rozhodně lepší než kupovat pořád dokola papírovky. Asi to taky tak vyřeším, na doma látkovky a na ven papírovky 🙂

vered
9. kvě 2011

@ronecek pliny me staly 10 000KC

ronecek
9. kvě 2011

@vered Uffff 😒 Kolik jich máš nakoupených? 😉

klara.k
9. kvě 2011

@vered my jsme trochu limitovaní tím, že manžel nemá řidičák a já nějak neřídím, takže potřebujeme letecky z Brna a tak aby nám jezdili autobusy a dalo se chodit přímo z místa. Na manžela tlačím, ať si udělá řidičák, auto bysme měli, a já se pořád nemohu odhodlat začít řídit. Odkládám to a odkládám. No a pak taky cena, protože teď máme dluhy, stavěli jsme dům, ještě není hotovej a musíme splatit všechny dluhy, tak vybírám to co je levnější, ale splňuje naše požqadavky. Což by snad Kréta být měla. Už jsem tam jednou byla, ale to jsem byla na jižním pobřeží a teď by to měl být sever. Jsem moc natěšená, už bych tam chtěla být.

pikusa
9. kvě 2011

@vered jééé ty jsi lázkařka???obdivuju 😵
a protokol nemám....zase od 1.dne cyklu estrimax 3krát denně a pak UTZ 10 den

spunda
9. kvě 2011

@ronecek ahojky nevím jestli jsem to dobře pochopila,platí se těch 5000,- za to že ti rozmrazí embryo a vloží to ho???Nebo jen to když máš nějaké oplodněné embryo navíc 🙂to jsme platili 4000,- Promin jestli se blbě ptám ale něja to nechápu a možná jsem to i blbě napsala tak díky za odpověd .Měj se hezky

ronecek
9. kvě 2011

@spunda Ahojky, těch 5000,- se platí za rozmražení a zavedení. Kdyby se ani jedno embryjko z rozmražených nedalo použít, tak nebudeš platit nic. Prosím Tě a za co jste platili ty 4000,-? To jsem nepochopila. Měj se hezky a pěkný večer 😉

vered
9. kvě 2011

@pikusa no ja latkovala! 😀 prej je to zdravejsi pro varlata 🙂 a taky pry se rychleji dite nauci od plen, to je asi fakt... 😉
No jo mas prece mrazacky, ja sem troubelik prece, takze ted jeste cekas na 1 MS, ktera probehne a pak ketik???Nebo vlastne nee...1 .DC uz zacnas leky a pak hned ketik...jo??? Ty jo drzim palce a tezka zavist ze mate tolika mrazacku!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
9. kvě 2011

@ronecek..plenek mam 20..kousku a tech svrchnich kalhotek 2kusy od kazde velikosti, ale tu velikost L jsem ani nepouzila, jsou uplne novy..joshik takhle velikej nebyl, je celkem drobnej 🙂
Pouzivala jsem taky do plenek takovy ryzovy papir, co sem si nakoupila s plenama v takove roli, da se taky prat az do roztrhani, ale kdyz nakakal tak sem ho vyhazovala....je to lepsi ze to chrani vnitrek plinky.
Chces si nakoupit vse nove nebo premyslis i o second hand??? 🙂 Ty kamosky co sem ti psala ze rodily doma, tak ty taky latkovaly s prvnim ditetem a ted s druhyma pouzivaji bezplenkovou metodu..jestli ti to neco rika..to bych mozna taky zkusila nekdy!
Ty jo zitra uz se moc tesim na fotecku bobanku!!!!!! Hezky se na to vyspinkejte, dobrou noc a pusinku!!!
😵 😵 😵 😵

vered
9. kvě 2011

Holky nevite co je s @kalop kou???? Ze se vubec neozyva, to jo snad je vsechno v poradku!!!!!!!!! 😒

vered
9. kvě 2011

@klara.k klarko jestli budee na Krete,tak tam autobusy jsou, je to tam prece jen vic turisticky nez to Karpathos.
S tim rizenim to znam, ja mam ridicak, ale leta sem neridila a trochu se bojim...teda vubec neridim, ale manza me ted nechava ridit v arealu univerzity a tak tam ruzne jezdim a parkuju a couvam, ale jen obcas...to neni moc a hlavne na silnici si zdaleka netroufnu!!!
At vam ta dovca vyjde 😵 😵 a bez auta se da taky zit 😉 , me vsichni tvrdi jak je to hrozny ze neridim, ale me to neprijde, chodim pesky, nebo jedu na kole.........maximalne jedeme autem s muzem, ten ridi vyborne 🙂
JA chci taky do Reckaaaaaaa 😵 😵

pikusa
10. kvě 2011

@vered ted jsem v polovině cyklu...tak tuto MS ještě ne,ale pak až přijde ta další,tak začneme
A já si to teda bez auta nedovedu představit.....i třeba jen kvuli té Praze.....Chlap by mě pokaždé vozit nemohl...
Prostě auto mít musím 😀
Co Kalopka nevím,snad je v pořádku

klara.k
10. kvě 2011

ahoj, tak vás budu obtěžovat ještě jednou svou dovolenou, už jsme rozhodnutí. Jedem na Krétu, takový malý hotýlek, je tam autobusové spojení a turistické značky. Mělo by to být krásný, tak snad to tak bude. Chci se vás zeptat, já nemám pas, v cestovce trvdí, že to není problém, mamka mě začala strašit, že mě tam nepustí. Jeli byste jen na občanku?

Mě to auto docela chybí. Musím se rozhodnout a konečně začít, taky tlačím na manžela aby si ho udělal. Chybí mi to z praktických věcí, když jsem loni potřebovala pořád po doktorech jako těhotná a po OHSS mi bylo furt zle, tak se mnou jezdil taťka. On je hodnej, nevadí mu to, ale přece jen si nemůžu říkat často. A pak na dovolený, nebo když je potřeba něco nakoupit-těžkýho, atd. no však to znáte. Nechci s ním jezdit do práce a všude, ale abych mohla když bude potřeba a manžel taky.

na kalopku taky myslím, snad se nám brzo ozve.

@pikusa to bude opravdu stejně, taky teď počkám na MS, pak dovča a po dovči první ms a estrimax, ale já mám začít 1-0-0, pak 1-0-1, a 1-1-1 a přidat utrogestan cca 10 den, ještě budu píchat puregon a něco, to te´d nevím co.

ronecek
10. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 Hlásím příchod z kontroly. Mimís bude teda jen jeden 😉 Abych řekla pravdu, trošku se mi i ulevilo. I když jsem se na dva bobánky těšila. Začala jsem zase teď trošku krvácet, sakra ☹ Jinak ale bylo vše OK, tak snad to zase brzo přejde. Letím rychle něco podělat. Pak jdeme ke kamarádce. Posílám fotečku bobínka. Pa a krásný den 🙂

pikusa
10. kvě 2011

@klara.k no hele,jestli to tvrdí v cestovce,mělo by to jít jen s OP

a já mám hned od 1DC 1-1-1.....

kata1145
10. kvě 2011

@klara.k : ahooj, co se týče dovolené, Řecko je v EU takže na Krétu jen s občankou - bez problému 🙂