Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
30. kvě 2011

@kenya83 Ahojky, tak já jsem začala mít problémy se špiněním nějak tři týdny po KETu. Dost mě to vystrašilo, tak jsem valila do CARu, tam mi řekl doktor, že to bývá, hlavně u zmražených embryjek. Říkal, že i kdybych špinila týden, tak to nevadí.
Měla jsem ale i párkrát krvácení. To mě vyděsilo, že jsem vždy raději žhavila mobil a jela doktorovi. Jednou to ze mě teklo proudem, to jsem si myslela, že už je konec. No a měla jsem tam taky hematom, jinak bylo vše v pořádku. Jinak to špinění mám občas spíš jen tak jednorázově. Trošku zašpiním a během půlhodiny už zase nic. Je to slaboulinké.
Na tom screeningu u Dominička jsem nebyla. A teď vůbec nevím, jestli mě pošle. Já vlastně pořádně ani nevím, co to je a co se tam provádí. Zítra jdu na kontrolu, tak se poptám.
Ale na tom 4D ultrazvuku nám řekli úplně všechno. Tak možná tohle tehdy stačilo.
Taky už se nemůžu dočkat, až kočárek budeme mít doma. Už si ho budeš objednávat nebo kupovat? 🙂
Pěkný večer

ronecek
30. kvě 2011

@magieee Ahooooj 🙂 Tak zítra tfuj tfuj tfuj 🙂 Ať se Ti bobánci krásně rozmrazí 😉

ronecek
30. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Tak včerejšek jsme si užili u rodičů. První jsme byli nakoupit a pak jeli na oběd k nim. Malý se zase vyřádil. Hlavně s dědou.
Dneska jsme byli celé odpoledne venku. Dopo jsem žehlila tři pračky ☹ Bylo tady nádherně a teploučko.
Jj, tak svatba super? Musí to u vás být zážitek, co? Určitě něco jiného než tady u nás. Joshik je šikulka, že to takhle skvěle zvládl u babí a dědy. My to musíme někdy taky vyzkoušet a nechat Domíka aspoň přes noc u babí a dědy.
Vy jste si zase udělali víkendovou dovolenou? Včera jsem koukala na Google Earth na fotečky z Ein Gedi a je to naprosto úžasné místečko. I manža nad nima žasnul. Jezdívají tam i hodně cizinci nebo spíš jen místní lidé?
Foťák neřeš, vezmeš ho příště. Jezdíváte tam často, tak to nevadí. Horší by bylo, kdyby jste jeli někam hodně daleko na dovču 🙂
Jj, tak Joshik je s tím čůráním zlatý. Domík teď jak začal čůrat, tak si vždycky pepču držel nebo já mu ho držela a teď s ním začal dělat kravinky, že se kolikrát nemůžeme udržet smíchy 😀
Tři dny a dvě noci byl konečně bez dudlu. Někde ho ztratil a nemohli jsme ho najít. Ani si na něj nevzpomněl. No a dneska celý šťasný a rozjařený našel dudel v bagru. A ne a ne si říct. Tak nám šel spinkat zase s dudlem. Ale většinou s ním jen usne a pak jej celou noc nemá.
Zítra jedu na kontrolu. Tak drž palečky ať vše dobře dopadne. Konečně bych měla dostat průkazku.
Jo a jak to vypadá s Tebou a Tvým IVF?
Tak se mějte, opatrujte se a krásný večer. Dobrou noc 😔Líbáme vás. Papa L+D

ronecek
30. kvě 2011

@sponiarka Jj, to je super 🙂 Tak teď čekat a čekat. Ale uvidíš, rychle to uteče. Nechala sis zavést jen jedno? Kolika buněčné embryjko jsi měla? Určitě se z těch šesti budou hodit na zamražení, ale uvidíš, že se zadaří a žádné už nebudeš potřebovat.
Opatruj se a odpočívej. Pa 🙂

vered
30. kvě 2011

🙂 konecne to tady obzivlo 🙂 @ronecek zasedla k pc! 🙂 😵 😵

ronecek
30. kvě 2011

@vered Jj a pokračuju románem v IP 🙂

vered
30. kvě 2011

@ronecek zlati ahojky, dekuju za psanicko 🙂 zitra hodne stesticka pri kontrole 🙂budu drzet pesticky a pak se hnedky ozvi u 😵 z se tesis vid? Myslim ze tam na tebe budou cekat dva bobanci 🙂 prece neni mozne aby ten jeden jen tak nekam zmiznul 🙂 😉
Jinak mas pravdu Ein gedi je misto snu....jezdi tam spousta cizincu...ta druha cast kibutzu je prave turistictejsi....jsou tam zimmery ,ale vubec to tam nepocitis. Vsechno je tam takovy klidny a mirumilovny....hodne turistu jezdi do lazni k mrtvemu mori.
No jinak tam ziji stali obyvatele ein gedi. Myslim ze moc Izraelcu tam nejezdi, spis takovych kteri tam kdysi zili, nebo tam maji kamarady...a to jsme prave my..to misto miluju.....je to vzdyzky takovy stesti tam byt 🙂
Tak Domicek takhle radi s pindourkem jo??? 🙂 Joshik si pindoura nedrzi kdyz cura, ma obrizku a to kdyz potrebuje curat, tak se mu ten pindik postavi a cura si pekne sam do dalky....ovsem kdyz kaka a sedi na wc mise, tak musime pindoura drzet aby to nebylo na strope. 😀 ( to mame zase tema ze ?? 😀 )
A Ty jsi dnes zehlila jo?? A tolik pracek...mas muj obdiv, ja ted vyzehlila 5 kousku, zbytek slozila, tady nikdo nezehli snad jenom ja a nastesti fakt malo.... 😉
Se mnou to vypda tak ze cekam na MS a pak bude dalsi stimulace.
Tak ...vic uz toho dnes nenapisu, tak zatim ppapa dobrou noc a pusinecky! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
30. kvě 2011

@magieee ahojky, zitra at se ti bobanci krasne rozmrazi a pokracuji pekne v deleni se a uhnizdovani se u tebe.......moc drzim palecky!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
30. kvě 2011

@ronecek tesim se na romanek a zatim, nez mi prijde se pobezim osprchnout 😉

vered
30. kvě 2011

@mindinka ahoj mindinko, to je moc dobre ze je vsechno v poradku..skoda ze ti nedali fotecku, tak priste vid?? A videli ze to je holcicka?? 🙂
Na 4D UTz jsem byla ve 23tt, ted na to koukam do diare..byla to velika prohlidka vcetne vsech mereni a kontrola vsech organu.....
Tak se opatrujte berusky, dobrou noc, 😵 😵 😵 😵

vered
30. kvě 2011

@sponiarka Hodne stesticka , at ti to vyjde a pevne nerviky pri cekani na vysledky!! 😉 ale utece to neboj! 🙂

sponiarka
31. kvě 2011

@ronecek Ahoj já já vůbec nevím kolika buněčné bylo asi z nervozity jsem na to vůbec nemyslela a dr. mi nic neřekla to je úplně jedno hlavně že to vyjde 🙂

sponiarka
31. kvě 2011

@vered Moc děkuji tet jsme si jistí že to vyjde 😀

mindinka
31. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko, no já budu mít fotečku z toho 4D ultrazvuku, ještě chvilku s počkám, aspon vím, že je malinká v pořádku, včera jsem s ani dr neptala na pohlaví, potvrdí mi to na 4D 🙂 , jinak malinká včera večer pěkně kopala, řádila jakou dobu 😀 😀 😀 , hezký den papa. 😲

mindinka
31. kvě 2011

@ronecek Ahojky Rončku tak jak dopadla kontrola? Určitě dobře, už máš i průkazku vid? 🙂 Tak se nám ozvy papa 😵

ronecek
31. kvě 2011

@kenya83
@mindinka
@vered

Ahoj holky, kontrola dopadla výborně 🙂 Tlak ukázkový 120/80. Předpokládaný termín porodu podle ET je 15.12., podle utz 13.12. Nevím, proč mi to tady píše 13tt, když jsem teprve 12tt (přesně 11tt+5. Další kontrola až 21.6. Mám i fotečku, dodám ji až po obědě, jak prcek usne. Jinak mě čeká EKG, zubař a ten screening. Musím se hnedka obědnat. Ptala jsem se zda je povinný. Tak u Dominička před těmi třemi lety se to nevyžadovalo, ale teď to doporučují. Tak zase budeme o 1000,- chudší ☹
Tak se mějte a krásný den🙂

kenya83
31. kvě 2011

@mindinka ty si teraz koľko tt podľa UTZ? Nebola si na tom veľkom UTZ nejak skoro? Ja idem na UTZ 7.6. to budem 19tt+6, najlepšie je ísť na tento morfologický utz koncom 20tt až do 22tt 😉 A ozaj potvrdili to dievčatko?
@ronecek som rada, že kontrola dopadla skvele 😉 Držkaj sa 😉 Skús si zmeniť v profile predpokladaný termín pôrodu a týždne by sa Ti mali presne upraviť 😉 No vidíš, takže ten screening je už teraz povinný, ale viem že je to preplácané poisťovňou, my za to na Slovensku neplatíme u vás je to spoplatnené?

mindinka
31. kvě 2011

@ronecek Tak to mám radost, já jsem za screening neplatila nic. Každý to má jinak, akorát jsem platila ultrazvuk ve 12tt 300kč, nejdůležitější je ted v tom 12tt, potom v tom 16tt už by se ani dělat nemusel. Těším se na fotečku. 😵 😵 😵

ronecek
31. kvě 2011

@kenya83 Švagrová právě platila přes 1000,-. Možná záleží na pojišťovně, ale o tom neříkal doktor nic. Do toho profilu jsem si dala termín porodu co mám v průkazce a ukazuje to takhle 😉 Neva. Pa

ronecek
31. kvě 2011

@mindinka Tak to jsem teda zvědavá🙂Možná opravdu záleží na pojišťovně. Uvidím. S manžou se domluvíme, kam na něj pojedeme a hnedka se objednám 🙂

kenya83
31. kvě 2011

@ronecek tak ak máš správny TP tak si potom v skutočnosti v 13tt 😉 aj ja sa teším na fotečku 🙂

mindinka
31. kvě 2011

@kenya83 Dneska jsem podle MS a ULT 18+2, prýse tento ultrazvuk dělá od 18tt, tak nevím každý to má asi jinak. Na pohlaví jsem se ho neptala, nechám si to potvrdit na 4D ultrazvuku. 🙂

mindinka
31. kvě 2011

@ronecek No sestra vloni platila za screening 1500 no nevím podle čeho to berou. 😉

kenya83
31. kvě 2011

@mindinka hlavne, že je všetko v poriadku 😉 Ja sa už neviem dočkať a som strašne zvedavá na pohlavie 😉 Je mi to v podstate jedno čo to bude ale už by som chcela vedieť, nech môžem začať pomaly nakupovať výbavičku 😉

mindinka
31. kvě 2011

@kenya83 To mi povídej, mně je taky jedno co to bude, hlavně at je miminko zdravý, já už mám výbavičku skoro nakoupenou, jen dokoupím par maličkostí a v červenci koupíme kočárek. 😵

kenya83
31. kvě 2011

@mindinka a akej farby si kupovala výbavičku? My kočík pôjdeme kúpiť začiatkom júla 🙂 🙂 🙂

mindinka
31. kvě 2011

@kenya83 Kupovala jsem nějaký neutrální, žlutý, zelenkavý, béžový, oranžový, mám i růžový a modrý, takže všehochut. 🙂

ronecek
31. kvě 2011

@mindinka
@kenya83
Tak tady posílám slíbenou fotečku 🙂 Ještě mi holky řekněte, jak je to s tím počítáním. Dneska jsem 11tt+5 a dále bude 11tt+6, 11tt+7, 12tt+1...nebo jak. Já jsem nějak vypadla za ty roky z obrazu. Díky

vered
31. kvě 2011

@ronecek ahojek a me fotecku neposilas jo?? 😢 Stejne sem si ji prohlidla,hec, 😝, je krasny ten tvuj drobecek 😵 😵 😵 posilam mu pusinky 😵 😵 😵
Tydny jdou 11+6 a pak 12tt, 12tt+1 atd
Hezky den, jo napis mi PROSIM jeste jednou (snad uz naposled 😀 )kde bydlis??? Chci se juknout do google earth vis. pa pa. pozdravuj Dominicka 😵

chcimiminko
31. kvě 2011

hledám pěknou,štíhlou dívku (ženu),která by chtěla otěhotnět ??? Písni mi na mail: never-say-never@email.cz a domluvíme se,pošli své foto