Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
16. čer 2011

@petapal Ket mám už 4 a embryí v sobě už 13 a nic furt ! 🙄 nevim myslim si ,že to nevyjde ani tentokrát 😔

petapal
16. čer 2011

@lenkacar teda no ted by to mohlo už vyjit kamoska mi rikala,že ji to vyslo na počtvrte a ma dve holky dvojčata 😀

lenkacar
17. čer 2011

@petapal bohužel jsem negativní ,ani duch ,ani prd 😝 ,ale mám čisté svědomí ,dala jsem tomu všechno,ted už opravdu končíme a život se musí ubírat jiným směrem,mějte se krásně ,papa a at ti mimísek prospívá 😵

pikusa
17. čer 2011

@lenkacar ☹ ☹ ☹ leni nekece,že zase nic........

lenkacar
17. čer 2011

@pikusa no jo co se dá dělat ,tentokrát jsem tomu dost věřila a nic ,nechce ke mě ,má smůlu .. 😀

ronecek
17. čer 2011

@lenkacar ☹ ☹ ☹ Leni, to není možné. Třeba se teprve duch objeví ☹ Ještě neztrácej naději. Kdy jdeš na krev?

mindinka
17. čer 2011

@lenkacar Leni to mně strašně moc mrzí, ale jak píše Roneček tak se může ještě čárka ukázat, třeba máš nižší HCG ☹

amalka_78
17. čer 2011

@lenkacar Leni, já ani nevím, co napsat ... ☹ Nezkusíš to ještě zítra? Minule jsi měla // přece až 11. den, jestli si tě s někým nepletu. Tak teď je budeš mít třeba 12. den ... možná máš opravdu nižší HCG.

pikusa
17. čer 2011

@lenkacar hele,já vím,že ty to na sobě asi stejně poznáš nejlíp.....ale ještě máš naději ne???

vered
17. čer 2011

@sedmitecka to sme to mely skoro stejny vid...doufam ze tentokrat to bude lepsi....uz si zacala pichat? Ja mam OPU v nedeli 😝

vered
17. čer 2011

@ronecek ahoj ronecku 😵 tak jsem koukala na nove fotecky Domicka..ten uz je veliky!! Na tech fotkach v tom piskovisti je to hodne znat...a jak krasne umi libat. 🙂 😵 Je videt ze ma take rad deti, Josua taky a pusinky taky dava ale jen hodne blizkym..
Jinak ja sem OK....dnes sem pichla v 15h posledni cetrotide a posledni gonal 37.5jednotek a o pulnoci mam pichnout 2xdecapeptyl a v sobotu mam oddychovku..v nedeli v 8 rano mam bejt v nemocnici, tak jsem zvedava, mam na kazdy strane 6-7 vajicek, ale minule mi taky vzali 11 a pak z toho 9 embryi a nakonec jen 4 embryjka...takze ikdyz vajicek je dost, tak buhvi jak to dopadne.....hlavne kdyz mame ISCI(je to celkem technicky narocna metoda,nevim jak moc jsou sikovni)..no uvidime...
Joshik dnes nespi ..je to strasny...Jaki si ho dopo vzal ven a usnul mu v kocare,(ja uz ho v kocare nikam neberu, jen na kole nebo pesky) v pul dvanacty, ve 12 se probudil a samozrejme uz spat nechtel a ted tady misto spani lita a strasne zlobi, jaki je uplne na nervy, no ale neda se nic delat....ted luxuje.....ale spis je to plytvani elektrinou nez vysavani 😀
Dnes opet koukal na bolka a lolka, stahla sem mu pribehy , trva to celou hodinu a v super kvalite....tak byl chvili klid. 😀
A co vy dneska podnikate????Koukala sem take na lety a ceny sly trochu dolu, myslim ze za dva tydny vyrazime...to utece.... 😉
Tak zlati zatim papa, a co ty jinak jak se citis??Nevolnosti uz jsou pryc vid???To je dobre...
Preju krasny zbytek odpoledne a peknej vikend...ma vam prset tak si to uzijte..tady vedr vedro vedro, ale fouka studeny vitr, tak to ujde 😉 🙂 paaaaa asi vyrazime ven...jinak se z 😀 blaznime.

sedmitecka
17. čer 2011

@vered jojo, měly jsme to hodně podobně, tak doufám, že te´d to bude vítězné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 já píchám od včerejška, včera i dnes jsme dali hned dardu 300 jednotek gonalu, od zítřka 225 🙂 už cítím břicho 🙂
ve čtvrtek mám jít na kontrolu a OPU pravděpodobně příští víkend...držím ti moc moc palce!!!!!

petapal
17. čer 2011

@lenkacar zlato to me mrzi a kolikaty den jsi testila me dneska po telefonu řikal z apolinare hlavne jeste netestujte je brzo treba je taky brzo ja jeste doufam,ale taky se bojim u nas je to taky posledi sance

vered
17. čer 2011

@sedmitecka Dekuju moc, taky Ti drzim palecky..snad nam to vyjde no...ja teda necham vse zamrazit...lip z nich tehotnim 🙂
Dnes uz jsem pichala posledni gonal a cetrotide (v 15h odpo) a o pulnoci, coz je za hodku a neco, budu pichat 2x decapeptyl. Tim jsem s injekcema skoncila 😝
Ty mas na konci taky decapeptyl???Nebo Ti daji ovitrelle? Ovitrelle prave zpusobuje OHSS, ale pry zase co se tyce uspesnosti zahnizdeni embryii je lepsi, to mi ted rikala sestra..ale v mym pripade to je stejne jedno kdyz nejdu na ET a hlavne ja se bojim OHSS 😖
Mas teda konsky davky, to by me zabilo...to ja mela OHSS i pri 150 jednotkach..i ted po par dnech co sem pichala 150, mi to museli snizit, neb uz mi letel nahoru estradiol.
Bricho uz cejtim pekne dlouho a hlavne me strasne bolej prsa...no jeste zitrek a pak uz si odpocinu 😉 .
Tyoje tvoje druhy IVF??
Zatim pa a dej vedet jak se to vyviji... 🙂

mindinka
18. čer 2011

@vered Ahoj Veredko hodně štěstíčka na zítra, tak ty si necháš všechny embryjka zmrazit? A kdy by sis šla potom pro mimíska? 🙂

lenkacar
18. čer 2011

holky testnu ještě v pondělí ,ale to jen pro formu než vysadim léky ..ani si nepřejte nikdo vědět jak mi je ,protože je to fakt hnus .. a doma jestli tohle neskončí rozvodem ,tak nevim ,z mojí strany samozřejmě ...nejsme ten pár ,který to zbližuje ,naopak ..

vered
18. čer 2011

@mindinka ahoj mindinko, moc dekuju, uz se tesim az me odsajou 😉. Na Ketik pujdu az po lete ..za 14 dni letime s Joshikem domu ,na vic jak mesic a pul. Tak chci mit pohodicku,videt se s prateli a uzit si to. Co ta tvoje mala dracice...Zuzanka??? 😵 Pohlad ji za nas.Pa pa. 😵 😵 😵

petapal
18. čer 2011

ja jsem zkousela ten 8den baby test a prijde mi ,že tam po hodine neco vylezlo ,ale když jsem zkusila dalsi obyč mama test dalsi den tak nic nevidim na nich . Tak zkusim až taky v utery nebo pondeli bojim se ,že tam už taky nic nebude.

mufinka26
18. čer 2011

@petapal ahoj tohle sem měla před dvěma týdny taky po ET... 8 den jakoby duch, který se ukázal asi po cca 20minutách a další dny testíky jak padlí sníh, ale zatim to určo nevzdávej, přeci jen je ještě brzy 😉 🙂

vered
18. čer 2011

@lenkacar cau Leni, doufam ze pondeli prinese pozitivni zpravy!!!! 😵
S tim sblizovanim to znam....u nas je to taky tak, co IVF a Ket tak je to u nas jak v Italii...ikdyz musim rict ze tentokrat to celkem ujde... 😝
Tak se holka drz!!!!!!! Drzime Ti palce 😵

petapal
18. čer 2011

@mufinka26 uvidim v pondeli jak tam nic nebude je to v prd... holky ten život je v tomto nespravedlivej kdo deti chce a stoji o ne nemůže a kdo je mit nemusi jich ma plny barak.

lenkacar
18. čer 2011

@vered u násd je to po každém neúspěchu ,ta akce dobrý ,ale jak se to nepovede tak si to každej prožíváme po svým a já teda hodně hnusně ,jsem na něj zlá a nemůžu si pomoct ,už abych to aspon dostala ,aby mi klesly hormony ..

lenkacar
18. čer 2011

@petapal test musí být do 3min. a nešil u tebe to bude gut ..to jen já jsem takovej smolař,jedinej úspěch a skončí to MA,kuwa fix..pardon

ronecek
18. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Domík opravdu roste jako z vody. Je to šílené. Vidím to hlavně na oblečení a botkách. Děti má hrozně rád. Vždycky je ve svém živlu a celý šťastný.
Včera jsem právě byla u kamarádky. Přišla tam známá se snachou, která bydlí v Torontu. Mají Hugíska, tak jsme si dali srazík, aby si prcek užil. Má rok a půl, pískoviště ještě neviděl. Tak se mu taky líbilo.
To je dobře, že jsi OK. Zítra vše budeš mít za sebou a bude dobře. Teď už snad OHSS nehrozí 😉
Zítra na Tebe moc moc mocinky budu myslet. Určitě vše proběhne bez problémů a za dvě hodinky budeš doma.
Domík je teď s babí venku. Já jsem už něco pobalila, protože zítra zase jedeme na celý den k tchánovcům. Večer už by se mi zase nechtělo rychle rychle.
Domík dneska taky koukal na Bolka a Lolka. Pak si poručil TEA (Teo). Mrkni na to. Má to taky hrozně rád. Je to hezky namluvené a takové ze života dětí.
Já se jinak cítím dobře. Občas mě pobolívá v tříslech, ale to prý je normální. Tlak mám dobrý a nevolnosti už jen potrápí ráno a trošku večer před spaním. Ale když si vezmu rohlík nebo piškot tak je to OK.
No počasí teda nic moc dneska. Prala jsem a trošku mi do toho sprchlo. Jsem zvědavá jak bude příští týden. Doufám, že neproprší. My jedeme už brzo ráno v pondělí na tu Bečvu. Tak tady celý týden nebudu. Vrátíme se buď ve čtvrtek večer, ale spíš až dopoledne v pátek. Bude mi po vás moc moc smutno 😢
Na zítra teda ještě jednou držím všechny palečky, prstíčky, ručičky, nožičky🙂
Opatruj se. Užijte si krásně zbytek dnešního dne. Posíláme vélikou pusinku 🙂 Papa L+D

ronecek
18. čer 2011

@lenkacar Leni, držím palce na ručkách i nožkách, aby to v pondělí vyšlo 😉 Je mi moc líto, že to u vás takhle skřípe, ale určitě se zase dá vše do pořádku 🙂 Pa

ronecek
18. čer 2011

@petapal Jj, něco tam vidím 😵 😵 😵 Jé, já tady celý týden nebudu. Bude mi po vás holky moc smutno a budu celá napjatá a nedočkavá do pátku ☹

mufinka26
18. čer 2011

@petapal to máš zlatou pravdu 😠 ale věřím, že se nám všem zadaří a brzy budeme chovat ty malý uzlíčky ve své náruči 🙂 🙂

petapal
18. čer 2011

@ronecek když se ta fotka zvetsi tak zblizka je to videt sakra do prd... holky ůproč je sobota musim čekat do pondeli na koupi testiku

mufinka26
18. čer 2011

@petapal v pondělí bude aspon totální jistota 😉 😉 a ta čárka už bude dobře viditelná 🙂 🙂

petapal
18. čer 2011

kez bys jsi mela pravdu holky proč po prvnim vloženi jsem se mela testovat za 14dni to byl odber vajiček a prodlouzena kultivace pak vloženi a ted po ketu z romrazenych mam se testovat až 17den to je až 23.6. 😨