Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sedmitecka
30. čer 2011

@kata1145 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ koukám, dnes se daří všude ☹ ☹ ☹ ☹ chjooooo

@ronecek moc ti děkuji za dodání optimismu, budu věřit!!!! 😉

vered
30. čer 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko, ty jo ,to me moc mrzi s tema embryjkama ☹ ☹,to musel byt pro Tebe sok!Nechapu kam se vsechny podely....proc nejake nezamrazily v rannem stadiu???Rikala jsi ze to u vas take doporucuji...
Ty ted SEdmitecko musis verit v tyto 2 morulky co mas u sebe. Vlastne v prirozenem oplodneni z vejcovodu vyjde morulka a teprve v deloze se z ni stane blastocysta..takze sance na uchyceni jsou dobre a kor kdyz mas tak kvalitni! A pak ted jsem si na googlu bleskove nasla neco o blastocystach a pisi tam ,ze je normalni, ze 5.den je to morulka a 6.den blastocysta. 😉 Takze se nemusis strachovat a jeste sem nasla ,jak tam jedna holka pise druhe tohle! kopiruju! (anglicky asi umis vid?).....However, in our situation we had to wait until day 6 to get a blast too, and it ended up as a boy! Our RE wasn't worried that we didn't have any blasts on day 5, we just waited one more day, and it all worked out. Good luck to you.
Takze sedmitecko moje mila, ver svym morulkam, u Tebe jim je nejlip!!!!!! DRZIM PALECKY!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

vered
30. čer 2011

@kata1145 ahoj Kato, to je mi moc lito ☹ ,takove smutne zpravicky ☹
Myslim ze bys mohla prestoupit do jineho centra i kdyz mate zamrazino jinde, tady to jde a jsem si jista ze v CR urcite taky!! Moc Ti drzim palecky, aby to priste vyslo!!! 😵 😵 😵

vered
30. čer 2011

@ronecek ahoj zlati,diky moc za romanek 😵 😵 meli jsme se dnes nadherne...proste bozsky. 😵 Jen ted nevim co driv. Zitra budu asi cely den balit a uklizet. A to bych rano jeste chtela stihnout Zumbu.... 😉 proto ani nenapisu romanek, jen sem nakoukla....a letim do pelisku je pul jedne....koukam ze v Cr pekna kosa, my dnes meli v Ein Gedi 36 stupnu....ale jak sem byla furt ve vode, mi to ani neprislo.... 😵
Tak kocinko papa, pisnu asi uz z domova,opatruj se pusinky g+j 😵 😵

sedmitecka
1. črc 2011

@vered veredko ahoj, no,m byl to šok, včera jsme byla úplně špatná....ale není to fér vůči těm dvěma v bříšku, tak jim budu věřit 🙂 ten příspěvek, co jsi okopírovala je povzbudivý, děkuji moc, dodává mi to optimismus 😉
snadto zvládnou, dělám pro ti všechno, dodržuju klidový režim a užívám si to, nemarodila jsme spoustu let, tak se nechávám obskakovat 😀

mindinka
1. črc 2011

@ronecek Ahoj Ronečku, no něco málo musím ještě dokoupit, obědnala jsem si saténový plymo do kočárku, už je to týden a nic mi nepřišlo ☹ , jinak budu kupovat taky fusak od Emitexu- ale pořád se rozhoduju v barvě jestli červeno černý jako je kocárek a nebo červeno bílý. Já jsem cítila pohyby v necelým 17tt bylo to takový šimrání a potom už to bylo takový zřetelnější a ted už to jsou pořádný kopance až se mi vlní celý břicho, hlavně když ležím, je to srandovní 😀 😀 😀 , akorát třeba když mně kope dolu do jizvy tak je to trošku nepříjemný a zabolí to. Na ten 4D nevím jestli si necháme video, no ještě uvidíme, tak se zatím opatrujte papa. 🙂

kata1145
1. črc 2011

@ronecek
@sedmitecka
@vered
díky moc holky za podporu, včera mi to pomohlo, že jsem vám mohla napsat... navíc ještě od odpoledne strašně pršelo a pršelo,tak i ta nálada díky počasí byla o ničem...
určitě si teď dáme prázdniny, potřebuju zase načerpat sílu a nějak se na to všechno připravit... teď vlastně do mě cpali hormony zbytečně, brala jsem těch 6 Estrofemů denně, do toho anopyrin, agolutin, co se naučil manžel píchnout... tak bych si měla zase tělo trochu pročistit... a taky našetřit na další pokus... 😖
budu tady koukat a občas se ozvu 🙂

michaela28
1. črc 2011

Ahojky, ráda bych se mezi Vás přidala. Mám před sebou 2. KET po 4 měsiční pauze. Už dlouho Vás čtu a všem čekatelkám i snažilkám moc držím palce 🙂 . Moc se bojím rozmrazení, ale fakt hrozně 😢 .

mindinka
1. črc 2011

@michaela28 Ahojky učitě se přidat můžeš 🙂 . Máš už nějaké dětičky? Moc držím palečky at se bobíšci krásně rozmrazí. 😵

mindinka
1. črc 2011

@michaela28 Míšo nechodíš taky náhodou na diskuzi na rodinu? 😵

kenya83
1. črc 2011

@mindinka ahojky 🙂 ako sa darí? V utorok ideme kupovať kočík tak sa už nemôžem dočkať. Tiež idem kupovať fusák EMITEX 3v1 vo farbe kočíka, mám v albume 🙂 Tak čo? záda už nebolí? 11.7. sa idem objednať na 3D/4D sa teším na maličkého, že ho opäť uvidím a tiež sa teším na video z UTZ 🙂
@ronecek ahojky tak ako bruško rastie? Odfoť sa nám nech sa s tebou troška potešíme 🙂
@michaela28 ahoj a vitaj medzi nami 🙂 držím palce nech sa embryjká bez problémov rozmrazia 🙂

mindinka
1. črc 2011

@kenya83 Ahojky máme se dobře, záda bolí pořád, v pondělí jdu na kontrolu, tak snad je všechno v pořádku. Na 4D mám naplánovaný kolem 15.7. tak uvidíme jak nás vezmou. 🙂

ronecek
1. črc 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Tak vám přeju ať dobře a v klídečku dorazíte do ČR. A už se moc těším na zprávičky z českých luhů a hájů 🙂Hnedka jak dorazíte písni, ať víme, že je vše OK. Pa mějte se krásně a posíláme pusilinky 😵 😵 😵 L+D

ronecek
1. črc 2011

@mindinka Ahojky Miruš 🙂 Takže s těma pohybama nebo lehkým šimráním, vlněním už můžu trošilinku brzo počítat, co? Dneska jsem 16tt+1. Jj, já už se tak těším. No tak s těma jizvama to bude sranda. Já ji mám po císaři, tak jsem zvědavá. Celkově mám strach, jak bude růst břicho, co bude jizva dělat ☹
Já u Domíka byla z toho videa nadšená, ale od té doby jsme na něj stejně koukli snad jen jednou. Je to drahé a docela zbytečné. Ale barevnou fotečku určitě budu chtít.
Tak pa a krásný víkend 🙂

ronecek
1. črc 2011

@michaela28 Ahojky, vítej tady 🙂 A stejně jako ostatním holkám, moc i Tobě držím palečky, aby se vám konečně ten vytoužený bobíšek zadařil 😵

ronecek
1. črc 2011

@kenya83 Ahojky, bříško roste krásně. Všechny kalhoty, kraťasy už měním za těhu ☹ U Dominička to tak brzo nebylo. Ale aspoň si krásně užiju bříška. A jak se máš Ty s bobánkem? Kam plánujete na dovolenou? 🙂

mindinka
1. črc 2011

@ronecek Ahoj Ronečku no pohyby už klidně můžeš cítit každým dnem 🙂 No já to s tou jizvou mám horší, mám jí od pupíku dolu, takže žádný zázrak. 😒

kenya83
1. črc 2011

@ronecek ďakujem máme sa dobre 🙂 Kopkáme a kopkáme 🙂 Už krásne vidieť ako naskakuje bruško 🙂 Mindinka má pravdu už každým dňom môžeš začať cítiť také jemné šteklenie. Ja som prvé začala cítiť v 18tt 🙂 Na dovolenku nejdeme nikam, nechcem nič riskovať 😉 Takže si to budeme užívať doma 🙂

vered
3. črc 2011

@ronecek ahoj zlati, tak jen bleskove,dorazili jsme v poradku, let ok 🙂 joshik dokonce spal. 😀 Jinak pocasi nic moc, cely den nam leje a vcera tu byla take zima...a joshik presto vlezl do bazenu..ale jen na 5minut....byla fakt kosa. A co vy???Jak se mate??
Musim bezet,pisu totiz J.na skype...tak papa pusinecky 😵 😵 😵 😵 😵 Ozvu se doufam brzo 😵

mufinka26
3. črc 2011

ahojky holky, dlouho sem tu nebyla, tak mám novinky... 30.6 sem byla v CARu na UZ, slyznice v pořádku dál budu dlabat 2x denně estrofem a od dneška budu zavádět 2-2-2 utrogestan... 😀 😀 😀 a 7.7 ve 12:00 jdeme na to 😀 😀 😀 .. budou nám dávat tentokrát dva bojovníčky 😀 😀 😀

michaela28
3. črc 2011

@mindinka jo,jo na diskuzi na rodinu chodím 🙂 . Já Tě tu taky poznala, týý jo ty už máš se Zuzankou kus za sebou. Hlavně, že je vše ok. Já doufám, že se už taky zadaří.

michaela28
3. črc 2011

Holky, děkuju Vám za přivítání 🙂 .

michaela28
3. črc 2011

@mufinka26 Jeee, ty jdeš 7.7 na KET a já jdu na kontrolu sliznici. Určitě to je výborné datum 😉 . Budu držet palečky. A kolik máte mrazáčků???

ronecek
3. črc 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Tak to je supr, že jste dorazili v pořádku. Krásně si to tady užívejte. To počasí zatím teda vůbec nepřeje, ale snad se zlepší. Tady dnes celý den jen 10stupňů ☹ A prší prší prší. A to je teda Joshik machřík, že skočil do bazénku. Tady se ani včera nedalo jaká byla kosa. Brrr.
Jinak jsme dneska celý den byli doma. Včera taky. Uklízeli jsme, chvíli byli venku a pak se váleli u televize.
Zítra jdeme všichni tři k zubaři, tak už jsem z toho trošičku nervózní 😠 Tento víkend tady máme Dny obce. Včera tu byla dokonce i Leona Machálková. Jenže to začínalo až ve 20.30 a jelikož Domík chce po osmé jít spát, tak jsme nikam nešli. Máme tady strejdu ze Švýcar, tak se tam šli mrknout s mamkou.
Brácha mají jet zítra na týden na ryby. Oni budou v karavanu, ale ostatní by měli mít stany. Jsem zvědavá, jak to v té zimě a dešti přežijou.
Taky včera přiletěla ta moje kamarádka, která žije v Brazílii. Už se moc těším, až se navštívíme. Prcci jsou skoro stejně staří, tak se vyřádí.
Jinak celkem nic nového.
Všechny vás s celou rodinkou zdravíme. Posíláme pusilinky a mějte se krásně 🙂 Papa L+D

ronecek
3. črc 2011

@mufinka26 Ty jo, tak to moc držím palečky 🙂Datum budeš mít úžasné, tak se bobíšci určitě v pelíšku krásně zabydlí 😵

ronecek
3. črc 2011

@michaela28 Holky, tak to je super, že už se to tady tak krásně KETíkuje 🙂 Tebe zanedlouho taky čeká KETík, tak hodně sil do toho krásného boje 😵 😵 😵

mufinka26
3. črc 2011

@michaela28 máme jich pět 😀 😀 celkem sme měly po opu 14vajuch, z toho se jich 10 oplodnilo a když sme šly čtvrtý den po opu na ET tak nám řekly, že máme šest nádherných bobísků.. jedno zavedly a zbylí ted čekají na náš KETík.. 😀 😀 tak doufám, že pani doktorka bude mít štastnou ruku a vybere dva, který se mě budou držet zuby nehty 😀 😀 😀 😀 a kdy tak budeš mít KET ty? a kolik máš bojovníčků? 😀

mufinka26
3. črc 2011

@ronecek děkujiiiii 😀 😀 už maji připravený pelíšek, jen se zavrtat 😀 😀 😀

michaela28
3. črc 2011

@ronecek děkuji, je super, že existují takové diskuze. Člověk tu nasbírá nové informace i sílu 🙂
@mufinka26 to my jsme měli 19 vajíček, 16 jich bylo zralých a 11 se jich oplodnilo, na ET mi dávali 2 osmibuněčné 3 denní, na KET taky 2 osmibuněčné, takže teď si určitě taky nechám zavést 2 🙂 a hlavně doufám, že se pěkně rozmrazí. Počítám, že půjdu tak 12-14.7 podle sliznice beru 3x1 Estrimax tak snad bude ok.

mindinka
3. črc 2011

@michaela28 No Míšo určitě se zadaří, musíš embryjkům věřit 🙂 , my už jsme docela daleko, Zuzanka už pěkně kope, zítra jdeme na kontrolu, už aby bylo aspon září, někdy se mi zdá, že to moc neutíká. 😉