Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

bublenudle
8. srp 2011

@magieee. Ahojky, zdravím té. Vím jak se citis, já už jsem ze všeho taky unavená . 3x ivf, 1x ket a na jaře přirozené mimodelozni. Teď chci změnit car tak jsem zvědavá co bude dal. Ale věřím ze jednou budem všechny mamky. Kam chodíš do caru??? Já do brna.paaa měj se pekne

lenkacar
8. srp 2011

@magieee držim vše co mám kočko 😵

ronecek
8. srp 2011

@magieee Ahojky, gratuluju k IVFku a držím všechno jak jen to je možné 😵 Tentokrát to musí vyjít. Moc vám to přeju 😵 Jak se cítíš?
Jak píšeš o adopci, tak tady u nás má kamarádka holku. Snažili se o druhé mimi, ale to se nezadařilo, tak chtěli adoptovat chlapečka a oni jim nabídli dva brášky. Tak nakonec mají tři dětičky. Klusi jsou nádherní. Okatí.
Jedna známá si také vzala do pěstounské péč (bo nemá přítele ani manžela) chlapečka a jeho sestřičku. Taky úžasné krásné dětičky.
Ty se tím zatím vůbec nezaobírej. Určitě se vám mimísek zadaří.
Ještě jednou moc držím palečky a myslím na Tebe 😵 Drž se

ronecek
8. srp 2011

@pikusa Ahojík 😵 Jak se daří Tobě a mimískovi? 😵 Opatruj se. Myslím na vás 😵

ronecek
8. srp 2011

@kenya83
@mindinka
Haló holky, jak se máte? 😵 Co nového u vás? Já jedu zítra na kontrolu k doktorovi. Doufám, že je vše v pořádku. Daří se nám dobře. Začaly mě trošku občas zase pobolívat třísla. Musím trošku zpomalit tempo a začít odpočívat. Pořád se něco děje, dělá, někam se chodí. Když prcek spí, tak jsem ráda, že si něco podělám doma nebo posedím u počítače. Ale lehnout mě ani nenapadne. Těhu chutě jsou zpět. Mám pořád šílený hlad. I v noci ☹ Tak jen chodím a mlsám.
Mějte se hezky a opatrujte se s mimískama 😵 😵 😵

ronecek
8. srp 2011

@bublenudle Ahojky, je mi moc líto, že to mimísko vzdalo ☹ Třeba změna caru pomůže. Kamarádka byla na 1IVF z kterého má tříletou holčičku. Pak byli na KET, ten nevyšel. Tak druhé IVF. Jenže jí dávky reagovaly jen na jeden vaječník, takže vajíčka byla slabá a bylo jich málo. Z toho taky nic nebylo. Teď musí jít znovu na laparku a pak se chcou vrhnout do 3 IVF.
Třeba se vám nakonec podaří mimčo přirozeně.
Držím dále moc palečky 🙂

bublenudle
8. srp 2011

@ronecek Ahojky, dekuji. No prirozene uz to nejde, jak sem mela na Jare mimodelozni, tak mi vzali oba vejcovody. Takze Jen ivf uz.. No, vymenim car a zkusim minimalku a uvidim..snad taky jednou budu mama. Mej se krasne a opatruj se paa

ronecek
8. srp 2011

@bublenudle Tak to jsem nevěděla. Tak to tím tuplem budu držet všechny palečky, které mám 😵 Já vím, že už jsem to tady psala snad tisíckrát, ale pila jsem před těhu kontryhel a myslím si, že velkou zásluhu na KETíku měl on. Aspoň já tomu věřím 😵 Neboj, určitě jednou budeš šťastná maminka 😵 Taky se opatruj

pikusa
9. srp 2011

Ahojík holky....
@ronecek mě se daří dobře....někdy mám pocit,že to je jasan,že to vyšlo,za chvilku zase že ne....tak prostě čekat musím

magieee
9. srp 2011

@sedmitecka Na relaxační pobyt sem byla zkraje července v lázních jen na víkend,ale na vlastní náklady.Laparoskopii i hysteroskopii mám za sebou a byla sem na tom v Únoru.Co se týče těchto vyšetření tak sem v pohodě.Kdyby toho bylo víc,tak už bych vůbec nevěřila,že nějaké děti budou. 😒
Co jiného než doufat.Budu držet palce ať na to posbíráš síly a odvahu. 😉

magieee
9. srp 2011

@bublenudle Ahoj chodím taky do Brna pořád na to stejné místo a sem tam spokojená.Rozhodně se snaží.Nejhorší je,že už to vždy záleží na těch malejch a zatím se jim u mě nelíbilo. ☹

magieee
9. srp 2011

@lenkacar Díky budu to potřebovat. 🙂

magieee
9. srp 2011

@ronecek Snažím se adopcí nezaobírat,ale pro mě je to uklidňující,že kdyby ne,tak aspoň nějak to jde. 🙂
Měj se hezky a ať hezky malá roste a i ten tvůj klučina. 😉 🙂

bublenudle
9. srp 2011

@ronecek Ahojky,ja ten cajik budu taky bumbat.. Tak dik za typ 🙂

bublenudle
9. srp 2011

@magieee A kam chodis prosim do brna???

ronecek
9. srp 2011

@bublenudle Ahojky 🙂 Vůbec není zač děkovat. Pila jsem šálek ráno a šálek večer a vždy od 1DC do 14DC 😵 Pěkný večer 🙂

magieee
10. srp 2011

@bublenudle Chodím na Obilný trh.Doporučil mi to jeden náš gynekolog z rodiny.Porodil mě i mé dva bratry a zaměřuje se hlavně na riziková těhotenství.Říkal,že ve všech Carech v Brně sou moc dobří,ale že tady nezaplatím tolik jako v soukromém,protože je to státní.V soukromém se prý zaplatí i sedačky 🙂 .Neříkám,že je to ,ale levné.
Když sem u něj byla tak mi tam hned zavolal a objednal mě tam,takže to šlo rychle.
Bohužel záleží i na tom jak na tom člověk je,takže nebudu tvrdit,že jim to vyjde líp než předchozímu Caru.
Já mám reakce prý skvělý i kvalitní vajíčka,tak to paní doktorka nechápe kde je problém.Teď už je to prý hlavně na přírodě a té se moc nechce. ☹

bublenudle
10. srp 2011

@ronecek Hned koupim diky moc 😵

bublenudle
10. srp 2011

@magieee Je to divny ta priroda proste, nekdo se otre o trenky a ma Mimi no a nekdo si Jo musi vybojovat. My bohuzel patrime k te druhe skupine. A jdes zase nebo uz stimulujes???

caricia1
10. srp 2011

Ahoj 😉

caricia1
10. srp 2011

@ronecek ahoj,můžu se zeptat jak je to s tím kontryhelem?To slyším prvně 😉

magieee
10. srp 2011

@bublenudle Teď sem zrovna v 3IVF a v pondělí jdu na testy jestli se to povedlo.Mám z toho depku už teď.Pak už zbývá jen KET ze 3 embryí,ale to bych nechala až na příští rok kvůli nervům a penězím,protože sme na dně.A začnu asi s pomocí mých rodičů a tchýně zpracovávat manžela na Adopci.Zrušit se to dá vždy anebo mít oboje. 🙂
Dívám se na to už dost střízlivě.Začali mě pobolívat záda,takže si myslím,že to dopadne zle. ☹

ronecek
10. srp 2011

@caricia1 Ahojky🙂Zkus mrknout na kontryhel na netu nebo přímo na diskuzi "kontryhel" tady na koníkovi. Je výborný při menstruačních potížích, problémech s ovulací. Má výborné účinky na výšku sliznice. A celkově je výborný proti neplodnosti.
Posílám ti jeden odkaz, kde je o něm trošku psáno 🙂
http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/bylink...

pikusa
10. srp 2011

Tak kontryhel jsem pila taky....
a sestra taky a za 2 měsíce byla těhu...ovšem jestli jí pomohl,to netuším 😀

bublenudle
10. srp 2011

@magieee Jéééé,tak to držim moooc pěsti..určitě to vyjde..neboj..dej mi vědět,myslim na tebe... 😵 😵

hotaska
10. srp 2011

Omlouvám se holky předem za hloupé otázky 😝 ale prosím užíváte po KET ještě nějaké jiné léky než Utrogestan?

pikusa
10. srp 2011

@hotaska já stále k tomu beru estrimax

kenya83
11. srp 2011

Ahojte 🙂 neviem či už viete, ale mindinke sa 4.8. v 29tt narodila malá Zuzanka, vážila 990g. je krásna a plná života tak držme palce nech je všetko v poriadku a nech si ju mindinka odnesie čo najskôr domov 😵 😵 😵

magieee
11. srp 2011

@kenya83 Ahojky!To sem vážně netušila a doufám,že bude malá zdravá a čilá dál.Budu jí moc držet palce.Rozhodně si to mindinka zaslouží a takovej malej tvoreček ještě víc. 🙂

magieee
11. srp 2011

@bublenudle To doufám,že to vyjde.Sem,ale náročná chtěla bych nejraději obě. 🙂