Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
12. srp 2011

@pikusa rozumím ti, mě položilo na kolena, ale tentokrát i manžela, že nám stoply KET na který sem měla jít.. ve středu sme se to dověděly.. Přitom krev byla v pořádku a to nám v pondělíí doktor sliboval, že když krev bude OK KET se provede.. sliznice byla dost veliká, jenom se mu prý nelíbyla ☹

mufinka26
12. srp 2011

@mindinka to věřím, že se těšíš 😀 můj brácha měl 600g a tedka je mu dvacetjedna a nikdo by neřekl, že byl tak malinkej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
12. srp 2011

@mufinka26 takhle nám stopli stimulku před odběrem vajíček jednou.....taky jsem byla z toho na dně......

mufinka26
12. srp 2011

@pikusa cesta za mímen je prostě někdy víc než složitá 😉 ale ty věř, že to ještě může být OK. Když si to vezmeš, tak normálně bys ani nevěděla, že jsi těhulka 🙂

magieee
12. srp 2011

@bublenudle Taky dávám vždy dvě,ale už to vypadá,že to nevyšlo. ☹

magieee
12. srp 2011

@pikusa Naprosto rozumím.Můžeš,ale doufat.Já dnes začala špinit a vyadáto,že dostávám menstruaci.Na krev mám jít až v pondělí.Nechtěla sem si test kupovat,ale dnes půjdu.Nevěřím tomu,ale protože jak to dostanu já tak jako už dvakrát tak je konec.Budem se s tím muset vyrovnat. 😢 😢 😢 😢

magieee
12. srp 2011

@mufinka26
@pikusa Ahoj holky dívejte se na to,ale pozitivně.Doktoři jen nechtěli zbytečně riskovat aby ste to nepromarnili.Lepší počkat až budete mít větší šanci než ji jen tak zahodit.Oni vědí co dělají nebojte. 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@magieee já vím, ale docela mě to ten první den srazilo i manžu ☹ ale ted už sem v pohodě a jde se bojovat dááál 😀

pikusa
12. srp 2011

@magieee no jo,nějak to zvládneme vid.....
zkus ten testík a uvidíš

magieee
12. srp 2011

@mufinka26 Však to zvládnete.Máte ovšem štěstí,že už jednu princeznu máte.Já nejspíš mít svoje nikdy nebudu.
Sme spolu šťastní,ale bohužel naše kombinace možnosti dětí je katastrofální. ☹

magieee
12. srp 2011

@pikusa Budem muset,ale tak jako mufinka i ty už jednoho andílka máš: 🙂 Ikdyž umí jistě i zlobit. 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@magieee já sice broučka mám, ale i manžel by rád svoje vlastní 🙂 ikdyž máš pravdu, asi je to pro nás tím lehčí, ale ne o moc... ty se nevzdávej... ono to jednou vyjít musí 🙂 říkej si, že naděje umírá poslední 😉

magieee
12. srp 2011

@mufinka26 No snažím se.Netušila sem,že je jen tvoje vlastní.Myslela sem,že je vás obou.Toho chápu.Nechci to zkoušet roky a trpět a nervovat se.Chci mít aspoň nějakou šanci,takže vážně uvažuji o Adopci.Třeba se pak mezi tím stane i zázrak.Ani finančně už bysme to teď nezvládli.Dali sme do toho všechny peníze co sme ušetřili za poslední dva roky,takže.... 😒

mufinka26
12. srp 2011

@magieee to chápu, peněz to spolkne strašně moc..... mi sme v podstatě ještě na začátku.. máme za sebou teprve 1.IVF a 1 KET.. ale ani adopce neni špatná věc.. spousta miminek čeká na hodný rodiče.. Jen je smutný, že ženský, který to nechtěji rodí děti jak na běžícím páse a mi které bysme pro mimi dýchaly nemůžeme otěhotnět

magieee
12. srp 2011

@mufinka26 Taky nevím proč takovým husám to jde samo a nám ne.Já už mám za sebou 3IVF a KET , takže už se na to dívám hodně pesimisticky.Obzvlášť,když se nemůžu radovat aspoň z jednoho. ☹

mufinka26
12. srp 2011

@magieee ☹ to mě mrzí. Zkoušela sis na pojištovně zažádat na spoluúčast při 4.IVF? někde sem to tu četla, že to bude nějaká holčina zkoušet a že některé pojištovny vychází vstříc

magieee
12. srp 2011

Mě zbývá ještě 1 KET a do IVF už nepůjdu.Stálo by to o 12000kč víc ikdyby mi přispěli.Mám Epilepsii a na mě to nemá dobrý vliv.Raději budu v pohodě a čekat na miminko z Adopce a zkusím poslední KET.
Musím končit.Zachvíli přijde manžel a jdeme ven.Nechce abycvh se stresovala na těchle stránkách tak to před ním skrývám.Ahojky zas příště. 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@magieee tak si pěkně užijte procházku. chápu pokud tě... jak sem již psala, třeba to ještě jednou vyjde a je spousta miminek co je bez maminky a tatínka, jinak můj muž je to samé, taky nechce abych chodila na MK, abych se zbytečnš nenervovala, ale mě to tady strašně pomáhá.

ronecek
12. srp 2011

@pikusa Ahojky 🙂 To je mi moc líto, že zatím test negativní ☹ ale ještě není všem dnům konec 🙂 Nejdůležitější budou výsledky krve. Vydrž... 🙂

ronecek
12. srp 2011

@mufinka26 Ježíš a proč to zrušil? Co se doktorovi na ní nelíbilo, když vše ostatní bylo OK? To zase budeš muset měsíc čekat? ☹ Chjo...

ronecek
12. srp 2011

@magieee Jejda holky ☹ Vy tady nenesete dneska žádné dobré zprávičky, chjo 🙂 Ty ještě taky neztrácej naději. Já začala špinit během těch 14 dnů po KETu a špinívala jsem i krvácela až do třetího měsíce. Nadále moc na Tebe myslím a držím palečenky 😵

mufinka26
12. srp 2011

@ronecek to nevíme, mám ted ještě na pět dní proveru, pak do tří dnů by měl přijít mrcha, 3DC mám UZ a tam se uvidí, jestly se jim to bude líbyt tak nasadí estrofem a bude KET počítáme kolem 5.9 😉 jenom doufám, že si zase nenajdou nějaký důvod proč to neudělat 😠

ronecek
12. srp 2011

@vered Zlatí haló haló 🙂 Jak se vám daří a co manžílek? Dorazil v pořádku a je tady v té zimě spokojený? Za jak dlouho odjíždíte domečku? Co prcek, pořád si to tady tak krásně užívá?
Já byla v úterý na kontrole, tak vše je v pořádku. Břucho krásně roste, ale pomalu už začínám cítít, že něco nosím 😀 😀 😀 Jinak brouček krásně kope. Připadá mi, že bude divočejší než Dominiček 😵
Mějte se krásně a užívejte si dny v ČR. Papa a posíláme hubánky. L+D

ronecek
12. srp 2011

@mufinka26 A Ty jsi pila ten kontryhel? Pokračuj v něm, třeba to pomůže. Jak píšou, je to zázračná bylinka na ženské problémy 🙂 Je to ale nespravedlivé, čím vším musíme projít a co všechno vytrpět. Ciganě si rodí jako na běžícím pásu ☹ Tak držím palečky na září

mufinka26
12. srp 2011

@ronecek ona sliznice byla vyrostlá dost, ale měla minulý KET sem měla těhu test poz. ale pak zeslábnul a potvrdila se neg. výsledek no a jak chtěli udělat hnedka KET tak se jim sliznice nezdála, jako by tam zůstalo něco z té staré, tak snad se ted v pořádku vyčistím 😀 a bude se to moct udělat 😀

ronecek
12. srp 2011

@mufinka26 Aha, tak snad všechno špatné odejde pryč 😉 Určitě se to spraví. Ale kdy, co? 😵 Hlavně, že máte mražáčka, ten vám nikam neuteče 😉

lenkacar
14. srp 2011

ahoj házim očko jak se vede ..a koukám je to jako vždy ,někdo se raduje ,někdo smutní ..achjo .. 😖 holky pevné nervy všem ..papa

pikusa
15. srp 2011

Ahoj holky...
tak potvrzeno.....negativní...
sestřička říkala,že klidně další cyklus KET....ale to nedám--------dáme si pauzu....

vered
15. srp 2011

@ronecek ahoj zlati....diky za psanicka, promin ze to tak odflakuju ale nebyla jsem ted par dni na pc a vcera muzik uz odjel na konferenci do Prahy, takze jsme s Joshikem zase sami, ale ve stredu jeste za nami prijede do Litaku a v patek mame spicha na letisti.Nejak nam ten pobyt utekl........ 😢
Jinak se mame dobre, ikdyz ten minuly tyden byl dost hekticky, tolik lidi a znamych jsem videla.....byla jsem z toho az trochu unavena...
Ted uz jsem zase v domecku, vcera bylo pekne , J. se i koupal v bazene...sam 😉 ...... ale dnes tu prsi a prsi...nejak mi to neva, slunce si jeste uziju, ale myslim, ze jinak je to letosni leto dost naprd...pro vas co tu zijete, to jste se fakt neohrali.A podzim na krku...snad bude teplejsi a slunecny...
Domu se moc netesim,spis si pridu doma tady... 🙂 😵 to uz asi nezmenim..... 😀
Jinak joshik uz jde za par dni do skolky 😝 , toho se take obavam, zacal tak pekne mluvit cesky a ted nevim co nas ceka....snad cesky nezapomene...to bych neprezila.
A co vy s Domickem?? Koukala jsem na brisko,krasne roste,.....leti to jako voda vid?? Ani se nenadejes a malickou mas v naruci.... 🙂 😵
Tak se zlati moc opatrujte..posilame pusinecky,papapapa 😵 😵 😵

vered
15. srp 2011

@pikusa ahoj Pikushko, je to me mrzi.....ale neves hlavu tech mrazacku tam jeste mate 🙂 🙂 brzo bude dalsi!
Tak pekne naber sily a hura do dalsiho pokusu....popremyslej o vlozeni 2...ta sance je mnohem vetsi 🙂 🙂 dvojcatek z Ketu nebyva moc....papa 😵 😵