Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

magieee
1. lis 2011

@vered Nejsem úplně bez problémů.Mám protilátky a Anovulaci,ale to by asi ohlídali a ty protilátky prý účinkují spíš na ty horší spermie.Zdraví by to nemělo moc vadit a manžel má taky špatný spermie,takže dohromady je to kolaps ☹
Má hrozně nízkou pohyblivot nevím jak se přesně ta nemoc jmenuje má divnej název.Jinak množství se v poslední době hodně zvýšilo z 12 na 27 mil. no tak uvidíme a jinak už nebudou peníze takže......

vered
1. lis 2011

@magieee no to zvyseni bysme taky potrebovali...jenze my sme na tom opravdu bidne(par set tisic)....azoospermie...
No uvidis to je porad jeste celkem dobry, ale mohla bys zkusit ty nativy, hodne holkam co nevysly ty 3 IVF pak sly do nativu a zadarilo se....stoji to 10tisic..zajimalo me to a jeste zajima! Ja sice mam moznost jit do dalsiho IVfka ale vzhledem k tomu ze uz jich mam za sebou 5, tak jenom na to pomyslet a mam depku.....nemam zadnej problem a ☹ hormony nenavidim. Ale zase mam LM a donosit to je problem...
Uvidis jak se rozhodnete...myslim ze mate sanci a hlavne jeste spoustu casu...
😵 kazdopadne ti drzim palce 😵

vered
4. lis 2011

A zacala nam zima....prsi a mame jen 17 stupnu.....takze uz to neni na sandale...
Zdravim vsechny holciny a preju vsem krasny den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

pikusa
4. lis 2011

Ahojík holky.....
chtěla jsem KET v listopadu,nekoná se....já blbec jsme pozdě volala do podolí a nestihla jsem KO na konci cyklu.Takže zase nic---čekám......
ale asi to tak mělo být........
29.10 jsem byla požádána o ruku 😵 takže asi nejdřív svatba a pak se bude pracovat na miminku.......
a svatbu možná sfoukneme v prosinci---v pondělí mám volat na termíny co jsem dala paní na matrice...bylo by to na zámečku kousek od nás....tak uvidíme

mufinka26
4. lis 2011

@pikusa Ahojky tak to je nádhera, svatba v prosinci, to je romantika 😀

pikusa
4. lis 2011

@mufinka26 no hele,vždycky jsem chtěla na jaře.....a nebo na podzim...spíš teda září......
nakonec to asu bude teda v zimě 😀 jestli bude volný termín teda...
Sice to je za chvíli----ale na co čekat že 😀
Jen vůbec nevím,jak a co se plánuje 😀

mufinka26
4. lis 2011

@pikusa no my se to z manželem měly taky rychlí, ale ne tak, na silvestra mě požádal o ruku, 12.1 sme měly objednaný prstýnky, 20.1 sme si na matrice zamluvyly termín a hnedka sme daly vytisknout pozvánky a zamluvyly sme si restauraci, kde se dělala oslava 😀 měly sme ale velikou svatbu bylo nás tam 70 lidí 😀 šaty sem zamlouvala dva měsíce před svatbou, braly sme se v květnu 😀

pikusa
4. lis 2011

@mufinka26 květen je krásnej......ani pověry by mi nevadily 😵
no uvidíme,jak to bude......v pondělí se dozvím a podle toho budu jednat
Chlap mi řekl,že to samo nechá na mě.... 😀

mufinka26
4. lis 2011

@pikusa tak to je dobrej 😀

pikusa
4. lis 2011

@mufinka26 prý kam se půjde oženit mu je jedno.....
ale naštěstí mu není jedno s kým 😀
On pak bude mít na starost hudebníky,občerstvení na večer ....

vered
4. lis 2011

@pikusa je pikushko, tak to je krasna zprava!!! Ty se budes vdavat, to sem netusila ze jsi svobodna! A prosinec?? 🙂 Proc neee.... 😵 a se snehem..to bude krasa. 😵
My meli narychlo...v zari, nadherny den, brali sme se v patek podvecer na radnici ve vesnici, kde sem se narodila 🙂 Ve meste nebyly totiz terminy a taky sou svaby vzdy jen dopo....tak sme to meli origosh!!!
Tak moc gratuluju..!!!! 😉 Drzim palecky...paaaaaaa

pikusa
4. lis 2011

@vered no jo.....stále svobodná jsem 😀
nikdy jsem nechtěla zimí svatbu......a podívej,asi bude

lenkacar
5. lis 2011

hezky tady bude nějaká nevěstinka na saních

pikusa
5. lis 2011

@lenkacar uvidíme v pondělí,co mi řeknou...
a jestli to bude,máme na vše měsíc 😀

lenkacar
6. lis 2011

@pikusa velké přípravy ,nač ..vše se dá stihnout a má to svoje kouzlo ..frmol ,že ti to tak uteče a budeš vdaná paní..

pikusa
6. lis 2011

@lenkacar leni díky...
uvidím zítra,kolik na to bude času 😵 to budu volat na matriku

lenkacar
6. lis 2011

jen si ty krásné starosti užij a doufám ,že dáš jednu svatební fotečku do placu

pikusa
7. lis 2011

Tak svatba bude 7.1.
a jasan,že dám pak nějaké fotky...teda jestli se povedou 😀
Fotografku jsem si už zajistila

lenkacar
7. lis 2011

no tak vidíš ,pěkné datum

pikusa
7. lis 2011

@lenkacar 😵 už mám i pekařku na dort...
ale jak mám asi vybrat z milionu druhů??????
co tento,co říkáte???
jen růže by byly asi červené

vered
8. lis 2011

@pikusa je pikush tak v lednu jo?? tak to bude asi snih vid...hezkyyy!!! Na fotecky se tesime 🙂 😵
Co se tyce dortu, tak tenhle se mi moc nelibi, prijde mi jak z umely hmoty....aby se dal vubec nakrojit....aby se treba nelamal a tak...ale to je jen muj nazor 😉
My meli kolacky a take dort od pekarky, ale takovej klasickej oriskovej s kremem a byl chutnej 🙂

pikusa
8. lis 2011

@vered hele,dort nám upeče paní,co pekla matesovi k narozkám....a joo jdou nakrojit 😀 nejsou tak tuhé,jak vypadají......
a už mám zas asi 100 dalších 😀

vered
8. lis 2011

@pikusa 100 dalsich jo???
mnam 😀

pikusa
8. lis 2011

@vered no jooo koukám a vybírám 😵

lenkacar
8. lis 2011

hele ten s těma žlutým je nádhernej ,skoro škoda sežrat ne?

magieee
8. lis 2011

@pikusa Hezký dorty,ale já raději opravdu červený růže nebo podobné červené či oranžové.Prostě jasný a veselý barvy tak jako by měla být svatba. :oD

magieee
8. lis 2011

@vered Ten můj má nějakou olygo.......cosi.Mě se právě do dalších IVF taky moc nechce.Přesně jak říkáš ty hormonů už mám plný zuby,protože se po nich akorát nabírá a nic z toho navíc je člověk náladovej a to vůbec nechci.Dohromady s těma mejma lékama je to vražedná kombinace.
Uvidíme co teď bude.Teď si píchám jednu injekci denně na dozrání vajíčka a ve čtvrtek jdu zas na kontrolu a snad vyjde to IVI.
Však se ještě ozvu.Zatím Ahoj
🙂

pikusa
8. lis 2011

Holky....dorty se barevně samo dají domluvit......jen že tyto se mi líbí,barevně by byly právě asi do červena,vínova 😀

vered
9. lis 2011

@magieee je tak hodne stesti...a co to je IVI? To slysim poprve....

ira13
10. lis 2011

ahojky,po dlouhé době nakukuju.
@pikusa jsem také čerstvě paní. Za 14dní bylo vše zařízeno a vdávalajsem se.Není třeba plánovat půl roku dopředu.