Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
13. led 2011

@kinguse tak si tú lyžovačku pekne užite a možno sa tam niečo pritrafí 😉

sedmitecka
13. led 2011

@kenya83 ahoj zlato, tak se nám to už krátí že? 🙂 já taky sprvním dnem mrchy nasadím semínko, maliník, kontryhel a sarapis...jo a samo červený 😀 😀 😀 😀 😀

luucia
13. led 2011

@kinguse včera jsem to říkala manželovi...prý, že je těhotenství nejhezčí období v životě ženy...hahaha..ale jo, jsem za to blitíčko ráda, to je jasný..je už by mohlo skončit 😀 užijte si lyžovačku 😵
@kenya83 u nás v CAR dávají léky na podporu sliznice, ale já mám svojí sliznici hezkou i bez léků, tak mi dr říkala, že čím mín léků, tím líp 😉 říkala, že na KET stačí mít sliznici 8mm a může se nasadit utrogestan..dřív to asi nejde 😕 semínko jsem jedla samotné po lžičkách 😝 nebylo to nic moc, ale co bysme pro sliznici neudělaly 😅 holky si to dávaly do jogurtu 😉

luucia
13. led 2011

@sedmitecka s tím kontryhelem opatrně..moje dr říkala, že ten není na sliznici moc dobrý 😉 prý sice udělá větší sliznici, ale ne tak kvalitní 😕 prý je lepší je maliník 😉

kenya83
13. led 2011

@sedmitecka jj už sa nám to kráti 🙂 Zlato kde sa dá kúpiť maliník a kontryhel? A čo je to ten sarapis???
@luucia díky za info 🙂

kenya83
13. led 2011

@luucia jj tak si ostaneme len pri tom maliníku, semienku a červenom vínku 😀

sedmitecka
13. led 2011

@kenya83 v lékárně, buď jako sypaný čaj nebo sáčkový 🙂

sedmitecka
13. led 2011

@sedmitecka a sarapis jsou bobule s mateří kašičkou....

luucia
13. led 2011

@kenya83 víno je nejdůůůležitější 😀 😀 😀 že jo @sedmitecka ?? 😀 😀 😀

sedmitecka
13. led 2011

@luucia dám si pozor, nepřeháním to, ale já po kontryhelu měla sliznici 16 mm, takže dobrý....jenže je fakt, že za to nemohl asi jen kontryhel, mě tak roste sama od sebe 😉

sedmitecka
13. led 2011

@luucia no jasněěěěěěě, to je základ a v sobotu jedem nakoupit zásobu, mám ho v nákupním seznamu, několik lahvinek na otestování 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kenya83
13. led 2011

@luucia ale fakt to víno je asi najlepšie 😀 😀 😀

luucia
13. led 2011

@sedmitecka tak nějakej pořádnej demižonek si kup 😉 😉 😉

sedmitecka
13. led 2011

@luucia taky by to šlo 😉

kenya83
13. led 2011

@sedmitecka ideš brať nejaké lieky na sliznicu?

luucia
13. led 2011

@sedmitecka @kenya83 holky a kdy jdete na věc??

sedmitecka
13. led 2011

@kenya83 nebudu, mám se objednat na 11.den cyklu na UTZ a posle toho se stanoví den KET a nasadí mi utrogestan a prednison, který si teda ale asi nasadím sama už od 1. dne cyklu......jinak nic

kenya83
13. led 2011

@luucia 18-20.1. čakám MS a ideme na to 😉 😉 😉 a @sedmitecka tak isto máme rovnaký termín na MS 😀 😀 😀

luucia
13. led 2011

Jééé, tak to je super 😵 to tady budem prožívat 2x 😵

sedmitecka
13. led 2011

@luucia no přesně za týden má dorazit mrcha a objednávám se 🙂 takže mimís v pupíku by mohl být první týden v únoru 😉

sedmitecka
13. led 2011

@kenya83 😀 😀 😀 😀

kenya83
13. led 2011

@sedmitecka ja budem brať od 1DC - 7DC 1x 1 estrimax a od 8DC - 14DC 2x1 estrimax a 14 DC UTZ a podľa toho aká bude sliznica sa na 19 alebo 20DC plánuje KET. Od 15DC ďalej pokračujem utrogestanom 2x2 a estrimaxom. Deň pred KETOM si začnem pichať preventívne fraxiparin 😉 😉 😉 Tak snáď to celé dobre dopadne 😉
Ešte sa budem modliť, aby sa mi bobíci v poriadku rozmrazili 😉 😉 😉

kenya83
13. led 2011

@luucia 😵 😵 😵

sedmitecka
13. led 2011

@kenya83 tak to budeš nadopovaná pěkně, to bude peřinka luxusní pro prcky 😉
a n modlení se dám asi taky, aby ten náš jedináček přežil rozmraz 😖

ira13
13. led 2011

@kenya83 pocity zatím dobré.Dnes tam 100% ještě jsou,tak si je hladim..Trochu mě bolí břicho.

kenya83
13. led 2011

@sedmitecka to rozmrazenie drobčekov je pre nás teraz asi najdôležitejšie 🙂 Bez nich by to nešlo!!! 🙂 No snáď aj tentokrát pekne narastie sliznica, predtým keď som tento estrimax brala perinka bola luxusná 17mm 😉 😉 😉
teraz mám ešte dilemu či dať rozmraziť 1 alebo 2 😉

kenya83
13. led 2011

@ira13 tak si ich len pekne hladkaj a rozmaznávaj 😉 😉 😉 a hlavne oddychuj to je teraz dôležité 😉

ira13
13. led 2011

Já měla těhotenství úžasné,kdyby nerostly prsa a břicho tak o ničem nevím. Na kole jsem jezdila ještě týden před porodem

kenya83
13. led 2011

@ira13 tak to si mala úžasné tehotenstvo 🙂 prajem, aby aj toto bolo tak úžasné ako to predtým 😉 😉 😉

Ináč kočky tento celý mesiac sme prvý krát po kyrete snažilkovali, dokonca som cítila aj ovuláciu kedy ma pichalo na pravej strane 🙂 To by bola sranda keby to vyšlo, čo????, 😵 😵 😵

ira13
13. led 2011

@luucia víno je dobré nejen na sliznici ale i na nervíky. Začíná to tu být jako diskuse alkoholiků, ne snažilek a maminek