Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
30. led 2011

@drndapetka jéééé, děkuju 😵 😵 😵 Anetku máme z 1.IUI 😉

sedmitecka
30. led 2011

@drndapetka ahojda, taky sis užila už svý ☹ ale letos bude šťastný rok, cítím to 😉
držím palce na KETík 🙂

drndapetka
30. led 2011

@luucia Jééé, Vám se povedlo IUI?Tak to je krásný 😵 My jsme do IUI ani nemohli, pač mám ten jeden vejcovod neprůchodný a manžel špatnou morfologii, nemělo by to cenu 😒
@sedmitecka děkuji 🙂 A Ty jdeš na KETík kdy? Nebo už jsi v čekárně? 😵

sedmitecka
30. led 2011

@drndapetka první IVF v říjnu mi dopadlo spontánním potratem v 7.tt, tak snad KETík bude úspěšnější 🙂
akorát dnes jsme byli na UTz a KET bude příští pondělí 🙂

sandol
autor
30. led 2011

tak toto 😕 se mi dnes objevilo při popíjení raního čaje.Nepřipomíná vám to něco?????

drndapetka
30. led 2011

@sedmitecka jej, to je mi líto 😒 To štěstí si s náma zahrává 😠 Já už taky odpočívám dny, už je to přes 3 měsíce po potratu a celkem to uteklo, a už se mi vrátil optimismus, takže pevně věřím, že ty naše blastičky (říkám jim "hrošíci" 😀 ) nám dají naději.....tento rok nám v rodině začal tak trochu smutně, jen samé problémy, snad už se to otočí v dobré 😉

drndapetka
30. led 2011

@sandol ahojky, tak to je embrijko jako vyšité 😵

sandol
autor
30. led 2011

ten hrneček vpadá špinavej co,ale to dělají tyhle matný skla,to jen abyste mě tu neměli za šmudlu prasátkovou 😉

drndapetka
30. led 2011

@sedmitecka a to Ti KET doktoři doporučili tak brzy po potratu? 😕 Mě doktor řekl, 3-6 měsíců pauza, a že se přiklání k těm 6 měsícům, tak jsme ho poslechli, ale od Silvestra se snažíme stejně už přirozeně 😀 Kdyby náááhodou 😅

sandol
autor
30. led 2011

@drndapetka ahoj,dobře,žes přišla k nám 😉 ,nám se tu docela daří,tak to se to u vás brzy otočí a přijdou dobré zprávy 😉

luucia
30. led 2011

@drndapetka no povedla se, ikdyž dr nám moc šancí nedávala..manža měl morfologii jen 8% 😉 😝
@sandol jééé, to je jasnej vzkaz od prcka 😵 😵 😵

sedmitecka
30. led 2011

@sandol teeeda, to je jeasný znamení 🙂 🙂 🙂 🙂

sedmitecka
30. led 2011

@drndapetka měli jmse povinnou pauzu 3 měsíce, teď jedu 4. cyklus od potratu a hurá na to....ono záleží i na tom, že já nemusela mít revizi dělohy, odešlo to samo, takže ty tři měsíce postačí.....

drndapetka
30. led 2011

@luucia manža má morfologii mezi 28-32%, ale spíš pomalé spermie, takže pro nás je lepší ICSI 😉

@sandol a ty už máš prcka v bříšku? 😵

drndapetka
30. led 2011

@sedmitecka tak to jo, já na revizi musela ☹ měla jsme zamlklý potrat, přestalo nám bít srdíčko 😔

sandol
autor
30. led 2011

@sedmitecka tak to budete mít překvápko,a lepší dvě než jedno ne 😉 ?A kdy jdeš ještě před Ketem na kontrolu,tam se můžeš ještě zeptat....

luucia
30. led 2011

@drndapetka no my ted taky měli ICSI a to měl vlastně manža stejný spermiogram jako při tý IUI 😉 tentokrá 3 IUI nevyšly..prostě je to i o štěstí 😉 moje nejlepší kamarádka otěhotněla taky po 1.IUI a manžel měl taky bídnou morfošku

drndapetka
30. led 2011

@luucia jojo, jak říkáš, je to "hlavně" o štěstí. Když není štěstí, není to ostatní 😉 Nám se zatím vyhýbalo, ale my se nedáme 😀

luucia
30. led 2011

@drndapetka určitě bude štěstí nachystaný na KETík 😉 😉 😉

drndapetka
30. led 2011

Nevíte jak je na tom Kenya83? Byli také v srpnu 2010 na 1.IVF jako já a nepovedlo se, myslím si, že povídala, že v lednu jí čeká KET, tak já jen jestli sem náhodou nechodí taky? 🙂

sedmitecka
30. led 2011

@drndapetka my jsme srdíčko ani neměli ☹ ☹ ☹ ☹ byl vidět jen váček a pak najednou se začal rozpadat a hcg klesat.....
ICSI je asi lepší pro každého, je to přece jen větší jistota, když už jdete do IVF.....

@sandol no my bychom s mužem dvojčata oba celkem chtěli, ale já mám zdvojenou dělohu, tak by byl možná problém ....hrozí předčasný porod a tak...ale budu optimista 🙂
no, na kontrole jsem byla právě dnes, 11DC a dostala na zítra injekci ovitrelle, a mám dorazit v pondělí 7.2. rovnou n KET...já mám cyklus naprosto v pořádku, sliznici vysokou a ovulaci pravidelnou, takže už žádná stimulka a kontrola netřeba 🙂 jen aby prcík přežil...nebo přežili, já už teda nevím 😀 😀 😀 😀

drndapetka
30. led 2011

@luucia tak já hlavně doufám, že tím, že mi přišli na tu zvýšenou srážlivost krve, tak je problém vyřešen. bylo mi to vysvětleno tak, že díky tomu, že se mi víc tvoří sraženiny, ucpavá se krevní oběh miminku a pak umírá 😔 tak snad to bude vyřešené a nebude v tom něco jinýho, to by mě už asi kleplo 😒 když mi přišli na sníženou funkci štítky, tak jsme z toho byla špatná, teď ta srážlivost, snad už mi na nic nepřijdou 😠 Ale tak dobře je, že genetiku máme o.k., máme správný počet chromozonů, žádnou mutaci genů atd., tak už už už ať je to tady 😵

drndapetka
30. led 2011

@sedmitecka mě hcg pořád stoupalo, a přitom mimís už dávno nežil ☹ dávali mi 3 týdny šance a přitom to bylo zbytečné, podívali se na UTZ až po těch 3 týdnech, byla jsme na ně naštvaná, prostě z krve usoudili, že je to o.k., a když už nešpiním, tak není třeba dělat UTZ až ve 12 týdnu....

drndapetka
30. led 2011

Ale pryč od smutných minulostí, te´d už se budeme jenom smát 😉 Přeji Vám hezký večer, zatím papa a zase se ukážu 🙂

sedmitecka
30. led 2011

@drndapetka no to je teda taky děs, to musel obýt ještě horší a smutnější, ta naděje trvala mnohem déle a už bylo srdíčko, chjooo ☹ ☹ ☹ ☹ ale jak říkám, tenhle rok je šťastný 😉 pa pa

luucia
30. led 2011

Já nevím proč, ale dr mi říkala, že když se děla ICSI třeba jen na půl a půlka se nechává oplodnit normáně, tak radši dají to normálně oplodněný 😕 Nevíte proč, holky??
@drndapetka kenya sem chodí..chystá se taky brzy na KETík..ale myslím, že IVF jim vyšlo, ale bohužel měla taky zamlklé těhu nebo něco takového ☹

drndapetka
30. led 2011

@luucia já měla 25 vajíček, 12 z toho šlo na ICSI, 10 šlo na přirozeně....z těch 10ti se samo oplodnilo 5, ale jestli z těch 5ti embrijek, co mi zbyli byli i nějaký přirozeně oplodněný a dali mi přednostně tyto, to netuším, to mi neříkali 😒 Podle mě, když je špatná morfologie, tak by měli přece upřednostňovat ty vzniklé přes ICSI, když to vyberou ty "zdravější" spermie, ne? 😅

luucia
30. led 2011

@drndapetka no já tomu právě nerozuměla 😕 a dr to dál nevysvětlila

martina_z
30. led 2011

@sandol
@luucia
Diky za vic informaci!

paja23
31. led 2011

@luucia-já jsem dnes volala do Caru a prý na krev nemusím, když vyšel test pozitivní. Až za tři týdny na utz. A´t je Ti líp!

@sandol- držím pěsti na to srdíčko, dokážu si představit jaký jsou to nerviky. Testil jsem dnes a čárka naště stí zesílila. Teď ještě přežít ty 3 týdny do utz. Pošli taky fotečku 🙂

@drndapetka-držím pěstičkyať už to je n vychází, jak má. Já měla taktéž zamlklý potrat v 8tt, pak revize a řekli, že můžu na ket za 3měsíce. Nakonec jsem na něj šla až po 8měsících.