Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
25. říj 2010

AHoj holky...tady je nějaká smutná nálada..a mrtvo...ale chápu ☹
@sandol však já vím, že jsi z toho zklesklá a ž ení chut na vtípečky,mě to taky moc mrzí , že to tobě a vered nevyšlo...a moc bych ti přála, aby se s tal ten zázrak, ež by se zítra ta čárka ukázala, ale...však ty víš..
a ty musíš pak do caru na krev, nebo jak to je u vás, že by ses mohla hned domluvit , co a jak , né?
a neboj, nebudu testovat brzo,,,asi až v tu neděli..to bdu 14dc..ale stjený pocity mám ...a jsem vyrovnaná..
my bychom šli do dalšího možná až tak za dva -tři roky, až našetříme, ale to si hodně rozmyslím...
A to víš, ež ty druhé děti prostě mít budete, jen to nevzdávat..někdy se tý přírodě prostě nechce..ale ona se umoudří 😉 pomocí chytrých doktůrků, injekcí , prášků a štěstí ..a to vám oběma, i těm čekatelkám na kEt mooooc přeju!!!!

sandol
autor
25. říj 2010

Holky dobrou noc 😲
@stazina stáziku,zítra se ozvu,napsalas to moc hezky 😵 😵 😵

bublenudle
25. říj 2010

@luucia ahojky...ano ano,zitra rano...tak mi držtew prosííííím palce...paaa pa 🙂 🙂

bublenudle
25. říj 2010

@sandol Děkuji moc za podporu 🙂 jste zlatíčka..už se těěěěěšim,že mimuška budu mit konečně u sebe...tak paaaaaaa a díky 😵 😵

bublenudle
25. říj 2010

@stazina achoooj,ano ano,nemužu se dočkat...děkuji moc,at už je ráno-)) 😵

bublenudle
25. říj 2010

Holky,děkuji Vám moc za držení palcu...snad brzo dnes usnu...mějte se krásně,ozvu se paaaa 🙂 🙂

stazina
26. říj 2010

teda, holky...já sem tady snda uplně sama.. ☹
@bublenudle tak jak je? 😉

vered
26. říj 2010

Ahoj holciny!!! 🙂 Moc Vas zdravim a posilam trochu slunicka a teploucka tady od nas!!!Dekuju za povzbuzujici zpravicky!! Uz zaciname rozjizdet povoleni na dalsi IVF a uvidim jaky protokol to nakonec bude...to sem se rychle oklepala 😅 , ale asi to tak melo byt a doufam, ze jeste jedno zlaticko vonavy bude!!! 😉
@sandol Ahoj ty skleslicku, uz je to lepsi.....nebo snad dokonce nejlepsi???Ze by ten 14.den vysel??...ja bych tomu moc neverila, ikdyz bych Ti to samozrejme desne moc prala. 🙂 No a jestli to nevyjde tak budeme spolu stimulovat na dalsi a drzet jedna druhou a jasne my se nedame, protoze my chceme jeste dalsi deti!!!! 🙂 Opatruj se,hlavu vzhuru 😉 ..papa
@bublenudle Ahojky, tak ses konecne dockala dne s D!!!! Uz mas bobanky u sebe???Tak je hezky opatruj a sebe take a at se Ti krasne uchyti!!!MOc drzim palecky ..papa
@stazina Ahoj stazi, to cekani je dlouhy vid....no ale utika to.Snad to vyjde !! 🙂 Zajimavy jak si pichas ten pregnyl...ja ten ovitrellle hned 2 varky ve stejnou chvili a ty takhle postupne, zjisti proc prosim....
Ty protokoly jsem jeste moc nestudovala, ale chci se na to vrhnout. Doktor mi tvrdil ze ty dlouhy se davaji zdravym zenskym a ty kratky se hodi pro zeny co maji problem a jsou starsi, ale ja jsem cetla na diskuzich, ze tomu neni vzdycky tak...no a ted hlavne bych uz mohla i operovat tim, ze starsi jsem, protoze tohle mi tvrdil ,kdyz mi bylo 31 a ted mi je uz 36...
Taky tu mame Luuciu, kera mela kratky protokol a taky je u ni vsechno v poradku ...tak fakt nevim, ale az budu vedet tak napisu. Mej se krasne papa a hezky den

Tak ja zase bezim, mejte se moc hezky. My dnes vecer jdeme do divadla na moderni tanec, desne se tesim a ve ctvrtek mam volny den bez josika a jedu k mori ,mam tam spicha s kamoskou, taky Ceskou, tak se tesim jak si to uzijeme!!!! 🙂

vered
26. říj 2010

@stazina ahoj stazi, jsem tu taky, ale je to nejaky divny, vcera jsem zadny prispevky nevidela..myslim nejaky novejsi a ted jak jsem odeslala to moje dllouhy, tak se mi objevily ty vase ..a takhle to je skoro porad, je to nejaky zbrzdeny.....kde mas kluky??Taky spinkaj??Joshik jo...to je klidek...chichi 🙂

stazina
26. říj 2010

@vered aHOOOOOOOOOOOJtak to je moc moc moc super , že do toh jdete znova!!!! 😀 Tak seš prostě ta nejvěští bojovnice...Lvice VERED 😀 a bylo by fajn, ybys ho přemluvila nan ten krátký ,c o bude vyhovovat tobě...však o tom to přece je, že by to všechno mělo být o nejvíc přizpůsobený Tobě...takdržm palečky..a večer si krásně užij divadlo, tak y bych někam vyrazila 😉 já divadlo hrauju, takže to je moje vášen😉
A je fajn, že se sejdeš s kamarádkou s česka...hned to člověka poteší, vid?A manžel je tedy původem z Izraele..a na malýho mluvíte jak? to sem zvědavá, vid.. 😉
a já tomu Pregnylu taky nerozumím..píchal jsem ho vlastně 4 krát..mělo by to prý vyživovat mimi, ael jakým způsobem, to nevím..má to asi souvislost s žlutým tělískem..a tak asi dávají menší dávky časteji, aby to nevyvolávalo ovulaci a, el aby žluté tělísko tvořilo , to co má..nebo aspon já to tak hcápu 😅
Jdu , kluci se budí,tak se nabaští a půjdem na procházku...

jo a holky...včera se mi to nějak rozleželo a začla jsem věřit, že to možná nakonec vyjde...to se mi ale moc nelíbí, protože jsem byal taková smířenáa vyrovnaná a nakonec tohle.... 😠 tak uvidíe..do neděle už vydržím!takl zatím, pa

stazina
26. říj 2010

už mě ted klídek končí🙂šli sát už o půl 12, takže se co nevidět vzbudí, už se tam melou...tak bude po klídečku🙂

sandol
autor
26. říj 2010

Čau holčindy 🙂 ,tak nic,ale čekala jsem to,už včera i dnes jsem dělala test s takovým klidem,jako snad nikdy žádná 😉
@bublenudle bublindo,podej hned zprávy,jsme zvědavé jak Evy 😕 ,moc na tebe myslíme a přejeme mnoho štěstíčka 🤐 🤐 🤐
@vered to víš,že nic,taky jsem tomu nevěřila.Jen si člověk říká,exkluzivní embryjka,sliznice výtečná,tak co jim asi tak mohlo scházet????Hrozně by mě zajímalo,co se stalo,proč se přestaly vyvíjet,jak douho se držely,kolik dní jsem byla těhu,jak se potom rozpustily....??????A to ví jen Bůh a asi ví i to,proč nám teď ty miminka nedal...Jsi teda ale kabrňák,jsem si to hned myslela,že do toho půjdeš 😉 ,je to senza.Tak taky informuj,jsem zvědavá na ty protokoly.Já se mám dostavit až po skončení menses a chci také řešit co a jak dál,jen doufám,že se to nepotáhne přes Vánoce.Prý hodně CAR mají v prosinci zastaveny stimulace,a hážou to až na leden.Asi holt chtěj taky svátky.Tak snad by nám to vyšlo zase tak nějak spolu 😉 Jéje,ty se máš,k móři,to se jako budeš koupat jo,tak to ne,to teda nemůžeš 😀 Tak si to užijte a pozdravuj Češku 😎

sandol
autor
26. říj 2010

@stazina no jo,hérečka,už to prasklo 😀 to bylo jasný hned od začátku 😀 😀 No vidíš to,jak to jde se přesvědčit a alespoň si připustit,že by to mohlo vyjít 😉 ,bylo by to superfajne, že by to někomu vyšlo takhle krásně na první pokusy,tak se tu ty kaňoure nerouhej,že se ti to nelíbí,nebo na tebe s vered skočíme 😠 a věř,půjde z nás strach 😝
A UŽÍVEJ si to,co já bych za ten pocit nevědomosti a doufání dala,fakt,to bylo tak krásný 😢
Pracina mi nechce usnout,tak jdu dělat zlou mámu 🙄

stazina
26. říj 2010

@sandol ááá, Sandolka se na nás taky přišla podívat!!! 😀
Takže se jdeš ukázat v caru až po ms? A myslíš, žese to tenhel měsíc třeab ješět rozjede? no, kdybys měla krátký , tka bys to stihnout mohla, né? držím, palce, kočko, at vám to co nejdřív vyjde...a to víš, to ti nikdo nepoví, proš se to nepovedlo.., dkyž všechno bylo ukázkové... 😒
A já se nerouhám, to víš, ež bych byla štastná , kdyby to vyšlo, ale cítila, sem že nic a ted mě to uplně vykolejilo, cítím se hrozně zmatená sama v sobě...nejřív takový pocityjistoty , že rozdhoně né a ted už mě tam něco nahlodává....ale to nebudem řešit, prostě v neděli se uvidí a bude to...konec debaty! 😠 🙂
už mi tam knurají ,musím...tak snda Pracinka usnea nebudeš jí muset dát přes pracinku..večer psínu, pa

stazina
26. říj 2010

joooa hovno hééérečka....k....je to 😀 😀 😀

bublenudle
26. říj 2010

Ahooooooj holky...tak Vás zdravíme všichni 3 🙂 mám jednu blas.a jednu mormulku..takže jedna dobra a druhá o stupínek horší..ale tíá to určitě dožene...jsem tak ráda,že už mám mimuška u sebe 😵 😵 akorát dnes měteda tá akupunktula bolela 🙄 byla jsem před KET a po něm taky..ale to naštěstí proběhlo jen ucho....jdu si odpočnout.ozvu se... 😲 😲 ..Děkuji vám všem za krásný zpravy...paaa pěkný den 😉 😉

stazina
26. říj 2010

@bublenudle no ahoooj..tak už 3 v 1 😀 paráda a emryjak byla dobré kvality, tak aby se držela a pustila a ž za 8 a půl měsíce!!!!Nebo aspon jeden brouček!!!držím moc palce, odpočívej a manžíle at si tě rozmazluje!!! 😉

A co holky?

stazina
26. říj 2010

Tak jsem tu zase byla celý večer sama ☹ já vím, každej tu nemůže vysedávat jako já 😀
@bublenudle hezky se z těma bobíkam av bříšku vyspi🙂dobrou noc

bublenudle
27. říj 2010

@stazina ahoj zlati....hajala jsem dnes krááááásně 😉 domlouvala jim..přeji ti krasný den...paa 😵

stazina
27. říj 2010

@bublenudle ahoj...tak to je dobře, že si spala dobře..a to víš, že jo , domluv jim , at se tampěkně zabydlí!! 😉

atk co , ženy, spí vám děti, ež bychom hodili řeč?
Mě je od včera jak na ms...břicho , záda,mě bolí..ale nevím, ejstli to vůbec můžu dostat, jestli to neblokuje agolutina estrofem, nevíte? A ted se tu cpu čokoládou, a mám veget, když hoši spí..a tady jako na potvoru zase nikdo 😠

sandol
autor
27. říj 2010

Ahoj holčičáci 😎 ,dnes bylo fajne co?Krásně to svítilo,ty krásně zabarvený stromy,no pohádka 😵
@bublenudle bubli,tak už máš dvě bublinky u sebe,jaké to bylo,viděla jsi to na obrazovce,jak je tam nechaly vplout 🙂 ?Já jo a v tu chvíli se mi zaleskly v očích slzy,jako že tak a teď jsou tam,vypadly opravdu jako bublinky 😔 🙂 ....Tak si je pěkně hýčkej 😵 a užívej si ten krásný pocit 🙂,moc už bych to taky zase chtěla 😔

sandol
autor
27. říj 2010

@stazina Čauky stazouš 😉 ,teda ty jsi vzorná zapisovatelka,fakt a my tě tady necháváme furt samotnou co?!
Coooooooo,jak se cítíš,pořád těhotně,smířila ses už s tou myšlenkou,když jsi to vlastně vůbec nechtěla a do ket jsi šla jen tak,aby ses nenudila 😀 😀????Máš nějaké příznaky?Vyčkáváš až na neděli jo,to budeš kolikátý den?
Jinak já už dnes ani netestila,čekám na MS,měla by dorazit dnes,zítra či pozítří,pokud mi ji tedy nezbrzdí ten utrogestan,kterej mám vlastně zavádět až do příchodu MS,tak tomu nerozumím....zavádět něco co může blokovat MS a přestat zavádět až přijde MS 😕 ,tak jsem z toho jelen.Po skončení MS teda do CAR na kontrolu a ono to vyřízení dalšího IVF zas taková rychlost nebude,prý musí být nejprve podána žádost na léky a schválení trvá cca 3- 4 týdny....tak jen doufám,že bychom to stihli ještě do konce roku!Zatím,ještě sem dnes kuknu 😎

stazina
27. říj 2010

@sandol hojhojhoj..no ,t o je dost, ž se na mě taky přijde někdo podívat!! 😠 😀
jo , dneks abylo nádherně.ale tady zima...a taky tp teda nechápu, rpoč máš zavádět utrouš, ten to asi opravdu blokuje....zkus písnout nějaký dotaz někde u vás na caru, enbo tak, jestli to holky opravdu dodržujou, enbo prostě utrouš vysadí a počkaj na ms...a držím palce, aby to co nejdřív vyřešili a m ohli jste jít do dalšího boje...a když bys měla krátký protokol, tak byste to mohli stihnout, né?

A nedělej si ze mě srandu , jo? 😠 😀 my jsme do Ketu šli nejen kvůli nudě 😀 a zatím tak trochu doufám, že třeba to dopadne, ale držím se radši při zemi ..ej mi jak když to mám každou chvílí dostat, pak mi je zasenormálně, tak já nevím..na první příznak je ale brzo a nevíc agolutin a estrofem ms blokuje, takže se spíš asi jen moc pozoruju, ale to asi dělá každá ženská při ivf...no, vudiíme, testnu v nedli..nebo v sobotu , to budu 13d... a jaký si, sandolko, měla test? Já si dneska koupila a až doma jsem koukala, ež mi dala ten nejcitlivěší,a el ten prý občas ukáže falešně pozitivní výsledek..tak nevím, ejstli nemám koupit ještějeden...
zatím

sandol
autor
27. říj 2010

@stazina tak já měla všechny testy míň citlivý,až těch 25 a 20,ten 10 jsem koupila dnes na příště,měli slevu v lékarně- na vše,tak jsem přemýšlela,co bych tak koupila a napadl mě samozřejmě hned TT 🙂 Také jsem slyšela,že můžou ukazovat falešně pozitivně,ale rozhodně bych zkusila ten hodně citlivej 😉 Tys měla ket taky v nativu viď?A bereš víc léků,tak si tak říkám,proč mně toho taky nedali víc,proč jen ten utrouš a víc nic 😕
Jasně,lepší je se bát než se leknout 😲 ,tak jsem to vlastně měla já ☹ ,já si myslela,že to na 99% vyjde 😒 .....tak si radši připouštěj myšlenku,že to třeba nemusí vyjít,ale ve skrytu si mysli že to vyjde 😉 ,držím pěsti a píšu jako vždy : užívej si toho krásného pocitu,kdy vlastně nevíš vůbec nic a jen doufáš 😉

stazina
27. říj 2010

@sandol jojo , taky jsem měla ket v nativním cyklu...asi5 dní před ketem jsem měla pregnyl 5000j, a pak 4 ndy před ketem jsem začla už s agolutinem...a od ketu estrofem + agolutin+ 2,5,8 den pregnyl 1500j...a to víš, každý car to má jinak...právě , že unice, kam chodím ,prý dost holek vyčítá, že je hodně chemická, že cpou zbytečně moc léků...ale já si myslím, že je to odobře a proto je tak uspěšná..prý se dělí ještě s jedním Carem v Praze o první místo v uspěšnosti Caru v ČR...
no ,já nevím, ještě ten test koupím, aby mi to neukázalo dvě a za dva dny nic...to by mě asi šlehlo...
Amanža si nedokáže připustit, že by to nevyšlo...tak ho na to tayk trochu připravuju..radši...on furt tvrdí, že když jsem zdravá a problém je v něm, tak nevidí důvod, proč by se to nepovedlo...ale takových páru je , co sjou oba v pořádkua taky to prostě nevychází... ☹
ale je to tak, zatím žiji v krásné nejistotě 😉

sandol
autor
27. říj 2010

@stazina u nás je to také tak,problém jen ve spermiích,jinak já vše ukázkové,vlastně i obě dvě embryjka byly dle emryologa v excelentním stavu,sliznice také tak,prostě vše ideál.Navíc hned z 1.IVF ,ET dítě...proto jsem tomu taky tak moc věřila....i když jsem si na druhou stranu říkala,že přece člověk nemůže mít už podruhé takové štěstí ,když tu čte ty příběhy....a takových čekatelek na 1.štěstí...Ale zase je pravda,že KEt má nižší úspěšnost,navíc my to prý měli ještě zamraženo dusíkem a teď se používá nějaká modernější metoda,kde ta úspěšnost značně stoupla.Tím ti samozřejmě nechci naznačovat,že vám to taky nemusí vyjít,naopak,bylo by to krásný 🙂 ,kdyby se to nekomu zadařilo takhle "hladce" ,2 x z první rány 🙂 ,tak se holka držžžžžžžž

stazina
27. říj 2010

zítra písnu , musím ,doboru noc...však ty se taky drž.. 😔 .papa

sandol
autor
27. říj 2010

@stazina dobrou 🙂

vered
27. říj 2010

Ahoj holciny, moc zdravim... 🙂a dekuju Vam za krasne prispevky. Nejak jsem se dnes nedostala k pc a tak jsem na Vas koukla teprve ted. 😉 Vcera bylo divadlo moc krasny , libilo se mi to, jen to nase robatko pry od chvile ,co jsem odesli az do 22h plakalo a kricelo mamiiiiii. Babicka (tchyne) do nej nedostala nic, jidlo ,piti, ani nekaka,l necural, chudak nejak to nepobral
. Zato dnes uz zase radil ,ze jsem se ani po obede na ten pc nedostala. Kamaradka mi onemocnela a tak se zitra k mori nejede.Sice nerada, ale rozhodla jsem se, ze misto toho ve svuj volny cas vygruntuju byt!!! 😉 Sice se mi do toho moc nechce, ale ten pocit pak je krasny,vsude cisto !! No ne?? 😀
@stazina Ahoj Stazi, tak jak ???Cetla jsem Tvoje pocity a myslim si ze ten pregnyl,( to je HcG) , ze kdyz si to pichnes citis se hodne tehotne...ja se taky tak chvilema citila s tim ovitrelle. Doufam ale ze u Tebe to nebude jen ten pregnyl 😉 snad se milacci uz poradne zavrtali 🙂 ...nebo Ti zavedli jen jedno??? Myslim ze jo. Tak a se tam milacek drzi 😵 . V jakem byl stadiu??
A Ty hrajes v divadle?To je tvoje profese?? No to je krasny, mame tu umelkyni 🙂 . To nam o tom musis neco napsat. Ja vcera byla na modernim tanci. Na youtube je ukazka z toho predstaveni.
A ja se s manzelem seznamila pred lety tady a zamilovali jsme se. On je z Izraelec a narodil se tady v Jeruzaleme. Na Joshika mluvime 2 jazyky, ja samozrejme jen a jen cesky a muz hebrejsky. Ja s muzem taky hebrejsky. Joshik uz rika nejaka slova, vic v cestine a neco i hebrejsky, rozumi obema. Krome toho pouziva takovej nejakej jazyk, kteremu nikdo nerozumi, takovy breptani legracni!! 😀 NO doufam ze se casem rozmluvi!!! A kluci uz neco povidaji??
@sandol Ahojky Sandolko...no v tom mori jsem se chtela fakt koupat 😉 , ma byt vedro, ale vy tam ted mate take krasne, hned bych menila za barevny podzim a padajici listi!!!
To s tim utrogestanem taky nechapu, myslim si ze trochu menses brzdi, ale co si pamatuju, tak po 2.IVF jsem menses dostala hned i s tim utrousem blbym.
Nam to taky asi bude trvat, schuzku mame az koncem listopadu a taky musime mit povoleni na schvaleni leku a dalsiho protokolu a to muze trvat 2-3 tydny, tak se to taky protahne....to je v pytli.
Muz napsal prof. email, jestli by to neslo schvalit driv, pred tou schuzkou, tak uvidime co nam odpovi.
@sandol, @stazina...holky chapete ze my sme vlastne uplne bez problemu, ze ten problem je u manzelu?? Chtela jsem se Vas zeptat jestli si i presto myslite, ze bysme mohly otehotnet prirozene. Ja tomu jeste porad davam sanci ikdyz pry muzovo spermio je katastrofa. meli sme i ISCI. Ale zkousime to dal!!
Jo a taky jsem chtela rict, ze i my jsme meli embrya zamrazena v dusiku a cetla jsem o nejake nove metode, ale nevim jestli se to tady uz pouziva. Tady neexistuji Cary jako v Cr, jsou tu jen nemocnice kde se dela IVF a vsechno to strasne dlouho trva, protoze tech neplodnych paru je strasne moc a instituci malo. Sice se plati jen za leky...ale zato se ceka dloooooouho. 😒 Na prvni IVF jsem cekala skoro 1 rok a stalo se nam potom neco strasnyho. Teda nejen ze jsem mela hyperstimulak, a tak nam zamrazili 14 embryek, ale asi 14 dni po rozmrazeni nam volal p.profesor abysme se dostavili na schuzku s nim a tam nam oznamil, ze bohuzel doslo k chybe pri zamrazovani, a ze sance ze embryjka prezijou rozmrazeni je skoro nulova.No byl to strasnej sok tenkrat........samozrejme jsem sla pak na Ket asi po 3 mesicich a neprezilo ani jedno. ☹ No nechtela jsem vam to sem psat, ale uz to nejak ze mne vylezlo....protoze me to dodnes trapi, ze vlastne 14 embryii je pryc...po tech dalsich IVF uz jsem nikdy nemela tolik vajicek.....ani embryjek.
Tenkrat jsem to psala v jdne diskuzi a hodne holek mi psalo a pomohlo, jedna psala ze pri trasferu zase doktorovi vypadla z ruky ta pipeta s embryema a taky o ne prisli...no tech pribehu je. Ale nakonec se vsichni tech miminek dockame no ne?? Ja se jen bojim dalsich IVFek, sice sem bojovice ale uz toho mam za sebou dost.
Doufam ze se nezlobite ze sem toho napsala tolik!!
@bublenudle a co bublenudle???Jakpak si uzivas milacky v brisku?? Uzivej uzivej a at se Ti tam krasne drzi.
🙂
Holcinky tak ja mazu, dobrou noc a mejte se vsechny moc krasne!!! papa

aja8
28. říj 2010

Ahojky holky, můžu se k vám přidat?..v listopadu mě čeká můj první KET.. ale mám jen 2 sněhuláčky, tak doufám, že aspoň jeden vydrží to rozmrazení..chtěla jsem se zeptat, braly jste některá před KET Estrimax 3x denně?