Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
30. črc 2011

Ahojte kočky 🙂
prišla som Vás pozdraviť a tie čo sa chystáte na KET prajem veľa šťastia a čoskoro // na teste 😵 😵 😵

kenya83
30. črc 2011

fakt ako sa má naša Sandolka a Lucka? @sandol @luucia halóóó kde sa túlate? Ako sa nám máte?

bublenudle
30. črc 2011

@pikusa děkuji,ted čekat 😉

bublenudle
30. črc 2011

@stazina Zlatičko,děkuji..měj se krasně 🙂

pikusa
30. črc 2011

@bublenudle a kdy budeš volat,jak jsou na tom???

vered
30. črc 2011

@stazina ahoj Staziku, zrovna dnes jsem na Tebe myslela, a Ty ses ozvala, neuveritelne, jak se mas?? Jak rostete?? Leti to vid.... 🙂 😉
my se mame prima, jeste uzivame, ikdyz dnes cely den lilo a Joshik byl na pest....znas to...vecer sme sli ven v plastenkach a gumakach...aspon trochu na vzduch, doma se s nim neda vydrzet 😠
Mej se krasne.....papapa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
30. črc 2011

@bublenudle ahoj bublicku, tak ted uz jenom cekat vid....moc ti drzim palecky, at se vajicka krasne oplodni a vyviji dobre dal.....opatruj se a zase napis..papapa dobrou 😵

bublenudle
31. črc 2011

@pikusa zitra,mám volat a ET tak čtvrtek 😵 😵

bublenudle
31. črc 2011

@vered děkuji zlati,doufám,že bude vše ok...věřím jim 😵 😵

lenec
31. črc 2011

@bublenudle Ahojky beruško, tak to je pěkná úrodička. Doufám, že se povede oplodnit všech 5 a budou z toho ty dvojčátka, co si přeješ 😵 Budu na tebe myslet, nejen zítra až budeš volat, ale i celý příští týden, jak připravuješ pelíšek pro mimísky na dalších 9 měsíců 🙂 a zejména budu držet pěstičky na transfér. Kdyžtak písni do I, nebo sem, jak jsou na tom embryjka. Ty máš to PDG, že? Tak doufám, že dopadne dobře. opatruj se a odpočívek a nech se obletovat, stejně jako doufejme celých dalších 9 mesíců. Já jdu v úterý ke své gyndařce, zeptám se na lázně a také jsem se ptala na své zdrav. pojišťovně a tam mi navrhli, ať zkusím požádat o hrazení (buď celé, nebo jen částečné) 4. pokusu IVF, že prý vycházejí celkem vstříc, tedy když nemám VZP, což já nemám, tak se nechám překvapit, mohla by vyjít alespoň ta spoluúčast.

bublenudle
31. črc 2011

@lenec ahoj zlatíčko,děkuji moc 🙂 jj,mám objednané dvojčatka 😵 😵 tak doufám,že budou....zitra ti pisnu I,jak se oplodnují...to jsi udělala dobře s těma lázněma....ano,PGD a PICSI,tak snad bude co zkoumat...měj se krasně,pusinku Lucince a zitra ti písnu do I...paaaaa 🙂

pikusa
31. črc 2011

@bublenudle tak zítra jen dobré zprávy
taky budu ráno volat,co rozmražení a v kolik mám dojet

bublenudle
31. črc 2011

@pikusa diky,Tobě taky jen dobré zprávy....dej vědět...

pikusa
31. črc 2011

@bublenudle jasan,dám 😵

bublenudle
1. srp 2011

Tak máme jen jednoho bojovníčka.......zitra mi budou volat z caru,jestli je vhodne na PGD,a pokud ne,tak prej nema smysli dál čekat a zavedou mi ho už zitra,tak snad miláček bude bojovat......

mufinka26
1. srp 2011

@bublenudle to si piš, že bude bojovat 😀

sedmitecka
1. srp 2011

@lenec ahoj, držím palce, ať dobře pochhodíš s lázněni i případnou spoluúčastí u dakšího IVF!!! já chci na podzim také zkusit získat lázně, tak jsem zvědavá, jak se k tomu moji mudři budou stavět, gyndařka dělala ofuky i s laparkou, tu jsem si teď ale vydupala 😉

sedmitecka
1. srp 2011

@bublenudle moc moc držíííím!!!!!

bublenudle
1. srp 2011

@sedmitecka
děkuji 🙂

lenec
1. srp 2011

@sedmitecka ahojky, myslím, že v tom snad problém nebude. Moje gyndařka je bývalá doktorka, která dělala v nemocnici a s akcí děkujeme, odcházíme odešla z nemocnice a založila si svoji vlastní gyn. praxi a ona mi dělala laparoskopii, 2x IVF a také mne rodila a už tenkrát mluvila něco o tom, že by to chtlo lázně. no, já teď mám ale dilema, zda mám raději chtít lázně a počkat s tou žádostí (částečnou) úhradu 4. IVF, nebo raději hned zažádat o to IVF. Protože mám strach, aby revizní lékař pojiš´tovny nedošel k názoru, že jsem je už stála dost a že mi proplatí buď to, nebo to. No, uvidím, zítra budu moudřejší, jdu ke gyndařce a domluvíme se na to, co a jak. A kdy jdeš na tu laparku? Já byla 2x , poprvé v roce 2006, nebo 2007, už přesně nevím a podruhé letos na přelomu ledna a února.Poprvé mi dg. neprůchodnost obou vejcovodů a syndrom PCO a letos jim při zjišťování průchodnosti selhal přístroj a tekutina, která se vstřikuje do vejcovodů začala obtékat přístroj, tak to hodnotili jen pohledem a asi se stal zázrak, dle tohoto jejich pohledu jsou vejcovody s největší pravděpodobností průchodné a syndrom PCO není. Ale dle endokrinoložky a dle výsledků krve z CARu mé výsledky odpovídají spíše PCO, Tak te´d si mám (lépe řečeno mudři) něco z toho vybrat☹ No, uvidíme.

sedmitecka
1. srp 2011

@lenec já právě vyčetla, že nárok podle vyhlášky mám, ale vše je o lidech, stčí, aby to schvaloval nějaký "prudící" revizní lékař a smete to ze stolu...jinak co vím, tak většině holek lázně bez problémů schválili, tak budu doufat.....
laparka mě čeká v září, příští týden se jdu domluvit do Gyncentra na termín 🙂 a pak bych hned chtěla podat žádost.....udělaly by mi dobře i psychicky myslím 😉
PCO určo nemám, prů podle UTZ ani srůsty a endometriozu, ale kdo ví, sono nemusí ukázet vše, není nad pohled "zevnitř" 😀 😀
jen vím, že mám zdvojenou dělohu - jeden čípek, ale dvě dutiny, přesnou verzi té vady určí právě až laparo, jestli uterus bicornis nebo uterus duplex 😕 😕

pikusa
1. srp 2011

Ahojík holky....tak mám embrouška děj se vůle boží.............

vered
1. srp 2011

@pikusa at se embrousek drzi zuby nehty...drzime vam palecky 😵 😵

vered
1. srp 2011

@bublenudle bublicku, at ten tvuj jediny bojovnicek bojuje jak to jde, at se u tebe pekne zahnizdi uz zitra, moc ti drzime palecky 😵 😵

vered
1. srp 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko, rada te vidim 😵 , takze uz mas po laparce?? Doufam ze ti ty lazne schvali 😉 ja bych je taky potrebovala, cekam na patek az prileti muz a pomuze mi s tim nasim vyrostkem, vubec ho nezvladam ☹ strasne me zlobi, uplne me to odrazuje od dalsich pokusu. o miminko.......jeste jedno takovyhle zlobidlo a myslim ze to nevydejcham..... 😠 Vubec me neposloucha.... 😒

mufinka26
1. srp 2011

@pikusa ahojky, neboj, ten se tě bude držet a pustí se až u porodu 😀 😀 moc ti držím palečky

pikusa
1. srp 2011

@vered
@mufinka26 díky holky......doufám,že to tak bude 🙂

mufinka26
1. srp 2011

@pikusa to víš, že bude, musíš tomu věřit 😀 tělo si těhulkování pamatuje, ted si to jen oživí 😀 😀 Já si to říkám pokaždý a taky věřím, že to prostě vyjde 😀 😀 😀 😀 😀

bublenudle
1. srp 2011

@vered
ahoj zlatičko,děkuji,nejdřiv jsem byla překvapena,že jen jedno...ale ted jsem moc za to vděčna,a věřím,že to ten náš bojovníček zvládne a za 9 měs.tlačim kočarek..... 😵 😵 😵

bublenudle
1. srp 2011

@pikusa Tak přeji hodně štěsti,at se mimuško pěkně zavrta a pusti až za 9 měsicu....ja mam taky jen jednoho bojovníčka,zitra rano mi budou volat jestli je vhodne na PGD a pokud ne,tak mi ho ještě zitra zavedou... 🙂 tak mu moooc věřim...miláčkovi.... 😵 😵 😵 😵