Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
29. led 2011

@kenya83 to je jasný,budeš muset podle vnitřního pocitu a až v tu chvíli.Zase zvaž,aby sis nevyčítala,žes nedala dvě.Ale je pravda,že u tebe se mimi chytá,tak by možná jedno stačilo,zatím co tu máme česrtvé keťačky,luucia ,paja,tak obě měly jedno a zadařilo se.

sandol
autor
29. led 2011

@mirenkam ty jsi teda christim????

luucia
29. led 2011

@sandol jj, jasný...jéé tobě to uteklo..ty už půjdeš na UZ 😵 to se těším hned na dvě fotečky..tvýho pupíku a prcka 😵 Na plavečák jsem se nebála..voda je chlorovaná a já na záněty netrpím 😉 jako do rybníku bych nešla, ale myslím, že to bude OK 😉 Jinak žaludek už byl celkem OK, ale dneska jsme si dala po 2 měsících laté a podle toho to dopadlo 😝 nevěděla jsem kudy to poletí dřív 😝 a jestli ne najednou 😝 Ted jsem si lízla Jagermeistera, pže ani cola nezabrala a je to lepší..ten prcek snad bude na alkohol 😀 A jak je tobě???

vmirenkam to mě mrzí 😒

@kenya83 jestli vyloženě netoužíš po dvojčátkách, tak bych dala po jednom embryjku 😉 blastocysty jsou pěkný a určitě se jim bude u tebe líbit 😉

sandol
autor
29. led 2011

@luucia ty hele nedělej si ze mně legraci,že mi to uteklo 😀 ,dyť se vleklo a vlastně ještě vleče jak prase 😠 ,ty jo a pěkně se bojím 😅
A jéé,tak tys tomu dala,to asi teď ani slovo laté nemůžeš vyslovit,leda tak napsat ne?Tak tebe to docela chvátí 😝 ,tak už nezkoušej nic neodzkoušenýho ,na machrování 😉času dost,prostě halt ještě všechno nezkousneš 🙂Mně bývá maličko špatně jen když nemám plný břuch,ale je to neznatelný oproti tomu co bylo na úplným počátku,to mi taky přijde divný,že mi bylo nejvíc blbě,když jsem ani nevěděla,že tam // budou.

luucia
29. led 2011

@sandol jj, dělám si prču...pže mě se to vleče teda děsně a to jsem byla na UZ nedávno 😝 nebooooj, prcek tam bude a krásnej a bude mít krásný blikací srdíčko 😵
No kafe si fakt dlouuuho nedám a radši na něj už ani nebudu myslet..takže pšt 🤐 😝 machrovat už nebudu 😀 No mě už bylo taky dpbře až na ten dnešek 😝 přes den je to úplně ok..jen ty večery jsou na prdlajs 😝 ale vždycky když jdu večer někam ven, tak mi je dobře...čím to asi bude 😀 ve čtvrtek jsem vylábala u kámošky dvě nealko mojita a jak mi bylo 😅

luucia
29. led 2011

@sandol a co vůbec malej, že bude mít doma kamaráda?? už jste mu to říkali?

sandol
autor
29. led 2011

@luucia jeje,tys to napsala krásně 😵 😵 😵 ,tak běda, nevím komu 😀 ,jestli to tak nebude!!!
Nebuj,už o kafi,ani o latéčku,macchiatu a už vůbec ne turkovi mluvit nebudu 😀 😀 😀
No to pěkně Brundíkovi zakládáš,alkohol a lítání po večerech 😎
Před malým to nějak neříkáme,vlastně ani před nikým,krom rodiny,já furt čekám na to srdíčko a pak to začnu troubit 🙂,ještě jsem si ani na koníkovi nedala to že jsem těhu,ty týdny,jak se odpočítávají.A co Anetka,co ta na to???

luucia
29. led 2011

@sandol my jí to řekli taky až po srdíčku 😉 byla štastná...já to tady nepsala?? jéé, to jsem zapomněla...pořád se ptá, kde je miminko, hladí mi břicho a ptá se, kdy mimi vyleze 😅 a chce jenom holčičku a prý se bude jmenovat Emil 😅 Takže u nás to bude ještě zajímavý 😀
Heleee a o kafi už dost..nebo zas letím 😝 😅 😅 neee, jager žaludek spravil..prcek ví, co je dobrý 😀 po kom asi bude 😅 S Anetkou se mi taková výchova ( už v těhu lítat po večerech, občas si dát pivko nebo vínko) osvědčila 😅 byla fakt moc hodný miminko..do roka skoro nezabrečela 😵 tak to praktikuju stejně 😀

sandol
autor
29. led 2011

@luucia to bude teprve krása až budeš mít bříško velký a ona u něj,necháš si nějaký profi fotky?No,vybrala moc hezké jméno 😀 ,i pro chlapečka by bylo dost zajímavé,ale že bude ještě pro holčičku 😀 ,ty jsou fakt rozkošný,ty jejich nápadečky.
Tak to já taky rozhodně nebyla zapřísáhlej abstinent a dítě naopak ,řvalo mi jak zběsilý skoro do roka 😝

paja23
29. led 2011

díky všem, foto je ve fotoblogu 🙂

sandol
autor
29. led 2011

@paja23 dobráá 🙂 ,docela tlustice 😲 ,kolikátý že to je dnes den?

sedmitecka
29. led 2011

@sandol ahojda, já zítra jen na konzultaci a UTz před KETem, tak doufám, že je sliznice pěkně narostlá a tělo před ovulí, a že se dozvíme, kdy si máme pro tu naší blastocystu přijít 🙂

@kenya83 hlásím aktualitky 😀 zítra dopolko jdem na sono a uvidí se 😉

sandol
autor
29. led 2011

@sedmitecka jojo,já věděla,že ne na KET,to bych to pěkně předběhla,ale je to taky důležitý,tak ať dobře dopadnete 😉

sedmitecka
29. led 2011

@sandol 🙂 🙂 🙂 děkuju, jsi zlatá 🙂 snad to všechno půjde tak, jak má 😉 ale bojim bojim.....

sandol
autor
29. led 2011

@sedmitecka tak se budem bojet bojet (tak by to řekl syn 🙂 ) obě dvě,ty zítra já pozítří.Tak přines dobré zprávy 🙂 ,budeš náš posel 😉

martina_z
29. led 2011

Ahoj, chci se zeptat na dve otazky. Predpokladam, ze muzu jit na KET hned po IVF? Nebo je tam nutna nejaka pauza?

A kdyz mam v poradku hormonalni profil i sliznici, nemusim pred KETem brat hormony? Rozumim tomu dobre?

sedmitecka
29. led 2011

@martina_z ahoj, my jsme mezi IVf a kETem museli mít 3 měsíce pauzu, ale každé CAR to má asi jinak.......
a hormony teď před KETem neberu, ale nafasuju zítra asi utrogestan a prednison......

sedmitecka
29. led 2011

@sandol bojet bojet je krásný 😀 .....ty pozítří?, no jo vlastně, .....tak si budem držet palečky 😉

paja23
30. led 2011

@sandol-že 🙂 dík, 10.den, ale ono je to taký citlivostí testu, měla jsem mama test 10. Prosím tě ty jsi v kolikátém a v úterý Tě čeká co?

@sedmitečka- ať máš zítra pořádnou peřinku 🙂

sedmitecka
30. led 2011

jo a aktuálně - po dnešním UTZ - pro zmrzlíka si máme přijet příští pondělí, 7.2. .....jsem trošku na rozpacích, jestli tam nemají tak trošku bordel, protože doktor mluvil pořád v množném čísle, tak v tom mám teď zmatek......je možný, že tam nakonec máme ty blastocysty dvě , Vobořil pořád čučel do kompu a říkal něco , že z těch tří zbylých jedno vyřadili, že bylo pomalejší.....ale já jsem si 100% jistá, že tenkrát, když jsem tam volala, říkala mi embryoložka, že zamrazili jedno 😕 😕 no, bude překvapení 😉
vyfasovala jsem injekci ovitrelle, zítra ho máme bodnout na vyvolání ovulace....já ten týden asi nepřežiju
jo a ani jsem nedostala prednison, ještě že mám vlastní zdroje 😀

sandol
autor
30. led 2011

@martina_z ahoj,to záleží na tvém CAR,někde chtějí po IVF pauzu,jinde být nemusí.Pokud máš vše v pořádku,budeš brát jen utrogestan,tedy tak jsem to měla já.

sandol
autor
30. led 2011

@paja23 mamatest 10 je dobrej 🙂,já ho měla 1.den testování taky.Dnes jsi netestila 😉 ?Zítra mě čeká UZV,tak snad uvidím poprvé srdíčko,měla bych být 8 týden.

sandol
autor
30. led 2011

@sedmitecka ses měla zeptat,kolik že jich teda máte 😨 A sliznice dobrá,kolik?Tak 7.bude zase jeden šťastný den 😉

drndapetka
30. led 2011

Ahojky holky, ráda bych se přidala 🙂 První KETík mě čeká přelom březen duben. Museli jsme si teď dát s manželem trochu pauzu, protože po prvním IVF v srpnu skončilo těhu v 7tt zamlklým potratem, a 3 měsíce pauza se nám zdála málo. Jinak se snažíme už 3 roky, 2x jsem otěhu přirozeně ( jednou mimoděložní, po druhé zamlklý potrat v 5tt). Mám jeden neprůchodný vejcovod, sníženou fci štítné žlázy, takže beru Euthyrox, te'ď mi při testech na genetiku zjistili zvýšenou srážlivost krve, takže budu muset od KETu píchat do bříška Clexsane na zředění krve. Asi kvůli té krvi jsme potrácela ☹ teda doufám, že konečně tomu přišli na zub. V mražáčku máme š blastocysty (1x expandovanou, 1x časnou a jednu blastocystu). Na KET se moc těším a přitom se bojím. Te´d beru Norethisteron , abych měla pravidelnej cyklus ( po tom prvním těhu mám cykly dlouhé 70 dní),vím že je to opravdu hnus cpát do sebe tak silný hormony, ale bohužel mi nic jinýho nepomáhá 😠

luucia
30. led 2011

Ahoj holky,

tak mě je furt blbě..na štěstí manža je zlatej a jel dopoledne s Anetkou lyžovat a já spala 😵 Ale mám zimnici, tak to bude spíš nějaká viroza 😝 😝 😝 se bojím něco sníst..jím jen polystyreny 😝
@sandol na profi focení už jsem psala 😀 jestli znáš tady z koníka ywonn, tak týuž se těším ted..jen nevím na který tt se objednat 😕 na zítra držííííím všechno, co mám a dej vědět 😵 😵 😵 budu se těšit na fotečku Brundíka 😵
@paja23 čárky jsou teda krásný 😵 😵 😵 kdy jdeš na krev??
@martina_z u nás v CAR se může jít hneds, ale já hned ten měsíc po IVF neměla sliznici..tělo se muselo dát po těch hormonech do kupy..ale já měla OHSS 😝

luucia
30. led 2011

@drndapetka teda taky toho máš za sebou 😕 tak to budu na kETík držet pěsti 😵 😵 😵 embryjka tak máte pěkný, tak to určitě vyjde 😵 😵 😵

drndapetka
30. led 2011

@luucia děkuji....a Tobě vyšel hned první KETík? Přeju Ti, ať je brzy líp 😉

drndapetka
30. led 2011

@luucia Máš krásnou holčičku 😵 ta se Vám povedla přirozeně?

sedmitecka
30. led 2011

@sandol já byla úplně nervéz, manžel ještě spal, vstávali jsme v sedm 😀 a doktor byl tak nemluvnej a nepříjemnej, že jsme to nechala být.....uvidíme za týden 🙂 ani mi neřekl, jaká je sliznice, ale já jí mám vždycky dobrou, tak 12-15 mm, takže pohoda 🙂

luucia
30. led 2011

@drndapetka po 1.KET jsem měla bioch. těhu, vyšel 2. 😉