Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
2. únor 2011

Ahoj holky,

koukám, že řešíte neschopenku..já na ní bylo od první injekce stimulky..takže od září 😉 jsem zdr.sestra a děláme na směny, takže bych si nemohla měnit denní ze dne na den, když bych potřebovala na UZ 😉 A taky jsem měla ten OHSS, taklže mi nebylo nejlíp a byla sjem ráda, že jsem doma 😝 pak ani nedošlo k ET..až za 2 měsíce a já byla pořád na PN 😀 😀 1.KET nevyšel a já byla pořád na PN a jsme na ní pořád..takže já jsme vlastně od září v kuse na PN 😀 😀 😀

@vered ahooooj, to je dobře, že jste dobře dojeli, ale kosa je tady strašná co 😝 to pro vás musel být šok 😒 ale od soboty má být snad líp..kolem 5, 6 stupnů, alr to je pro vás furt zima 😅
@sedmitecka ani utrouš ti nedali? 😕 a nasadíš si ho už před KET nebo až po?

kenya83
2. únor 2011

@sedmitecka ja už od dnes vkladám utrogestan tak ak si ho ideš nasadiť aj ty vkladaj už od dnes 😉
@luucia ahooooj tak ako tehuľka?

luucia
2. únor 2011

@kenya83 dobrý...už mi je konečně dobře 😵 dokonce jsme včera i večeřela..což pro mě ještě do včerejška bylo skoro scifi 😀 tak snad už to bude OK 😉 Myslím, že jsi se rozhodla dobře s tím jedním embryjkem 😉 Určitě to bude bojovník 😵
Se těším na pondělí..to bude zpráviček a určitě všechny dobrý 😵 😵 😵

kenya83
2. únor 2011

@luucia ďakujem verím, že som sa rozhodla správne 😉 áno pondelok bude pre túto diskusiu naozaj deň D 😉

sedmitecka
2. únor 2011

@luucia ne ne, nedal mi nic, naštvak mě, bylo to dost narychlo a odfláknuté, jen šup šup, n tak to v pondělí uděláme 😕 😕 ale já jsme sám sobě lékařem, takže prednison zobu už dva týdny a utroš si začnu zavádět od zítřka asi, protože polde bazálky je dnes ovule a ovitrelle jsme píchli v pondělí večer....

sedmitecka
2. únor 2011

@kenya83 a kolik zavádíš toho utroše denně??? já si ho dám od zítřka asi, abych měla jistotu, že je po ovulaci už...

sedmitecka
2. únor 2011

holky, nevíte, jak dlouho po píchnutí ovitrelle má nastoupit ovulace ???, 48 hodin???

kenya83
2. únor 2011

@sedmitecka budem zavádzať denne 2-2 😉 takto som to vždy, nikdy som dávku nemenila 🙂

kenya83
2. únor 2011

@sedmitecka do 36hodín 😉

sedmitecka
2. únor 2011

@kenya83 hm, tak to ji mám právě teď 😀 😀 😀 včera večer jsme na tom zamakali 😀 😀

sedmitecka
2. únor 2011

@kenya83 tak si od zítra dám stejnou 😉

luucia
2. únor 2011

Utrouš jsme brala stejně jako kenya....do ket 2-0-2 a po ket 2-2-2..v den jsme ho polykala 😉

kenya83
2. únor 2011

@sedmitecka myslím, že dávka 2-0-2 úplne stačí, pokiaľ si hormonálne OK a ovulácia chodí, žena by mala mať sama dostatok progesterónu.

sedmitecka
2. únor 2011

ok holky, dík, šupnu si ho, pro jistotu 🙂

vered
2. únor 2011

Ahoj holcinky moc Vas zdravim.. 🙂
@sandol 🙂 😵 sandoliku, let byl jakz tak, cele letadlo spalo, krom Josika kterej byl hyperaktivni a neustale me utvrzoval v tom ze jsme v letadle 😀 ...pak se valel po podlaze a dalsi jine kousky, nakonec jsem vytahla portable dvd, co mi muz sehnal od znameho a tak jsem mela na hodku a pul klid a pak usnul 10 minut pred pristanim... 😀..no to se mi pak spatne slo do autobusu s batohem taskou a spicim dvanactikilackem...pak mi nastesti prinesli z letadla kocar... 🙂
Doma dobry, privitani prima, dnes jsem byla navstivit dedecky a vikend budu u brasky. Josik uziva snehu a ani ta zima mu moc nevadi, jen se nechce moc oblikat. ze snehu je nadsen. Jak se citis Ty?? Doktori sou nekdy pekne netaktni....Pri prvnim tehu jsem byla v nemocnici skoro dva mesice a rano me vozili na ultrazvuk...byla tam mimo jine i dost neprijemna doktorka, nebo co to bylo....a asi po mesici kdyz me zase videla tak prej na mne....co??? Ty si jeste nepotratila?????? ☹ Muzu Ti rict ze jsem byla v soku...
Hlavne bud v pohode..nervy to je to nejhorsi....ikdyz Ti rozumim...ten doktor mohl byt mnohem citlivejsi...
@sedmitecka sedmitecko ja pri ketech v nativu take nikdy nic nedostala,krom ovitrelle a vidis dokonce jsem otehotnela a porodila zdrave dite.... 🙂 ..podezrely to urcite neni ,neboj 😉 ja naopak jsem zastance, ze cim min hormonu..tim lip...

vered
2. únor 2011

@luucia Ahooj Luci, zima je to jo, ale 5,6 stupnu to uz je teplo....to je v pohode. Jeruzalem je vysoko a vecer je tam vzdycky zima, i v lete a kdyz fouka vitr tak je to neprijemny..horsi je ze mame zimu tady doma...v pokoji, kde spime mame rano jen 10 stupnu.....tak sme nabaleny jako pumpy 😀
A co Ty uz konecne papkas?? Ty jo 5 kilco dole..to je dost...a s Anetkou jsi to mela take tak??? mne v tehu celkem chutnalo...hlavne mozarella a kysele okurky...s Josikem ..A pri prvnim, to byla holcicka...sladke a jahody 🙂
Tak at uz te ty nevolnosti prejdou 🙂

vered
2. únor 2011

@kenya83 Ahojda, citim se celkem ok...i v tech minus deviti to slo 🙂 ,prece jen jsem 28let zila v CR a tak to zvladam. 😀 Joshik si to take uziva, sice nejsme venku 3hodky, ale ty dve klido zvladne...slunicko tu nemame.....zato obcas inverze... 😒
Budu drzet pesticky na toho sedmeho...at to vyjde a sliznice at jeste povyroste 🙂 papa

ira13
2. únor 2011

@vered Ahojky vítám tě v Čechách. 🙂
Chvilku jsem tu nebyla.Trochu jsem marodila. doktor neví co se mnou . Vše je v pořádku a embroušci se nechytají.Poslal mě na imuno tak uvidíme.Mezi tím mi nabídl IUI to je zdarma,tak to možná zkusím ať se něco děje. Jo a řekl mi že jsem s partnerem krátce a může se to ještě povést přirozeně.

vered
2. únor 2011

@ira13 Ahoooj Irush, dekuju 🙂
Tady snad marodi vsichni 😒 ....... a uz jsi dobra???
IUI urcite zkus...to je super, treba to zrovna bude to pravy.....moc Ti drzim palce 😵 😵

pepek007
3. únor 2011

@vered Jéééé taky tě tu vítám v Čr mezi námi kočko 😉

kenya83
3. únor 2011

@vered ďakujem snáď bude perinka tá práva pre moju bublinku 😉 Tak si to teda užívajte v ČR 😉

sedmitecka
3. únor 2011

@vered děkuju za dodání optimismu 🙂 já vím, že čím míň hormonů, tím líp, ale aspo\ň utrogestan jsem čekala 🙂 , ale zvádnem to i bez 😉

@kenya83 no jasně, že bude peřinka ukázková 🙂 už se nám blíží pondělí 😉

kenya83
3. únor 2011

@sedmitecka veru už sa nám to blíži 😉 V pondelok ráno o 9:00h. mám volať na embryológiu 😉 ty si máš volať o koľkej??? a ktorý DC budeš v pondelok? Ja budem 20DC 🙂

sedmitecka
3. únor 2011

@kenya83 volat mám mezi 8,00 a 8,30 🙂 a budu 19DC....

drndapetka
3. únor 2011

Ahojky,

@sedmitecka
@kenya83 Holky, tfuj tfuj, blíží se Vám to, tak Vám přeju, ať jde všechno jak po másle 😵

Já se dneska objednala poprvé na endokrinologii, chci abych měla štítnou žlázu pod pravidelným dohledem. ice moje hodnoty nejsou tak hrozné, ale v CARu udělají krevní testy vždy jen před ET a pak už se o to nezajímají, takže chci pro klid duše mít vše pod kontrolou 😉 Prostě se chci na KET připravit na 100% 😀

kenya83
3. únor 2011

@sedmitecka takže mi ešte pred 9:00h. stihneš podať informácie o embryjku???
@drndapetka vidím, že sa tiež poctivo pripravuješ na Ketík 😉 😉 😉 tak nech Ti všetko dobre dopadne 😉

sedmitecka
3. únor 2011

@kenya83 jasná zpráva, hned to sem napíšu, stejně budu doma jen čekat na odpolko, kdy pojedem na KETík 🙂 vzala jsem si dovču, v práci si myslí, že jedu lyžovat 😀 😀 😀

sedmitecka
3. únor 2011

@drndapetka moc děkujeme 🙂

kenya83
3. únor 2011

@sedmitecka budem tu čakať na tvoje správy, ja Ti správu podám hneď po 9:00h. verím, že to budú pozitívne správy 😉
Takže lyžovať hej 😀 😀 😀
@drndapetka ďakujeme 😉

sedmitecka
3. únor 2011

@kenya83 hej hej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂