Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pniki
11. bře 2012

tak test negativní ☹ takže další pokus až v červnu.

pikusa
11. bře 2012

@pniki sakra........mrzí mě to......

vered
11. bře 2012

@pniki tak to slysim poprvy v zivote....

vered
11. bře 2012

@pniki
ty uz si po testovani?...to je mi lito.. ☹ ..doufam ze Ti to vyjde v lete! Hodne stesti!

pniki
11. bře 2012

díky všem, snad se jednou poštěstí

ivetka77
11. bře 2012

Ahoj holky, ja jsem si rano delala test, je tam slabounky duch, trensfer byl pred tydnem v patek, co myslite?Je to v poradku?

@pniki To me mrzi...ale neboj, v cervnu uz budou mit embryjka veselou letni naladu a jiste to vyjde;)

pniki
11. bře 2012

@ivetka77 držim pěsti, ať Ti test jen a jen sílí. My možná v červnu hned nepůjdeme, asi si necháme chvilku na odpočinutí od těch všech hormonů, ale uvidíme co mi v CARu poradí.

k.bett
11. bře 2012

Ahoj holky,

měla bych dotaz. V březnu jdem na konzultaci ohledně vložení zamraženho embria (blatocyta nebo jak) více jak 5 dnů se tenkrát vyvíjelo v pořádku než proběhlo zamražení, prý tedy silné. 6ádné leký prý by nemuseli být potřeba před transférem, mužete mi některá popsat co mě čeká? Kdy (kolikátý den cyklu)po MS se provádí transfér při přirozeném cklu (teda jako bez léků) děkuji všem za rady.

pikusa
11. bře 2012

@k.bett na konzultaci vám vše poví...a
ale pokud máš KET v přirozeném cyklu,myslím,že tak 10.den cyklu půjdeš na UTZ a dle toho se uvidí

ivetka77
12. bře 2012

@pniki ,mozna ze kdyz na to prestanes myslet a procistis si hlavu,tak to pomuze-a to je do cervna casu dost;)Drzim pesti....Jinak nam carka zesilela 🙂

ivetka77
12. bře 2012

@k.bett Ja jsem teda sla na ultrazvuk 14 den cyklu a transfer mi vysel mysli tak na dvacaty den...jestli dobre pocitam

sykorka12
22. čer 2012

ahoj holky,jste nektera taky po ET,ja mam 8 cervence testovat,zatim jsem v poho,snazim se si to nejak nepripoustet abych se nezblaznila,ale cas se vlece

sykorka12
22. čer 2012

budu rada kdyz se zase nekdo prida 😉

pikusa
25. čer 2012

@sykorka12 jak se cítíš?????držím ti palečky 😵

sykorka12
26. čer 2012

@pikusa diky,prave ze se citim dobre,zadne priznaky,tak nevim nevim 😒

simca31
26. čer 2012

ahoj ja sem byla na ketu druhem v sobotu taky bych mela testovat 7 nebo8 cervence me boli podbrisek uz od transferu ale jinak nic tak sem taky zvedava jak to u nas dopadne a neboj kolikrat sem tady cetla ze holky nemeli zadne priznaky a byli tehu tak drzim palecky aby to vislo 🙂

sykorka12
26. čer 2012

@simca31 ahoj taky diky za podporu i kdyz to cekani je strasne 🙂

simca31
26. čer 2012

@sykorka12 to je ale brzo se dockas 😉 hlavne tolik na to nemysli vim ze to neni lehke ale skus se necim zabavit 🙂

pikusa
26. čer 2012

Holky držím strašně moc palečky....
příznaky...ono to je všude jinak....já u Matese neměla......skoro nic jen pocit,že to dostanu

sykorka12
26. čer 2012

ahoj holky,tak jsem se aspon trochu odreagovala,s kamaradkou a detmi jsme sli prochazkou na hranolky a pak jeste na hrach,ja je teda nejedla abych nebouchla,uz takhle mam bricho po prednisonu jak balon 😀 😀

pikusa
27. čer 2012

@sykorka12 břicho jako balon znám taky 😀

simca31
29. čer 2012

@sykorka12 ahojky tak jak se mas jak se citis? 🙂

simca31
29. čer 2012

@sykorka12 a beres utrogestan?to nafoukle bricho byva spis z toho

sykorka12
30. čer 2012

@simca31 ahoj,zkusila jsem dneska testnout a jsou tam //,ale jeste nejasam,nejak tomu nemuzu zatim uverit,je teda jeste hodne slaba ale je tam,a co ty kdy ty to zkusis,ja utrogestan zatim neberu,picham si denne agolutin a beru estrofem,jestli se potvrdi tehotenstvi,tak pak prejdu na utrose,ty injekce jsou uz pro me strasne,mam same zatvrdliny ale co by jsme pro mimiska nevydrzely ze,moc moc moc preju at taky najdes // 🙂 kolik sis nechala zavadet bobisku

pikusa
30. čer 2012

@sykorka12 no nekeeeee jsou tam?????,to je super,jen tak dál..... 😵 😵 😵 😵

simca31
30. čer 2012

@sykorka12 ahoj tak potichonku gratuluji ja sem dnes teprve 7 den to je jeste brzo mam zavedene dve 8 bunecne 3 deni tak uvidime tak ja beru utrogestan ale taky proto ze ja si zas musim pychat fraxiparin na redeni krve a to i kdyby se mimi potvrdilo tak treba cele tehu takze vim o cem mluvis sama modrina atak ale clovek vydrzi vsechno a hodne hlavne mi zeny 🙂

simca31
30. čer 2012

@sykorka12 a jak dlouho si po ket?

sykorka12
30. čer 2012

@pikusa diiiiiky 🙂 🙂

sykorka12
30. čer 2012

@simca31 no po ket jsem uz rok,tohle bylo 3ivf,z prvniho mame kluka Pepu,2ivf cekali jsme dvojcatka ale prisli jsme o ne v 24 tydnu pak byl ket a z toho nic,tak jsem na to prestala myslet,chodila jsem do prace a ted v cervnu zkusili stesti znovu,jeste mame 1 mrazacka,takze porad je nadeje,ale kdyz tohle nevyjde ani mrazacek,tak uz to asi zkouset nebudeme,nemeli by jsme na to uz bohuzel penize

simca31
30. čer 2012

@sykorka12 jo aha ale i tak sis prosla docela dost ale hlavne ze mate aspon jedno ditko no nas to je posledni pokus taky kvulim penezum mi meli darovane vajicka takze sme od zacatku vse platili sami a dalsich penez na zbyt nemame takze se modlim aby to vislo a taky kdyby to byl kluk tak by to byl pepanek po tatovi 🙂