Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
16. bře 2011

@vered veredko,zlatko,děkuji děkuji za přání,potěšilo moc,pusy od Joshíka byly sladký 😵 😵 🙂 😵 i za kingusi pokud se neozve,opravdu jsme na den stejně staré 😲 ,tys nám to o sobě prozradila,takže děkujeme 😉
Já mám chřipku jak prase 😝 ,takže neslavím 😒 ,to se mi ještě nestalo,prostě ten letošek je nějakej fakt blbej 😠 a eště blbější 🙄 😀
Jak se cítíš?Kdy jdeš zase k dr.?

sandol
autor
16. bře 2011

@kalop škoda ☹ ,ale najdi v tom i to dobrý 😉,buď ráda,že do toho můžeš jít zase hned,bez žádný čekačky 😉 a hned ti bude líp 😉

luucia
16. bře 2011

Ahoj holky,
po delší době se hlásím..je tady hodně nových snažilek a nějak nestíhám číst, jak je hezky..dneska teda ne 😝

Gratuluju všem k //, pozitivním HCG, UZ,... 😵 😵 😵

U nás je všechno OK, v pondělí jsme byla na UZ, už cítím pohyby,... na začátku dubna jdu na velký UZ, tak snad už bude odhaleno pohlaví 🙂

Všechny moc zdravím a opatrujte se 😉

@sandol Sandolíku, jakpak ty moje kočko??? myslím na tebe 😉

vered
16. bře 2011

@sandol 😵 😵 Jeee ahoj zlaticko, to mame teda blbe narozky letos...no ja sice nemela chripajznu ,ale zato cely den lilo jak z konve a ty misto abys kalila ses nemocna !!NO toto!!!
Joshik ma strasny kasel chudak, nastesti uz spinka. 🙂
Ja se citim dobre..nic moc mi neni. Trosku bolej prsa a vykyvy nalad, ale jinak ok. 🙂 Vcera se mi podarilo pichnout i lip tu injekci..pisou tam ze bublinu nemam odstranit, ale vcera sem ji dala pryc a tolik to neboli. No za chvli me to ceka, picham o pul jedenacte! 😝 Jinak na UTZ jedu v pondeli ...tady to je po tydnu a pak zase tyden az do te doby dokud neni videt srdicko. Tak uvidime, ale jsem docela v klidu. Nejvic me stresovalo to Hcg. Snad bude vse OK. Co ted 🙂 delas?????

mindinka
16. bře 2011

@pikusa Moc gratuluji k testíkům 🙂 A hlavně se opatruj. 😉

stazina
16. bře 2011

Ahoj Holčiny..
tak já taky moc gratuluju ka narozeninkám!!! 😀 😀 😀
A gratuluju k pozitivním tetsikum🙂

@sandol na mě to taky zase leze...bolí mě v krku, snda to nedostanou kluci..tak se hezky pot a brzo bude líp🙂

@vered seš statečná, za chvíli budeš píchat jako profík🙂je to složitý , vid, ale za mimi to stojí...

@luucia jééé, ahoj...téda, ty už si skoro v půlce, to je krááásný...tak hlevně, že se cítíš dobře...a je to pardáa, ty pohyby, vid..člověk hend ví, že tam je🙂

vered
16. bře 2011

@stazina Cau Staziku, diky, akorat du na to!!!! A co Ty jak se citis??? Kdy jdes na UTZ?? 🙂 Doufam ze te nic neslozi.....dej si vitamin C!!!!! 🙂 papa

stazina
16. bře 2011

@vered jo a Ty jdeš tedy na utz v pondělí? já jdu v uterý, tak si pak vyměníme pozitivní zprávičky..kolikátý týden to budeš?

vered
16. bře 2011

@luucia hooj hoj diky!, je tak ty uz citis bobanka??To to rychle utika!!! 🙂 Tak si to uzivej a doufam ze se dockate toho emilka 😉
Joshik nam pindika ukazal na UTZ uz v 15.tt a to sme ani nechteli vedet pohlavi 😀 ,nedalo se to ovsem prehlednout!! 😀
Tak papa a mej se!

vered
16. bře 2011

@stazina jojo v pondeli staziku....tyden po Hcg. Kolikaty budu??NO myslim ze 5tt+3 nebo 5tt+4. A TY??? 🙂

ronecek
16. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 😉 Tak tady sedím a bulím. Koukám na Markíze na pořad Modré z nebe. Jestli Ti to něco říká. Jsou to příběhy ze života. Dneska tam teď zrovna je rodina, kterou postihla rakovina. No co Ti budu říkat. Každý týden to vždycky celé obrečím ☹
Dominiček celkem dobrý. Dneska dopoledne dost zlobil, ale celé odpoledne vydržel sedět u pohádek. Našla jsem na netu super program pro děti. Posílám Ti odkaz.
A co Joshik? Jak je na tom? Už je mu líp? Domík přes noc spával celkem dobře, akorát nejhorší to bylo do té jedné hodiny. Pak celkem v poho. V tu dobu ho to nejvíc dusilo, tak vždycky plakal. S tou rýmou to je u nás stejné. Jak píšeš, místo aby si vzal kapesník, utře se do rukávu. A víš co náš Domík ještě dělá. Bych to tu ani neměla psát 😀 Vždycky, když pčikne a začne mu téct z nosíku, tak si to začne oblizovat 😀 😀 😀
Taky ho to nejvíc dusívalo vždycky spíš ráno a večer. Pak přes den občas. Ale pak to stálo zato.
S tím těhu. U nás to věděli hnedka skoro všichni. Ale bylo to i tím, že jsme na umělku byly skoro stejně s kamarádkou. A je nás 7 holek, které máme stejně staré děti. Tak jsme se vždycky od začátku navštěvovaly.
To věřím, že to na Tobě nikdo v 18tt nepoznal. Švagrovka má termín 18.srpna a taky na ní ještě není nic vidět. Akorát se jí dělají vyrážky na obličeji.
Kamarádce se osypala v těhu celá pusa. Měla takové červené vyrážky, skoro jako vředy. Byla z toho nešťastná. Musela si to sypat pudrem. Ale po porodu se jí to zase vše ztratilo.
Jinak kamarádky o tom, že chceme jít na KET ví. Ale jen ony, vy tady a rodiče.
Domíkovi dneska přišel balíček z MMB. Objednala jsem mu koš na hračky. Má spoustu plyšáků, které se nám jen tak volně povalovaly v ložnici, tak teď mají aspoň svoje místečko. A ještě stupínek s protiskluzem, aby si mohl čistit sám už zoubky před zrcadlem. Vždycky jsem si ho zatím opřela o koleno a on si čistil 😉 Ale že by čištění nějak miloval, to vůbec ne.
Puzzle už jsem mu párkrát ukazovala, ale taky ho to nechytlo. Spíš takové ty dřevěné destičky, kde vkládáš různé tvary nebo zvířátka atd. To ho celkem baví a jde mu to. Kostky ho taky nechytly. Postaví si z nich max komín nebo si je nakládá na tatrovku. A co ho ani moc zatím nenadchlo je Lego a podobné stavebnice.
Joshik už umí z plastelíny i něco vytvořit nebo spíš si jen tak válí? Domík zatím jen válí ruličky, kuličky. A první co bylo, jak ji viděl. Myslel, že je to nějaká mňamka, tak si ji hned strkal do pusy a říkal "mňám" 😀 😀 😀
Na to kolo bez šlapek jsem se taky koukala. Je super. Však do něj brzo doroste. Ale mohli nechat aspoň posouvací sedátko. Já uvažuju, že bychom koupili i sedátko na kolo. Když někam budu potřebovat zajet, tak nemusíme pěšky nebo s kočarem a pojedeme na kole.
Jé já na kole neseděla aspoň dva roky. To je ostuda. Vlastně celou dobu, co je Domík na světě. Vždycky chodíme s kočárkem a pak jsme si koupili autem, tak jsme zlenivěli. 😒
S tím mluvením jsou na tom asi kluci hůř než holky. Aspoň jak to sleduju tady u kamarádek. Holky jsou od Domíka o měsíc jedna, druhá o dva a mluví už pěkně, srozumitelně a ve větách. Ta starší už dokonce umí i pár anglických slovíček. To je super 😉 Chce to asi hodně číst a číst. Zpívat. Tvůj manžel umí i trošku česky?No uvidíš, ale určitě na češtinu nezapomene. Jak bude větší s ním stejně budeš mluvit česky a může si číst české knížky sám. Kámoška má angličana a co jsem tak pochytila tak na ni mluví tak nějak oba. Ona vždycky česky a on za ní anglicky.
Já Ti dám, že jsem "jak za gros kudla". Ty tři kila zase tam blbě nevypadají, ale mám malá prsa a když mi to bříško začne trošku růst, tak to nevypadá moc pěkně. No ještě, že existují push-upky 😀 Některým kamarádkám zůstaly po kojení prsa o číslo i dvě větší. Tak jsem si dělala naději. Ale náš Domík mi je tak vycucnul, že tam nemám ani to, co před kojením 😠
Jinak páteček už se kvapem blíží.
No nic valím rychle nachystat večeři pro taťku. Za chvíli přijde domů z práce.
Ty se opatruj a Joshik se snad brzo uzdraví.
Měj se krásně a dobrou noc🙂

ronecek
16. bře 2011

@kalop Je mi to moc líto, že Ti KETík nevyšel ☹ Budu moc držet palečky při dalším pokusu 😉 A zůstaň tady s náma...

vered
16. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku!! DIKY za romanek! A kde je ten odkazek!?????? 😉

ronecek
16. bře 2011

@pikusa Ahojky 😉 Tobě musím pochválit ty úžasné čárečky na testíkách. Jen tak dál 😉
Jak píšeš o tom, že se Ti Mates osypal. Tak našemu Domíkovi se zase udělaly takové divné růžové flíčky. Tak jsem mu dala kapky Fenistil a ztratily se. Doktorka říkala, že to bylo asi taky buď z Panadolu nebo Mucosolvanu. Ať se Ti brzo uzdraví 🙂

ronecek
16. bře 2011

@vered Jejda, já zapomněla 😀 😀 😀 S tou délkou jsem to trošku přepískla. Tak tady ho posílám. Pa

http://www.detsky-web.cz/omalovanky

stazina
16. bře 2011

no,já bud v uterý 7+0tt, tak snda to bude dobrý...a budu vidět srdíčko... 😉 tak tobě by mohl být vidět apson ges. váček, vid? jojo , musím se nadopovat cečkem a jdu vykloktat solí..je to hnus,ale lepší než nic...
a je mi tak všelijak..občas na zvracení, halva bolí, a prsa, ael jinak mi je normálně,ale pořád bych spala...

vered
16. bře 2011

@ronecek Dekuju si zlaticko!! Takovej roman !!!ze ani nevim jestli dnes zvladnu odepsat!!!
😀
Jinak Joshik si zuby cisti jen vecer a 😒 to mu cistim pri pohadce pred spanim, jinak to nejde(je uplne nepricetnej)...rano jen obcas a sam ,ale fakt jen tak aby se nereklo, spis jen sni pastu. Pouzivam tu od weledy da se polykat.
Jinak porad kasle...ale ty kapky asi zabiraji, protoze usnul tvrde, tak sem rada! 🙂
Prsa mam taky mala, ale nejak mi to neva....ovsem kdyz jsem kojila tak sem si pripadala jako pamela!! 😀 😀 Nastesti se mi po kojeni vratila zpet do stavu jako pred. Vyhoda malych prsou je ta, ze nikdy nebudou povisle.... 🙂
Na kole se zase chystam zacit, po Ketu jsem to nejak neriskovala, ale ted uz zase chci...jezdime s Joshikem do parku. Krasne za mnou sedi a je to rychlovka...jinak musim s kocarem, park je celkem daleko a po chvili se chce nechat nosit a to se mi opravdu nechce se s nim tahat!
Muj muz rozumi docela dobre cesky i mluvi, ale samozrejme spatne...vyslovnost i gramatika ..hruza!!!!!!!!!
A Domicek umi uz mluvit ve vetach????? Holky jsou rychlejsi no... 🙂
Jdu na kute jsem uplne grogy....tak papa. Muz Ti chodi pekne pozde z prace!!!!
Mej se moz hezky a dobrou noc!!!!! 😵 😵 😵

vered
16. bře 2011

@stazina Taky sem unavena Staziku. Srdicko uz by v 7tt mohlo byt. 🙂 🙂 S Joshikem sem ho videla v 6tt+1..hrozne brzo, bylo to 14 dni po pozitivnim Hcg a 28 dni po KET.
Na bolesti v krku je dobry jablecny ocet!!! Me vzdy pomohl! Tak se pekne vykuryruj zlatko, jdu na kute, dobrou noc. 😵 😵 😵

kinguse
16. bře 2011

@vered ...mooooooc díky!!!! Kalit budu,až doberu ty hnusný antibiotika,co jsem dostala na zánět spodku 😝
@sandol ...sandooooooooooool, vše nej nej nej a milionkrát nej k narozkám!!!!! Hlavně hodně hodně hodně a všeho všeho všeho!!!!!!!!!!!!!!!!!! A neboj, dočkáme se toho obě! 😉

kinguse
16. bře 2011

jo holky a na bolest v krku je taky výbornej propolis!..sice hnus,ale účinnej!!! 😝

vered
16. bře 2011

@kinguse Neni zac Kingush!!! Jo a propolis je dobrej, mela jsem ho ve spreji...hodne pomohl! 😉

klara.k
17. bře 2011

@vered ahoj, pěkně se směju, těm tvým zápiskům. Já si totiž píšu taky kde co a pořád říkám manželovi, že loni touto dobou bylo to a ono, a za tolik dní je něco (např. květen, kdy můžeme jít na KET) a manžel z toho někdy docela šílí, že jsem chodící statistika. Jsem ráda, že v tom nejsem sama. 😀 Ale člověku to fakt dělá dobře, když se může podívat co bylo a jak to bylo.

A jablečný ocet samotný nebo v poměru s vodou?

Jinak přeju pěkný den, tady (Brno) prší!!! a nevypadá to na změnu. 😒

vered
17. bře 2011

@klara.k Dobre ranko~!!!! Ja blecny ocet kloktam s troskou vody, ale muzes i samotny pokud to 😀 prezijes!!
Da se i pit, podporuje traveni!
No zaznamy si delat to neni na skodu. Napriklad kdyz jsem slajednou na Ket, tak den pred transferem sem zavolala profesorovi do nemocnice a rekla mu ze to stopuju, protoze mam spatny hladiny hormonu a vubec se mi celej cyklus nezdal...bylo to mesic po nevydarenym IVF a dlouhym protokolu a telo bylo cely rozhaseny! On souhlasil. Mesic jsem pockala a sla do toho znovu a prave z toho Ketu mam Joshinka!!!! Takze se neboj niceho, hezky si vsechno zapisuj,a pamatuj nejlip zname svoje telo my!!! 🙂 Protoze doktori maji tech zenskejch hoooodne moc a nestihaji to vsechno kontrolovat a porovnavat!!! Ja uz bych mohla jit studovat IVF, 😀 papa hezky den!
Tady je krasne, jasno a 21 stupnu ve stinu a Joshik u babi!! Mam veget!

pikusa
17. bře 2011

Ahojík holky...
tak my dnes zase jeli s Matesem k dr.je šíleně osypanej---tak je to reakce na ATB.....tak dostal zase něco na sklidnění...
Měla jsem jet na krev dneska....ale je to daleko,tak jsem tam volala,jestli si to můžu zařídit tady...tak můžu.
A tam jedu na UTZ 28..3.

mindinka
17. bře 2011

@vered Ahoj Veredko včera jsem krev zvládla dobře, jak jsem si koupila na nevolnosti ty lízátka tak je to ki ničemu a bylo mi po nich ještě hůř. ☹

ronecek
17. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 😉
Dominiček si zoubky čistí taky jen večer. Ptala jsem se zubařky a ona říkala, že to u dětí stačí jen večer, ráno spíš jen kvůlí dechu. Domík taky pěkně stávkuje. Tak dlouho mu je už čistím, co se mu navykládám a stejně nic nepomůže. Vždycky si akorát s chutí vykousne pastu. Je to stejné jako s mytím vlásků. Koukala jsem i na různé rady v knížkách, ale stejně nic nepomohlo. Jo ale na malvíku jsem našla super kšiltovku pro mytí vlásků. Aby prckům voda a šampon nestíkali do očí a na obličej. Tak to na tu pastu od Weledy kouknu. Já mám pro něj Vademecum 🙂
A jak je mu dneska? Už je na tom líp? Domík si dneska ze sedačky dělal skluzavku. Vždycky vyskočil nahoru a po bocích se sklouzl dolů. Měl z toho hroznou prču.
No já bych ty prsa brala o něco větší. Třeba po druhém těhu se mi poštěstí a stane se zázrak. Já je ani při koju neměla nějak moc velké. Byly větší, ale nijak moc ne. S tou povislostí máš ale pravdu. Kolikrát jak vidím nějaké holky s velkýma prsama, tak jim moc nezávidím. Musí to být docela zápřah i na páteř. A při sportu to určitě taky není nic příjemného.
Já jsem na kole v těhu nejezdila vůbec, ale kamarádka ta musela přes celou vesnici na zahradu, tak jezdila téměř do porodu. Jednu dobu jsme s manželem jezdívali hodně. I po horách.
To je super, že muž rozumí a mluví česky. I když to třeba není žádná sláva, tak určitě vždycky pochopíš... 😉To je jako my na dovolených s angličtinou. Neříkám, že mluvím nějak hodně špatně, ale ani né dobře. Rukama nohama se člověk vždycky domluví.
Dominiček ve větách ještě nemluví. Zatím se mu daří skládat jen ty tři slova za sebou. Ale občas mele pořád a pusu nezavře, jenže mu třeba ani slovo nerozumíme. Tak nás vezme za ruku a ukáže, co vlastně tím myslí.
Nedávno si na traktoru utrhl kolo. Dneska ho našel, tak mi donesl traktor, kolo a řekl: "mami kolo tady" a chtěl, abych mu ho opravila.
Jinak manžel pracuje na směny. Tak má tento týden odpolední. Jezdí do práce až v jednu hodinu odpoledne, vrací se po té desáté večer.
A co Ty a miminko? Jsi OK? My zítra ráno razíme do toho Zlína na ultrazvuk. Tak kdybych se tady dneska už neobjevila, drž palečky, ať vše dobře dopadne. Sice zatím ještě nemá co... 😉
Mějte se a krásné odpoledne. Papa 🙂

ronecek
17. bře 2011

@mindinka Ahojky 😉 no holt budeš muset ty nevolnosti asi přetrpět ☹ A jak se jinak cítíš?

ronecek
17. bře 2011

@mindinka Tak mě napadlo, co vyzkoušet mátový čaj? Myslíš, že by nepomohl aspoň trošičku? 😉

mindinka
17. bře 2011

@ronecek Ahojky mátový čej piju a docela dost, je to po něm trošku lepší, kafe to už si nedám vůbec a stakovou nechutí si dám něco málo k jídlu, jinak by mi bylo fajn. 🙂 Už ani nejsem tolik unavená.

vered
17. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, na zitrek Ti budu moc drzet palecky!!!! 🙂
Vsechno co pises je uplne stejny u nas.....zuby jen vecer, rano spis jen pojidani pasty, vlasy to je silenost! No a co se tyce mluveni tak na tom jsou kluci asi stejne, Josik take rika 3 slova dohromady a slovosled ma taky podivnej 😀 Kazdopadne mu vetsinou rozumim a jak pises ze domik mele a mele, tak to ma nekdy J.take...takova nejaka jejich rec 😀
S mym muzem ale cesky vubec nemluvime....on ji pouziva jen v CR, mamka umi AJ ale nejak ji nepouziva a tata zase jen nemecky, takze na nej melou cesky a tim padem se to i naucil! 🙂
Jinak se citim OK, mam desny chute na vsechno, to sem minule nemela, doufam ze nebudu takhle zrat, jinak budu za chvili o par kil tezsi..musim se krotit! 🙂
Jdu sbirat pradlo a maknout, uz je hodne hodin a josik jeste spinka. Je mu lip dnes uz ani nezakaslal...taky mas nekdy strach kdyz malej spi dlouho??
Uz radsi bezim ho zkontrolovat.papapapapapapa 😵 😵 😵