Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
19. lis 2010

@sandol jo jo , to já vím, že lepší je na to nemyslet....takže já teda vůbec ždáný dítě nehci!!! 😀 😀 no, moc to nepomohlo 😀
jdu, opatrujte se , pa

sandol
autor
19. lis 2010

@stazina ty si bláhová,si myslíš,že to pomůže po dvou opakováních 🙄 ,to musíš ráno ihned po spaní,minimálně 10 x,v průběhu dne minim.100 X no a navečer místo TV stále dokola opakovat a to by bylo aby nebylo,teda vlastně bylo 😀 😀 😀

luucia
19. lis 2010

@sandol a kdy se na IVF chystáte??

Já už chci aspon dostat MS, at se to hejbne 😝 ještě ráno zkusím pro jistotu test a pak zahájím vypuzovací metody...víno, vana, sex 😀 aspon něco příjmenýho 😅

stazina
19. lis 2010

@sandol tak jo , než půjdu spát, tak si to dám aspon 50x...a pak pojedu přes den ... 😀 ale stejně to z halvy nevymažu..ale večer jdeme na hipies párty( teda pokud budou kluci v pohodě - nebudou horečkovat, nebo tak) a tam se teda zliju , jak zákon káže🙂)Stázina bude jako hipie prase🙂))
Opatrujte se, kočky, pa

luucia
19. lis 2010

@stazina užij si hipies párty 🙂 já jdu příští pátek s kámoškama na vínko, jsem si myslela, že tam budu sedět na vodě a ono ejhle..taky si dám do nosu 😀 😀 😀

stazina
19. lis 2010

@luucia to si dej a nešetři se.... 😀 no, ony ty rána jsou dost krutý, ale jednou za čas...
No, docela se na to těším, tak doufám, že to vyjde a budeme moct jet, kluky si vezmou naši...a snda jim v noci nezačnou kašlat, nebo něco...jsou pořáfd takový nakřáply...
Ono to tak bývá, když se člověk na něco těší...... 😒
tak jo , jdu spát....Lucí , moc bych ti přála , aby ty //na testu ráno byly...kéž by...ale ty už asi víš svoje, vid?
Tak dobrou..

luucia
19. lis 2010

@stazina Anetka je nemocná už 3 týdny..pořád dokola..kašel, rýma, kašel, rýma ☹ No bohužel už vím svoje, ale jsem s tím smířená a na MS se snad i těším, že začne druhý kolo..tohle bylo takový poznávací a příště už budu vědět 😅 ono by to ale bylo přeci je o něco jednoduší, kdybych ty // neviděla ☹ já je viděla dokonce několik dní za sebou a dneska rána...nic ☹ nojo, to je život 😔
Dobrou a hlavně at jsou kluci fit, at si můžeš zařádit 🙂

stazina
20. lis 2010

AHoj holky,
takže kluci jsou už pěkně u babičky a dědy a my snad za dvě hodiny vyrazíme 😀 tak se docela těším...

@luucia to je pravda, to jáe právě tak, když ženský zbytečně brzo tetsujou....já kdybyh neměla 12 den ten stín, tak jsem tak ydhned smířená, jenže když jsme ho tam viděla a další dny né...ale jak píšeš, to je život , aspon budeš vědětm, do čeho jdeš....
Tak pa, kočky

sandol
autor
21. lis 2010

Ahoj všem 🙂
jak se máte,už na vás doléhají Vánoce?Já začala s předvánočním úklidem,vyprané záclony,závěsy a to jsou vlastně ty největší přípravy,pak už se budu věnovat jen zkrášlování bytu,udělat adventní věnec,věnec na dveře,vánočně to doma nazdobit a upéct něco málo cukroví.Letos budeme mít Vánoce ve znamení IVF,tak si chci vše předem připravit.Dokonce je možné,že by mi OPU vyšlo i na 24.prosince nebo + - okolo ,tak jsem zvědavá jak to vše budeme dělat.Ale nechávám tomu volný průběh,stejně člověk dopředu neví nic,jestli budou vajíčka rychle růst nebo se bude muset pár dní přidávat,takže naplánovat nic nelze,vždy se to dozvím až na kontrole,co a jak bude dál.

Ale už se moc těším,dr.říkal,že mi dají Ježíška 🙂

sandol
autor
21. lis 2010

@stazina čauky ty hippiesačko,bylas jak to prase 😀 ?To jsem nikdy neslyšela,že by se konaly tyto akce 😕 ,docela by mě to zajímalo.No a co,jak jste se pobavili,zatančili,pokouřili si,je ti zle?A co dětičky,jak to zvládly nebo spíš prarodiče?A doufám,žes nezapomněla na opakovačku 😉 tvého zaklínadla 😉

sandol
autor
21. lis 2010

@luucia ahoj,tak co test,ještě jsi ho prubla??? Byla voda nebo vínko?
My jdeme na 2.IVF,čekám až to za cca týden dostanu a hurá do toho.

luucia
21. lis 2010

Ahojky,

Vánoce na mě dolíhají dost..už mám skoro všechny dárky a ted jsme s malou dozdobily bytjsem prdlá, ale já si to chci užít a malá je nadšená 🙂

@stazina, tak jak sis to užila??

@sandol kam chodíš do CAR, že dělají i přes Vánoce?? Ten náš je přes Vánoce zavřený, tak nevím, jestli by takhle přes Vánoce stimulovali 😕 test jsem už nezkoušela..myslím, že je jasno..zítra jdu na krev..ale je to jen formalita. čekám na MS a šupky do 2. KETu 🙂 Zrovna si jdu uvařit svařák, aby konečně mrcha dorazila..se někde toulá 🙄 to je jak naschvál 😝 To u vás budou hezký Vánoce..budeš lenošit s prcekm v bříšku a určitě se mu u tebe zalíbí 😵

stazina
21. lis 2010

AHoj hOlčiny, jen jsem nakoukla a přišla vás pozdravit. ničeho jinýho nejsem schponá...bylo to včera velký..byla sem jak ten dobytek, manžílek šel domů už o půl jedný , mě se nechtělo, byla sem rozjetá a přišla ve čtvt na 5 ráno jak žumpa....a pokouřila jsem a dost, takže mě je špatně ....fuj fuj....ale já to věděla, že to takhle dopadne...holt sem t o potřebovala spláchnout 😀 😝
@luucia tak vy už zdobíte na Vánoce? To já letos bude ráda, až bude po váocích....

tak jo , kočky.....jdu si usmiřovat manžílka...moc se mu to nelíbilo, jak a kdy se přišla..a já se nedivím...tak pa

luucia
21. lis 2010

@stazina to je skvělý, že ses tak vyřádila a odreagovala..ono je to potřeba, kor po tom, co prožíváme 😉 s manžílke se hezky usmiř 😵

Já do sebe leju svařáka, tak snad do rána se mrcha smiluje a přijde 😉

vered
21. lis 2010

Ahoj devcatka, koukam ze ste to tu pekne rozjela!!!!! 🙂Hlavne @stazina, teda ty jsi radne zakalila , 😀 koukam za nas za vsechny co??To je dobre, to chce!!!!! J 😉 a jdu taky kalit...uz ve stredu!!! Hura jupi!!!Tesim se.
@sandol A pak budu taky gruntovat na Vanoce, protoze i ty moje budou ve znameni IVF!!!! 🙂
Schuzka dopadla celkem ok. Tedy, dosahla jsem ceho jsem chtela a sice pan profesosr mi povolil kratky protokol s antagonisty. Zacina se 1.DC ultrazvukem, pak 3.Dc se zacna pichat gonal a 5.DC Cetrotide....nemelo by to trvat dyl jak 2 a pul tydne. Pak OPU a ET. Vyfasovala jsem hromady receptu na ty fuj hormony a cekame na schvaleni! Tenhle mesic uz to nestiham, protoze 1.DC jsem byla 19.11.jojo dorazila MS a nam se to opet nepodarilo prirozene( ACH JO 😢 ), uz tomu ani neverim, po11 letech bez jakekoliv ochrany ...to by uz prece muselo vyjit. Tak dalsi MS ocekavam plus minus kolem 16.12. Asi v tom Sandolko, pofrcime spolu!!! 😉. Doufam ze ten hormonalni attack preziju!
Joshik mel v patek 2. narozeniny a tak jsme jen oslavovali, nejdriv pro rodinu, pak dnes pro par kamaradu a uz toho bylo moc. A pristi patek ma narozky pro zmenu muz! 🙂
Pujdu do hajan, moc Vas vsechny zdravim a ptam se, patrim jeste do diskuze KET kdyz uz jsem zase cekatelkou na IVF????
Krasny novy tyden a dobrou noc!!! Pozitri se teste na snih....vy se mate................
Pa
🙂

ira13
22. lis 2010

Ahoj děvčata mám za sebou nevydařené IVF a chci se vás zaptat kdy nejdříve budu moct jít na KET? a jestli se berou nějaké léky. Děkuji

sandol
autor
22. lis 2010

Ahojky,tak prý nás už fakt čeká sníh,vered nám závidí,já jí zas ty jejich třicítky 🙂

@luucia chodím do Č. Budějovic,tam prý si nemohou dovolit zavřít ani na dva dni,to víš,v JČ jsou jediní.
Co svařáček,pomohl?To u vás budou taky Vánoce s prckem v bříšku ne 😉 ?Nebo kdy u vás CAR zavírají,to KET stihneš v pohodě ne?
@stazina taks nezklamla ty selátko jedno 😀 ,dnes je ti už určitě dobře 🙂

sandol
autor
22. lis 2010

@ira13 ahojky,na KET můžeš hned po nevydařeném IVF,tělo je nadopováno hormony a embryjko se prý lépe chytá.
S lékama to má každý jinak,já měla třeba KET v nativu,čili bez léků,jen jsem zaváděla utrogestan,ale to máme každá jiné.
Na kdy by vám KET vycházel?

sandol
autor
22. lis 2010

@vered veredko ahoj 🙂 ,tak ona to dokázala,budeme mít spolu ty nejkrásnější Vánoce 🙂 ,teď musím letět,odpo,pokud malej usne,napíši,kdyby ne,tak večer 100%,musíme to probrat 😉 ....

ira13
22. lis 2010

@sandol Zatím nevím kdy mi to vyjde. Chtěla bych co nejdřív. 18.11.(14dní po et) jsem byla na krvi - těh.test -negativní,ale doktor říkal že je ještě brzy a mám přijít zítra. Moc tomu nevěřím tak zjištuju co dál, abych to promyslela. Jsem 18 den po ET. MS ještě nedorazila,asi až vysadím léky. Beru 3x1 utrogestan a 3x1 estrofem. Nebo je můžu brát dál a udělají mi KET hned?

vered
22. lis 2010

@sandol to teda musime probrat!!!!! Zatim uzivej snehu. Tady uz je take chladneji hec, ale porad slunce a krasne teple podzimni barvy...no rano to jeste bylo na tilko, ale ted uz to bude na natelnik. Papa

vered
22. lis 2010

@ira13 Ahoj a jaky jsi mela protokol??? Ja jsem mela 3x dlouhy a na Ket jsem sla vzdy s odstupem, po tech dlouhych protokolech jsem mela rozhazeny hladiny hormonu a bylo lepsi se nejdriv zase dostat do normalu.
Po tretim neuspesnym IVF jsem mela mesic pauzu a dalsi cyklus KET v nativu a zadarilo se!! Drzim palce at to vyjde!!!

ira13
22. lis 2010

@vered Měla jsem 2x krátký protokol a 1x dlouhý -ten poslední . Na ket se chystám poprvé.

luucia
22. lis 2010

@vered jéé, tak u Vás se to taky rozjelo a za chvíli to tady zase bude ve znamení IVF 🙂
@sandol svařáček ani sex nepomohl..MS furt nikde 😝 ale sestra mi dneska říkala, že po vysazení Utrouše, to dostanu tak za 3 dny..to budu zítra, tak snad 😉 u nás se CAR 23.12 zavírá a otvírá se až v lednu...samo, že na akutní případy tam jsou, ale jinak OPU a ET, KET se ndedělaj...tak snad to do tý doby dostanu a KET ještě dáme 😀
@ira13 ahojky, já byla na KET ted a dneska jsem byla na krvi, ale negativní 😒 takže jdu hned další měsíc..vysadila jsem utrouš a čekám, kdy to dostanu a půjdu do dalšího KETu 😉 léky jsem žádný nebrala, jen Utrogestan a prednison od KETu 😉 jestli ti roste sliznice, tak léky brát nemusíš 😉 uvidíš, co ti řeknou v CAR 😉

sandol
autor
22. lis 2010

@ira13 ahoj,počkej na MS nebo třeba ještě nepřijde,když i dr.říkal,že je ještě brzy 😉 Jinak se informuj hned na kontrole jak dál,sami ti poradí,zda jít hned do KET nebo dát chvíli oraz .Tak máš za sebou poslední IVF 😒 a teď ti zbývají KETy 🙂 ,kolik máš zmrzlinek?

sandol
autor
22. lis 2010

@luucia máš pravdu s tím utroušem,já když jsem vysadila,tak jsem to dostala asi taky za cca 3 dni.To KET v pohodě stihneš,to máš vlastně celej měsíc.Ty jo a to už budeš 24.12.i vědět,zda jsi těhu 🙂 ,teda to je krása.

luucia
22. lis 2010

@sandol no jen aby to díky tomu nebyly zkažený Vánoce ☹ ☹ ☹ toho se trochu bojím ☹

sandol
autor
22. lis 2010

@vered tak ahooooj 🙂 ,odpo zbojník samozřejmě nechrápal 😠 ....
Tak jak jste to probrali,říkal prof.nějaké zápory krátkého protokolu,doporučoval ti spíše dlouhý nebo sis to odříkala a on jen pokyvoval hlavou a že sis to zase krásně naplánovala 😉 ?Ty jo,tak počítej,kdy to máš zase dostat,jak dlouho bereš ty hormony,2 -2,5týdne?Tak to by ti ET vyšel až po novým roce ne?To já bych měla snad vše stihnout do Nového roku.No to je jasný,úplně přesně na den nebudeme,ale budeme tak nějak okolo 🙂 ,i Luucia,tak nám tu opět pomalu rozjíždí další kolo,těším se jak blázen 🙂 ,i na ty fuj hormony,protože bez těch by to nebylo,tak jim nesmíme nadávat,takže já se těším na ty úžasné hormony 😉

sandol
autor
22. lis 2010

@luucia taky jsem si uvědomila,že to můžou být ty nejkrásnější anebo naopak ty nejsmutnější.......tak snad to vyjde,prostě musí 🙂,nám všem 😉

sandol
autor
22. lis 2010

JO a budu muset asi napsat adminum nebo kam se to píše a poprosit je o změnu názvu tématu.
Asi bych zkusila název : A jedeme dál - IVF,KET. Co vy na to???