Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
6. led 2011

@vered ááá,návrat ztracené céry,to ať se mi tu už neopakuje 😉 Tý jo,toto letí 😲 ,ty už jsi taky zítra týden po ET,přijde mi,že ti to hrozně rychle uteklo,co tobě,tobě asi ne viď 🙂 Ale únava,přecitlivělost a zimnice jsou móc dobré znamení,i to tvoje bolení v kříži vypadá nadějně ne?Ty jo veredko,ty to prostě musíš dát,nedovedu si představit nic jinýho,fakt,musíme být těhu spolu 😵
Jojo,malej je velkej 🙂,teda jako vysokej 😉 Vidíš to,váš bude umět dva jazyky hned od mala a tudíž perfektně,to je super 🙂
Ten včerejší test byl citlivější,to byla 10,dnes jsem měla 20,tak je to znát.Jsi se lekla,že mi to slábne viď 😵 ?

sandol
autor
6. led 2011

@vered počkej vered,v sobotu to budeš mít týden,vždyť jsi šla na ET přesně za týden co já 😉

sandol
autor
6. led 2011

@stazina pěkně jsi to napsala,musela jsem se zas šklebit 😀,šahaj na věci,do kterých jim nic neni 😀 😀 😀,to je fakt bezva napsaný 😀 Tak řeknu ti,legrace jsme si tu moc neužily,to jen na tom našem začátku,pak ses zdejchla 😉 a my tu řešily už jen vážný věci 😒 Bodeť,hoď se do sexiny a toto bude zas lítat,že budeš zas zpocená jak kůň 😀
A souhlas,když sem nebudeš chodit proto,abys zapomněla,je ti odpuštěno 😵 Měj se krásně,ať ti vyjde to divadýlko,na manžíka zase trochu přitlač ať za těma děkujeme odcházíme zajde,než odejdou 😉 a co že jako nezvládáš?????Si je asi dojedu podat 😠 !!!!!!

vered
6. led 2011

@sandol chichichi, budu se snazit, aby se to neopakovalo... 😀 😉 No zitra to bude tyden co sem byla na ET a v sobotu to bude 8.den po ...uteklo to..docela jooo..ted uz mam takovej strach abych Vas tu nezklamala, jesi to nevyde se pudu zahrabat nekam 😉 haha, do ty doby nez clovek stoji s testem v ruce na wc, tak je vsechno legrace...pak uz je to horsi...tentokrat sme s muzem jedna ruka takze to vzdycky vysledky oznamuje on.. 😀 ja curam a zdrham....ale nevim kdy do toho jit!!! Jeste nemam ani test koupenej..
JInak sem se nebala ze nejsi tehu,jen sem si rikala proc tam tu carku dnes nevidim ..skoro teda..ale vim jinak ze tam je 🙂 TO JE JASNY!! Ja chci bejt taky s Tebou tehu! Ale rodit chci tady, tady se rodi lip 😉

vered
6. led 2011

@stazina Staziku ahoj!! DIky za psanicko! 😵 No to vis tchyne sou nekdy na pest!! 😀
Natacite to vase divadlo nekdy?nemate treba neco na utube?? Rada bych se podivala...
KLucici zlobi vid, pockej a to jeste nic neni 😀 .....dva roky to je opravdu chutovka 😀 , ale je fakt ze J. se uz zklidnil....a chvilema je zase hodny milacek.....ale opravdu jen chvilema. 😉
A Ty ses dala na hubnuti jo?? Ja jsem ted jak sem zacala ty hormony brat a polykat, tak nejdriv 3 dny zacpa a pak konec od ty doby hubnu a hubnu...takze ted sem si dala jeste druhou veceri..a navrch dva kosicky z Vanoc polite cokoladou mnam!!! Tak at Ti to hubnuti jde 😉 ....a budes chodit cvicit??Nebo omezis jidlo?? Na mne plati spis pohyb! 😉

vered
6. led 2011

@stazina ..jo a kdo ti rika ze nezvladas roli matky??? At si daj pozor nebo na ne Sandolka vlitne, ze?? chichi

stazina
6. led 2011

@sandol moc se tam neškleb 😀 jsem tvrdá matka a tak je holt nenechám vymetat všude....tuhle jsem se začetla a to jedno moje milé a bzbranné dítě si vlezlo s gulášem v konzervě do skříně a načalo ho tam 😀 musím, brečí mi, zítra písnu...pa, kočky, dobrou:-

sandol
autor
6. led 2011

Nestihnu už napsat,musím pádit,tak zííítra 🙂

vered
6. led 2011

@sandol Zitra cau a hezky spi! 😵

vered
6. led 2011

@stazina Hele to s tou konzervou to je dobry!!! 😀 A jak to otevrel?? A on si to tam jako krasne papinkal potaji jo???Zlaticko maly 🙂 Hele cau dobrou, je pozde jdu taky na kute! 🙂

pepek007
7. led 2011

Ahojky holky jen na skok tu jsem zatím jsem vás chtěla jen pozdravit a popřát hezký den všem 😉 pak se možná stavím a i pokecám 🙂

kenya83
7. led 2011

@vered hematologické testy na trombofílne mutície, ktoré mi brali v CAR mi vyšli OK s výsledkom zdravá. Každopádne som objednaná 25.1. na rozsiahlešie hemato testy kde mi urobia aj toho Leidena. Lenže tam sa čaká na výsledky cca 2-3 mesiace, tak som sa včera v CAR dohodla tak že nasadíme preventívne fraxiparine aj keď vyšli výsledky OK. Nič tým nepokazíme a dokonca sú teraz nové štúdia o tom, že fraxiparine má výborné implantačné účinky embrya, čiže je dobré ho začať pichať už 2 dni pred KETOM. Budem ho pichať cca do 12tt samozrejme len v prípade pozitívneho tehotenského testu z krvi, do toho 12tt by už mali byť tie výsledky na Leidena tak ak by sa dačo potvrdilo budem pokračovať v pichaní až do konca tehu. 🙂 takže tak 🙂

tak čo kedy sa chystáš testovať????? nie si nervózna???

pepek007
7. led 2011

@kenya83 já bych taky chtěla začít píchat už před Ketem a ne až potom Fraxiparin 😉 preventivě takže jedině souhlasim 😉

vered
7. led 2011

@kenya83
@pepek007 Ja jsem po Ketu s Joshikem nepichala nic, az kdyz jsem mela pozitivni testy z krve tak jsem hned zacala. Ale fakt je ze jsem nebrala vubec zadne hormony ani pred Ket ani po Ket.
Ted pri stimulaci jsem nic na redeni nepichala s tim ze po Et mi doktor rekl at zacnu, prestoze sem vubec nechtela ( ja totiz naopak cetla v nejaky studii ze zenam s Leidenskou mutaci se lip uhnizduji embrya), ale pak jsem byla na foru v trombofilii a tam holky psaly ze to pichaj uz pri stimulaci. No kazdopadne den pred Et jsem zacala pichat a to z duvodu ze beru ted estrofem a utrogestan a bojim se nejaky trombozy. Takze tak.
Bohuzel ten faxik ted tady prodavaji v jinych strikackach, nerozbitnych a po vpichu vyskoci takova krytka, vubec nechapu co to je za patent ale mam boky samou modrinu a predstava ze pokud budu tehu tak to mam 9 mesicu+sestinedeli pred sebou...to je fakt zahul. Kazdopadne vydrzet se to da.Protoze to mimusko za to fakt stoji! 🙂 Ja nevim proc me to ted tak boli, pokazdu napichnu zilku a mam modriny. Pritom bych rekla ze pichat umim celkem dobre...po takove praxi!! Zajimalo by mne jestli tam mate taky ty novy injekce...je to clexane.

@kenya83 At Ti to kazdopadne dobre dopadne ty testiky, Leiden a ty dalsi MTHFR a Protrombin III to fakt trva trosku dyl..a mela bys byt aspon 3 mesice od posledniho tehu, jinak jsou vysledky zkreslene. Ja musela jit dvakrat.
Testovat jeste nevim, dnes je to teprve 7.den, tak je jeste cas. 😉 Musim nejdriv koupit test, ted tu jsou dva dny volna, takze asi az v nedeli pujdu koupit testik.
@pepek007 Ty jsi taky pichala cele tehu????A clexane????

sandol
autor
7. led 2011

Ahoj holčiny 🙂,tak co,jak při pátku,před víkendkem,co máte v plánu,na co se těšíte 🙂 ?Já chci zlikvidovat Vánoce,už mi teda nebaví,jak se na ně vždy těším,tak tak jsem ráda,když teda už odejdou,že už jsou pryč a těším se zase na jaro 🙂
@pepek007 stav se a pokecej,ale spíš až večer 😉
@stazina a kdes měla to druhý???Jedno papalo konzervičku a druhé..... 😀
@kenya83 ahoj 🙂,jak je u vás na Slovensku,taky máte dnes hromadné tání a ledovku?
@vered ahoj 😉,tak jak se cítíš při dnešku???Týden mít za sebou,to už je více než půlka do verdiktu 😉 Ty jo,to jak píšeš,že už máš celý boky samou modřinu,tak to tě teda lituji,ani si to neumím představit 😲 A když se tam u vás rodí líp,tak to já pojedu k vám,nemám zrovna prima zážitky.A v čem je to tam jiné?

sandol
autor
7. led 2011

@kinguse ahoj kingís 🙂a co ty dnes??

kinguse
7. led 2011

@sandol ..dle předpokladu...sněhobílo 😠 Mi to nedalo,tak jsem to prubla,zas jsem si zkazila víkend. Zkusím to ještě jednou v pondělí,to bude 14.den a pak už na to prdím,to už bude jasný.Když jsem otěhotněla poprvý přirozeně,tak jsem měla pozitivní těhu test až týden po vynechání MS, jinak to bylo taky furt negativní. Ale už jsem se s tím radši vyrovnala. Šmejdím na netu a hledám nám ubytování na lyže..aspoň na víkend,nějak se odreagovat.

sandol
autor
7. led 2011

@kinguse kingísku ahoj,tak ti to nedalo a zkusilas,sis říkala,jakej by byl krásnej víkend,kdyby se tam objevily viď?Úplně si to dovedu představit,že bych tak přesně uvažovala,že proč se trápit a čekat ještě dva dny,když bys už mohla krásně vědět,že tam jsou...a ony tam nejsou ☹ ,co napsat,snad jen,vydrž do toho pondělka,smiřuj se s neúspěchem,doufej v překvapení,obzvlášt,když máš zkušenost s tím,žes měla pozitivní test až docela dlouho.Tak se drž kingísku 😔

kinguse
7. led 2011

@sandol dík 😉 myslím,nebo se aspoň snažím být v pohodě,ale to víš,občas mě to přepadne. Nechci si dávat zbytečný naděje, myslím,že 11.den už by tam něco bylo..aspoň náznak,takže spíš počítám s horší variantou. Ale ty se koukej držet až do zdárnýho konce...PORODU!!!!!
A vered to samý,chci slyšet..teda spíš vidět,že potvrdíš taky //!!!!
Blbý je,že pro mě to zas na delší dobu skončilo. Přeci jen s dárkyní to není ze dne na den,čeká se cca 6měsíců a 40tis,tak nenašetříme z jedný vejplaty ☹

sandol
autor
7. led 2011

@kinguse hmmm,vy to máte ještě ztížený tím čekáním a aby toho nebylo málo 😠 ,tak ještě prachy navíc.Hele,najdi pořádný ubytování a když to bude fakt v kelu,tak se z toho někde pořádně vylyžuješ.Myslím na tebe a ten hnusnej pocit znám 🙄

kinguse
7. led 2011

@sandol ..díky moc. Jo lyžovačka bude ta správná terapie 😀 😎

lenkacar
7. led 2011

@kinguse tak a jsem tě lapla 😉

lenkacar
7. led 2011

@kinguse neházej flintu do žita ..já měla tak slabej ,že jsem ho přehlídla 😉 11den

kenya83
7. led 2011

@kinguse presne tak ešte nie je nič stratené. Niekomu // vybehnú neskôr dokonca až po 14 dňoch. Mohlo sa stať, že sa drobček neskôr uhniezdil 😉 😉 😉 držím Ti palce 😵 😵 😵 a tú lyžovačku Ti v dobrom závidím 😀

kenya83
7. led 2011

@vered takže ty si začala pichať injekcie deň pre KET??? Neviem či som dobre porozumela ale keď užívaš estrofen + utorgestan je možné dostať trombózu? Či to je len u teba? Ja clexane nepoznám, ja budem pichať fraxiparine a myslím že to bude jednoduché. Niečo podobné som pichala pri stimulácii volalo sa to decapeptyl.
ďakujem snáď tie testy dopadnú dobre a ináč už by to skreslené nemalo byť. Keď pôjdem na tie testy to už budem cca 3,5 mesiaca od posledného tehu 😉
držím pestičky aby si našla na teste // a nasledovala tak @sandol a @luucia a potom Vás budeme nasledovať MY 😉
pošlite nejaké tehu výrusíky nech sa to na Nás nalepíííííííííííííííí 😀 😀 😀
@sandol u nás je dnes veľmi príjemne teplo a sneh sa pomaly začína topiť ale na horách je ho dostatok takže lyžovačka ako sa patrí 😉

kenya83
7. led 2011

@pepek007 to je super, že si toho názoru ako JA. Snáď nám to môže pomôcť 😉 😉 😉

pepek007
7. led 2011

@vered já jsem si píchala den před tím než jsem začala si píchat na stimulaci takže zároveň s těma injekcema na IVF a pak do 12 tt, každej měsíc jsem chodila na hematologii na krev aby me preventivně hlídali a cajk a az měsíc před porodem jsem si začala za se píchat opět preventivně právě zezacatku kvůli Ultroši řekl hematolog ze radši nasadíme a i ve 12tt mi vysadili utroš i Fraxiparin i Prednison 😉 + pak necelý šestinedělí - píchala jsem 0,4 každý ráno a sama si pac tady u nas to jsou ty insulinový samostřikačky do břicha takže pohoda 😉 to jak píseš ten druhej název, tak ani nevim co to je pořádně ale vím, že kamarádka z Brna si to taky píchala tam to v caru dávají místo fraxiparinu ale asi je to stejnej princip si myslím ne? 😉 proto bych raáa i den před Ketem začala píchat do potvrzení nebo vyvrácení těhu a i hematolog to navrhne to uz mi říkal po porodu, že kdybych někdy šla ještě na ivf nebo ket, tak ať se mu určitě ozvu a zase nasadíme 😉 ono co dr, tak to názor na věc Veredíku nevim no 😒 každopádně mě si přímo hlídá naše nemocnice a genetický oddělení a to jen napíš papír a dle toho se car řídí 😉

pepek007
7. led 2011

@kenya83 jj někdě to toiž odsoudí a zavrhnout a nepřikládají tomu moc velký názor ale já si mysli, že to může mít vliv na hodně věcí a tim fraxiparinem nic nezkazíš 😉

kinguse
7. led 2011

holky díky,ještě že jsme tu taková velká rodina,která si vždycky pomůže 😅

kinguse
7. led 2011

@lenkacar ..tak doufám,že 3měsíce utečou jak voda a brzy se k nám "KEŤAČKÁM" přidáš..i když to já už sem patřit nebudu...ale nemyslete si,když mi to nevyjde,tak já se nevzdám tak lehce,to zas nééééé. 😉