Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
12. led 2011

@vered skvelé, že sú tam 😉 😉 😉 tak zajtra nahlás aké je HCG 😵 😵 😵

luucia
12. led 2011

@vered to je supeeeer...držím pěsti na zítra 😵

Jen v rychlosti jsem nakoukla mezi blitíčkem, tak moc nedočítám 😝

vered
12. led 2011

@sandol Cau Sandoliku, to je dost!!! 😀 Jo je to super, doufam ze vse bude ok a pojedeme v tom spolu cele tehu! JUPI!!! Citim se celkem dobre, vcera me zase bolelo v krizi, ale predtim asi 2 dny vubec, BT 37.3 uz nekolik dni a jsem super unavena. Jinak v pohode..moc priznaku nemam. Obcas se mi zvedne zaludek, ale nic vazneho, myslim ze to bude stejne jako ty predesle tehu..hlavne nikdy nezvracim jako chuderka @luucia
Testy oba delal muz, 😀 ja jen curala a on namacel a pak desne stresoval....ten 11.den, ze tam proste nic skoro neni a dnes uz to bylo lepsi, to prej uz neco videl. Skoda ze nemam fotak! Zitra uz netestuju, jedu rovnou na krev. Tady se bere po 14 dnech, no tohle bude po 13, protoze v patek mi krev nikdo nevezme...Myslim ze nebudu mit jeste vysoky Hcg. S J. jsem mela 14.den 348 a to byla 8-bunecna. Ted to bude 13.den a dvoudenni embrousi. Uvidime, do nedele cekat nechci musim totiz dokoupit vsechny leky, mam to presne jen na tech14 dni.... 😀
A Ty jdes v patek vid ,to bude pekne vysoky HcG!!!
😀

sandol
autor
12. led 2011

@luucia chudáku 😝,nepovídej,že tě to takhle hodně trápí?Tak zkus třeba ty lízátka nebo nějaký homeo.Jediným plusem je to,že to znamená,že je vše v pořádku 😉 ,tak se drž 😵 V pátek písnu,budu pěkně nervní,ráno krev a až před polednem výsledky s UZV.Jinak mně bývá nějak líp,tak si tak říkám,že snad je vše OK,když se nevolnosti vylepšují místo aby se to zhoršovalo,tak snad.........

sandol
autor
12. led 2011

@vered brouku,tak to vyfoť aspoň mobilem,přeci nás o ty nejkrásnější // nepřipravíš ☹ To si piš,že v tom budem spolu,jaké téma si zavedeme 😀?Tak tys zas měřila BT?Dovedu si ty nervíky představit,když máš ještě manžu slepejše 😎 a nevidí to tam 😀Jaký máš test,ten plastový?Já taky neodolala a jeden plasťák koupila,až si vzpomenu,plesknu si ho na stránky,no,vypadá to krásně 😉proti těm papírovejm.Tak zítra jsem hrozně zvědavá,moc držím pěsti 😵 😵 😵 😵

vered
12. led 2011

@sandol 🙂 zkusim to zitra vyfotit mobilem, jenomze to asi bude hruuza, neni to kvalitni,asi jen 2megapix. to nebude nic videt 😕
Jake tema zavedem? To necham na Tobe, hihi. 😉
Teplotu jsem merila, jen tak pro zajimavost asi od 5.dne 🙂
Testy sem mela plastaky, dva stejny od stejne firmy, vubec tam nepisi citlivost. Mne se vic libi ty vase papirky. 😀
Na tech je totiz ta carka mnohem lip videt!! 🙂
Zitra dam vedet jak jsem dopadla...a Ty v patek!!!!..ne ze si zase nekam odjedes!! 😎

vered
13. led 2011

ahoj holcinky, bohuzel nenesu dobre zpravy. Vcera v noci jsem zacala trochu spinit, dnes rano jsem byla na krvi, ted volali, Hcg pouhych 29 ☹ , pry mam dal pokracovat v brani hormonu, a prijit znovu na krev v nedeli nebo pondeli. Myslim ze to je uplne zbytecny, cejtim ze to potracim...no bohuzel jsem se radovala trochu predcasne, ted s tim nepocitam ani nahodou... ☹

kenya83
13. led 2011

@vered ešte nie je nič stratené, musíš myslieť pozitívne a teraz hlavne oddychuj. držím Ti palce 🙂

ira13
13. led 2011

@vered Žádné černé myšlenky.To může být v pohodě.V období ms se někdy špiní. Teď volala laboratoř, embrijka se krásně rozmrazila tak si pro ně jedu.

ira13
13. led 2011

@vered Hledala jsem tabulky s hodnotami hcg a jsi v normě 3týden- 5-50, 4týden- 5-426, 5týden- 18-7340

vered
13. led 2011

@kenya83
@ira13 Holky jste hodny, kdybych nezacala krvacet, tak bych tomu mozna ..mozna jeste trosku verila, ale Hcg 29 a krvaceni, totiz uz se mi to rozjizdi..sice to neni upllne cerveny..s utrogestanem je to do oranzova, ale uz docela dost...k tomu neni co dodat!
Irush, jed si pro bobanky a at se ti tam krasne drzi!!!!!!

luucia
13. led 2011

ahoj holky,
nakukuju jak dopadla vered 😉

@vered veredko, to neeee ☹ to mě moc mrzí ☹ ale opravdu naděje ještě je...jedna holčina od nás z tématu měla HCG kolem 40 a ted je v půlce těhotenství 😉 a ty jsi byla na krvi docela brzo..u nás se chodí až ten 14.den a to se může ještě HCG zdvojnásobit 😉 zvedli ti dávku utrouše??? a pořádně lež..nožky hore a odpočívat!!!! 😉 Věřím, že to dobře dopadne...mačkám palce 🙂

@ira13 držím pěstičky 🙂 pak napiš jaký krasavce ti zavedli 😉

kenya83
13. led 2011

@ira13 veľa šťastia a držím palčeky 😉 😉 😉 @vered je mi to tak hrozne ľúto ale ako vraví @luucia maličká nádej tam ešte je 😉 zdvihni si dávku utrogestanu snáď to môže pomôcť 🙂 Moc na teba myslím 🙂

vered
13. led 2011

@luucia A ta holcina take krvacela???Nic mi nezvedli, jen ze mam pokracovat v lecich a prijit v nedeli nebo v pondeli. Jenze ja fakt cejtim ze telo chce menstruovat...krev je cervena(ale krvacim malo), mam i bolesti, jakoby mi to neco brzdi, asi ten utrous vetsinou mi MS nebrzdil, ted asi jo.. nevim,asi se stala chyba... !! Me prijde Hcg 29 strasne malo...a krev mi brali 13.den... 😒

sandol
autor
13. led 2011

@vered zlatíčko,co to píšeš??????To nemůže být pravda,drž se,odpočívej,moc moc na tebe myslím 😵 😵 😵

sandol
autor
13. led 2011

@ira13 tak ještě jednou hodně zdaru 😉 ,prima že to obě krásně zvládly,tak ať je jim u tebe ještě lépe 🙂

ira13
13. led 2011

Embrísci mají 6buněk nezdá se mi to moc, ale doktor i embrioložka je chválili, tak snad mě jen neutěšovali. Prý jsou ve stadiu jako před zmražením ,vůbec jim to neublížilo a mají šanci jako čerstvá. Ať se pěkně snaží.

stazina
13. led 2011

Veredko moje milá, né a né a né......nemylsi černě, vydrž to , a zkus myslet na to , že to bude dobré, přemluv mimi, at tam zůstane...tolik ti to přeju...doufám, že co nejdřív budem číst lepší zprávičky....koukal asi na nějakou tabulku hcg? Nebo i caru říkali , že je to málo? Mylsím na tebe, kočko... 😔

ira13
13. led 2011

@luucia Blitíčko je nepříjemné, ale vše pro mimi vydržíme 😀 Já chci taky.

luucia
13. led 2011

@vered to už nevím, ale myslím, že spíš nekrvácela ☹ zvedni si utrouš na 4x2 😉 tím nic nezkazíš 😉
@ira13 no krásní fešáci to jsou 😵 tak at se jim u tebe líbí 😵

pepek007
13. led 2011

@sandol jj Sandolko to souhlasim 😉 tak ono určitě asi jako všude někdo je spokojenej a někdo ne někdo hledá chyby a někdo se nepídí vůbec pokud nemá důvod já jsem snimi taky byla moc spokojená a doufám, že budu i nadále ale to víš stejně to v tobě pak hlodá když někdo napíše něco negativního ale to je taky normální 😉 mě teď zvývá jen počkat ještě chvíli a pak doufat, že se zadaří ale moc vám všem tu holky děkuju za vše!!! 😉

ira13
13. led 2011

@luucia dík ,uvidíme jací to budou bojovníci. Po zážitku v mrazáku by se mohly rychle zahrabat do teplé peřinky. Pokračovala jsi s maliníkem, červeným vínkem a lněným semínkem po ketu?

pepek007
13. led 2011

@vered veredíku někde tady na netu určitě když zagůgluješ, tak najdeš tabulku s optimálním hcg jaký den má být jaká hodnota nevim jaká je to stránka ale je na netu, tak jukni jaký by mělo mít ale stejně je to individuální u každé z nás takže * - aby to nějak sedělo

luucia
13. led 2011

@ira13 po KETu už jsem pila jen vínko 😉

ira13
13. led 2011

@luucia proto se ti tak pěkně chytilo.také myslim že decka denně neuškodí. pěkně to roztáhne cévy a prokrví se děloha

kenya83
13. led 2011

@luucia prosím Ťa od kedy si začala papať ľanové semienko a v akom množstve. Papala si ho každý deň??? A červené vínko si pila každý deň? A čo je to ten maliník? 🙂
A ešte aké lieky si užívala pre KET na sliznicu?
@ira13 tak čo? Ako sa cítiš s drobcami v brušku?

luucia
13. led 2011

@kenya83 já to všechno začla užívat až po kontrole..10.dc jsem šla na UZ a sliznice byla nic moc..asi 4mm 😒 dr si mě pozvala na UZ ještě 13.dc 😉 od toho 10. dne jsem jedla semínko po miskách 😀 pila 2 deci vína a ještě jeden hrnek čaje z listu maliníku 😉 no a 13.dc byla sliznice krásných 8,5mm 😉 určitě se tohle všechno dá pít a jíst od 1.dc 😉 já to v ten měsíc, co jsem měla 2. KET teda moc nedodržela..pila jsem jen to víno a čaj z maliníku asi 3x 😀 žádný léky na sliznici jsem nebrala 😉

kinguse
13. led 2011

@vered ....jejda,jejde,to nééééé!!! Tys měla 2embroušky??? Třeba se jen jedno pouští,druhé to vydrží!!!! Hcg je myslím ještě OK,na to bych nekoukala,fakt jsem už četla i holkách,co měly nízký hcg a přesto byly těhu. Drž se, určitě to dobře dopadne!!!!....MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!
@ira13 tak prcky pěkně opatruj a za 14dní nahlaš // 😉
těhulky lucííí a sandolko,koukejte pěkně blinkat,ať si to "nejkrásnější" období v životě ženy užijete plnými doušky 😀 😀 (já když si vzpomenu,jak jsem v těhotenství blila až do 20.týdne,tak mi fakt nikdo nanamluvil,že je to nejkrásnější období...a přece je a jak rááááda bych to ještě zažila 🙂 ..kdo si počká,ten se dočká 😀 )
pa,zítra frčíme k naším sousedům na tu lyžovačku!!!

kenya83
13. led 2011

@luucia aha takže žiadne lieky si neužívala. U Vás v CAR nedávajú lieky na podporu rastu sliznice? Napr. estrimax, estrofen, ethynilestradiol??? Ja som vždy mávala sliznicu peknú od 10 - 12mm prirodzene a keď som bola na IUI tak mi dr, dala ešte papať estrimax a sliznica narástla na krásnych 17mm ale vtedy sa IUI nezadarila 🙂 Takže vidím, že na úspešné tehu stačí aj 8,5mm 😉 😉 😉 Takže skúsim to papať už od 1DC 😉 Semienko si jedala samé alebo si ho s niečím miešala???

pepek007
13. led 2011

doba od oplození (ovulace) doba od poslední MS hladina hCG (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7650 - 229000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25700 - 288000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13300 - 253000
17 - 24 týdny Druhý trimestr 4060 - 65400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3640 - 117000