Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
1. lis 2010

@bublenudle ahoj, tak to vypada dost nadejne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pocit ze konecne bude nekdo po Ketu tehule!!Drzim palecky!

bublenudle
1. lis 2010

@vered Seš brouček,děěěěkuji moc...tak strašně bych to mimi chtěla...aspon jedno 😵 😵 😵 no není mi fakt vubec nic...akorat v noci nebo k ranu mam žaludek jak na vodě..ale to asi nervozitou ☹ no musím vydržet netestovat.... 😉 paaaaaaa

luucia
1. lis 2010

Holčinky dočtu večer...ale hlásím megazázrak.. z páteční sliznice 5,3mm je dnešní velikost 9,5mm 😵 dr zírala na ten UZ a nechtěla tomu věřit 😀 😀 😀 Takže moc děkuji za Vaše rady 😵 😵 😵 Ket bude v sobotu 😵
musím to tady pofackovat a pak dočtu 😉

vered
1. lis 2010

@luucia NO tak to je perfektni!!!!!!!!!!!!! Mam radost a v osbotu at se tam krasne zavrtaji a zustanou!!!!!!!!!Papa

vered
1. lis 2010

@bublenudle Neboj to vydrzis, stejne je jeste brzy. Priznaky zaludek jak na vode a natekly prsa, to je super, jen tak dal!!!!!!!!! 🙂

stazina
1. lis 2010

@luucia ahoj...paráááááááááááaradáááááááááááááááá!!!!Taky mi t udělalo velkou radost,aspon nějkou pozitivní zprávičky...to jsou ty misky lněných semínek 😀 😀
@bublenudle však ono to uteče a za cvhíl budeš mít testí ped sebou 😉 těd seš prostě těhule e je to! 😉

stazina
1. lis 2010

@sandol ty, holka jedna...žádná naděje už není 😒 to už by bylo vidět...dneska jsem test nedělala, udělám h o zítra ao bjednám se na středu ráno na krev...no, aspon si udělám výlet do Brna..kluky mi pohlídá mamka, tak pak pocourám po obchodech a vyčistím si halvu..ješět by to chtělo penízky..abych si mohla vyčistit ješět peněženku 😀 ale ta už bohuže l vyčištěná je 😠

Jo a sandolko, héérečk není nikdy dost...však najdi podobně nadšené a něcos páchejte!!Není nic jkednodušího 😉

jo a holky, už nevím, ale psala jste sem některá hodnoty spermiogramu vašeho manžela? Mě by to docela zajímalo, jak to máte...
manža má..4mil, progresivní pohyb 0%, pohyb 54% a morfologie 3%( 49% patologie hlaviček)
akže dost špatný..musím , pa

bublenudle
1. lis 2010

Ahoj holky,díky moc za tak pozitivní zprávy 🙂 ..už jsem řikala,že tety z koníku jsou moc hodný 😉 😉 mimuškám...no prostě tomu věřím ,že jsem těhu a basta... 🙂 🙂

fiallinka
2. lis 2010

@stazina stazi, tak jsem tě tady zas odchytla a je mi to líto... ale ono se zadaří někdy příště 🙂... myslím, že když se to jednou chytlo takhle hezky, tak se to může opakovat... A jinak u nás je spermiogram podobný jako u vás, fakt hodně, hlavně přesně vím, že rychlý pohyb je 0 a že pár dobrých spermií tam museli lovit díky centrifugaci... a v podstatě 2x úspěšné ivf na 200% 🙂, jednou neúspěšný ket... řekla bych, že sice je jich málo dobrých, ale když už jsou, tak je to ok a podobné je to asi i u vás... já osobně si myslím, že třeba někdy bychom se mohli dočkat i přirozeně, ale třeba by to byla šance 1x za 10 let a to se mi čekat nechtělo, navíc u mne asi hraje roli i psychika... takže tak...

luxcka
2. lis 2010

Ahoj, jsem ráda, že jsem našla tuto diskuzi, můžu se na něco zeptat?

Chodím do caru v Podolí. Teď jsem po prvním ET, 12.den (bez prodloužené kultivace), testík negativní...Asi to ještě není uplně ztracené a ještě malá naděje je. Ve čtvrtek jdu na krev.
Ale kdyby náhodou ....máme ještě 2 mrazáčky.

Chtěla jsem se zeptat, jak probíhá cyklus s KET? Jde mi hlavně o to kdy musím být přítomná v CARu, protože jsem z Moravy...tak abych si aspoň trošku udělala představu, jak to zorganizovat v práci. Bohužel dovču si vzít nemůžu...jsem úča Mohly byste mi to trochu přiblížit?
Předem moc díky

sandol
autor
2. lis 2010

@stazina ahoj holčina,tak co?????Dělalas ho dnes?Asi jo a nedopadl viď,tak ani nepíšeš ☹ Nebo je to jinak???Jak ráda bych se mýlila....

luucia
2. lis 2010

ahoj kočky,
jak se máte?? u nás řádí moribundus..malá je nemocná..má štěkavej kašel..docela děsný 😒

@stazina tak jak????
@luxcka já právě tenhle cyklus budu mít KET 😉 já byla 10.dc na UZ a pak ještě 13.dc 😉 ten 13.dc večer jsem si píchla Pregnyl a od čtvrtka mám začít brát Prednison a Utrogestan 🙂

luxcka
2. lis 2010

@luucia Díky...tak to pro mě není uplně dobrý...to nevím jak budu technicky dělat, když to teď nevyjde ☹

luxcka
2. lis 2010

@luucia Přeju, ať ti to tenhle cyklus vyjde 😉

stazina
2. lis 2010

nevyšlo, zítra jedu na krev, apk písnu, ted musím do hajan, ve čtyři vstávám 😝 pa

luucia
3. lis 2010

Ahoj holky,

@stazina to mě mrzí ☹
@luxcka třeba to mají v každém CAR jinak 😉 uvidíš 😉

My jedeme s malou k našim, já se vracím v pátek na KET 🙂 v pátek písnu, jak se rozmrazilo embryjko 😉

vered
3. lis 2010

@stazina To je mi lito,Stazi. Ptala ses na spermio ,bohuzel ubehlo peknych par let a vysledky jsou nevim kde, pamatuju si jen ten pocet sest set tisic, dost malo...ale pohyb tam byl. Kdybych to nekde nasla tak se na to podivam.
Kazdopadne ted musime zkouset prirozene a treba se stane zazrak. Preju Ti krasny den.

A vsem holcinam preju take hezky den! 🙂

sandol
autor
3. lis 2010

@stazina hmmm ☹ ,co dodat ??? Zažily jsme to tu s vered,tak víme 😒 ,je mi to líto,fakt........
Jasně,zkoušejte to na přírodno 😉 ,zázraky se dějí 😉 ,třeba čeká jeden právě na vás 🙂 A dnes to v tom Brně rozfofruj,peněžence pusť žilou,bude ti hned líp 🙂

sandol
autor
3. lis 2010

Ahoj holky 🙂 ,
nějak nám to tu vázne co?To ty naše neúspěchy ☹ Musíme tu ale o to více povzbudit ty,co na // čekají viď @bublenudle 😉 a ty co na KET teprve čekají,viď @luucia 😉 Tak holky,je to na vás 😉 ,berte to za nás 😉 ,držte se 🙂 🙂 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@sandol Ahoooj zlatičko,jsi hodnáááá 🙂 ja jsem dnes 8den 😉 budu testovat 14den..tak ještě dlouuhá doba...mimuška si hýčkám,a furt jim domlouváááám 😵 😵 a co ty???

sandol
autor
3. lis 2010

@bublenudle jé,to ale letíííí,půlku máš za sebou,tak teď to vezme spád 😉 ,tak zkus to vydržet do toho 14.dne,přeji ať tě ruka dříve nesvrbí 😉 😵

sandol
autor
3. lis 2010

@luucia no vidíš,jak mísa semen 😀 podpořila vzkypění 😀 Tak jen tak dál,ať jdou od tebe stále jen samé dobré
zprávy 🙂 ,v pátek držím pěsti 😉

bublenudle
3. lis 2010

@sandol ne ne ne,slíbila jsem mimuškám,že vydržííím... 🙂

stazina
3. lis 2010

Ahoj holky, omlouváms e, že sem ted nejak neměl a čas, určiět to napravím,..musíme podpořit ty , co čekají na výsledek nebo Ket😉
Z krve potvrzeno , že nic...dokonce mi dr. říkal, že sme měli jen 15% šanci, že se to povede..takže to bylo skoro jasný , že to nevyjde..
@luxcka ahoj , dobře, že ses přidala...ještě neházej flintu do žita, třeba to vyjde...a jiank př Ketu jsem tam byla jen dvakrát...jednou na utz a podruhé na transfer a to si myslím, že by se dalo zvládnout , dvě cesty, né? A nebo se zkus domluvit, že by ti udělal utz tvůj dr. a potom ho prokonzultoval s dr. z Caru..

@bublenudle to už uteče a 14 den budou úú...tobě to vyjde, věřím tomu...
@vered to já jen tak pro info ten spremiogram, víš...dneks nám dr. stejně řekl, že si nemyslí, že by se nám to přirozeně povedlo..to by chtělo opravdu ten zázrak...

@sandol tak jsem peneženku moc neprovětrala...no, on mi stačil zpáteční lístek do Brna..250kč...dráhy jedny drahý 😀 opatrujte se tu...pa

bublenudle
3. lis 2010

@stazina Zlatíčko,tak to je mi moc lito... ☹ a jakto že jen 15??? přiště to určo vyjde 😉

stazina
3. lis 2010

@bublenudle já to beru sportovně, když už máme kluky..to víš, že to mrzí ,a el věšet se nebudu ...zklamání to je , ale musíme se s tím smířit...
a 15% šance, protože to byl za prvé Ket, tam jsou menší šance, za druhé vzheldem k tomu, ež se už předtím zpoždovali ve vývoji a za třetí, že bylo jen jedno... 😒

bublenudle
3. lis 2010

@stazina Aha,ale máš pravdu...máš svoje sladoučky dvojčatka,a to je double radost doma 🙂 co já bych za to dala,nebo aspon jedno... 😵 😵

luxcka
3. lis 2010

Stazi, díky moc.
Dneska jsem začala krvácet...takže asi taky pasé. Zítra jdu na krev.

Jinak dvě cesty jsou fakt v pohodě a kdyby mi mohl utz udělat můj gyn, tak by to bylo fajn 😉 Zeptám se na to.

stazina
3. lis 2010

@bublenudle však se enboj, budou dětičky 😉
@luxcka tak krvácet můžeš i připozitivním výseldku, ale uvidíš zítra....a já ymslím, že vkaždém caru se snaží ženám vyjít vstříc, tak bys to mohla zkusit se s ima domluvit...to je vaše první IVF?
Dobrou noc

luxcka
3. lis 2010

@stazina Přesně tak...naše první ivf....doufala jsem, že i poslední a mrazáčky využiju na druhý dítko, kdyby se chytlo jen jedno....No, tak uvidíme...