Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
17. bře 2011

@mindinka hele ale davej pozor na matovy caj... nekde jsem slysela, ze v tehu by se mely bylinky omezovat a nevim, jak je to s matovym cajem... http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/byl...

pampeliska36
17. bře 2011

@mindinka a jeste jeden clanek co jsem nasla 😉

... http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k...

mindinka
17. bře 2011

@pampeliska36 Moc děkuji za články, no asi si spíš koupím čaj pro těhotné a bude to vyřešený, nic jinýho než čaj nepiju, kafe v žádným případě, po něm mi je zle. 🙂

vered
17. bře 2011

@mindinka Ahoj Mindi, tak to ja kaficko moc rada....myslim ze matovej caj neuskodi...pila jsem ho i v minulym tehu, ale radsi si to nekde over. Ale jsou urcie caje ktere se nesmi! Musim na to mrknout. Snad Ti brzo bude lip, me nic neni...jen chci furt neco jist...ach jo!!!

ronecek
17. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku, moc díky za palečky 🙂 Nevím nevím, jak máme jet. Je tady šílená mlha, že nejde vidět na krok a z Domíka jsem tak unavená, že se mi nechce ani řídit. Uvidíme jak bude zítra. Když tak se po dlouhé době projedeme vláčkem. Dominička bude hlídat babička 🙂
Moc Ti děkuju za krásné komentíky k fotkám 😉 Akorát nevím jestli sis všimla, tak na těch posledních Domík má mokrou mikinu pod krkem. Já Ti nevím proč, ale on nám začal tak slintat, jakokdyby mu rostly zoubečky. Přitom už všechny má venku. Někdy mu nechávám i bryndák, bo mívá triko úplně mokré.
Je fajn, že se cítíš dobře 😉 Jen pěkně papkej všechno na co máš chuť. Ať miminečko krásně roste. Však ty kilíčka budou přibývat i tak 😀 Já mám chutě pořád. Někdy, když mě honí mlsná si klidně dám kousek buchty a na to kyselou okurku.
Kdy jdeš na ultrazvuk?
Taky jsem dneska něco pouklízela, abych nemusela zítra jak přijedeme z Caru. Večer si chci jít ještě vychutnat naposledy tu zumbu.
Do kolika Ti Joshik spinkal? Teď už ani tak strach nemám. Ale byla doba, kdy mi spával třeba jen hodinku a pak z ničeho nic tři a půl. To jsem se opravdu šla na něj dívat. Zdálo se mi to divné, ale spal si spokojeně. Teď už na něj nahlížet raději nechodím, protože když pohnu dveřma, v tom je zbuzený.
To je dobře, že už je Joshikovi líp. Domík už odpoledne taky moc nekašlal. Spíš se jen občas trošku zakuckal. Tak snad bude OK.
Pomalu letím vyhlížet manžílka. Mám docela strach, jak v té mlze dojede domů. Včera večer říkal, že měl chuť někde zastavit, protože nešlo vidět na krok ☹
Tak se měj. Pěknou noc a krásný den. Zítra se ozvu. Papa 🙂

vered
17. bře 2011

@ronecek Ahoooj Ronecku, nam se tu ted kousnul pc a neslo to rozjet asi pul hodky, uz sem se tesila ze bude od pc klid a budu misto toho cist a malovat 😀 a najednou to muzik zase rozhejbal..tak jsem nasla tvoje pisani.
🙂 Dekuju.
No s tou mlhou t je pekne naprd...radsi jedte vlakem. A jak to mate daleko??? A zitra budes 11.DC? Tady se chodi uz 8.den DC a pak ob den znovu a znovu...sileny no, nastesti to mam fakt kousek.
Ty jo ...jeste par dni a budes mit 3 bobany u sebe vid?? A kolik mas vlastne zamrazenych a v jakem stadiu???
Uz se tesis vid?? Zejtra si jeste uzij zumbu!
Jinak ja uz dnes nevecerela...radsi, zato mi je pekne nevolno od zaludku a dala sem si ten matovy caj. To fakt pomaha!!
Ze ma Domicek mokre triko sem si nevsimla 🙂 ....Josik taky strasne slinta..myslela sem ze jsou to zuby, ale taky mi prijde ze uz je ma vsechny.Kdyz ma ucpany nos tak slinta hrozne.
Mas hezky znamky se zviratkama...ja sbirala taky, ale umeni...mela jsem krasne album a bylo mi tenkrat asi 7. Pak jsem ho darovala stryci, to byl vasnivy filatelista....ale opravdu sbiral cely zivot...mel snad 100 alb a jake vzacne znamky. Uz nezije, albumy musi byt jeste doma u tety. Sestra myho dedecka. Zajimalo by mne co s tema znamkama jednou bude...musi mit obrovskou hodnotu!
Jinak Joshinek pres den spi 2,5 az 3 hodiny a nekdy i dyl....prave dnes spal uz pres ty 3 tak sem dostala strach...spinkal jak andilek 😔 tak sem si k nemu lehla a usnula na pul hodky, pak me vzbudil telefon 🙂
Zitra ma byt 23 ve stinu, muz vezme Joshika do ZOO (mame permanentku) a ja nevim jestli pujdu take, nebo se radsi nekde cournu sama, at je trochu klid 🙂 Budu na Tebe myslet!!!!!
Ja jdu ultrazvuk v pondeli...jeste nevim jestli sama nebo i s klukama....aby tam na tom ultrazvuku Joshik moc nevyvadel, ale pokud ho muz bude drzet tak to snad zvladneme....no a nebo pojedu sama. Ale chtela bych u toho muze mit, vzdycky byl se mnou! 🙂
Blizi se pulnoc, tak se jdu presunout do pelisku!! Tak papa a dobrou noc! 😵 😵 😵

klara.k
18. bře 2011

dobré ráno - já jsem si teda s dovolením uložila odkazy na bylinky, zatím se mě to netýká, ale při prvním těhotenství jsem měla problém co pít. Já piju normálně jen vodu a z té mi bylo špatně. Pak jsem měla ráda černý čaj, ale ten se moc nesmí. Tak jsem z toho byla dost rozladěná, ale pak jsem našla kombinaci zázvor + citron čaj a ten mi moc chutnal. Piju ho pořád. Byl to pytlíkový čaj, tak tam určitě zázvoru moc nebylo aby to škodilo. Ale byl to dražší čaj a z bioprodejny, tak jsem měla radost , že jsem ho objevila.

vered
18. bře 2011

@klara.k Ahoj dobre ranko 🙂 Ja mam rada spaldovy kafe..je to ze spaldove psenice a cikorka. Moc dobry. Taky mi chutna melta. A vodu si ted delam se stavou, taky mi moc samotna nejede! 🙂

pikusa
18. bře 2011

Dobré ránko....
postihla mě nějaká střevní chřipka......nevzdaluju se od WC 😝
Ještě že jsem si domluvila krev po neděli tady u nás,dnes bych do Prahy asi nedojela

pikusa
18. bře 2011

@vered hele,neprovokuj s počasím,tady leje a leje 😲

sponiarka
18. bře 2011

ahoj když píšete o počasí tak tady pěkně sněží s deštěm

vered
18. bře 2011

@pikusa ja mam dest rada... 🙂 Na cele leto se chystam domu, protoze tady se zit opravdu neda, v tech vedrech.....dneska je prijemne, ale mohlo by byt pod mrakem...a teplotu bych nechala. A jak se citis tehulko??JO aha ted ctu ze mas strevni problemy....to je neprijemny, tak at to brzo prejde!

vered
18. bře 2011

@ronecek Ahoooj Ronecku, tak jak?? Uz jste doma z vyletu??? A co mlha???DOufam ze jste to zvladli! 🙂

pampeliska36
18. bře 2011

holky tak jsem si dneska volala, ze nam muzou ty nase bojovniky rozmrazovat 😀 😀 😀 tak mi v utery budou volat, jak to s nima vypada a upresni mi i hodinu transferu na stredu 🙂

ronecek
18. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 😉 Nějak nestíhám. Ze Zlína jsme přijeli až ve čtvrt na pět a v půl šesté už jsem valila na zumbu. Nakonec jsme přeci jen jeli vlakem, bo ráno tady zase byla pěkná mlha, pršelo. Byli jsme dost ospalí, museli jsme brzo vstávat. Tak jsme obešli město, stavili se na jídelko a pak jeli domů 🙂 Tak sliznici mám 12 mm a zmražené čtyři embryjka osmibuněčné 🙂 KETík chtěl pan doktor v úterý, ale nakonec jsme se domluvili na čtvrtek, kvůli tomu zápisu do školky, který nás čeká ve středu. Bude to 17 DC. Kolikátý den vkládali Tobě? Jinak od neděle začínám k Estrimaxu brát ještě Utrogestan 2-2-2 + 2 večer do pochvy 🙂 To budou dávky, ještě ty moje slavné vitamínky!!! 😀 😀 😀
Jak se jinak máte? Ty určitě v poho a Joshik už je OK? Domík už prý dneska ani nekašlal. V pondělí s ním jdu ještě na kontrolu.
Valím rychle do spršky. Zítra zase písnu.
Papa a krásný večer. 🙂

vered
18. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj pampelisko, no tak to jsou super zpravicky!!! 🙂 Budeme Vam drzet palecky at vse dobre dopadne!!!!! 😵 😵 😵

ronecek
18. bře 2011

@vered Jo ještě k těm embryjkám. Tak jsou prý osmibuněčné nejvyšší kvality 😉 Snad se nám krásně rozmrazí 😨

ronecek
18. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky 🙂 Moc Ti budu ve středu držet palečky, ať se Ti embryjka krásně uhnízdí 🙂 Kolikátý DC budeš? My jdeme na KETík ve čtvrtek. Beru Estrimax a od neděle začínám Utroš. Jsem na nás teda zvědavá. To by bylo super, kdyby nám to oběma vyšlo🙂

vered
18. bře 2011

@ronecek Ahojda 🙂 ..no tak 12mm to je nadherny!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😵 A osmibunecna embryjka take!! 😵 JOshik byl take osmibunak! 🙂 Me delaji Kety podle ovulace..takze si nemuzu diktovat ktery den,je to vsechno bez hormonu ...tobe nemerili folikul???
Ja jsem mela ovulku ve ctvrtek 24.2. to byl 13.DC a Ket mi delali v pondeli 28.2. a to byl 17.DC. Vkladali po 4 dnech protoze embryjka byla ve stadii morulky, tobe by meli vkladat 3 dny od ovulace kdyz mas 8 bunky! A proc tolik hormonu???Ten utrous me desne unavoval, furt sem spala, tak doufam ze Tobe se unava vyhne 😉 .....a ctvrtek to je uz za chvili, moc Ti budeme drzet palecky!!!!! 😵 😵 😵Musi to vyjit!!!! A pampeliska jde ve stredu!!!! SUPER! 🙂
Ja jsem strasne utahana, taky jdu na kute ale nejdriv si musim pichnout 😀 to zni dobre ne???
Jo Joshik je ostrihanej, zacala jsem ofinou, uz nic nevidel a pak uz to jelo....asi 5 cm po cely hlave, ale delaly se mu tam dredy a neslo to rozcesat> Ale neboooj kudrlinky jeste porad ma.... 😉
Jeste je furt nachciplej...ale je to lepsi.
Tak papa 🙂 dobrou noc a krasny vikend!!!! 😵 😵

vered
18. bře 2011

@ronecek Urcite se krasne rozmrazi!!!!! 🙂 🙂 Vidis ja mela ty me morulky kvality B/C to neni nic moc, ale embryolog mi po rozmrazeni rekl, ze kdyz se tak krasne rozmrazila tak ze uz na tom znamkovani nesejde.... Jinak mi vetsinou zavadeli ackove anebo A/B kvality.

pampeliska36
18. bře 2011

@ronecek no ja jsem taky na sebe zvedava 😀 😀 😀 tobe mooooooooooc drzim pesticky!!! ja budu ve stredu 19DC a taky beru estrefom, prednison a kys. listovou a od zitra zacinam pichat agolutin ☹ au au au... jeste ted mam zatvrdliny...! mne se predtim rozmrazila obe dve embryjka a jeste i ve vyvoji povyskocila, tak doufam, ze to tak bude i tentokrat... 🙂

ronecek
19. bře 2011

Ahoj Veredíku 🙂 krásné ránko, tady bohužel opět plno sněhu. Celou noc padalo a stále popadává ☹ Takže zimní věci můžeme opět vytahovat.
Tak myslíš, že sliznice i embryjka jsou OK? Akorát pořád nevím, jestli jsem to raději neměla nechat na to úterý, jak chtěl první doktor. Ale četla jsem, že se KET dělá buď v normálním cyklu při ovulce, tak jak máš Ty nebo se hormonálně připraví. Tak snad ty dny nějak nehrajou roli. Určitě by mi řekl, že je třeba pozdě. Ale 17 DC určitě není pozdě. Folik mi neměřil, akorát sliznici, tak na tom asi opravdu nezáleží.
Těch hormonů je opravdu dost. Chci vidět, co to se mnou udělá. Ale dávají se tak asi běžně, protože mi dali takhle připravený rozpis. Utroš jsem brala už předtím na úpravu mensky. Vidíš, to mě nenapadlo, že z Utroše můžu být tak unavená. Taky bývám, poslední dobou úplně šíleně, že si kolikrát musím opravdu sednout nebo na chvíli lehnout. Předtím jsem bývala unavená, ale nikdy jsem zase takovou potřebu odpočívat neměla. Teď je to šílené.
Tak co? Jak sis píchla večer? 😀 😀 😀Kam si to pícháš, do břicha?
Jů, tak Joshik musí být teda šikulka ostříhaná.
Domík dneska nějak špatně spal. Ve dvě v noci začal hrozně brečet a brečel snad půl hodinky. Nevím, jestli se mu něco zdálo nebo ho něco bolelo. Teď už je v pohodě, ale ráno se vzbudil o půl šesté a už neusnul. Tak se s náma válel v posteli.
Zatím se měj. Jdeme se nasnídat. Papa a krásný den 🙂

ronecek
19. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky, tak Ty máš úplně jiné léky než já 🙂 Prednison jsem brala při IVF taky. Agolutin je na co? 😉 Určitě se krásně embryjka rozmrazí 😉 Akorát jsem trošku nervózní z toho, jak už jsem psala veredce, že doktor chtěl KET na úterý, ale já potřebuju s malým ve středu do školky, tak jsem řekla, jestli by to nešlo ve čtvrtek. Tak řekl, že OK. Jestli mi to vyhovuje ve čtvrtek, tak ve čtvrtek. Mu to taky vyhovovalo. Tak nevím, jestli u naší hormonální přípravy záleží taky na ovulce nebo ne. Četla jsem, že se KET provádí budˇ v normálním cyklu při ovulce nebo se hormonálně připraví. Snad by mi řekl, že třeba na KET je ve čtvrtek pozdě 😠 Krásný zasněžený víkend 🙂

pampeliska36
19. bře 2011

@ronecek Agolutin je misto Utrogestanu... takze neboj mas taky leky na udrzeni miminka 😉 a Estrimax je v podstate stejny jak Estrofem... jinak u nas v CARu se Prednison dava uplne vzdycky... jak pri IVF, tak i pri KETu.
... no hele, ja nikdy nemela vysku sliznice OK... ty hormony mi to totiz silene rozhasily 😅 takze jsme se s doktorem domluvili, ze mi da antiko a pak i leky, takze ja urcite KET v nativnim (prirozenem) cyklu nemam... myslim, ze by ti rekl, ze je na KET urcite pozde, kdyby pozde bylo... nedelej si s tim hlavu!!! doktori vi, co delaji 😉

pampeliska36
19. bře 2011

@ronecek ted jeste ctu, co jsi psala veredce... hele ja mam 19 DC a to je u nas v CARu normalni a mela jsem to tak i minule... takze se urcite neplas 😉 🙂 doufam, ze jsem te aspon trosku uklidnila! jo a mela jsem to tak i minuly KET... taky 19 DC

ronecek
19. bře 2011

@pampeliska36 Děkuju Ti moc 🙂 Už jsem klidnější. Tak u nás asi moc na ovulce nezáleží. Já vlastně ani nevím, kdy ji přesně mám. On mi první taky říkal, že zavádí 17,18,19 nebo 20 DC 🙂 Ještě jednou díky

pampeliska36
19. bře 2011

@ronecek 😉

pampeliska36
19. bře 2011

holky nevim jestli treba nemam trosku mykozu a nebo jen se mi to tam vsechno pripravuje na miminka 😀 😀 😀 nevite, jak bojovat nejak prirodne proti eventuelni mykoze? 😉

vered
19. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, 😵 😵 zlaticko, promin ze pisu az ted..nemusis se bat, urcite je v poradku ze budes mit ket ve ctvrtek, jinak by to doktor nepovolil a hlavne ty mas Ket v rizenym cyklu a to je jedno kdy ho provadi! Pokud to mas v nativu jako ja tak je to podle ovulky! Hlavne Ti ani nemerili folikul, jenom sliznici 🙂 neboj vsechno bude fajn!!!! 🙂 Ale naprosto chapu Tve obavy, ja taky nekdy resim jestli jsem udelala dobre nebo spatne, napriklad pote co mi muj profesor tentokrat zavedl embryjka, mi podal recept s utrogestanem...a at 3x denne zavadim a ja mu rikam ale jakto,proc to potrebuju...a on pry no abys mela podporu a ja : ale vzdyt jsi mi ho nikdy nedal ani s Joshikem ne...a on na to :aha ty jsi ho s Joshikem nemela..tak nenene, neber ho v zadnym pripade, pokud si ho nikdy nebrala, nech prirodu at pracuje, ale to vis ze sem pak nad tim porad premyslela, protoze vim ze tady to berou vsechny holky a prave i v nativu. Pak sem si rekla, kasli na to, a bylo!!! Mne dost casto ti doktori taky matou, ze fakt nikdy nevim.Taky vzdy pred Ketem sem si pichala ovitrelle, lek na zesileni ovulace a tentokrat mi ho poprve nedali a taky sem byla vyjukana proc ne...proste kazdej doktor ma jinej nazor a zrovna tenhle doktor si rekl ze ovitrelle nepotrebuju...a mel recht.
Tak vy ste ponocovali a my take..ve 3 rano..vlastne ve stejny cas, protoze to jsou v CR 2!!! JOshik chtel kreslit!!!!!!!!!!!!!!!VE 3 rano!!! Bylo to sileny!!! NO pak usnul ale noc nic moc!! 😀
Picham do bricha, ale po stranach....podkozni injekce, mam z toho modriny...to zas budu vypadat!!! Ted picham jen vlevo, vpravo sem si prvni den pichla a desne me to tam boli, snad se to brzo zahoji!!!!Abych mohla stridat strany!
Jedeme ke kamosovi, bydli u more, muj muz mel chut na maso na ohni...a jeho nej kamos hned tak jo..prijed a udelame, tak se jede...musim mrsknout!!! Zatim papap juknu sem vecir!!!!
VY mate snih, juuuuuuu to se mate. Tady je dnes 22 ve stinu, dopo sme byli venku u vody, Joshik s Jakim se brodili vodou....pak dam fotky!
Papap krasny den vsem!!!! Uz to po sobe nectu, toz omluv me preklepy!!! 😉

pikusa
19. bře 2011

Ahoj holky....
já ted nějak nestíhám,takže ani nereaguju......bojuju se střevní chřipkou..... 😒