Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
4. lis 2010

@luxcka Ahoj , tak jak si dopadla na krvi??
Mě dneksa přišli vitamíny pro manžílka a nechal jsem za to 1400kč...la ejsou t o dávky sna d na 3 měsíce...uvidím, ejstli se něco změní...
Jdu vařit, tak se opatrujte , pa

luucia
4. lis 2010

@stazina je mi to moc líto ☹ s těma % jsi mě docela dostala..já so nechávám taky jen jedn..takže mám šance na úspěch nízké ☹

Jinak já už dneska zavádím utrouše a jsem hotová..motám se jak mátoha, furt jen zívu..fakt ko 😝 to v den KETu, jak ho ráno spolknu, budu úplně KO 😝 se děsím jak do CAR dojedu 😔

luucia
5. lis 2010

ahoj holky,
tak jsem si volala, co embrouš...embryolog mi říkal, že rozmrazili 2 a zatím se oba vyvíjej super..kvůli tomu, že chci zavést jen jednoho ještě počkaj, jak se budou dál vyvíjet a vyberou jednoho supermana 🙂 takže KET se přesouvá na neděli 🙂

stazina
5. lis 2010

AHoj ženy, tady je teda zase mrtvo.....co s tím uděláme?
@luucia tak to je suepr, že s obě hezky vyvíjí 😉 jen tak dál, držím palce...a vůbec na ty procenta nemysli...tady taky jde o kvalitu těch embryjek..mě říkali, že to nebyla dobrá kvalita..ty budeš mít sipermana a hotovo 😀 a za 14 dní budeš hlásit, že tam ty //mrchy jsou!!!!!!

stazina
5. lis 2010

@luucia a utrouš je teda fakt svinák, já po něm měla bolehlav.....au au..ale ájá ho polykala...dr. říkal, ež v tom je min. rozdíl...a toho bereš až do testu?

vered
6. lis 2010

🙂 Ahoj holciny, omlouvam se za dlouhe nepsani, nejak nestiham...mame tu dost novych tvari!!!
@bublenudle Tak uz zitra testujes??No tesim se na pozitivni zpravicky!! Urcite tam budou dve carecky a v brisku dve bublinky!
@stazi Tak manza uz basti vitaminy jo??To je prima, to neni na skodu. NO nam taky rikali, ze sance mame spis nulove, ale ja bych tomu jeste rada uverila!!! 🙂
@luucia At Ti dobre dopadne zitrejsi Ket, hodne stesticka at se superman drzi!!! A proc nechces zavest obe??Neni to skoda? Pri 2 mas vetsi sanci!! 🙂
Preju Vam vsem krasny vikend!!! Papa 😎

bublenudle
6. lis 2010

@vered ahoooj zlati, 🙂
jak se vede???děkuji,jsi hodná..ale testuji až v uterý..byla jsem v uterý tak testuju až v utrerý 😉 no doufám 😵 😵

sandol
autor
6. lis 2010

Ahoj holky 🙂,tak nám pomalu začíná další kolo testování,tak jsem moc zvědavá a držím palce 😉
@bublenudle teda bublindo,tobě se to nezadržitelně 🙂 blíží,jaké máš vnitřní pocity,intuici?Určitě v úterý kouknu 😕 a pevně věřím,že budu gratulovat 🙂
@stazina teda taky jsi mě dostala s těma %,to bylo tedy opravdu docela málo ☹ a jsi dobrá,že to taky nevzdáváš a jdeš přirozenému úspěchu naproti 😉 ,už teda doma vitamínujete?To budu zvědavá,jestli zaznamenáte pokroky 🙂 a je možno to alespoň trošku ovlivnit....
@vered co u vás,už se vám někdo ozval?Víte něco nového nebo jsi nastudovala nějaké nové poznatky co se protokolů týče?Jak je to u vás s počasím?Malej už je v pohodě?
@luucia moc držím pěsti 🙂,zítra už budeš "bříškatá" 😵 Dobré,že se krásně vyvíjejí 🙂,taky bych se přikláněla k zavedení dvou,kvůli větší šanci,ale je to samozřejmě vaše věc 😉 co budete vlastně dělat s tím druhým,když ho nepoužijete?Jinak já neměla po utrouši žádné únavy,možná jen 1.den a pak jsem si asi zvykla a únavu jsem nepociťovala,tak třeba to budeš mít také tak 😉 Tak ještě jednou 3x tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂

Jinak my jedeme v úterý do CAR,ozvu se,co jsem se dozvěděla a jak s námi dál.
Zatím pa,opatrujte se minulé,současné i budoucí KETačky 🙂 🙂 🙂

bublenudle
6. lis 2010

@sandol Ahoj zlati 🙂
takže uterý je náš den 😉 no,mě nic nebolí,nic mi není akorát prsa nafouklí....takže pevně doufám a věřím,že se budu usmívat 😵 😵 ... v kolik jdeš do caru????

luucia
6. lis 2010

@stazina Utrouš se u nás v CAR dává až do 12.tt 😝 ale už je to lepší, asi to bylo jen ten první den, než jsem si zvykla 😉 ted už jsem OK 🙂

Holky, my prostě 2 nechceme, vím, že tím snižuju šanci na úspěch 😉 dr nám ani 2 nedoporučila kvůli komplikacím při vícečetném těhotenství,.... 😉 a já bych dvojky asi ani nezvládla 😅 jako když se nepovede třeba 3.KET s jedním embryjkem, tak si nechám zavst 2. ale ted ne 😉 druhé embryjko se zase zpátky zamrazí 😉

luucia
6. lis 2010

@bublenudle držím pěsti na úterý 🙂

luucia
6. lis 2010

@sandol jéé, taky máte úterý důležitý den..tak taky budu mačkat pěsťáky 🙂

bublenudle
6. lis 2010

@luucia mocinky děkuji 😉 😉 říkám si,do třetice všeho dobrého 🙂 takže ted musí a budou konečně// 😵 😵

luucia
6. lis 2010

@bublenudle určitě budou a doufám, že tady rozjedeš pořádnou trěhuvlnu 🙂

bublenudle
6. lis 2010

@luucia neboj,určo rozjedu,to slibuji 😉 😉 😵 😵 😵

luucia
6. lis 2010

@bublenudle beru Tě za slovo 😉 😉 😉

vered
6. lis 2010

@bublenudle Aha, no vidis ja sem to nejak popletla, tak az v utery, ale to uz utece jako voda!!!! Tesim se na dobre zpravicky!!! Tady nic noveho zatim. Mej se krasne a pa!

vered
6. lis 2010

@luucia Kdyz nechcete 2, tak ne, to chapu. Treba prave proto to vyjde. 😉 Hlavne me potesilo ze to druhe, pokud se bude dal vyvijet, ze ho zase zamrazi. To je dobre... 🙂
Tak moc stesticka! Pa

vered
6. lis 2010

@sandol Ahoj sandolko, tady nic noveho, proto ani moc nepisu, neni vlastne co. Nic noveho jsem nenastudovala, cekam na setkani s profesorem a to bude az koncem listopadu. Na email nam taky nikdo neodpovedel, tak si asi jeste pockame.Pokud neco zacneme, tak to nebude driv jak koncem prosince...jo holt se neda nic delat. 😝
Jeste k tomu utrogestanu, ja jako porad nechapu proc pri ketu v nativu, ten utrous musite brat. Jsou Kety v nativu a Kety s lekama .Ja jsem otehotnela pri predeslym Ketu bez jakychkoliv leku!! Myslim, ze cim min chemie tim lip. Hlavne v nasem pripade kdy nam nic nechybi. Proste vic duveruju svymu telu. Vzdycky kdyz do mne cpali hormony, tak to nedopadlo...Proto se mi nechce zase do toho dlouhyho protokolu, nebot po ET zase ten utrous budu muset brat....
No a co pocasko tady???Uz jsme ochutnali prvni kapky deste, ale dlouho tu zima (22-25st) nebyla, uz to zase slo nahoru a jsme zpet v tilku a sandalich...no co se da delat. 😉
JOshik uz je v poho. Dekuju za optani!! Zprovoznili jsme kolo a vozim ho ted za sebou v sedacce, moc se mu to libi!
A co Vy??Pises ze uz jdete pristi tyden do Caru, to Vam zavidim, je to rychlovka, tady se o tahne..........
Tak hodne stesti a nezapomen vyzvedet nejaky jiny druhy protokolu 🙂 , treba to zrovna vyjde...a dej vedet. papa

bublenudle
7. lis 2010

@vered ahojky,moc tě zdravím....jj,v uterý berem jen dobré zprávy 😉 paa a pěkný den...a děkuji

luucia
7. lis 2010

ahoj holky,
tak jsem doma..mám u sebe jednoho 12ti buněčnýho prcka, tak uvidíme 🙂 vyvíjely se obě embrya stejně, tak prostě jedno vzali a druhý zamrazili 🙂 ted se válím u telky 🙂

vered
7. lis 2010

@luuciaahoooj! No tak super!! 12 tibunecny to je krasny prece!!! 🙂 😉 😵 Tak at se tam krasne uhnizdi a Ty mas pro nas za 14 dni dobre zpravy!! Opatrujte se!! Krasny vecer! 🙂

luxcka
8. lis 2010

Ahoj, tak to nedopadlo. Chystám se na KET.

Teď jsem bez netu, píšu z práce.

stazina
8. lis 2010

Ahoj Holky, vůbec nějak nestíhám, sice vás čtu, ael už mi nezbývá čas na to ,a bych oepsala...

@luucia tak držím palce, aby to vyšlo!!!A kam si umístila Anetku? Nebo jí máš doma? 😉

@luxcka Tak to mě moc mrzí, že to nevyšlo.... ☹ a kdy můžete jít co nejdřív na Ket?

@bublenudle taksem na zítra moc a moc zvědává a snda už to tady konečně prolomíš a budou tamm dvě....a to nejen čárky 😀
@vered jojo,už manža baští vitamíny, a ješě sem dnes volala na urologii kvůli vyšetření, tka prýmůžeme přijít dykoliv kromě středy....ve čtvrtek jdem k zubaři, tak jsem mysleal, že to spojíme, ale manžovi se to nějak nezdá...asi se mu tam vůbec nechce..nojo , takhle se ženský taky nehce ke gyndaři..tak doufám, že ho na ten čtvrtek přemluvím , už bych byla ráda, kdyby set o někem hnulo....

@sandol tak holka, jak to jde? tak zítra na tebe budu myslet, at vám to naplánujou co nejdřív a brzy šeš čekatelka 😀

Moc vám to všem přeju , holky...

Já si po víkendu říkám, že sem nezodpovědná a hrozná matka....v sobotu mě Romča spadl ze schodů....prostě se mě najednou v polovičce schodů pustil a já měla v druhý ruce Matěje enmohla sem ho už chytit...naštěstí ejn jen tak kutálel,a el krve by se ve mě nedrřezalo...hrozný pocit...naštěstí se nic nestalo, jen odřný čelo....a včera zase spadl ze židle...a to sem seděla téměř vedle něj,a el prostě sem eho nestihal už chytit....no, rpsotě hrozný šoky....tak dneska si dávám veliký pozor, aby se nic takovýho už nestalo...protože si pokaždé říkám, že sem tomu měla zabránit....no , už na to nebudu myslet...snda už víc pádu nebude...
A taky to na mě nějak sedlo ...ten neuspěch...nějak mě všechno dojímá...a hen dbrečím...a tak y jsem dostala mrchu a je to sdna nejhorší ms v životě....bolestivá , silná...au au....
tak jo ,jdu , opatrujte se,pa

bublenudle
8. lis 2010

@stazina Ahoj zlatíčko,ano ,zítra..jsem strašně nervozní..na krev jdu až ve čtvrtek...Tak malej je pěknej kaskadér,a hlavně víš jak...děti se těž´ko uhlidaji..a mamiinka njsi určitě skvělá a ta nejlepší...jelikož se tady staráš krásně i o nás...já ten dnešek snad nepřežiju..včera jsem nemohla vubec usnout,milion věci se mi honí v hlavě,co když zase nic atd...znáš to...strašně se to vleče dnes...sem byla ted s hafíkem venku a jdu si udělat oběd...mám strašnou chut na špenát s volským okem,hahah...tak jdu kuchtit at to dnes utíká...měj se krásně,ty naše šikovná a moooc hodná mamko..paaa 🙂

stazina
8. lis 2010

@bublenudle díky za ta slova.... 😉 a vím, jak ti ej a seš dobrá, že si netestovala dřív..já byc h to teda nevydržela...jsme hrozná 😀 tak doufám, že to opravdu dobře dopadne, pokud budou an testu dvě čárky, tak pak už krev bude jen formalita 😉 tak si dej pořádnou porci obídku, zalez k televici nebo ke kenížce, do večer ato uteče a pak ráno hend jak vyleezš písni, bduem čekat an užasnou zprávu!!! 🙂

luxcka
8. lis 2010

@stazina Zkusím to hned. V pátek jedu na UTZ, tak mi řeknou, jestli jo...

luxcka
8. lis 2010

Stazi, taky mě mrzí, že ti to nevyšlo. Já mrchu dostala den před tím, než jsem šla na krev. Pořád jsem doufala, že se jen pustil jeden prcek...ale prd. A já naopak tuhle ms neměla bolestivou a byla silnější....Normálně je slabá, krátce, ale první den mě bolí břicho jako prase. Tentokrát 5 dní, ne nějak extra silná, ale oproti tomu co znám silnější, ale bolest jen sem tam trochu...Všechno na ruby....

bublenudle
8. lis 2010

@stazina seš brouček...děkuji...hned písnu...paaa měj krásný den 🙂

sandol
autor
8. lis 2010

Ahoj holky 🙂 ,
tak zítra je ten slavný den viď@bublenudle,mrknu až odpo,což mě mrzí,ale budeme dopo na cestě do CAR.Tak mačkám pěsti,palce... 😉 a posílám 😵
@luucia paráda 🙂 ,gratuluji k vyvolenému 😉,druhá paráda je,že druhého zase zamrazí 😉 ,jsem myslela,že se to tu ani nedělá,že to teprve jen zkoušejí.Válej se,odpočívej,a ať ti to nejdelší čekání rychle ubíhá 😉