Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek vypada to dost nadejne... budeme se radovat postupne 🙂 😀 😉

mindinka
1. dub 2011

@ronecek No je tam vidět, tak jen tak dál........ 🙂
@pampeliska36 Děkuji moc...a kdy ty budeš testit? 😉

pampeliska36
1. dub 2011

@mindinka no ja jeste nemuzu ☹ mam v sobe porad ten pregnyl... vidim to fakt az na pristi tyden... posledni injekci pregnylu 1500 jednotek jsem si pichla v utery... tak nevim, jak dlouho se to tak v tele drzi... ale nekdo psal tak tyden... 😅

ronecek
1. dub 2011

@pampeliska36 Já byla na KET ve čtvrtek 😉 Vidíš a počítá se vůbec den KETu nebo až ten následující? Když to počítám od toho čtvrtku, tak je to 9 den 😲

ronecek
1. dub 2011

@pampeliska36 Uvidím zítra 🙂 Zkusím ještě jeden ráno. Další testíky musím dokoupit 😀

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek jojo tak to je fakt... ja mam v papirech napsano, ze den transferu je jako nulty den 😀 ale to je uuuuuuplne jedno... DUCH JE TAM KRASNEJ!

ronecek
1. dub 2011

@mindinka Já jsem tak ráda, že jsem úplně vytřepkaná 🙂 Tak jsem se snad ani neradovala u Domíka. Měla jsem silný OHSS, tak jsem měla problémů a bolestí až moc, že jsem byla ráda, že žiju 😉 Teď to snad budu prožívat naplno.

pampeliska36
1. dub 2011

@ronecek tak zitra na tebe budu cihat 😉 a budu se tesit! 😉 ale prozatim potichoucku 🙂

ronecek
1. dub 2011

@pampeliska36 Jj, takže vlastně jsem teprve 8 den po KET ?😉

petra123
1. dub 2011

@ronecek Ahojky no kontrola nic moc mam je prí folikuly 10mm na 9DC pozdě a malé ale ja jsme říkala že stejnak mam vždycky ovulku bez prášku kolem 16DC tak to doroste a ted jsme začala pít kontrihel tak doufám že doroste tak jedu příští středu na kontrolu a pichnou mi prgnil a budem se snažit s mužem i doma inseminaci nestihnem bo chlap tu nebude bude na služebce a přijede ve středu večer tak se budem asnažit sami a pokud bude vše jak má tak KET bude v pondělí doufám.

petra123
1. dub 2011

@ronecek super gratuluji potichonku to je super 🙂)Jo ještě ty jsi brala nějaké hormony nebo jako ja bez hormonu?

petra123
1. dub 2011

@ronecek a pregnil byl kdy?

lenkacar
1. dub 2011

@ronecek díky za přivítání ,ode dneška patřím do vaší diskuze 😉 ,jsou tam 2 bobíčci..jinak duch je nezpochybnitelný je tam..

vered
1. dub 2011

😵 😵 😵 @ronecek Ahoj Ronecku, 😵 😵 teprve ted jsem sem nakoukla a precetla 2 stranky co jste popsaly a samozrejme jsem hned videla ty tvoje testicky!!! Ja vedela ze to vyjde zlaticko 😵 😵 , to je krasny a 8.den po Ket to je nadhera, to se klidne i dva bobanci mohly uchytit 😵 . Tak jen at carecky sili dal a budou uvidis....drzim ti palecky dal!!!!!!!!!!!!!!

vered
1. dub 2011

@lenkacar Ahojky, moc dekuju za odpoved a mrzi mne ze jsi prisla o dva bobanky.... ☹
Ale ted uz je vse zase na dobre ceste, mas u sebe novy 😵 bobanky 😵 a musi to ted vyjit, preju moc stestiska a brzo at objevis // na testiku. Kolika bunecne Ti vraceli?? A v nativu??papa

vered
1. dub 2011

@pampeliska36 Ahoj 😵 listicko, no s tim pregnylem to jeste budes muset na testovani cekat, drzi se to pry 7-10 dni v tele, ale je to individualni u kazdyho jinak. Tak hlavne at se to podari, taky hodne moc stesticka a doufam ze za par dni nam napises ze mas na testiku //. Pa a hezky vecer. 😵 😵

vered
1. dub 2011

@mindinka Mindinko ahoooj, ty mas krasne brisko, opravdu spicate trosinku... 😵 😵
My jsme si take u Joshika nechteli nechat rict co to je, ale v 15tt jsem byla na ultrazvuku a milej Joshinek jakmile mi doktor na bricho dal ultrazvuk, takj roztahl nozky a okamzite byl videt pindourek. A doktor prej...chcete vedet jestli to je kluk nebo holka?? A ja mu rikam..no dyk je to videt..vidim pindourka...a bylo to!!! Pri predeslym tehu sem taky poznala ze to je holcicka...to nejde pri tech dlouhejch ultrazvukach prehlidnout...teda pokud se zrovna mimi neschovava... 😉
Jsem rada ze uz je Ti zase lip, no uz by ty nevolnosti mely prejit....tak jen tak dal 🙂 papa

vered
1. dub 2011

@pikusa Ahoj 😵 Pikush, diky za zpravicku, no kamaradka me trochu prekvapila, doted nechapu, ale necham to bejt...
Takze ted budes 2-3 mesice odpocivat vid?? Mas dobry ze mate tolik zamrazenych bobanku 😵 , my nemame zadne ☹ .
Dnes mi bylo spatne a i me bolelo bricho a desne se motala hlava...taky me boli prsa a mam je mnohem vetsi...no jo no. Doufam ze bude zase dobre. 🙂 papa mej se hezky!!

vered
1. dub 2011

@petra123 Ahoj, foliky rostou hodne rychle...me rost i o 2mm za den. V prumeru tak ten 1,5 mm za den! Hodne stesti!

petra123
1. dub 2011

@vered jj vím ale doktor to viděl bledě ale neví že moje folikulky rostou jako z vody🙂)a po kontrihelu doufám že tomu pomůžou a ve středu se ukaže v plné kráse

vered
1. dub 2011

ahoj holcinky, tak ted jsem Vam psala trosku kazde zvlast a ted neco o mne..dnes jsem mluvila s tou moji kamaradkou doktorkou z nemocnice, kam jezdim a ptala se jestli tusi kdy mi v pondeli udelaji tu revizi. Hlavni sestra na zenskym mi rekla ze mam prijit rano na krevni testy a predop.vysetreni, ale ze me da na seznam az po 14h,ze neni jinak misto, ale pritom rekla ze mam mit pust od nedele... pulnoci. No a ta moje kamaradka Dr. mi rekla, ze se pokusi zjistit co presne v pondeli bude probihat za operace ale ze je mozny ze se na radu dostanu klidne i ve 22h vecer.....coz je pruser, co bude s ditetem????
Pak mi rekla ze pokud chci tak by mi tu revizi udelala sama, ma volno, ale musela by sehnat sal a anesteziologa...tak uvidime, pokud by to slo, tak bysme to zvladly uz v nedeli odpoledne.....kazdopadne dam vedet....uz bych to chtela mit za sebou ☹
Preju Vam krasnej vikend, ani jsem nepostrehla ze bylo dnes prvniho aprila....bylo tu 29 stupnu a nesnesitelne vedro. tak papapapa 😵 😵

vered
1. dub 2011

@petra123 jasne ze vyrostou!!!!! Casu dost!!! Tak at dokturka prekvapis!!!!!!!!!!!!!!! 😵

petra123
1. dub 2011

@vered jj a ještě je to známý🙂)bude čumět doufám🙂

ronecek
1. dub 2011

@petra123 Ahojky Peti 🙂Kontryhel je super věcičky 😉 Taky jsem ho pravidelně pila každý měsíc a tak trošku, zatím jen potichounku si myslím, že k tomu těhu mi určitě pomohl i on. Sliznici jsem měla 12 mm🙂Kamarádka měla 7 mm a po kontryhelu se jí vyšoupla na 11 mm. Byla taky na KETu (6 a 8 buněčné embryjka) a má dvojčátka.
Já jsem brala od 1DC Estrimax 1-1-1, potom od 13DC Utrogestan 2-2-2 a 2 večer vaginálně. Beru to takhle pořád a k tomu mi přidali ještě Prednison a Anopyrin. Pregnil jsem neměla vůbec 😉
Moc Ti děkuju za gratulaci. Zatím raději opravdu ještě potichounku. Tobě moc držím palečky, ať vám to taky klapne a dočkáte se krásného miminka 😉

petra123
1. dub 2011

čauky holky mam otazku dneska jsme byla na kontrole před KET a platila jsme za UTZ 300kč to už je po druhé jesli to tak půjde dál tak mě to zrujnuje za 5min,UTZ a 300kč to je mazec se musím zeptat proč tolik peněz??jak to že mi to nehradí pojištovna??nerozumím??

ronecek
1. dub 2011

@lenkacar Tak to Ti moc držím palečky, ať se u Tebe bobíšci krásně uhnízdí a co nevidět najdeš na testíku // 😉 Děkuju Ti za ducha 😉 Snad čárečka bude dále jen sílit a sílit 😀

petra123
1. dub 2011

@ronecek u mě to chcou bez hormonu tak uvidím jesli kontrihel se uplatní ale vždycky jak jsem šla na IUI nebo tak na kontrolu a pila jsem ho měla jsme pěknou sliznici tak doufám že pomůže ale budem se s chlapem snažit i sami zkusíme to 🙂nic ted nechci nechat nahodě dneska jsme to probrali že toliko peněz a nic ne že by šlo o peníze ale jo jde ale čekali jsme nějaky zazrak ale hold nic ale ted to zkusíme ještě jednou jsme chlapovi říkala že bych nejraději odjela na tyden pryč k moři a odpočinout si a posnažit se ale chybí jedno peníze hned bych jela ale ted si nemůžeš vsadit ani sportku🙂bo už není.-)

Jo jak jsme šla na ET měla jsem ji 15mm

ronecek
1. dub 2011

@petra123 Peti, my neplatili vůbec nic. Akorát poplatek 30,-. Jinak až po KETu těch 5000,-. Za co by jste to mohli platit? Jak tam příště pojedete zeptej se 😎

petra123
1. dub 2011

@ronecek jj taky tomu nerozumím je to už po druhé masakr??zase jsme dneska čuměla jako pero z gauča ale ve středu se zeptam za co tolik platím a jak to že mi to neplatí pojištovna co je to za novinku?

ronecek
1. dub 2011

@vered Ahoj Veredíčku můj zlatý 🙂 Jak se dneska máš? Chtěla jsem testík nechat až na zítra, ale nějak mě to uvnitř přinutilo, že jsem se najednou zvedla a šla do toho. První tam byla jen čárka jedna, tak jsem to neřešila, šla za prckem a když jsem se vrátila, tak šok. Nevěřila jsem tomu a úplně jsem se chvěla 😉 Zatím se moc neraduju. Nejklidnější budu až po kontrole v CARu, ale potěšilo to. Hlavně manžu. Moc nevěřil tomu, že by nám to vyšlo. Jeho kamarád z práce totiž byli na KETu a nepovedlo se. Tak se ho snažil ujistit, že na něj nemáme ani chodit, že určitě budeme zklamaní. No a duch je tam 😅
Akorát teď teda nevím, jak to mám spočítané. Brala jsem to celou dobu i s dnem, kdy byl KET. Ale pampeliška mi psala, že den transferu je brán jako nulový. Jak jsi to počítala Ty? 😉 S těma dvěma bobánkama mě to taky už napadlo. U prcka jsem používala stejný testík a 14 den byla /. A teď je tam duch takhle brzo.
Moc Ti děkuju za palečky a hlavně za Tvou a holek podporu. Strašně mi tyhle stránečky pomohly, podpořily, sklidnily. Jsem mocinko ráda, že tady s váma můžu být 🙂
Opatruj se a posíláme vám velikou pusinku. Papa