Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

capricej
5. dub 2011

@lenkacar jsi hodná
já jsem dostala protokol do kterého musím zaznačit datum od kdy to začnu brát a to je uvdene jako první den MSa 15 den mám jít na kontrolu. Ale teď se tak utěšuji že mi doktor říkal že to mám začít brát až se to opravdu rozjede (až budu krvácet a ne jenom špínit).

capricej
5. dub 2011

@lenkacar tak to držím palc aby to vyšlo.
Mi pokud to vyjde a začnu teda krvácet, tak by Ket mohl být ještě do konce dubna. 🙂

lenkacar
5. dub 2011

@capricej mě vždycky řekli ,až se to rozjede..a něco dalšího bereš od mrchy?prednison,estrofem?

capricej
5. dub 2011

@lenkacar no mi to taky dr řekl, ale v této situaci jsm poprvé tak proto tak panikařím 🙂
ale už se začínám uklidňovat a to díky vým zprávám 🙂

capricej
5. dub 2011

@lenkacar nic jiného zatím neberu, ale asi budu pak brát utroš

lenkacar
5. dub 2011

@capricej klid je nejlepší na toto všechno ..psychika je moc důležitá,tak se nenervuj a pěkně se těš až to přiijde

lenkacar
5. dub 2011

@capricej když budeš něco potřebovat tak klidně písni do ip ,kdybych tu nebyla a nedočítala .. 😉

lenkacar
5. dub 2011

zatim´tu jsem ,ale v pátek jdu do práce

capricej
5. dub 2011

@lenkacar to si taky říkám a málem každý den opakuji, že mám být v pohodě. 🙂
ale říká se to dobře a horší to je realizovat :D
Ještě k MS, kdyby se mi rozjela dneska do večera tak mám začít zobat nebo to už nechat na zítřek?

capricej
5. dub 2011

@lenkacar už jdwš do práce? a nemáš strach že by se něco mohlo pokazit?

lenkacar
5. dub 2011

@capricej do 18hod. když se rozjede je to dnešek a potom už je to zítra 😉

lenkacar
5. dub 2011

@capricej hele ani mi nemluv ..já jsem totiž dostala práci ..měla jsem nastoupoit v den ketu a tak jsem si dlaa odkklad týden .. a musim to risknout

capricej
5. dub 2011

@lenkacar hm tak to je blbé. To ti vůbec nezávidím. To je vlký risk, ale peníze jsou třeba 😒
Jestli se mi to někdy povede a já budu ěhotná tak zůstávám doma a do práce mě nedostanou ani párem volů 🙂

ronecek
5. dub 2011

@pampeliska36 Jaktože nic 😠 Ty už jsi byla na kontrole?

ronecek
5. dub 2011

@klara.k Ahojky 🙂 Moc děkuju za palečky. Ještě je dlouho budeme určitě potřebovat 😉 Tak vy jste si užívali dovolenou? Taky bych někam hnedka vyrazila🙂

ronecek
5. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 😉 Jak se daří Tobě? Odpočíváš pěkně? Jak se cítíš, pobolívá Tě to nebo vše OK? Já dneska tlak měla ukázkový 133/88. Tak snad mi to takhle zůstane nadále.
Tak Joshik miluje rakety? Aby z něj nebyl kosmonaut 😀 Domík je pořád jen samá pila. Tak jsem se dneska naštvala a objednala mu pilu🙂Dáme mu to na Velikonoce 😉 Jsem zvědavá, co na ni bude říkat.
Venku konečně svítí sluníčko. Dopoledne pršelo a byla docela zima.
Opatruj se a posíláme pusinenku🙂

vered
5. dub 2011

@ronecek ahoj ronecku, no joshik je ted na rakety...ma to z toho filmu wall-e 🙂 MOzna az budeme zase v CR tak bude mit rad pily a sekery a sekacku na travu a kolecko......zahradni inspirace 😉
JInak jsem v poho, ani me to moc neboli, obcas tlaky, trochu spinim ale fakt malicko. Rano si chtela vzit malyho tchyne ,ale fakt mi bylo ok, tak jsem rekla ze ne...dokonce jsme sli i ven na prochazku a na navstevu k lidem co maji o dva mesice mladsi holcicku. Ted boban spi, tak jsem na pc a koukam se na to jake to je v New yorku atak.
A jak se citis ty?? 😵 😵 Testicek je silnejsi, carecka krasna 😵 😵 Tlak je nadherne dole, super, prasky zabraly vid...to je moc dobre 🙂 jen tak dal. 😵
Tady je aprilove pocasi a docela i chladno......ale furt lepsi nez vedra..
Take posilame pusinky.
Kdy pujdes na krev zlaticko?

vered
5. dub 2011

@pampeliska36 ahoj listicko....copak ze nic? Copak ty jsi uz testila??Vzdyt si mela nedavno ten pregnyl...nebo jsi sla na krev???
Nebo prisla MS...... ☹
Je mi to lito ...napis nam co se deje!papapa

ronecek
5. dub 2011

@vered Ahojík🙂Tak to je dobře, že jsi v pohodě, že ně nic moc nebolí a nekrvácíš 😉 No Domík s pilou, přilbou řádí pořád. Manžel a brácha pořád něco řežou buď doma nebo na rybníku, tak má pilu pořád na očích a vždycky je napodobuje 😀 Domík už je vzhůru. Spal i s naším Ronečkem, ten v posteli ještě zůstal.
Vidíš a jak jste se vlastně rozhodli pro ten N.Y.? Vidím, že asi kladně 😀Já bych to brala hned, když máte tu příležitost. To by jste tam dostali i byt nebo ubytování by jste si museli najít sami?
Mě je dobře. Akorát nějak vůbec nemám chuť na jídlo. Teplé jídlo nemůžu ani cítit a včera jsem dělala tousty, tak jsem musela vyvětrat, protože ten smrad z nich mi dělal zle 🤐Na krev jedeme v pátek. Tak jsem zvědavá.
Mějte se hezky. Papapa 🙂

vered
5. dub 2011

@ronecek ahojky..pockej ronecek je pejsek??? A ja ti jako rikam jmenem pejska jo?? To je dobry a jinak rikat ti ted pravym jmenem....to nevim jestli se preorientuju... 😀
Tak tobe je zle z jidla jo>> Mne naopak chutna jeste porad....taky sem pribrala o 1 kilo protoze mam fakt chute na same delikatesy a i sladke a proste vsechno mi jede.....no Hcg je v tele jeste dost tak proc ne....hlavne mi vyrostly prsa!!!Manzel je nadsen! 😀
S N.Y. jsme se nerozhodli, pro muze je priorita dite.....jinak on dostal stipendium,tzn. ze dostane penize (je to urcita castka na rok) a z toho musime vyzit...neni to nijak zavratna suma ale prezit se s tim asi da. Musime si najit sami byt a zaridit si ho atd. To bydleni je tam pry nejdrazsi.....jidlo a ostatni levne....
Ale jeste jsme se nerozhodli...ja zacinam uvazovat ze spis jo...muz spis ze neeee...tak fakt nevim....
jinak jsem koukala listicce do profilu a dnes mela oficialni testovani...asi z krve... ☹

lenkacar
5. dub 2011

to je tady hodně moda si dávat nick pejska 😀

ronecek
5. dub 2011

@vered Jj, Roneček je pejsek 😀 😀 😀 Já se jmenuju Lenka 😝 A Ty? Já jsem pořád vymýšlela jakou si dát přezdívku, co jsem zadala, tak už někdo měl, tak jsem dala jméno našeho psíka 😀
No dneska jsem druhé jídlo jen tak podrbkala, nějak jsem to do sebe nemohla dostat. A někdy po jídle je mi trošku nevolno. Chutě určitě ještě budeš nějakou chvilku mít🙂No a prsa, to Ti teda závidím. Já jsem zvědavá na sebe 😅 U Domíka mi nijak moc nenarostly a pak mi je tak vycucnul, že jsem je měla menší než před porodem ☹
Tak to já jsem si myslela, že vám třeba místo na bydlení nabídnou a vy by jste museli zařizovat všechno sami. No uvidíte, ale třeba s mimčem v bříšku by se letět dalo a nebo zkusit to IVF tam 😉 Uvidíš, nakonec vše dobře dopadne a všechno vyjde. Mimčo a N.Y. taky 😅
Jj, tak lištičce do profilu mě nenapadlo se podívat. Mrknu na ni ☹Je mi to moc líto. Počítaly jsme s tím, že nám to vyjde oběma. Kolik vůbec to HCG má být?

ronecek
5. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
5. dub 2011

@ronecek tak to mě těší Leni 😵

vered
5. dub 2011

@ronecek ja vim 😀 ze jsi lenka, mas to v profilu, 😉 ale tak nejak se holky oslovuji nickem...no a vim ze mate pejska, to jsi mi psala, jen mi nejak nedoslo ze se jmenuje ronecek...chichi. Pejsek naseho dedy se jmenoval danecek.... 😀
Kolk ma byt Hcg??? NO ja ho mela pri prvnim tehu 440 asi....pri joshikovi 348 a ted 504,takze se to pohybovalo takhle no a vzdycky ten 14.den po ket....ale muze to byt ruzne....jsou na to i tabulky...
S tim IVF v USA nevime, cyklus bez pojisteni vyjde na 130 tisic KC, tak na to OPRAVDU nemame 😕
Jenomze ja uz se tak strasne bojim jit do toho znovu, ja vubec nevim jesi to jeste risknu...abych mela zase nejaky jiny problem...uz jsem mela zamlkly tehu, biochemicky i abrupci placenty a vyvolany porod v 5.mesici. Nevim cim jsem jeste schopna projit, teda vim ze schopna jsem jeste jednoho krasneho a prospesneho tehu se stastnym koncem...nic jinyho uz neee....a fakt mam desnej strach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😒 ☹
PS: gabi...tesi me!

lenkacar
5. dub 2011

@ronecek Leni a kolikátý den jsi teda testila? mám v tom krapítek chaos .. 😕

lenkacar
5. dub 2011

@vered myslíš že při ket je to jiné než při ET? holky já měla 21den 1875j. a moje kamarádka 21den 7500j. a jiná 3500j.čeká jedno ..já to nechápu a moje gyndařka říkala ,že nejsou ty hodnoty tak důležité

ronecek
5. dub 2011

@vered No Roneček je náš miláček 😉 Ale taky pěkný žárliveček. To nechci vidět jak bude reagovat na druhé mimi 😢 A brácha mají taky pejska. No a představ si, jak byli všichni u nás na návštěvě, tak můj tchán Jitku (bráchovu přítelkyni) objal na přivítanou, no a jejich pes na něho začal hrozně vrčet a bral ho za nohavice. Je to taky jejich miláček, tak jsem zvědavá, co ten bude na jejich mimčo říkat. Aby mu ještě něco neudělal.
Tak to HCG stačí. Aspoň trošku v tom mám přehled, když na mě nějaké číslo vybafne. My jedeme v pátek. Takže to bude 15 den.
☹ Tak to jsem netušila, že to IVF v USA je tak šíleně drahé. To bych nikdy nedala. Kdybych byla na Tvém místě, taky bych měla hrozný strach jít do toho znovu. Ale Ty jsi silná. Vnitřní bolest zase přejde a určitě to vyzkoušíte znovu. Moc bych vám to přála 😵 Prožila sis toho za poslední dobu až až. Teď už se na Tebe snad sluníčko bude jen smát🙂Já mám z toho těhu velkou radost, ale na druhé straně taky obavy. Co bude. Jak s tlakem a celkově s celým těhu. Kdybych měla ležet měsíc dva v nemocnici bez manžela a hlavně Domíka asi bych to nepřežila ☹
Jj, tak Ty jsi Gabča? Já jsem si podle toho nicku myslela, že pravděpodobně Veronika. Nevím proč.
Gabi tak těší mě....Lenka

ronecek
5. dub 2011

@lenkacar Leni, mě taky moc těší 😵 Já jsem testovala poprvé 8. den po KET. Byl tam jen takový malinkatý duch. Skoro ani vidět nešel. 9. den už to bylo vidět krásně 😉 Držím palečky.

lenkacar
5. dub 2011

jojo taky bych nejdřív ten 10den ,aby z toho už člověk měl radost a ne jen dohady jestli jo a nebo vůbec ne ..