Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
21. dub 2011

@kinguse cau kingushiku, s tou darkyni to je super, moc drzim palce. 🙂
Jo a ten kouzelnej prsten 😀 ten ja bych taky potrebovala, porad jen uklizim peru a meju nadobi, neuveritelny 😠 , nechapu ty ortodoxky tady ,co maji 11 deti ,jak to vsechno stihaji a jeste k tomu vypadaji tak dobre a spokojene 😨
Ty jo ten tvuj rarasek je takovej strizlicek jo? A ja si porad rikam ze Joshinek je drobouckej se svymi 13 kily 😉
Ale je fakt ze 100cm je docela malo na 5 tiletyho bobana vid? 🙂 Vsak on se jeste vytahne.
Prosimte kde ty to delas?? Ze pro tebe nemaji ani vejplatu??Takze delas zadarmiko??? 😨
Zatim pa, opatrujte se a hodne zdravicka pro malyho 😵 😵 😵

vered
21. dub 2011

@ronecek ahoj zlaticko, tak uz jste asi na ceste zpatky domu vid?? Doufam ze ste to zvladli vsechno na jednicku, cekame na zpravicky 😵 😵
Domicek chodi spinkat brzo, to se mas....Joshik spi odpo ty 2-3hodky, vzdy do 17h a pak je dlouho vzhuru, chodi tak na 22h ale i pozdeji a jak vidis nedela mu problem ponocovat i do pul druhe do rana, kdyz je zabava...docela sme koukali 🙂 a hlavne rano kdyz v 6.30 vyskocil z postele cilej jako rybicka
😀
Dnes mame tatu v praci, ja byla s Joshim venku, na kole sme byli ve 2 parcich a na zmrzlince a tak...domu sme prijeli az ve 14 h a teprve pred chvili sel boban chrupkat 😉 tak mam veget, ale musim uklizet a asi dat prat pradlo.
Jinak J. prst je lepsi, ma ho teda modry a jako bambuli a rano si hned po probuzeni stezoval ze ma bebicko, ale uz je jinak v pohode..tak jsem rada. Dopo maloval temperama a delal obtisky rukou na ctvrtku a pak sme delali dort z piskotu..hrozne ho bavi mixovat pudink mixerem....
Tak zlaticko zatim paaaaaaa,tesim se na toho tvyho broucanka 😵 papa

lenkacar
21. dub 2011

takže mimino se nekoná a nikdy jsem nepřijela z car tak nasraná,totální nezájem a hlavně mě znova cpal do dalšího pokusu ..mlel totální kraviny ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu ,kterej jsem vůbec neměla a do papírů mi napsal ,že jsem měla těhu testy negat.byla jsem tam jako simulant a totální kráva .. a to jsem tam jela pro sichr na kontrolu smířená s tim ,že to neklaplo,ale jednání děs ,běs a i vladís překvapenej ..s timto car končim.. a vůbec se všim..

lenkacar
21. dub 2011

kalop doufám ,že ty jsi dopadla lépe

vered
21. dub 2011

@lenkacar ahoj leni, ty jo to me moc mrzi..co to bylo za vola?? A proc t tvrdil ze si brala pregnyl??? Rekla jsi mu ze jsi nebrala nic?? Do jakeho Caru chodis?? Byla jsi i na krvi?? Proc jsi mu ty testy tehu neukazala?? Idiot!!!!

lenkacar
21. dub 2011

@vered mě asi napadlo je sebou vozit že jo 😀 😝 ,jasně hcg nizoučké ...ale s tim jsem počítala

vered
21. dub 2011

@lenkacar to je fakt proc bys to tam brala..a to ti teda neveril jo?? Ani nekonstatoval ze to bylo bichemicky?? Kolik IVF uz mas za sebou?

lenkacar
21. dub 2011

@vered ne ,řekl ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu,řikam ,že jsem měla jen dexonu,tak to zamumlal něco,nicméně do papírů mi napsal ,že mám testy negat. že vůbec o graviditu nešlo,tak z toho jsem blázen teda ,mám 7 testů poslední dělanej včera kde je už jen pidi duch ..

vered
21. dub 2011

@lenkacar hmmmm..to je teda pristup a co bude s tebou dal???

venicca
21. dub 2011

@kalop byl to patnáctý den od KET.....

lenkacar
21. dub 2011

@vered asi nic

kalop
21. dub 2011

holky mě kleslo hcg na 31 ☹ ..test byl ráno krásnej,a odpo sprcha ☹ ..v caru mi řekli,at léky utrouš nevysazuju,že se může mimi ještě držet,nezdá se vám to jako blbost? každopádně večer už si ho nezavedu...pobrečela jsem si,ještě si pobulim,až přijde domů přítel a uvidíme kdy další pokus,dík vám za další pokus,který jste sdílely se mnou,třeba do třetice to klapne 😉

vered
21. dub 2011

@kalop 😢 ahoj kalopko, to je mi lito, vypada to na biochem...podle tech testiku i Hcg to bylo podezrele podobne tomu co jsem mela ja, az na to ze ja teda krvacela. Nevim proc Ti rekli at stale zavadis utros kdyz Hcg kleslo...divny... Doufejme, ze do tretice vseho dobreho!! 😵 😵 😵

kalop
21. dub 2011

@vered já nekrvácim,bolesti nemám,taky myslíš,že je blbost dál zavádět vid, děkuju moc

kalop
21. dub 2011

holky a kdy bych měla dostat ms,aby mě nemuseli čistit? tomu moc nerozumím

vered
21. dub 2011

@kalop Nevim..nechci ti spatne poradit, ale psala jsi pred par dny ze mas Hcg 90 nebo tak nejak a ted 31, tzn. ze tehu neprosperuje, neco neni v poradku, jinak by to neklesalo....me osobne prijde zbytecne pokracovat v zavadeni, ale pokud si v Caru mysli ze jo....divny.
S tim cistenim bych si asi starost nedelala, podle mne v deloze asi nic nebude ..kdy ma MS prijit?

kalop
21. dub 2011

@vered já už mám týden po termínu MS právě...utrouš už si večer nevezmu a nic jiného neberu

lenkacar
21. dub 2011

@kalop já taky vysazuju ,akorát prednison musim snížit pomaleji ..ten se nesmí vysadit naráz

vered
21. dub 2011

@kalop nektere holky rikaji, ze utros jim MS brzdil, ale mne teda nikdy ne....tak nevim. ...radsi si nech jeste poradit od nekoho jineho 😉

lenkacar
21. dub 2011

@kalop sakra tobě jsem věřila ,takový krásný testíky ,to já měla taky hezky vidět ,ale ne tak jak ty tmavě

kalop
21. dub 2011

@vered v caru mi právě řekli,že utroš by mi nebrzdil,tak já nevím co..

kalop
21. dub 2011

@lenkacar díky moc,já mám 25 test pořád krásně silnej,to tak bolí..taky už máš zpoždění ms?

lenkacar
21. dub 2011

@kalop podle toho kolik bereš třeba 3krát 2 mi to brzdil..ale když jsem brala 3krát 1 tak mi to neubrzdil..ale to klesající hcg je naprd

kalop
21. dub 2011

@lenkacar beru 2-0-2,já vůbec nevím co mám dělat,týden zpoždění,to už v děloze něco být mohlo,tak mi ted jde jen o to,aby to šlo ven

lenkacar
21. dub 2011

@kalop no nemám to ještě ,ale dneska vysazuju a počítam do víkendu to je jak na koni ..

kalop
21. dub 2011

@lenkacar to je v háji co

lenkacar
21. dub 2011

@kalop no já se s tim měla čas smířit už to vypadalo delší dobu na hovno ,takže jsem ani nebrečela ,ale tobě se nedivim..

kalop
21. dub 2011

holky fakt tomu nerozumím,neni možné,že se pustilo třeba jedno,proto krev klesla a jedno tam je?

ronecek
21. dub 2011

Ahoj holky, tak kontrola dopadla výborně 🙂 Byla jsem už předána ke svýmu doktorovi, takže do CARu už nemusíme jezdit. Dostala jsem i krabici. Plod má 3mm. Jsem v 5tt+6. Srdíčko už nám krásně bilo 😵 Akorát mi stouplo HCG za týden o 13 000. Nevím jestli je to normální nebo ne. Ale doktor se mě ptal, kolik že mi embryjek zavedli a na UTZ pořád hledal jestli tam nenajde něco víc než jednu bublinku 😀 Posílám fotečku.

lenkacar
21. dub 2011

kalop to hcg neodpovídá 😢