Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
1. kvě 2011

@vered je děkuji za pozvání, já jsem si pro něj dojela a už ho mlsám. 🙂

pikusa
1. kvě 2011

@vered já chci taky melouna......a do jeruzaléma 😀

bublenudle
1. kvě 2011

@kalop Ahojky,přeji ti hodně síly...ja měla před časem to stejné...teda podobné..to čekáni a bezmoc je strašna...at to máš vše co nejdřiv za sebou....odpočivej trošku...oni o vikendách nechcou nic moc dělat,hruza.... 😢

pepek007
1. kvě 2011

@kalop - já bych taky zavolala do Caru a řešila to s nima ať taky řeknou svůj názor když se nemocnice k tomu staví takhle 😒 taky nevim na co čekají ale UTZ bych brala s krví jako základ pro cokoliv tohle je fakt na palici 😠

lenkacar
1. kvě 2011

zdravím všechny které přežily čarodějnickou noc ,jasně jak pepča řekla ,byli jsme s vladísem na chatě a dřela jsem jak blázen,nehty zlámaný ,špinavý ,ale už to drobet vypadá venku ,za chvíli se zase začne dělat na stavbě tak na venek nebude tolika času ..to se zase zítra nehnu ..teda kalop to je už fakt síla ..ale na jednu stranu je obdi´vuju jakou ti dávají šanci

stazina
1. kvě 2011

Ahoj Holky...
Kalopko, dělají s tobou ještě něco, nebo to opravdu nechají až na zítra...vydrž, i když je to síla, tohle trápení skončí apůjdeš domů, muž tě podrží , zvládnete to , někaý čas bude hrozně, ael pak bude zase líp..Držím palcea dje o sobě zase vědět...

vered
1. kvě 2011

@ronecek ahoj zlaticko,jak bylo u rodicu a jaky pripravili obidek?? 😉
Ja sem opet nemohla zapnout ted vecer pc a jsem z toho tak unavena, ze te jenom par sluvkama zdravim 😵 a preju dobrou noc vsem holcinkam na MK. 🙂
Jdu hajat papapa, sladke sny VSEM!! 😵 😵 😵

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop tak dnes se to rozsekne? verdikt? hlavně se drž a brzy se vrat domu ..užila sis jako už dlouho žádná z nás ..

mindinka
2. kvě 2011

Ahoj holky tak jsem doma od doktora, tak výsledky screningu dopadly dobře, všecno je v pořádku a miminko odpovídá podle týdnů. Akorát mi změřil bříško a jinak nic. Příští odběry budou příští pondělí a jinak kontrola 30.5. a akorát mi říkal abych se do toho 30 hlídala, že už mi začnou pohyby. 😵 😵 😵
Tak co Kalopka? Ještě se ani neozvala jak na tom je. ☹

pikusa
2. kvě 2011

@mindinka super zprávy....
A čekám co kalopka

mindinka
2. kvě 2011

@pikusa Jo děkuji, jsem ráda, taky nakukuji, ale při tom tady uklízím. 🙂

pikusa
2. kvě 2011

Tak holky.....9.5.jedu do Podolí na konzultaci a uvidíme....

ronecek
2. kvě 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Měli jsme se výborně. Na obídek byl pangasius s bramborovou kaší a jablíčkovým kompotem 😵 Jé, to je hrůza s tím počítačem. Snad ho brzo dáte do pořádku.
Tady je dneska zase počasí o ničem. Chjo🙂Stromy pomalu odkvétají, tak máme auto místo zelené žluté 😠 Je to hrozné, ať už to je pryč. Ale polibek pod rozkvetlou třešní včera nechyběl 😀
Včera jste u vás měli pěkné teplíčko, co? Koukali jsme na počasí a v Jeruzalémě 36stupňů. Uffff. Ale závidím. My tady mrzínkujeme.
Malému jsem koupila včera trencle s Mašinkou Tomášem. Slípky sice má, ale nechce je nosit. Abych řekla pravdu, tak to byly jediné trenclé, které tam měli. Jinak samé slípky 😉 Tak už je má bobek na sobě 😀
Jj, co jsem to tam včera četla🙂Rozhodli jste se a jdete příští měsíc do mimi znovu, jééé. Už se moc těším a moc moc moc držím palečky, ať to tentokrát už konečně vyjde 😉
Musím vás tady ještě dočíst. Jen letmo jsem to včera rychle přelítla.
Papa užijte si krásný den. Posíláme móc pusineček 🙂 L+D

ronecek
2. kvě 2011

@mindinka Ahojky, to jsou krásné zprávičky 🙂 Ty brďo, už tak brzo pohyby 😵 Já už si to ani nevzpomínám, kdy jsem měla u Domíka. Miruš, od kdy jsi prosím Tě začala používat ten Angel sound? Pořád uvažuju, jestli ho pořídit nebo ne.
Jinak ranní nevolnosti stále přetrvávají. Jednou víc, jednou míň. Ale je to teda pěkně nepříjemné ☹ Pěkný den

ronecek
2. kvě 2011

@pikusa Jj, to je super. Takže by jste už v květnu nebo červnu mohli zase se snaženíčkem začít. To na tom budete opět stejně s Veredíčkem 🙂 Holky, já vám to tak moc přeju 😉

mindinka
2. kvě 2011

@ronecek Ahojky Ronečku moc děkuji, já jsm ho začala používat tak kolem toho 13tt, před tím jsem nic neslyšela, ted už je miminko slyšet hezky, už ho ani nemusím hledat jako ze začátku, je to dobrá věc, já si mimčo kontroluji každý ráno když vstávám a jsem na lačno, to ho slyším hezky, ale jak se najím tak toho moc neslyším, akorát jak se mi tam honí třeva nebo co, to je vždycky rachot a srdíčko moc slyšet neni. 😀 😀 Já co si pamatuji tak u dětí jsem měla pohyby v necelým 17tt, tak už se na to těším až mimčo ucítím. 😵 Dneska jsem neměla ani odvahu se ho zeptat na pohlaví jestli už to bude vidět, tak se zeptám příští pondělí a řeknu si mu o fotku, to by se mělo snad ještě mimi vejít celý na foto. 😀 😀 Já mívám poslední dobou taky nevolnosti, ale neni to nic strašnýho 🙂

mindinka
2. kvě 2011

@ronecek Jinak bych řekla, že mít doma ten ultrazvuk je dobrá věc, sama se ujistíš, že je mimi v pořádku, kor když už jsou pohyby a mimčo je třeba líný a necítíš ho. 😉

ronecek
2. kvě 2011

@kalop Ahojík 😉 Hólka a co Ty? Moc na Tebe myslím, ať už se to konečně rozlouskne a jsi zpět doma u svého miláčka 😵 Držím palečky

pikusa
2. kvě 2011

@ronecek asi od další MS zase.....ted jsem akorát po....

kalop
2. kvě 2011

ahoj holky,moc vám děkuju,že na mě myslíte 😵 ..jinak dnes mám uz,zítra revize,ve středu odběr hcg a když to bude klesat,tak ve čtvrtek domů.když ne,v pátek jdu na laparo a domů pak nejdřív za 5 dní....největší gol byl dneska,že přišla sestra a chtěla miminko na kontrolu ☹ .myslela jsem,že mi pukne srdce.modlím se,aby to nebylo mimodě. a měla už jsem klid

kalop
2. kvě 2011

@mindinka moc gratuluju,že je mimčo v pořádku 😵

pikusa
2. kvě 2011

@kalop teda to je trápení......
drž se holka naše at už je to všechno za tebou

mindinka
2. kvě 2011

@kalop Kalopko děkuji moc, ty jsi chudák co si musíš vytrpět, určitě to mimoděložní nebude, to už by toho bylo hodně. Když to nevašlo ted tak příště to prostě vyjít musí, opatruj se.

kalop
2. kvě 2011

@mindinka děkuju,snad náš 3.KET dopadne dobře,jen prý můžu jít na další za 3-6 měsíců:(

mindinka
2. kvě 2011

@kalop Aha tak to mně mrzí, ale určitě to uteče a ty se konečně mimíska dočkáš. Ted se dáš trošku do kupy a neboj všechno se v dobrý obrátí. 🙂

luciasek1982
2. kvě 2011

Věem krásný den 😉

@kalop Opatruj se a hlavně ať všechno dobře dopadne a ty jsi brzy doma!

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop v kolik máš utz?

kalop
2. kvě 2011

@lenkacar ted jsem z něj přišla..jsem rozačitá,v děloze nic není vidět,jen sliznice 14mm...a hcg prý neroste,ale kolik je mi ještě nikdo neřekl.tak se bojím,aby to fakt nebylo to mimoděložní.okolo vaječníků nic nebylo,ale vejcovody neviděli...

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop a to ti teda udělaj laparo a kouknou jestli to je tam? nebo co jako?to budeš mít mrchu jjako prase ..já taky měla tak vysokou sliznici a bylo to pěkný ..nebo ti udělaj kyretáž? to je asi zbytečný ne? řekli ti něco?

kalop
2. kvě 2011

@lenkacar jo zítra jdu na revizi a pak se uvidí druhý den jak bude klesat hcg