Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop aha tak po kyretáži nebudeš mít tak zlou MS,já to měla ted týden a moc pěkný ..normálně to mám 3dny ..od tý doby co mě cpali divinou

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop takových nervů pro nic ,achjo ..

kalop
2. kvě 2011

@lenkacar už to chci mít všechno za sebou,hlavně at mi po revizi klesá hcg,at to neni mimon:(

pikusa
2. kvě 2011

Kalop......objímajícísmajlík......ten my tady chybí...
drž se a až to skončí,jedte na dovolenou
MMCH vždy se strašně zarazím,holky víte kde bydlím??????
V Mimoni 😀

kalop
2. kvě 2011

@pikusa tak ted jsi mě pobavila s tím bydlištěm,díky,že jsem se zasmála🙂 a díky za podporu

pikusa
2. kvě 2011

@kalop hele,já se vždy zarazím...co jako že u nás a pak mi to teprve dojde 😀

lenkacar
2. kvě 2011

@pikusa 😀 tak to můžeš pořád řikam ,že jsi mimo 😀

pikusa
2. kvě 2011

@lenkacar no já jsem pořádně mimo a vlastně za to nemůžu 😀

klara.k
2. kvě 2011

@kalop to je mi tak líto .... moc na tebe myslím, ať je brzo co nejlíp a můžeš jít domů. Drž se!

ronecku - kdy si změníš pas? Až dostaneš průkazku? Ať můžeme sledovat jak ti taky pěkně naskakují týdny. 🙂

mindinko - to je dobře že je prcek v pořádku. 🙂

Všem držím palce a myslím na vás, pěkný den.

mindinka
2. kvě 2011

@klara.k Strašně moc děkuji, jsem štastná, když vím, že je miminko v pořádku. 😉

xanadu
2. kvě 2011

@kalop hlavně, že už se to někam pohlo a nemusíš se tak nervovat teď jen aby revize dopadla v pořádku, pak dát tělu oraz a naplánovat co dál 😉

vered
2. kvě 2011

@pikusa muzes prijet, jsi vitana!!!

vered
2. kvě 2011

@kalop mila kalopko, tak aspon ze uz se to pohlo, doufam ze to Hcg zacne konecne klesat, ono to chvili trva, a snad to nebude mimodelozni. Ta revize to je chvilicka a ani to po tom nejak moc neboli, at to dobre dopadne, moc drzim palecky aby te uz brzy pustili dom!!!!! Papa opatruj se!! 😵 😵 😵

vered
2. kvě 2011

@mindinka Mindinko, to je moc dobre ze je vsechno v poradku!!!!!! 😵 jen tak dal kocicko. A co ze ti nedali ani obrazek??? Tady z ultrazvuku z 15.t mam asi 20 fotek...tisknout to tu jako o zavod a ani si o to nerikam. A ty sama jsi na utz nevidela jestli je to kluk nebo holka?? 😉 My jsme to videli uz krasne.....tady maji na utz bud veliky monitor ktery vidis pred sebou anebo kdyz ho ma jen doktor vedel sebe, tak to vzdycky natocili i ke mne abych videla!!!!
Tak si opatruj toho bobanka a krasny den! 😵

pikusa
2. kvě 2011

@vered hele,neříkej dvakrát.....sedneme s Matesem do letadla a máš nás na krkru 😀

vered
2. kvě 2011

@ronecek ahoj ronecku, tak to je prima ze ste meli tak dobry obidek, to bych si dala take..mnam. 🙂
JInak nevim kde jste videli ze tu bylo 37 stupnu...to neeeee, vcera tu bylo nejak pres 20....a dnes 27 polojasno... 🙂 Na mne uz dost velky vedro, sem rada ze sem doma v chladku.
Dopo sme byli s J.venku a spadl mi z prolezacky, uhodil se tesne vedle rozkroku, spadl asi z metru, chudak, uz sem ho nestacila chytit....to bylo narku!!!Nastesti tu sou takovy ty gumovy koberce, takze dopad nebyl tak strasnej!!
J. nosi slipecky, nejak mu to nevadi 🙂
S tim dalsim IVF to je tak, jaki chtel abych sla uz ted, jenomze sestra vcera rekla ze me zapsali az na cerven, takze muzu az pristi MS budu mit zase kratky protokol s antagonisty( zacina se UTZ prvni den MS a 3.den se zacinaji pichat injekce gonalu).....jenze sme planovali ze nechame vse zamrazit, protoze ja z tech cerstvych embryii nikdy neotehotnim....a tak pokud to zamrazime, tak nam ket vychazi na polovinu cervence a to ja uz chtela letet domu do CR na mesic a pul neb v zari jde joshi do skolky. No a v zari je tu zase skoro cely mesic svatek a buhvi jestli by ke ketu doslo....no a prosinec se nezadrzitelne blizi...a my vlastne nevime co bude. Je to hrozne frustrujici. J. se na mne zlobil, proc pry jsem sestre nerekla, ze nemame cas a ze chceme uz ted, jenomze ja ji rikala ,ze chci prijet na UTZ ,ale ona furt jen tvrdila ,ze me maji az na cerven( je tu na IVF desnej naval)a ja se s ni nechtela hadat...muz je ted skleslej....jenomze ja ani vlastne nevim jestli by pro me bylo dobry zacit stimulovat uz ted..doktor rekl po 6 nedeli ze muzu hned a ja sem dnes 5.tt po revizi. Myslim ze muzu byt rada ze uz sem to dostala.....ze funguju OK. Nevim no ....domu chci jet strasne moc...nasi se tesi na joshika, v lete uz to bude pul roku co sme se nevideli. A jeste k tomu tam ma J. geologickou konferenci V praze (od poloviny srpna.)...na tyden a pak by mohl byt s nami ...ach jo sem uplne hotova......casove nam to moc nevychazi a po tom ketu 14 dni cekas na vysledky a potom pokud je to tehu tak dalsi 2 tt na srdicko ...a jestli je vse ok..je to strasne zdlouhavy proces..to uz je polovina srpna,vubec nevim co delat!.... v CR nemam ani pojisteni sem odhlasena..kdyz platim tady.!!!
No ja jdu neco delat asi, o tom pc uz jsem J. rikala at nekam zavola a da to opravit, ted zase jsem to musela nekolikrat zapnout a vypnout a pise mi to tu hlasky jako serious thread error atd.....
Kociii, mej se krasne, pohlad brisanko a domickova take a pusinky vam posilame
😵 😵 😵 😵

vered
2. kvě 2011

@pikusa hele klidne ..aspon se joshik nauci mluvit a privezete nejaky cesky mnamky!!!

vered
2. kvě 2011

@pikusa matysek je z IVF???? a jaky protokol myslis ze budes ted mit??

mindinka
2. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko, mně dneska vedělal ultrazvuk, jen mi změřil bříško a domlouvali jsme se na příští pondělí na odběr krve. Tak mu řeknu za týden, to už vydržím. 😀

vered
2. kvě 2011

@mindinka jo aha ja myslela ze delali i utz 😉 to vis ze vydrzis, tim spis ze denne poslouchas srdicko!! 😵

lenkacar
2. kvě 2011

@vered muž se jmenuje jaki?čte se to j? maj tam ale zajímavá jména a kdes ho simtě klofla ? na škole ne?

kalop
2. kvě 2011

holky včera hcg 1115 a dnes 1183,když je to mrtvé,proč to roste?co to může znamenat?

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop já měla 21den 1875 a nebylo to nijak moc podle ostatních holek,tak v normě ..

kalop
2. kvě 2011

@lenkacar mě jde o to,že mi to roste,i když je to mrtvé..

xanadu
2. kvě 2011

@kalop já hlavně nechápu proč tě takhle mučí a neudělali už něco dřívě na co pořád čekají určitě nejseš první ani poslední komu se něco takového stalo 😉 ☹ hlavně ať už to máš vše za sebou a dopadne to v pořádku 😉 😵 držim moc palečky!

lenkacar
2. kvě 2011

@kalop někde jsem četla že může být HCG i při cystě ..já už ničemu nerozumim holka zlatá ..ty jsi oříšek i pro doktory

kalop
2. kvě 2011

@xanadu ☹ já tomu nerozumím...

kalop
2. kvě 2011

@lenkacar jsem smutná...

vered
3. kvě 2011

@kalop ahoj kalopko, drz se! Drzime ti vsechny palecky! promin ale tomu s tim Hcg nerozumim, takze ti nemuzu poradit ☹ , papa posilame obejmuti a hodne sily!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
3. kvě 2011

@lenkacar ano, jaki, ale jmeno je Yakov, tedy cesky Jakub