Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
22. lis 2010

@sandol s ničím jiným než s úspěchem nepočítám 😉 😉 😉 taky sye na to další kolo těším..musí nám to vyjít všem..bude nás víc, nebudem se bát vlka nic 😉 😉 😉

luucia
22. lis 2010

@sandol já bych dala třeba - Jedeme dál..IVF, KET..tentokrát to vyjde 😉 nebo něco takovýho pozitivního 😉

sandol
autor
22. lis 2010

@luucia si piš,bude nás víc Karkulek,tak to konečně rozjedeme a budeme to nejpozitivnější téma 🙂
Ještě počkám co holky na název a společně se dobéřeme k výsledku 😉

stazina
22. lis 2010

čus bus , holky, ten název je dobrej, něco takovýho by to mhlo ,být, ovšem nevím, ejstli nás nezamčou, protože podobný název a halvně téma tu je 😒
A je super, že se to znova rozjíždí a přidává se k nám i nová duškička🙂 Vítám Tě...
Tak trošku vám zívidím, že se chytsáte do dalšího boje(taky bych chtěla, aby jsem do toho šli znovu) a máte k miminku blíž...tak alespon mi všechy musíte udělat radost a všem vám to musí vyjít.... 😉 😉 😉 budu vám držet palce!!!!

sandol
autor
22. lis 2010

@stazina počkej,ono už tu je nějaký téma s tímto názvem? Hele a ty když si budeš opakovat to zaklínadlo,tak budeš brzy mezi námi 😉

luucia
22. lis 2010

No snad nám tohle téma nezrušej..to snad nemůžou 😕 😕 😕

luucia
22. lis 2010

Holky a co si založit uzamčený téma? aby nikdo nešpízoval co si píšem? to je asi blbý co? kdyby se chtěl někdo ještě přidat 😉

stazina
22. lis 2010

no, holky, je tady téma něco jako Cesta za dalším dítetěm..IVF, KET a pak je tady 1IVF, 2IVF...atd...ale to se s píš je potřeba si domluvit s těma , co to téma mění..ale téma bych nezamykala , právě kdyby se náhodou chtěl někdo přidat....
.
@sandol zaklínadlonepomáhá..chcete už to konečně vzít do rukou a jít do toho..kdybych ho aspon přemluvila na příští ms zajet do Caru na ten kontrolní spermio... 😒

sandol
autor
22. lis 2010

@luucia ještě skáču k těm k Vánocům,to je náhodou pěkný,že si to užíváš už předem a dětičkám se vše okolo toho líbí,tak proč nebláznit?Já teda s výzdobou vydržím až do adventu,možná že to nakonec bude až po,já vždycky dopředu velký plány a když to přijde,tak čumím jak vrána,že už to tu je 😀
No nevím s tím uzamčením,myslím spíš že ne,chodí nás sem hrstka a každý nový člověk může přinést nové info,novou naději,pozitivní výsledek a to nás všechny potěší,nabudí.Navíc sem ani nepíšeme nějaké až moc soukromé informace,tak bych s uzamčením ještě počkala,na to je myslím vždy času dost. Ale uvidíme co ostatní děvčata....

sandol
autor
22. lis 2010

@stazina nepomáhá,protože neopakuješ dostatečně 😀
na kontrolní spermio bych ještě počkala,užívej předvánočního času a po novým roce bych tam sjela,ono to chce taky čas,než se ty breberky zmátořej 😉

vered
22. lis 2010

DOBRY VECER holciny! tak se to tu zase krasne rozjizdi, nazev mi prijde dobry, ale nevim jak to tu chodi a jestli to schvali ci ne, no snad joooo!!! 😉 🙂

@sandol Ahojky, ke tve otazce....no pan profesor ma nejradsi dlouhy protokol, neb tvrdi, ze to je zlaty standart a tak je to i vsude psano, ale protokol s antagonisty je uspesny skoro stejne jako ten dlouhy a je vhodny pro zeny co maji sklon k OHSS a ten ja jsem mela pri prvnim IVF. Rekla jsem mu, ze mi je hrozne zle po tech hormonech a ze mesic a pul si pichat ,je pro mne dost psychicky narocne....ze bych radsi co nejmin hormonu a kratky!! Tak se zeptal jestli chci kratky a ja ze asi jo a uz sem to mela cerny na bilym...pak uz nemel cas a odkracel. Sestra me zavalila hromadou receptu a slo se domu!! Vis ja to mela spis tak, ze cim vic hormonu, tim mensi uspech....vlastne jsem s Josikem otehotnela temer prirozene...jen jsem si pichla jednu injekci ovitrelle a jinak vubec nic. Ani pred ketem ani po nem. Proto mam z tech hormonu strach. No snad to vyjde i s nima. Mam to dostat v polovine prosince, takze ET bude asi az na Novy rok....netusim..jsem na to zvedava. Ted se musim hodit do klidu a poradne se na to psychicky pripravit, prece jen to bude uz 4.IVF a tech sil uz neni tolik!!!

Holciny dobrou noc, drzte se!!!! Zitra zacnu mejt okna a asi zadelam testa na cukrovi!!!! At pak nemam honicku!!
Pa a dobrou noc vsem!!!!

stazina
22. lis 2010

@sandol to já vím, ale oni nám to ted v caru nabízeli , hend dva měsíce po Ketu, aby sme dojeli a prý by se aspon vidělo, jestli je vůbec ještě šance vůbec na nějaký ivf... a á ten předvánoční čas vůbec neužívám, spíš se bojím, ajk to všechno přežiju...tolik jsem se na tyhle vánoce těšila, myslela jsem , ež budem ve svým ...a ted....jedno zklamání za druhým...ael halvu vzhůru a jdu opakovat zaklínadlo...🙂

luucia
22. lis 2010

jj, máte holky pravdu s tím zamčením 😉 uvidíme časem 😉

sandol
autor
22. lis 2010

@stazina no tak pokud vám sami řekli ať po 2 měsících dorazíte,tak bych jela 100%,já myslela,že chceš jen pro zvědavost 😉 .Tak začni pomalu s donucovacími prostředky,ono to chvilku potrvá,chlapi potřebujou čas 😉

luucia
22. lis 2010

@vered já měla protokol s antagonisty a stejně jsem OHSS měla 😝 to by jste měli hezký začítek roku 😵 😵 😵

luucia
22. lis 2010

@stazina proč máte za měsíce přijet na kontrolní spermio?? manžel bere nějaký vitamíny?

sandol
autor
22. lis 2010

@vered dobrý večer 🙂 ,zítra u oken se dostatečně odreaguješ a při zadělávání se hodíš do klidu 😉
Tak se budeme zase navzájem sledovat a podporovat 🙂 ,ať ti rychle uteče ten skoro měsíc čekání na MS.Dobrou.

stazina
22. lis 2010

@vered ahoj !!tak snd bude krátký protokol pro tebe ten nejlepší!!Ale zase je dobře, že se to u vás neplatí celý a je jedno, jestli to je 2IVf nabo ivf...tady , dkž jde ženská do 4 iVF, tak ty nervy taky asi víc pracujou, když už si to platí sama...
A víš c, o by mě zajímalo, jak se tam u vás slaví Vánoce? A co pečeš za cukroví?

@luucia no, manža má fakt hooodně špantej spermioa tk právě říkali, že by bylo lepší to zkontrolovat, protože si dr. myslí, že by klidně už žádný spermie nemuseli být..že má pocit, že ten jeho spermio se bude rapidně zhoršovat..a tak říkali, at přijedem , že kdby to bylo hodn ěšpatný, tak ybchom se domluvili, jestli teda ještě do něčeho půjdem, nebo né...abychom se za pět let neprobudili, nešli do IVF a tam už ( v trenkách) mrtvo... 😒 tak nevím

@sandol... no ,já mu ted docela dávala čas...už 14 dní jsem ho nebuzerovala.....kvůli tomu ..vyšetření, nic...ani sovem jsem se nezmínila..

sandol
autor
22. lis 2010

@stazina no tak teď měl pauzu,tak pomalu a zatím jemně začni 😉

sandol
autor
22. lis 2010

@stazina dítě chcete oba a bez něj to jaksi nepůjde 😒

stazina
22. lis 2010

@sandol když on ten můj je takovej snílek zabržděnej...já tomu prostě moc nevěřím, že se stane zázra k a on pořád jo a proto tomu chche nechávat čas...já , vím , oba jsem dost mladí, ale...
Tak , když říkáš , sandolko, od zítřka do něj začnu zase hustit 😀

stazina
22. lis 2010

Jdu spát , kočky.....opatrujte se, dobrou noc 😉

stazina
23. lis 2010

AHoj holky, tak tady je zase dneska mrtvo
A kdypak se nám vlastně vrátí Bublička nudlička? 😉

Včer ajsme mluvila s manžílkem a je to natolik osobní , že jsem vám to
@sandol
@luucia
@vered poslala do IP...

jinak jsem se dneksa pevěn rozhodla, že aspon začnu s dietou a shodím nějaký to kilo, co jsem zase ted behem Ketupřibrala, tak snad se mi to podaří...
Tak jo ,jdu , zatím se opatrujte, pa

ira13
23. lis 2010

@sandol Dnes jsem byla na krvi-negativní. Až vysadím léky dostanu ms a po ní mám přijít . Dopředu mi nic nežekl, až podle toho jaké budou výsledky. 3 ivf mam za sebou a z posledního mám 2 sněhuláčky.

ira13
23. lis 2010

@luucia MUDr. říkal že je víc možností-nativ-bez léků pokud je dobrá sliznice a probíhá ovulace-to mívám v pořádku
nebo s hormony jako stimulace před ivf , ale to se dozvim na kontrole po ms. Jen ať se mrcha moc netoulá.

ira13
23. lis 2010

Děvčata máte nějaké finty na přípravu před ket ? Četla jsem že kontryhel, maliník ,lněné semínko atd. ale nevím od kdy do kdy a v jakém množstní. Děkuji

stazina
23. lis 2010

@ira13 Ahoj , tak to je mi líto,. že i krev je negativní ☹ tak snad to vyjde z mrazáčků 😉 pokud máš dobrou sliznici , tak ybch se nebála do jít do nativu.....pak ješět písnu, kluci se mi vzbudili, pa

luucia
23. lis 2010

Ahoj holky,

mrcha je tadyyyyyyy... juupíjupíjupíjou 😵 😵 😵 takže příští čtvrtek UZ 😵 😵 😵 já mám z ní takovou radost z holky jedný 😀 😀 😀 ale doufám, že už je poslední 😝 😝
@ira13 jj, určitě je víc možností 😉 já zatím měla KET v nativu 😉 já pila maliník, jedla lněný semínko od 10.dc, pže byla sliznice bídná a za 3 dny udělala pěknej skok 😉 ale určitě to můžeš začít praktikovat od 1.dc 😉

luucia
23. lis 2010

@stazina já během KET přibrala 4 kg..ale vysadila jsem Utrouš a Prednison a je to dole 😉

bublenudle
23. lis 2010

😎 AHOOOOJ BERUŠKY
moc Vás všechny zdravím...jen sem vás letmo pročetla,nemám tady notas tak nejsem na netu..potřebuji klid..a ten bych neměla s pc...ale všechny si vás pohlídám a dočtu...mějte se krááásně a držte se....paaaaa 😉