Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
23. lis 2010

@ira13 tak ted už to konečěn dopíšu🙂
Kontryhel se pije většinou od prvního dne ms do 14 dne, nebo do Ketu...
Maliník se pije myslím někde kolem ovu..zksu se mrknout na koníka, jestli o otm něco nepíšou...já ho nepila
A lněný semínko můžeš jak máš chut...taky do ketu...luca to jedla po miskách 😀 ale bude stačit polévková lžíce třeba dvakrát dennně, né?Co ostatní holky, myslíte?
Jiné finty ti neporadím...chce to klid, nestresovat se, a halvně taky asi záleží na kvalitě vajíček....když je špatná kvalita embrjek, tak ani vysoká sliznice to nezachrání...tak to bylo i u mě ☹

stazina
23. lis 2010

@bublenudle Ahooooooooooooooj, tak užívej klidu a pak se ukaž!!!doufám, ež už ses taky pěkně opila??? 😀

stazina
23. lis 2010

@luucia tak paráda, že už ta mrcha jedna dorazila!!!!A to víš, že je poslední , pak si užiješ až po porodu🙂a to už jdeš na utz? to je fofr... 😉

luucia
23. lis 2010

@bublenudle a kde seeeeš?? 😕

luucia
23. lis 2010

@stazina no na UZ půjdu příští čtvrtek, to budu 10.dc 😉

stazina
23. lis 2010

@luucia tak ty budeš za 14 dní zase těhule, vid? 😉 to ej super...tak zase dlabeš semínko po miskách? 😀 😀

luucia
23. lis 2010

@stazina no spíš tak za 18 dní..minule byl KET 18.dc 😉 semínko ještě nedlabu, ale ráno si ho dám do jogurtu 😀 😀 😀 a vařím maliník 🙂

stazina
23. lis 2010

@luucia tak to bude sliznice vysoká.....je to super, že to takhle hned jde , dvakety za sebou... 😉

luucia
23. lis 2010

@stazina co vím, tak jde KETů za sebou, kolik chceš 😉 není to nijak omezený 😉

stazina
23. lis 2010

jj, ted už to vím, ale dřív jsem myslela, že se mmusí čeakt apson dva měsíce, třeba kámoška ot tak měla...ale tam byla si problém v otm,že to neměl a v nativu, takže tímse to pak zdržuje...
ty máš halvně výhodu , že máš tolik mrazáčků 😉

luucia
23. lis 2010

@stazina jj, to je asi rozdíl 😉 no máme jich na štěstí dost..jsem za ně vděčná 😵 😵 snad bude tenhle poslední stačit 😔 😔 😔 fakt mám nějaký strach, to jsme minule neměla..těšila jsem se...ted se spíš bojím 😔

stazina
23. lis 2010

a ty si dvě tedy opravdu necheš nechat zavést? Zvýšila by se pravděpodobnost ....a myslím,že bys dvojčata zvládla..musela bys, ono nic jinýho nezbude... 😉 já vím, že je to nápor na psychiku pokaždý,a el když si to vezmeš, tak seš opravdu jedna z málo, kdo má takových mrazáčků a můžeš teoreticky každý měsíc těhotnět....ale určiět bych ti to přála, aby to vyšlo už ted.. 😉

luucia
23. lis 2010

@stazina asi ještě tenhle měsíc zkusíme jedno a kdyžtak další měsíc už bude,e dávat dvě 😕 já mám straaaaach 😨

luucia
23. lis 2010

se musím zeptat, kolik tam těch mražáčků vůbec máme 😕

stazina
23. lis 2010

no, uvidíš...já bych brla klidně trojčata🙂))fakt, je to určitě záhul, ale musí to být super🙂

luucia
23. lis 2010

@stazina tak to já ne..já mám prostě ráda svůj klid a mám strach, abych pak díky dvojčatům neochuzovala Anetku 😒 😒 uvidíme...domluvím se s dr 😉

ira13
23. lis 2010

@luucia
@stazina Dík za radu. Vyzkouším to. Vajíčka i embrijka byli krásné,alespoň to říkala embrioložka.

luucia
23. lis 2010

@ira13 no vidíš 😉 neboj se nic..to půjde 😉 kolik máte zamraženo?? a jaký máte problém?

vered
23. lis 2010

@luuciaahoooj, no nazdar!!! To me moc nepotesilo, to co mi pises a jakou injekci jsi si pichala nakonec, protoze OHSS zpusobuje ovitrelle a proto by se mel spis pichat decapeptyl.... a muzes mi prosim jeste napsat presne jak ten protokol probihal??? Jake leky jsi brala ,jak dlouho, kdy byl OPU, kolik jsi mela vajicek a embryjek atd??? Diky moc. A z tohoto IVF mas Anetku??Jinak gratuluju k MS!! Po utrousi to trva dyl.. 🙂

luucia
23. lis 2010

@vered já jsem začla myslím 2.dc píchat Puregon, pak jsem byla na UZ a když bylo dost folíků, tak jsme začla připichovat Orgalutran 😉 myslím, že 10.dc mi brali krev na nějaký hormon, jestli není OHSS a ten byl, takže místo Pregnylu jsme píchala Decapeptyl 😉 11.dc jsem šla na OPU, tam bylo 18 zralých vajíček a 15 se oplodnilo ICSI, jedno se oplodnilo špatně a 3 se vyvíjely pomalu, takže do mražáčku jich šlo 11 😉 Anetku z IVF nemám, ta je z IUI 😉 tohle IVF proběhlo ted v září 😉

bublenudle
23. lis 2010

@stazina Drahoušku,ano ano...hned ze startu,až mi z toho hučelo v uších 😎 hahahahah,určo se hned ohlásím,jak budu zpět... 😉

vered
23. lis 2010

@sandol Ahoj, no ja vubec nic nestihla, ani okna ani testa!!! Snad do konce tydne.....kazdopadne zitra jdeme s kamoskou kalit a uz se na to chystam!! Jupi. Tak papa a dobrou

bublenudle
23. lis 2010

@luucia Achoooj,jsem na 2 týdny u kamošky...abych se dala zase do pořádku... 😉

stazina
23. lis 2010

musím, zítra písnu, dobrou...

vered
23. lis 2010

@luucia Aha, diky za informace. To se Ti podarilo vyprodukovat hodne vajicek ,chichi a embryjek!!
Ja mela OHSS pri prvnim IVF a to take neprobehl ET ale nebylo to az zas tak vazne, vajecniky 6-7cm! Kazdopadne blbe mi ale bylo!!!!
Koukam take, ze mas uplne jine leky nez dali mne! Ja tu mam recepty na gonal, cetrotide a decapeptyl..no a pak jeste utrous atd. Prekvapilo mne, ze OPU bylo uz 11.den, to je ale rychlost....me rikali tak tech 14 dni! Mas jeste tolik mrazacku, to je dobre....to se urcite brzo zadari. 😉 Vim ze nechces jit do dvou, chapu, ale u Ket ta sance na dvojcata neni moc vysoka..prej! Ja bych ted klidne zavedla i 3, aby aspon jedno bylo jisty!!!! 😀
Vy ste holky jeste mlady a mate casu....ale ja starnu ja uz chci byt tehotna co nejdriv!!
😉

stazina
24. lis 2010

Tak ženy, zase to tu je nějaký zabržděný!!! 😠 😉 žádná nejste na drátě?🙂

luucia
25. lis 2010

Ahoj holky,
my jsme u našich, malá celou noc kašlala..teda kašle už měsíc, ale dneska v noci mazec..takže má svoje první ATB, ale už to fakt nešlo ☹
@vered no mě dr říkala, že jsem reagovala až moc dobře 😉 prý mladá a zdravá 😀 😀 😀

sandol
autor
25. lis 2010

Ahoj ženy 🙂 ,tak jsme to rozjeli 🙂 ,MS to teda rozjela,nečekaně dříve,takže jsem si dnes jela navodit umělý přechod do CAR😀
@stazina už to tu zas upadá co? To s tím manžou,je dobře,že ví,že je problém a že je u něj,tak holt pokud chce ještě mimi,tak holt po vyšetřeních bude muset chodit a tebe snad zná a ví,že bys nic takového neudělala 😉

@vered jak ty jsi zapařila???Doufám že pořádně,za chvíli už budeš mít utrum jako já.

sandol
autor
25. lis 2010

@ira13 ahoj,tak 2 mrazáčci a 3.IVF,tak to to MUSÍ vyjít !!!!Drž se 😉

sandol
autor
25. lis 2010

@luucia tak my čekatelky na MS jsme se dočkaly 🙂 Teda nečekala bych,že sex a červený víno dělají až takový divy 😲
Já teda nechtěla nic urychlit,to byla náhoda,že jsme 3 dni po sobě popjíleli červ.víno a k tomu stačil jeden sexík 😵 a já to dostala jako nikdy ne,už po 26 dnech namísto 30-32,tak zírám jak tetřev 😀
Taks byla holkama nahlodávána zavedením dvou viď?
Co malá,už to má lepší? Tak snad jo! Je to ale "krása",1.ATB ve 3 letech.