Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mikulka
12. čer 2011

@amalka_78 Ten utrogestan působí únavu jen těsně po jeho braní, i to tam píší, takže to ani nemusí být z něj.
Test nezkusím, bojím se. 😕
Holky, je pravda, že i když se bere jen 2x denně utroš, může MS držet, že nepřijde? Mně teda po ET přišla, i když jsem ho brala, ale dost čtu, že holkám nechodí...?

mikulka
12. čer 2011

@amalka_78 Když jsem otěhotněla po KET, píchalo mně tu vpravo, tu vlevo. 😉 🙂

vered
12. čer 2011

@mikulka mikulko, mne utrogestan MS nikdy nebrzdil, vzdycky jsem zacala krvacet presne na den....a i doktori mi tady rikali ze MS nebrzdi...idkyz vim ze tady holky na koniku obcas pisi ze jim to MS brzdilo....

vered
12. čer 2011

@amalka_78 ahoj amalko, Joshik si uzival o 106, skakal jak divej 🙂
No asi i vyrostl, vesmes tam byly 4 lete deti a teda o moc vyssi nez Joshik nebyly, ale je fakt ze izraelske deti jsou hodne male. Takze Joshik v CR je vyskou v prumeru, tady je nad...vsichni mu tipuji minimalne 3 roky... 😉
Ty jo ty jsi tedy mela jahodove dobrutky....se mas, ja mam dnes taky desny chute, sladky slany, placam paty pres devaty. Ti slimaci jsou v severoceskym kraji snad vsude....maji je vsichni a sbirat se musi, jinak vsechno sezereou as nejradsi maj prave jahody!
Ta injekce cetrotide me desne boli....jeste me cekaji asi 3..nevim kam to pichnu...to je fakt hnus .
Co se tyce unavy, tak ti teda muzu rict ze po tom utrousi sem dokazala spat s joshikem odpoledne i 3 hodiny, byla sem neuveritelne unavena....tak spinkej spinkej 🙂 dobrou noc! 😵

mikulka
12. čer 2011

@vered To jsi me moc potesila. 😉 Ja prave na netu cetla v mnoha prispevcich,ze holkam to branilo v ms. Nam ale v CAR nic takoveho nerikali. pisu z mob,proto takhle.
Dobrou holky. A magiee-myslim na tebe,at je pozitivni krev!

mufinka26
13. čer 2011

ahoj holky, mohu se k vám přidat? jsem po 1. neúspěšném IVF, za 8 dní by měla dorazit mrcha a pak hnedka druhý den cyklu začínám stymulovat estrofem... a pak hurá na náš 1.KET... tentokrát si necháme zavést dva bobíšky, už se těším, až je budu mít zase v bříšku.. snad to vyjde..

pikusa
13. čer 2011

@mikulka ahojík.....mě teda utroš mrchu nebrzdil.....dostala jsem to i přes něj
@mufinka26 ahojík a vítej tady 🙂
@vered tak nám matese na tříletáka tipují pořád....i tím,že dobře mluví..a je velkej a pak koukaj,že mu jsou 2 😝

ronecek
13. čer 2011

@lenkacar
@kata1145
@pikusa
@vered

Hoky moc díky za kočárek 🙂 Jsem moc ráda, že se líbí. Ještě ho vyfotím ve skutečnosti. Zdá se mi ještě hezčí. Pa a krásný den všem 😵

lenkacar
13. čer 2011

@mikulka mě utroš mrchu zbrzdil ,ale jen když mám dvojitou dávku 3krát 2kuldy ..tak jsem mrchu nedostala ..až po vysazení,což mám třeba tedka tuhle dávku tak jsem na to zvědavá sama co bude tentokrát

ronecek
13. čer 2011

@amalka_78 Ahoj Amál, tak Ty sis teda ten KET pěkně užila ☹ Mě se zdá, že mi udělali fuk fuk a bylo to. Netušila jsem, že u někoho je to takové náročné.
Neboj se, určitě by Tě informovali, kdyby nebylo něco v pořádku. Embryjko musí být trošku přece odolné.
Jj, s tou vložkou a tangama to znám moc dobře 😉 Jednou mě mrška nečekaně navštívila v práci a bylo to. Myslela jsem, že nedožiju konce směny 😨 Byla jsem z toho tak nervózní 😉
A co špinění, už ustalo? Mějte se s bobkem krásně 😉

ronecek
13. čer 2011

@magieee Ahojky 🙂Tfuj tfuj tfuj. Moc na Tebe budu dneska myslet a držet palečky, ať vše dobře dopadne. Posílám pusinku na bříško 🙂

ronecek
13. čer 2011

@mufinka26 Ahojky, vítej tady 🙂

ronecek
13. čer 2011

@vered Ahoj zlatí, Tobě písnu po obědě až prcek usne 🙂 Dneska teprve teď vstal. Měli jsme tady návštěvu a známá vzala i svou pětiletou vnučku, tak řádili o stošest až do devíti hodin 😉 Pak byl už unavený, že chtěl jít spinkat sám. Tak zatím páček a krásný den 🙂

ronecek
13. čer 2011

@amalka_78 Amál ještě k tomu spaní🙂Já od KET pravidelně kolem oběda bývám totálně unavená, ospalá. Pokud můžu, tak si na chvíli lehnu s Domíkem nebo aspoň zdřímnu minutku v obýváku. Je to šílené a po obědě a odpoledne si připadám totálně nepoužitá 😨 Teď o víkendu už jsem vysadila Estrimax. Utroš taky neberu. Tak jsem zvědavá, jestli se to spraví 🙂

ronecek
13. čer 2011

@mikulka Ahojky, kamarádka dostala po KETu mensku až po sedmi dnech 🙂 Taky mě píchávalo a stále občas píchá a pobolívá vlevo vpravo. Ale v těhu prý je to běžné, jak se vazy natahují...A jak Ty mamčo?

amalka_78
13. čer 2011

@mikulka Mě už to taky napadlo, že ten Utroš může zabrzdit MS. Já ho brala jen při prvním IVF a normálně jsem to dostala, a potom jsem měla 2x místo něj Crinone. Ted beru taky Utroše a k tomu Ascorutin, který omezuje krvácení, ale to si nejsem jistá, jestli to platí i na MS. Já být tebou, tak si udělám testík, než se takhle nervit 😉 Určitě budeš mít // a všechno z tebe spadne 🙂
Každopádně v příbalovém letáku nic o MS nepíšou a tam se většinou udává kdejaká blbost, takže buď v klidu a testni 🙂 Já osobně teda nechápu, jak to můžeš vydržet, já už bych těch papírků měla počůraných aspoň deset 😀 😀 😀

sponiarka
13. čer 2011

Ahoj holky tak u mě to zase nevyšlo ☹ dostala jsem to já se snad nikdy nedočkám 😢

amalka_78
13. čer 2011

@mufinka26 Ahojky, tak 1x měsíčně zabrousím do diskuze "Apolinář" a byla jsi mi nějaká povědomá, tak jsem tam teď nakoukla a nespletla jsem se 🙂 Četla jsem, že jsi v pátek vyfasovala estrofem, tak to jsme se možná potkaly na chodbě 😉 Já byla v pátek na ketíku 🙂

amalka_78
13. čer 2011

@sponiarka To je mi líto 😢 A pokolikáté to nevyšlo? Já si vždycky říkám, že už nemám sílu, ale nakonec jdu vždycky dál. Jednou to přece vyjít musí !!!

sponiarka
13. čer 2011

@amalka_78 Tet jsem byla na 3IVF v tom byly ještě 2 KETY a nic už taky nemám sílu ale jednou to musí vyjít tet si dáme pauzu apak půjdem znovu ale už to nehradí pojištovna také chodím k Apolináři.

amalka_78
13. čer 2011

@sponiarka No jo, 4. IVF, to je spousta peněz a výsledek bohužel nejistý.... Jestli mi teď nevyjde KET, tak bych musela do 3.IVF a to bych si před tím dala pauzu a spíš zkusila nějaké léčitele. Ty jsi o tom neuvažovala? Tedy záleží na tom, jaký máte problém, my třeba máme všechny výsledky v pořádku, "jenom" se nám nespojí spermie s vajíčkem, takže si připlácíme ICSI.

petapal
13. čer 2011

holky nekdo jste tu psal,že nebo jide ,že se nepočita den KETU jak je to tedy ja se ptala hned dr když mi je vložili kdy se začnou hnizdit a ona behem par hodin po tom co jsme vložili tak mam počitat den vloženi nebo ne už me svrbi ruka na testovani ,ael musim vydrzet aspon do 10dne.

petapal
13. čer 2011

jinak me poboliva občas bricho dole ,ale ne moc nejak a boli prsa asi 3den od ketu neboli nejak strasne hodne ,ale boli ale u utrogestanu nepisou nic o bolesti prsou ne tak z nej to byt nemůže nebo jo

sponiarka
13. čer 2011

@amalka_78 Už jsem se na to ptala stojí to kolem 40tisíc dáme si malou pauzu tak do září pak se uvidí.já těm léčitelům moc nevěřím tak to asi né.Mi jsme taky v pořádku a to ICSI si také připlácíme.

lenkacar
13. čer 2011

@petapal no prý se ten den nepočítá ..já ho teda nepočítam..jsem 7den ..na test brzy!

amalka_78
13. čer 2011

@petapal s tím dnem vložení teda nevím, jak se to počítá, to mě nikdy nenapadlo se zeptat. Ale myslím si, že jeden den už takovou roli nehraje 🙂 To máš těžký, každá jsme jiná, někdo má vidět ducha už pátý den a někdo zase desátý ještě nic a těhu stejně je. Při minulém ketíku v únoru holky nevydržely do 10. dne čekat a // čárečky byly, takže být tebou, zítra ráno počůrám papírek 😀

lenkacar
13. čer 2011

@sponiarka a co v nativu to by nevyšlo na tolik co? to je práce hýml ,moc mě to mrzí ..no kdoví jak tu dopadneme my ..

amalka_78
13. čer 2011

@lenkacar Máš pravdu, 7. den je brzy, ale vydržet to, to se nedá 😀 Ale je lepší si udělat test, než se nervit jako blázen, i když ... když máš pak jednu / tak stejně nevíš, na čem jseš 😕 Já jsem tentokrát kupodivu docela klidná, jenom občas mám záchvaty a chci, aby už byla neděle - můj 10. den 😀

sponiarka
13. čer 2011

@lenkacar asi jsem hloupá ale nevím co je to v nativu to mi asi nikdy nedělali

amalka_78
13. čer 2011

@sponiarka 40 tisíc, to docela jde, myslela jsem tak 80-100 - do toho nevím, jestli bych mohla jít. Lenka má pravdu, nativ vyjde tak na 13.tis, taky jsem o něm uvažovala - vzhledem k těžkému OHSS. Ale zase máš míň vajíček a tím i míň šancí ... no těžko říct, každopádně je to menší záhul pro tělo.