Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
31. srp 2011

@pikusa Ahojky 🙂 S přípravou už jsem raději začala, nikdy nevíš, co bude 😉 Pokud dopadnu jako u Domíka, tak jsem za měsíc a něco už ležela v nemocnici ☹
Jinak ten Utroš si moc nepamatuju. Ale já ho brala už před KETem kvůli přirozenému těhu a hlavně na úpravu mensky. Takže mi pak akorát ve Zlíně zvedli dávkování a přidali Estrimax. Takže si myslím, že už před KETem. Zkusím ještě mrknout do papírů 😉 Už se chystáte na další KETík 😵 😵 😵 A jak se jinak máte, co nového? Jak užíváte léto? 😵 😵 😵

ronecek
31. srp 2011

@mufinka26 Moc taky na Tebe budu myslet a držet palečky 🙂 Tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

mufinka26
31. srp 2011

@ronecek děkuji, snad nám to do třetice vyjde 😀 😀

pikusa
31. srp 2011

@mufinka26 no to jo....po OPU jsem ho měla taky...
ale ted při KETU až po vložení embrya...
@ronecek no užíváme......ještě jedeme ted na víkend do Jizerek,tak se těším....a pak se uvidí.....kdy bude další pokus

mufinka26
31. srp 2011

@pikusa už bych chtěla aby bylo pondělí, to čekání je šílený, ikdyž my to v práci docela utíká 🙂 jenom doufám, že se v pohodě rozmrazí 🙂

caricia1
31. srp 2011

@mufinka26 Ale to víš že se v pohodě rozmrazí,určitě se na tebe taky už moc těší 😵 😵 😵

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 no to bych mu teda radila 😀 taky sem ten pelech připravovala jak nejlíp sem mohla 😀

caricia1
31. srp 2011

@mufinka26 To je jasný 😉 Stále piješ kontryhel?

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 nene už ne... 🙂 jakmile my řekly, že je sliznice v pořádku tak sem přestala 😀 on se má pít stejně jenom do 14 DC 🙂

caricia1
31. srp 2011

@mufinka26 no právě že každý to říká jinak..Někdo tvrdí že celý měsíc tak nevím 😵

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 já tio nevím holka, ale už ho nepiju, docela my to těch čtrnáct dní stačilo, zezačátku my chutnal, ale jak se přehoupl desátý den no .... 😅 říká se, že rýmička je smrtelná pro chlapa, ale teda mám jí od včerejška a přijde my, že sem teda chlap 😀 😀 😀 naštěstí je to jenom rýma 😀 takže KET bude v poho

caricia1
31. srp 2011

@mufinka26 Mě taky na začátku chutnal a ted už ho piju ze ,,zatnutýma zubama,, 😀 😀 😀 😀 Nesmim si ho dělat moc silnej...Rýmičku máš? 😀 Nebuuuj,to se spraví 😀 😀

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 😀 😀 😀 já vím z kapkama za týden a bez nich za sedm dní 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
31. srp 2011

@mufinka26 přesně tak 😀 😀 😀 😀

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 vlastně až já nervozně budu čekat na výsledky tak ty půjdeš do boje vid? 😉 🙂

caricia1
31. srp 2011

@mufinka26 nu,tak nějak to akorád vyjde 😵 😵 Teda snad..Doufam že mi to nic nezkazí

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 neboj, určitě ti to nic nezkazííí 😀

ronecek
9. zář 2011

@mufinka26 Ahojky zlatí 🙂 Tak co, jak se cítíš po KETíku? 😉

mufinka26
9. zář 2011

@ronecek ahojky 🙂 no dneska a včera mě trošku trápí žaludek, ale to bude tím estrofenem, jinak bych spala za korunu 😀 😀 dneska jsem v práci, tentokrát sem si nevzala neschopenku, necháváme to osudu 😀 jinak se už strašně těším na testování, sem zvědavá, jestly se to tentokrát povedlo. V opačném případě na nás bude ještě jeden mrazáček čekat 😀 A jak se cítíš ty těhulko? už se ti to krátí vid? 😀

ronecek
9. zář 2011

@vered Ahoj zlatí 😉 Tak konečně jsem si udělala trošku času. Tento týden byl docela dost náročný. Malovali jsme prckovi pokojíček, uklízela jsem to, všechny jeho věci, hračky tam stěhovala a včera nám přišly dekorace na zeď, tak jsme měli na celé odpoledne o zábavu postaráno 🙂 Už ho máme konečně hotový.
Jinak se máme dobře. Mimčo roste pěkně, sice se mi zdá, že bříško nijak moc veliké nemám, ale i tak do kopce funím jako prasátko 😀
Nakoupené už mám téměř vše. Akorát dokoupím ještě nějaké plíny a věci do porodky. Včera jsem si objednala tuto zavinovačku. Jsem z ní moc nadšená. Doufám, že bude taková, jako na obrázku. Taky jsem objednala háčkovanou deku na léto. Tu dám možná malé pod stromeček.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45353960&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44658381

Jinak tlak se celkem pořád drží. A vše OK. Doufám, že to tak ještě dlouho zůstane. Už jsem taky byla na cukrovce, bleee 😒
Pomalu chcu začít nakupovat dárečky na svátky, narozeniny a Vánoce. Máme toho ještě spoustu, takže penízky jen lítají.
Domík dneska spal poprvé v pokojíčku. Do půlnoci se ještě občas budil, ale to dělal i když spal u nás v ložnici. Pak spal až do sedmi.
Jinak je čert jako blázen. Pořád někam trajdáme, protože chce chodit furt za děckama.
Co Joshik ve školce? Líbí se mu a nepláče? Dáváš ho tam jen na pár hodin nebo na celý den?
Jak píšeš o té ČR, tak ani nevíš, jak jsem ráda, že bydlíme na baráku. Sice v bytě je pohodička, ale na baráku si klidně během dne Domík může sám odběhnout na zahradu a hraje si tam sám. A celkově je tady klídek a přesně jak píšeš, můžeš si kdykoliv sbírat jablíčka, teď jsme měli hafo švestek, tak Domík jen chodil a cpal se.
A co vy a KETík a taky New York? Letí to jako voda, už jste se rozhodli?
Tak se zlatí opatruj a ozvi se. Posíláme vám pusilinky 😵 Papa L+D

ronecek
9. zář 2011

@mufinka26 Ahojky 😉 Tak to je super. Držím palečky. Možná je lepší, že jsi v práci. Aspoň na to tak nemyslíš. Doma by jsi stejně pořád neležela a tam jsi mezi lidma. Já dělala všechno a vyšlo to 😉 Kdy chceš začít s testováním? Já se cítím dobře. Břicho roste pěkně, ale zase tak moc jako některým holkám ne. Přibrala jsem 7,5kg. Jinak mě občas trápí ranní nevolnosti ☹ Letí to jako voda. S prckem si vůbec nestačím uvědomovat, že za chvíli bude mezi náma další drobeček 😵

mufinka26
12. zář 2011

@ronecek ahojky tak se ze mě vyklubal pěknej srab 😒 normálně sem si ješě neudělala testík, protože se bojím.. tak sem se rozhodla, že testnu nejpozději do pátku, to už by měl být jistý výsledek 🙂 nikdy sem taková baba nebyla, vždycky sem testovala už pomalu šestý den po ET a ted sem dneska osmý den a já chodím kolem těch testíků obrovským obloukem 😅 😀

pikusa
12. zář 2011

Ahojík holky......
@ronecek teda letí to nějak rychle......a hezky nakupuješ 😵
@mufinka26 moc ti držím palečky....a teda já mít test doma,nevydržím,proto si je nekupuju 😀

vered
12. zář 2011

ahoj holciny 🙂 nejak nam to tu uvada, zdravim vsechny a preju jen uspechy 😵
@mufinka26 hodne moc stesticka pri testovani, ja na to testovani taky byla vzdycky srab, vetsinou az 12.den a jen jednou jsem se odvazila 10.den. Takze bud v klidku, cas jeste mas a kdyz je ti lip bez testovani tak proc ne????Ja te uplne chapu. 🙂
@pikusa cauky pikusine, jak se mate s mrnouskem doma? Co plinky? MY ted co je Joshi ve skolce uz mame zase pliny na spani, mel nekolik nehod a tak sem mu ji vratila...skoda no, ale prevlikat denne postel uprostred noci to je nad moje sily. A co dalsi Ketik? 😵

mufinka26
12. zář 2011

@vered no já právě vždycky testovala brzy a pak opravdu každý den.. ale ted na to nemám sílu 😅 A co ty? kdy do toho půjdeš, nebo už si byla?

mufinka26
12. zář 2011

@pikusa no já mám právě doma pěknou zásobu testíků, mám jich asi sedm 😅 ale tentokrát mám i vyžší citlivosti, než jenom mamates 10tku 😅

vered
12. zář 2011

@ronecek ahoj zlati, ty moje pilna vcelicko...dekuju za psanicko a omlouvam se, ze nejak moc nepisu....no s nastupem do skolky se vse ponekud zmenilo, takze se tocim okolo joshika o sto sest.
Tobe to hrozne utika vid, nez se nadejes mas Sofinku v naruci! To je krasny, ty vecicky jsou moc pekne co jsi objednala, kupujes hodne noveho, po Domickovi Ti nezbyly vecicky???? 😉
A jak se libi Domickovi v pokojicku?? To je sikulka ze uz bydli sam, my mame Joshika jeste u sebe v loznice, v noci se na me vzdycky nalepi a objima me. Zatim ho nechci davat do vedlejsiho pokojiku, ma priletet mamka asi na mesic, tak chci aby mela klid a svoji mistnost. 🙂 JInak uz zase resime curani...co zacala skolka, tak se moje robatko znacne zmenilo...Skolka je od nedele do patku, kazdy dne od 7.30 do 16, ale my to mame jen na pul dne do 13h.A taky ho nedavam do skolky v patek,protoze to by tam byl 6 dni v tydnu a to mi prijde moc, v Cr jsou take dva dny volna a ne jen jeden....NO, nejdriv byl upne v pohode a libilo se mu,az na to ze komunikacne nic moc, mluvil na vsechny cesky. Jak sme byli v Cr ak proste tu hebrejstinu nepouzival, sice rozumi ale prestal mluvit.
NO a ve ctvrtek rano najednou ze nechce do skolky, vedla jsem ho tam ja a az na 9 hodinu....jenomze on tam strasne plakal nechtel me pustit domu, no hruza, ja odchazela v slzach a on tam kricel ... ☹ hruza. Jenze sem zrovna ten den musela jit, neb sem v 10.30 mela Ket. V 11h nam volali ze jeste place a ze by bylo dobre pro nej jet a tak sem v nemocnici zustala sama a pckala si do 13h na svoje 2 bobany a pak jela domu autobusem.
V patek Joshi ve skolce nebyl a vcera nechtel, ale sel s tatinke a ja pro nej prisla uz ve 12 a sli sme na zmrzku. NO je to docela narocny ta skolka(Taky pozoruju zmeny na nem samem, jako ze treba na nas ted hrozne krici, to nikdy nedelal)...dnes odesel taky v poho, ale vodi ho tam ted muz, s nim se lip rozlouci. Jinak nezapiram ze ty prvni dny co tam byl sem tu probrecela doma, je to fakt docela narocny na psychiku, nejdriv jsi s nim cely den sama skoro 3 roky a najednu je pryc ...strasne zvlastni. Ale uz se mi to volno zacina libit, hihihi 😀 Zatim si davam do poradku byt,peru zehlim meju okna atd. Zacnu taky vyklizet supliky a vubec tu redukovat ten nas bordel, kdyby sme nahodou meli odletet....no uvidime. 😉
Zlati tak ja koncim, mejte se moc hezky s briskem a Domicke, opatrujte se pusinky 😵 🙂 😎 😵

vered
12. zář 2011

@mufinka26 mufi ja su 4.den po ketu.Doma mam taky 4 mamatesty, ale zatim na ne ani nepomyslim...

pikusa
12. zář 2011

@vered jéé ty jsi po KETU????to mi asi uniklo....tak držím držím...
a my na další?????nevím sama ještě kdy.Nějak mám strach
mates už taky spával bez plen,ale po několika nehodách jsem mu jí na noc zase dala......ale ted byl asi týden ráno suchej,tak přemýšlím,že zase vezmu,ale víš jak,pohodlnost zatím vítězí

vered
12. zář 2011

@pikusa hodna dekuju 🙂 dekuju za drzeni. N 🙂 euniklo ti to, ja to jeste nepsala, az dnes, furt sem nejak v jednom kole, a taky nestiham odepisovat....jeste vsem domu, kamosum rodine atd. Tak to tu odflakuju
😀
S tema plinama je to furt dokola...inak joshimu ted 2x uniklo i kakani 😲 a to se mu nestalo nikdy v zivote, vzdy kakal jen do wc a to od roku a pul...nechapu. 😠 Pry je to to skolkou...tak sem zvedava co mne jeste ceka!??? 😖