Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
4. bře 2012

@pikusa ufff, to je mi lito pikushko! ☹ ale jeste mate hodne bobanku v zasobe, nevyslo ted vyjde priste!!!!! 😉 Ses bojovnice! 😵 A diky za drzeni! papa 😉 pisnu

pikusa
4. bře 2012

@vered jojo písni.....
hele vy máte sníh?????? 😀

vered
5. bře 2012

@pikusa nemame, meli sme..ale jen 2 hodiny ale i tak to byla parada!!!! 😀

pikusa
5. bře 2012

@vered to věřím 😀
já jsme ráda,že my už ho nemáme 😀

ivetka77
5. bře 2012

Ahoj holky, jdu k vam do party, jsem taky po prvnim KETu,tak snad jeste prijimate;) Mrazacka mi davali v patek a me uz svrbi ruka...ale vim, ze na testeni je jeste brzy...

vered
5. bře 2012

@ivetka77 ahoj, prijimame, ale uz nas sem moc nechodi,vsechny otehotnely nebo porodily 🙂 ...kazdopadne vitej a hodne stesti 🙂 Na testovani je jeste opravdu moooc brzy 😉

pniki
5. bře 2012

ahojky holky, můžu se k vám taky přidat? Nejsem teda po Ketu, ale po 2. IVF a na zmražení nám nic nezbylo. První IVF se nepovedlo a měli jsme jednoho mrazáčka a taky bohužel se nezadařilo. Teď jsem týden po ET a jsem nervní jak pes. Třetí - pátý den po ET mě šíleně bolela hlava a to už mám jako špatné znamení, hlav amě bolela po každé a pak vždy negativní výsledky. Chci se vás zeptat, máte po Et nebo KET neschopenku, napíšou vám ji v caru nebo si berete dovolenou nebo chodíte normálně hned do práce?

pikusa
5. bře 2012

@ivetka77 ahoj a ještě s tím testem vydrž 😀
@pniki mě to po IVF vyšlo dobře....bylo to o letních prátdninách a já dělám ve školství,tak jsme měla dovolenou a pak mi v CARU napsali neschopenku...
No a ted jsme ještě na mateřský........takže doma.....ale s prckem si člověk moc nedáchne 😵

vered
5. bře 2012

@pniki ahoj hodne stesti...s neschopenkou v Cr netusim, zijeme v cizine...ale ja po Ketu do prace chodila a fungovala uplne normalne...a vyslo to...ja zastavam nazor fungovat normalne... 🙂 a ti to vyjde 😉

vered
5. bře 2012

@pikusa tady je to se snehem sranda...neni kazdy rok a kdyz uz tak opravdu jen chvilku, takze zacal padat a padal asi dve hodky takovy mokry snih a obrovsky vlocky, samozrejme v radiu okamzite hlasili snehove prazdniny a skoly a skolky nefunguji v techto pripadech.NO a po 2 hodkach uzivani si venku, najednou vylezlo slunce a to byl konec, okamzite to rozteklo....ale mame jeste malickyho snehulacka v mrazaku a malej na nej obcas koukne, vzdycky mu ho vyndam... 😀 docela prca!!!

pikusa
5. bře 2012

@pniki já to vlastně nedopsala 😀 napíšou ti jí v CARU 😵
@vered sněžná kalamita trvající 2 hodiny 😀 😀

ivetka77
6. bře 2012

@vered Tak tim lepe,treba je to tu nakazlivy a taky otehotnim a porodim🙂

ivetka77
6. bře 2012

@pikusa Vydrzim,ale je to psycho 😀

pikusa
6. bře 2012

@ivetka77 😵 to je 😵

studentkakarolina
6. bře 2012

Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den 🙂

pniki
6. bře 2012

@vered díky, u nás v caru právě taky zastávají, že se má dělat doma, že se to nedá vyležet 😉

pniki
6. bře 2012

@pikusa u nás u Apolináře právě neschopenky nedávají, což mě trochu mrzí. Protože třeba na odběr vajíček a pak po transferu by se to na pár dnů hodilo. Zatim jsem to taky řešit nemusela, pracovala jsem jen na částečný úvazek, ale teď budu přecházet na hlavní úvazek, tak mám z toho strach.

pniki
6. bře 2012

@vered promiň mělo to být že se nemá zůstávat doma 🙂

pikusa
6. bře 2012

@pniki aha....mě jí teda nabízeli hned po odběru--měla jsme moc folíků a OHSS a pak po ET dávali bez problémů....
tak se domluvit s obvoďákem,pokud chceš být raději doma v klidu

pniki
6. bře 2012

@pikusa obvoďák mě taky napadl, ale je to zvláštní, že by na gynekologický zákrok napsal neschopenku obvoďák, no uvidíme. Jestli bude další IVF se dozvim už za chvilku. Jestli bude, tak teda až v červnu, když tam musí být ta tří měsíční pauza. Mám strach si udělat test dřív, bojim se strašně zklamání. A ty máš první dítě z IVF?A jaký jsi měla pocity a měla jsi nějaké příznaky? Nebo jsi už v podvědomí cítila, že to vyšlo?A teď se snažíte o druhé?

pikusa
6. bře 2012

@pniki Matyáška mám z IVF......
a příznaky žádné....jen pocit že to vyšlo...
ale na pocit už nedám.....mám za sebou 3 KETY a pocity stejný a nic 😖
No a tak po ET 2 dny dovolenou a pak do práce......ono se to fakt nedá vyležet
ale počkej,,,,jak za chvilku....ted jsi po transferu????

pniki
7. bře 2012

@pikusa jojo byla jsem 27.2:.na transferu a mrazáček nám bohužel nezbyl. A pocit nemám moc dobrý, ach jo.

pikusa
8. bře 2012

@pniki a co testík???nebude???
dneska už by to šlo 😵

pniki
9. bře 2012

@pikusa testík nebude, bojim se, tak raději ne. Přemýšlím, že ho nebudu dělat vůbec, počkám jestli přijde menstruace, ale fakt nevim. Mám takový zvláštní pocit. Jeden den si říkám jo to bude dobrý a druhý den brečim, že to nevyšlo, jsem jak střelená. Hlavně jsem docela protivná ☹

pikusa
9. bře 2012

@pniki no jestli máš utrogestan tak MS nepřijde ne????
myslím na tebe 😵

pniki
9. bře 2012

@pikusa ještě ho mám, ale jen do neděle. U nás se po ET bere jen 15 dní, ale po KET se bere pořád. Takže příští týden by měla menstruace dorazit ☹

pikusa
9. bře 2012

@pniki aha....tak já po ET měla do 12.týdne těhu

pniki
9. bře 2012

@pikusa no jo, v každém CARu je to jiné

vered
9. bře 2012

@pniki Utrogestan po ET jen 15 dni i s pozitivnim testem???To je teda doste divny.....spis bych chapala ze se nebere po Ketu, jako sem to mela ja v nativu, nebrala sem vubec nic...ale po ET vzdy 3 mesice...pokud jsi tedy tehu! Drzim Ti palce 🙂

pniki
10. bře 2012

@vered jojo jen po ET to bereme 15 dní ale po KET se bere až snad do 14 týdne těhotenství. NErozumim tomu, ale snad vědí, co dělají.