Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
21. říj 2010

Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat?? Já mám za sebou 1.IVF, ale k ETu nedošlo, měla jsem OHSS 😝 další měsíc jsem zas neměla dobrou sliznic na KET ☹ včera jsem to konečně dostala a doufám, že tento měsíc to vyjde 😉 příští pátek jdu na UZ 🙂 Máme už jednu dcerku..tu máme po 1.IUI 😵 a teď už se přes rok snažíme o sourozence

Můžete mi někdo napsat, jak to probíhá? kolikátý dc se asi dělá KET?

sandol
autor
21. říj 2010

ahoj holky 🙂 🙂 🙂
@stazina to máš za to,že sis nevážila těch 10hod. 😉 ,proto jsi vyřízená,už bys je brala co 😉 ?,pardon pardon 😕 ,ubrala jsem ti 1 den 🤐 ,v dálnice taky teď nějak věřím,díky za podporu 😉 Víš co,možná je lepší,že jsi zapojená do pořádný honitby 🙂,aspoň nad tím nepřemýšlíš.A přijde ti,že to ani není pravda,žes na něčem takovým byla a něco bys mohla mít v bříšku viď?Já to tak chvílema vždycky mám,a právě tehdy,když jsem strašně zaměstnaná malým a tak,nemyslím na to a pak si na to vzpomenu,to mi vždy přijde neskutečné 🙂 Bydlíte u tchánů jo?To určo přináší určitá úskalí,ale zase ti hlídaj ne nebo to tak není?A uvažuješ pěkně pragmaticky,to se mi líbí 😉,dvě krásný,zdravý dětičky máš 🙂

sandol
autor
21. říj 2010

@dashi tak to je vždy záhada,když jsou oba partneři v pořádku a ono to nejde 😨 ,ale zase máš docela náděj,že se to fakt může podařit přirozeně a určo se to stane až už jedno mimčo mít budete 😉.Jo,mamatest je dobrej,tím jsem testila před těmi 3,5 lety 🙂
Tak vy jste měli PK?To mně nenabízeli.Mně zaváděli 3 denní,8 buněčný,obě dvě,zrovna při ket říkala embyolož.,že jsou v excelentním stavu,tak jsem zvědavá,zda se exceletně chytnou,teda chytne,nějak si dvojčátka vůbec nedovedu představit 😕 Při ET jsem měla zavedená taky dvě a ujalo se jedno a taky byly v super stavu.Dvě jsou prostě větší šance 😉

sandol
autor
21. říj 2010

@bublenudle to je jasný,nenutit se do toho,člověk si musí sám určit,co si myslí,že je správné a pokud nechceš nechat do peřinky šťouchat 😉 to musí být pochopeno 😉
Já chci testnou v neděli,to bude 12.tý den,ale v palici mně teď nějak pableskuje sobota 😨 ,tak uvidím 😎

sandol
autor
21. říj 2010

@vered holka zmrzlá zdraví holku říčnou 😀 ,no ano,dočkala jsi se,dnes nám tu sněžilo 🙄
Tak jsme to dnes měly podobné,já byla dopo taky bez kluka.Byla jsem s kámoškou na obědě,pak na nákupkách a hned poté jsem se ještě dorazila v cukroš.A to jsem se teda vůbec necítila těhotně,to víš nákupní orgie,to mám zatměno ať jsem v jakémkoliv stavu 🙂)Navíc jsem si koupila zimní bundu,pěkně na tělo,takže jsem vlastně ani nepřemýšlela,že bych mohla být v zimě třeba těhu 😨 Poněvadž tu bych na sebe ve 3.měsíci teda fakt asi nenarvala 😀,no ale hlavní je,že ji mám doma,no ne?!
Jaké pocity dnes?Cítíš se těhotně?Mně teď k večeru občas pobolívne břicho jako na MS,přitom bych ji měla dostat až za týden,tím jak byl ten ket tak brzy.tak v tom vidím velmi dobré znamení 🙂 ,protože MS bolesti mám jen v den MS.
Tak vy máte drahé testy,to my zrovna levné 🙂 ,tak každej testí třeba 2x denně 😲 Ty si ho ale zatím taky schov,i když myslím,když nad tím teď přemýšlím,že tě možná zviklá moje testování,obzvláště,pokud budou //.
Hele a to jsme tedy vlastně nastejno,když jsi měla 4 buněčný,to bývají 2.den,takže jsi vlastně jakoby den pozadu,takže v podstatě taky 9.den,jestli se to tak dá brát.Ale myslím že jo.vždyt tady holkám,co mají prodlouž.kultivaci,vycházejí testy třeba o dva dny dříve než těm bez PK a je to logické.TAkže vítej v devítideňácích 😉

sandol
autor
21. říj 2010

@luucia jasan,přidej se 😉
Tak když jsi neměla dobrou sliznici,tak bereš nějaké léky?Jinak po UZV ti řeknou,jak vysoká sliznice je a zda to už bude ke KET,bývá to různé,já třeba byla 15.den cyklu s vysokou sliznicí a třeba bublenudle taky se skorem stejně vysokou sliznicí půjde až po týdnu,než jsem byla já,to asi taky záleží na CAR.Kdyžtak se mrkni zpět na stránky,tam to rozebíráme.
Ty jo OHSS byl asi děs viď?ale když vám vyšlo IUI,kde je úspěšnost docela malá,IVF vám určitě vyjde 🙂 A vy jste nezkoušeli již další IUI,když se vám to jednou podařilo?Kolik máte zmrzlinek?

luucia
21. říj 2010

@sandol díky 🙂
No já měla špatnou sliznici jen minulý cyklus..dr říkala, že je to ještě tím OHSS 😒 Před tím jsem nikdy problém se sliznicí neměla, tak dr říkala, že to řešit nebudem 😉 Ted jdu na UZ 10.dc, tak uvidíme jaká bude sliznice 🙂 😕
No OHSS nic moc, ale dr ho zachytla včas..ještě před OPU, takže se to dalo 🙂 byla jsem jen děsně nafouklá...ale to mi nějak zůstalo 😅 😅 😅 to bude tím, že jsem na PN a vůbec se nehýbu 😝
Ted jsme zkoušeli 3 IUI a manželovi se spermio hodně zhoršovalo..měsíc od měsíce, takže nám dr už IUI nedoporučila 😉 a mražáčků máme asi 11...laborantka mi tenkrát říkala, že má daný ještě 3 vedle v misce a že je ještě nechá vyvíjet, ale že neví, ja to dopadne a pak už jsem si nevolala 🙂
a jak jsi na tom ty?? už jsi po KETu??

bublenudle
21. říj 2010

@sandol Jééééé,sobota..ty se máš...mooocinky držim palečky..ale určo mimi bude... 😉 jj,já jsem ted fixovana jen na Ket a sex teda vubec,hi hi..naštěstí je to doma pochopeno.. 🙂 chodím ted skoro každej den na akupunkturu..prej je to dobrý..tak uvidíme,at už je uterýýýýý 😵 😵

bublenudle
21. říj 2010

@luucia ahojky...zdravím tě mezi náma KETačkama 🙂 😎 ...kam chodíš do caru?? ja jsem z brna...v uterý jdu na svuj první Ket...tak se mooocinky těším,až si pujdu pro svoje mimuška... 🤐 😵

luucia
21. říj 2010

@bublenudle chodím do Sanusu 😉 máme od tamtud i dcerku 🙂
jééé, ty jdeš v úterý na KET 😵 ty se máš..já už chci taky 😵 a kolik si jich necháš zavést?? nám dr doporučila jen jedno 😉

luucia
21. říj 2010

@bublenudle a ty jsi byla ne ET? ten nevyšel? promiň, že se tak vyptávám..přiznám se, že jsem Vás moc nedočítala

sandol
autor
21. říj 2010

@luucia aha,tak to máš po tom OHSS.Tak jsem taky zvědavá,jestli jí budeš mít už tento cyklus OK 😉 Já vyčetla,že je na výšku sliznice dobrej maliníkovej čaj, že podporuje progesteron,který je právě důležitý při tvobě sliznice,tak jsem si ho asi 3-4 x udělala a pak prý jsou také dobrá lněná semínka,tak jsem tak 5 x vzala 1 lžičku denně a na 12.tý den jsem měla sliznici 12,3 mm,takže prý více než ukázkovou.Ale jestli to bylo tím nebo nebylo,kdo ví....?Tak to můžeš taky zkusit 😉
To je dobře,že ti nafouknutí vydrželo 😉 a ještě si k tomu připočti 9 měsíců a určitě ti to nebude ani trochu vadit 🙂 🙂
To je taky viď,s tím zhoršováním spermiogr.,my to měli nápodobně,zhoršovalo se to měsíc od měsíce,ale proč nikdo neví 😕
11 nebo možná 14 kousíčků je nádherný 🙂,to ti vyjde ještě na, tipuji ...............3 dítka 😉
Jsem 9.den po KET,takže finišuji k těhot.testu.

stazina
21. říj 2010

hoj hoj...🙂
@vered....no ,já myslím, že se to drží alepson 7 dní.....já mám právě píchat Pregnyl( HCG) zítra apka ješět v pondělí a to už budu 7d po ketu , a testovat mám pak až za týden..takže se to asi drží v těle dloouho...
Jo a my tu bydlíme už přes dva roky a jet o fakt na palici..bydlíme v pokoji 3x3m, jiank máme vše společné....tchánovi neuznávaji , když něco klukům zakážu, takže sem apk akorát ansr. jak mě podtrhujou autoritu..manža je věčně v práci, enbo na domku dělá, takže to vidím a snáším jen já...fakt už jsem z toho na dně..už abychom byli ve svým...původní plán byl na vánoce, to se ale prý nestihne..tak uvdiím..

@luucia jasně , že se můžeš přidat 😉 tak ted už to pojede...a bude ket co by dup...já šla na ket až 19Dc..a probíhá to hodně podobně jak et..záleží v jakém si Caru...já měla pregnyl, a ted až do testu pcíhám agolutin a pak beu estrofem...

@sandol jojo ,zaltý časy deswet hodin v posteli 😀 né , jsem ráda, že už je máme doma, bylo tu smuntno...a dneska přes den to nakonec šlo..odpo si hezky hráli..a začínají pěkně mluvit, tak je to sranda..
Ty a stím štoucháním do peřinky! 😀 před ketem se právě musí , aby se sliznice těšila: 😀 😀 😀 ..
No a tchánovic občas pohlídají ,a el žádná sláva..babička mi nidky nenabídne, že je pohlídá, enbo že s nima půjde ven..vždycky se musím prosit..takže to dělám jen ve výjimečných situacích...a oni to tady neví, že máem kluky ze ,,zkumavky"manžel s nimam nemá moc dobrý vztah, tkaže jim to nechtěl říkat...

@bublenudle jojo , taky jsem o akupunktuře lyšela pozitivní věci, tak snad to pomůže..!!A nebo j do uterka to uteče....

A ŽENY JEŠTE K SEXU!!!!
Nezanedbávejte moc manžílky...!!!Pak se žesnký diví , že začnou chlapi zahejbat...bodejt by é, když to doma nemaj 😒 je to smutný ,a le je to tak....tak kdo může, šup na to 😀 😀
Já bych šla..ale copak to jde?přece jen
@sandol 3den po ketu 😀 je asi brzo.. ☹

teda, zase sem tady napsala román, tak já už jdu pá

stazina
21. říj 2010

@sandol kočko, lněná semínka jsou také dobrá na stolici...ale o tom ,že by byla dobrá na sliznici jsem teda neslyšela 😀
já doporučuju kontryhelový čaj na sliznic!!Perfektní!
Já měla 6Dc - tudíš, hend po ms...7,8mm..prej dost dobrý.. 😉 a to jen díky kontyhelu 😀

sandol
autor
21. říj 2010

@bublenudle hezkyyy akupunktura 🙂 ,bereš to opravdu svědomitě 😉 ,tak to by bylo aby nebylo 🙂 🙂
Je to příjemné?Kam všade tě ty jehličky vpíchavaj 😲 ?

stazina
21. říj 2010

@luucia a poč vámd r doporučila jen jedno? se dvěma je přece věští šance, né? 😉

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina no,tak stolice aj sliznice,tož néni ono to podobné?Mimochodem,néni to od sebe daleko 😀 😀 😀
Ne ale fakt,lněný semínka jsou progesteronový.A neříkalas náhodou,že už musíš jít? :😠 😠 😀 😀

vered
21. říj 2010

@luucia Ahoj Luucia,vitej mezi nami. 🙂 Pri prvnim IVF jsem take mela OHSS, vim jak to je neprijemne. Na KEtech jsem byla 4x a vzdy v nativnim cyklu9z jednoho mam dvouleteho synka).8.DC jsem sla do nemocnice kde mi prubezne sledovalikazde dva dny hladiny hormonu estrogenu a progesteronu a soucasne sledovali jak roste folikul a jak dorusta sliznice..no a kdyz uz bylo poznat ze ovuluji nebo se blizim k ovulaci dostala jsem lek na zesileni ovulace(injekce ovitrelle, muze to byt i pregnyl) a dva dny nebo 3 ale jednou dokonce i 4 dny nato probehl KET. To zase zalezi jak stara jsou embrya. Vetsina mych ketu probehla 18.nebo 19.DC ale tentokrat (jsem 10.den od ketu) jsem mela transfer uz 14.DC neb ovulace probehla driv. S lekama nevim presne jak Ket probiha, to zalezi na Caru jaky zvoli postup. Kazdopadne hodne stesti!!!!

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina jo a ještě k tomu tvýmu sexu,no nepsala jsem náhodou bublenudle že si člověk musí sám určit,co si myslí,že je správné a pokud nechce nechat do peřinky šťouchat ,tak prostě nechť nenechá 🙂 No ale u tebe si myslím,že ať 3. či jakýkoli jiný den,ty by sis už měla hupsnou na koníka 😀 😀

stazina
21. říj 2010

ty mě snda vyháníš? chtěla jsem jí t potěšit miláčka, šel do postela napřed..a on mi chudinka unavená spí... 🙂 😀

stazina
21. říj 2010

@stazina
@sandol to mělo být pro tebe....

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina dyk je mi to jasný,proto jsem to hned odpálkovala na někoho jinýho ty koni 😀 😀 Jistěže tě vyháním a nevracej se až po jízdě 😀 😀 😀 -pokud se ti ho teda podaří vzbudit

stazina
21. říj 2010

@sandol však já jsem to o tom sexu psala taky trochu s nadsázkou...zase takové otrokyně být nemusíme, ež když si maldej vzpomene..hurá na něj🙂ale jdnou za časje to potřeba(čas - jak relativní pojem...měsíc, rok?))?? 😀

stazina
21. říj 2010

@sandol nebudu ho budit...dnes byl darovat půl litru krve, tak z něj už dneska těžko něco kloudnýho dostanu 😒 😉

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina ale hej,mělas recht,když to nemaj doma,hledaj to jinde,neřeklas nic než pravdu bóží 😉 No jistě,u tebe to vidím tak na ten rok,neb se pletu 😀 😀 ?
Jistě,po záslužném činu nebudit 🤐 ,navíc bys asi nevyždímla fakt nic 😨

sandol
autor
21. říj 2010

Pro nás všechny čtyřlístek pro štěstí

sandol
autor
21. říj 2010

jo,to neni můj nehet

sandol
autor
21. říj 2010

ani moje prsty,prostě jsem to stáhla 😀 😀 😀 Začínám mít zasejc nějakou dobrou náladu,tak omluvte,že píšu takový krávoviny 😔

stazina
21. říj 2010

tak tak..ted si ale říkám, že bychom měli opusit téma sex a vše koelm něj... 😀 a neodbíhat od daného tématu...aby naše místnost nebyl abrzo nazýváná místio 1. KEt ..1: sex..( vím, pravda, nebyl by první , ale jiank jako název msítnosti výborný)
tudíž, hodím jsem ještě jednou tabulku ( no ,t abulku...)a půjdu se uložit vedle vycucnutého manžela.. 😉 snad nám děti nebudou v noci pít krev a budou krásně spát až do rána🙂10 hodin nedám, ale těch osm by se hodilo...
tak dobrou , papa

stazina
21. říj 2010

super čtyřlístek..ovšem ,že to nejsou tvé prsty mě velice zklamalo... 😉