Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
11. led 2011

@vered tak to je skvelá sprááááááva 😀 😀 😀 Určite si aj ty aj manžel videli správne a verím, že každým dňom bude čiaročka silnejšia 🙂 držím Ti palce 🙂 🙂 🙂
@ira13 ja budem brať od 1DC - 7DC 1x1 estrimax a od 8DC - 14DC 2x1 estrimax a od 15DC pokračujem 2x2 utrogestan ( určite je lepšie zavádzať do pošvy ako papať ). Je to účinnejšie a nezaťažuje tak žalúdok. Potom aj naďalej pokračujem užívaním estrimaxu.

ira13
11. led 2011

Já jsem ho také vždy zaváděla ,teď jsem ho párkrát spolkla a je to paráda .mě vadilo jak to teče.Budu také raději zavádět, když je to lepší.Dík za názory.

ira13
11. led 2011

@vered potichoučku gratuluji ,ať pěkně tloustnou. Je škoda že nemáš testík. Budu muset já baba zvědavá počkat do čtvrtka.

bellka
11. led 2011

@ira13 omlouvám se, že vám sem lezu, jenom chci poradit 😉 Utrogestan se má při podpoře časných fází těhotenství výhradně zavádět, je to napsané i v příbalovém letáku 🙂 Je mi jasné, že je to nepříjemné, když se roztopí ten obal a vytíká to, ale neboj se, je to pouze obal, jinak se všechno potřebné množství dostane přesně tam, kam má. Taky jsem zaváděla 3x2 denně 😉 Někteří MUDři říkají, že je jedno, jestli zavádíš nebo polykáš, ale někteří tvrdí, že to není pravda, protože se polyká při jiných poruchách či onemocněních, né při podpoře ranného stádia těhotenství. Jinak při polykání se Ti může začít točit hlava a ni bys neměla řídit auto, protože jsi i daleko více ospalá, než při zavádění, ikdyž já spala pořád 😀 Přeju hodně moc štěstíčka 🙂

luucia
11. led 2011

Ahoj holky,

tak vás zase zdravím..padla na mě brutální únava, spím, kdy se dá 🙄 ted jsem usla s malou u pohádky 😝 do mě furt drkala, at nespím 😅

@vered teda to by bylo úúúžasný 😵 radši nechci nic zakřiknout, ale vypadá to nadějně 😵 budu na čtvrtek moc držet oěsti, at je pěkný HCG 😉
@sandol a jak je tobě?? pořád tě trápí nevolnosti?? tobě držím pěsti na pátek, at je pěkný čísílko a na UZ tečka 😵

Já utrogestan pořád zaváděla..kromě v de KET, to mi řekli at ho spolknu a teda pěkně se mi po tom motala hlava a byla sjem ospalá, takže já bych polykat nemohla...sice to vytékání není příjmený, ale lepší než být celý den mimoň 😅 a beru pořád dávku 3x2 až do 12.tt 🙂 A vlastně i dr říkala, že je lepší zavádět 😉

Jinak u mě žaludek na vodě ustoupil, mám docela chut na jídlo, ale pak blindím 😝 takže nevím, co je lepší 🙄 ale to se vydržííííí a příští středu se už těším, že toho našeho mrňouska zas uvidím na UZ a už dostanu řidičák na mrně 😀

luucia
11. led 2011

@ira13 jéé, už ve čtvrtek KET 😵 budu moc držet pěsti 🙂 kolik budete zavádět embroušků?

pepek007
11. led 2011

@vered mocinky moc gratuluju jééééé další těhulka kočko držim i nadále palečky ať jsou tam dvě pořádný tlustice!! 😉 parádní zprávička :o)

pepek007
11. led 2011

@bellka děkujeme za názor Bellko 😉 mě v Caru říkali i gyndařka, že je celkově lepší ho zavádět než polykat 😉 a ani mi už pak nijak nevadilo i když něco málo vytékalo ale za to mimčo to stojí přeci 😉

pepek007
11. led 2011

holkyyyy taky to bude za chvíli samá těhulína jéé to je super 😵 😵 😵 noo jen já až březen a dál mno 😒

ira13
11. led 2011

@bellka děkuji za vyčerpávající odpověď. Budu určitě zavádět polkla jsem jen párkrát ,když jsem nebyla doma a Mudr řekl že je to jedno.vyhovovalo mi to ,tak jsem zjišťovala jaké mají děvčata zkušenosti.Dík

ira13
11. led 2011

@luucia Mám tam 2sněhuláčky tak asi oba. Musím zjistit jestli v artu mrazí zpět, nechci ho vyhazovat. Po tak dlouhém čekání by mi dvojčátka nevadila. Nemám moc času si vymýšlet.

vered
11. led 2011

Ahoj holcinky, diky za napsani, zatim se jeste neni moc co radovat. Dosli sme koupit jeste jeden test, na zitrejsi rano, tak dam vedet jak jsem dopadla. Snad to vyjde..bojim bojim...Zatim se mejte krasne, Lucii at je Ti lip!! Irush, hezky se priprav na ctvrtek, Sandol v patek pekny Hcg, a bublinku!! 🙂 a ostatnim holcinam preju krasny vecer!! papa 🙂

kinguse
11. led 2011

@vered tak doufám,že se brzo přidáš k řádným těhulím!!!! 😉
U mě je to jasný..NIC! 😖 Ještě chci zítra na krev,aby mi to potvrdili a abych mohla přestat brát práška..nechci
do to sebe zbytečně cpát. A př.týden jedu k té "mojí" gyndařce,tak se s ní zkusím domluvit,třeba mu pomůže!

kenya83
11. led 2011

@vered tak som zvedavá na zajtrajší test 😉 😉 😉

ira13
11. led 2011

@vered Připravuji peřinku jak jen můžu. Zobu lněné semínko asi do čtvrtka budu kdákat Nalévám se maliníkem tak snad to pomůže..ať jsou ráno pořádné / /

vered
11. led 2011

@ira13 To jsi sikovna, jen tak dal, at se ve ctvrtek pekne zahrabusi. 😉
Nevim jestli zitra rano bude tlustsi...jestli bych nemela zkusit ten ctvrtek, ale to jdu stejne na krev...nevim nevim

vered
11. led 2011

@kinguse Taky doufam.....at Ti to dobre dopadne u gyndarky!!! Kezbys mela jeste sva vajicka, to by bylo super!!
Uzij si lyzovacku!!!! 🙂 pa

vered
11. led 2011

@ sandol Sandoline kde jsi??????????????????????????????

stazina
11. led 2011

@vered
Veredko moje mila, čtu to tady a moc a moc , ale potichoučku se raduju a budu na Tebe mc a moc myslet...však ono se vám to nakonec se Sandolkou pocvede a budete těhulky společně...moc vám to oběma přeju a držím palce, at to opravdu vyjde, 😉

vered
11. led 2011

@stazina Jsi hodna 😵 zlaticko Staziku, taky doufam ze to vyjde a dockame se druhe ratolesti!!! Budu informovat!! Papa, dobrou noc, jdu na kute!

ira13
12. led 2011

@vered Přeju krásný den, už od rána nakukuju jak dopadl testík. Kde jsou / / ? 🙂

kenya83
12. led 2011

@vered tak čo? Sú tam // 😉 😉 😉 tak nás nenapínaj 🙂
@ira13 avooooj. Včera som si bola kúpiť to ľanové semienko. Od kedy ho môžem začať papať? Stačí keď príde MS od 1DC? Ako v akých dávkach ho môžem zobať?

vered
12. led 2011

ahoj holciny, omlouvam se ale na pc jsem se dostala opravdu az ted. Rano jsme testovali, jsou tam!!! Ta druha je malicko viditelnejsi, nez ta vcera. 🙂 Tak snad to bude OK! Zitra jdu na krev, dam vedet!! Podivam se sem vecer. Pa 🙂

ira13
12. led 2011

@vered Ještě jednou gratuluji. Zítra to bude z krve jistota. Doufám že pro mě bude 13 štastná a embrísci se také chytí.Zatím to bylo štastné číslo narodila se mi maminka, Honzík a dala jsem si ho tady i k jménu.

ira13
12. led 2011

@kenya83 Já jsem ho také brala od 1dc.Devčata to tu jedla po miskách,také měly krásné sliznice.Stačí pár lžiček denně. Mě to víc chutnalo v jogurtu.

vered
12. led 2011

@ira13 Dekuju, uvidime zitra. A Tobe zitra hodne stesticka se stastnou 13!!!!!!!!!!!!! 🙂 Napis pak!!!

vered
12. led 2011

@sandol Sandoline, kde jsi??Uz dva dny jsi se tu neukazala....je vsechno v poradku??? Koukej se ozvat, at nemame strach!

sandol
autor
12. led 2011

Ahoj ahoj ahoj 🙂
Teda taky chvilku čovek není a tady se dějou věci 😲 Jsme byli od včerejška nečekaně do dnes pryč.Ale huž su tu 😀
@vered zlatko moje 😵,tak máš taky //,teda to je tak moc super,že v tom pojedeme spolu,díky,díky 😵 😵 😵 😵 A na krev jdeš ještě dřív než já jo 😉 ?Jaký to byly nervíky,klepala se ruka nebo namáčel taťka?Jak se cítíš,co příznaky???????Zítra se hned ozvi,jaké máš Hcg.Teda to je bombička,co bombička,bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sandol
autor
12. led 2011

@ira13 jé,ty už taky zítra 🙂 ,tak hodně moc štěstí 😵 ,ať se obě krásně rozmrazí a 13.je pro tebe i nadále šťastné číslo 😉

sandol
autor
12. led 2011

@pepek007 taky ti to uteče,nebuj 😉
Jinak u nás s tím mrazením,teď jsem měla 12 vajíček,z toho se krásně oplodnilo 8,krásné prý zůstaly všechny,takže mi dvě daly,a šest zamrazily,ptala jsem se po kolika,tak říkala,že je zmrazily po dvou.A před těma 4 lety jsme měly 7 vajíček,krásně se vyvíjelo 5,tak mi 2 daly a tři zamrazily dohromady.A vždy když jsem si volala,tak říkaly to samé,nic neměnily,žádné skokové změny,takže já jim teda opravdu věřila a věřím.Ono stejně nikdy nezjistíš jak co bylo,tohle je fakt jen o důvěře.